Sem Aslier

54 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

07 July 2018 to 08 July 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusBoris Mulder010: HEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [4]06:31,852nd
NERNereusBoris Mulder010: HEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[7]06:08,251st

Aegon Koninklijke - Holland Beker

30 June 2018 to 01 July 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusBoris Mulder157: MFm 8+Final A [6]06:32,681st

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 June 2018 to 17 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusBoris Mulder010: HEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [4]05:52,061st
NERNereusBoris Mulder010: HEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[2]05:55,521st

ZRB 2018

02 June 2018 to 03 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusBoris Mulder010: HEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [3]02:53,641st
NERNereusBoris Mulder010: HEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Semifinal 1[3]02:51,111st
NERNereusBoris Mulder010: HEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Time Trial 02:51,711st

Westelijke Regatta 2018

19 May 2018 to 20 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusJan Boon010: HEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [5]06:09,091st
NERNereusJan Boon010: HEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 1[5]06:10,341st

Damen Raceroei Regatta

05 May 2018 to 06 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusBoris Mulder104: HE 8+Final A [6]06:15,797th
NERNereusBoris Mulder104: HE 8+Heat 1[5]06:16,452nd
NERNereusBoris Mulder010: HEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [3]06:40,023rd
NERNereusBoris Mulder010: HEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[6]06:31,152nd

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 April 2018 to 22 April 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus 2Boris Mulder208: HG 4+Final A [6]06:42,231st
NERNereus 2Boris Mulder208: HG 4+Heat 2[2]07:13,883rd
NERNereusBoris Mulder102: HEj 8+ (EJK)Final A [2]06:27,802nd
NERNereusBoris Mulder102: HEj 8+ (EJK)Heat 1[4]06:36,391st

135e Varsity

08 April 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusJan Boon003: Jonge AchtFinal A [5]06:16,731st
NERNereusJan Boon003: Jonge AchtHeat 1[3]06:09,601st

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2016 to 03 July 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem IIISem Aslier110: N 1xFinal A [1]07:44,226th
WILWillem IIISem Aslier110: N 1xHeat 1[5]07:29,782nd
WILWillem III/AmstelRick van den Herik005: N 2xFinal A [4]07:10,365th
WILWillem IIISem Aslier060: B 1xHeat 1[2]07:43,242nd
WILWillem III/AmstelRick van den Herik005: N 2xHeat 2[5]07:02,601st

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 June 2016 to 19 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem III 1Sem Aslier110: N 1xHeat 2[5]07:44,094th
WILWillem III 1Sem Aslier040: B 1xFinal A [3]07:40,365th
WILWillem III 1Sem Aslier040: B 1xHeat 2[5]07:38,422nd

Hollandia Roeiwedstrijden

21 May 2016 to 22 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem IIISem Aslier050: B 1xFinal A [1]07:50,175th
WILWillem IIISem Aslier050: B 1xHeat 2[6]07:37,702nd

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 April 2016 to 24 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem IIISem Aslier110: N 1xHeat 1[6]
WILWillem IIISem Aslier060: B 1xHeat 1[4]10:42,495th

Aegon Koninklijke - Holland Beker

27 June 2015 to 28 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem IIIJorke Kooijenga124: JM 4- (Aegon Open NK)Final A [2]06:26,932nd
WILWillem III 3Sem Aslier118: JM 1x (Main Event)Final B [2]07:40,784th
WILWillem III 3Sem Aslier118: JM 1x (Main Event)Semifinal A/B 2[5]07:42,935th
WILWillem III/RICNiels Brinkman044: JM 8+ (Aegon Open NK)Final A [3]06:29,653rd
WILWillem III 3Sem Aslier118: JM 1x (Main Event)Heat 2[1]08:18,783rd

ARB / Aegon NK 2015

06 June 2015 to 07 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem III 2Sem Aslier029: J18 1xFinal 5[1]07:38,443rd

Hollandia Roeiwedstrijden

17 April 2015 to 19 April 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem III 4Sem Aslier009: J18 1x (NK)Final D [7]07:58,336th
WILWillem III 4Sem Aslier009: J18 1x (NK)Quarterfinal 2[7]08:37,916th
WILWillem III 4Sem Aslier009: J18 1x (NK)Time Trial 07:48,7517th

ARB / Aegon NK 2014

07 June 2014 to 08 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem III 1Sem Aslier026: J18 1x BFinal 2[3]08:58,752nd

Hollandia Roeiwedstrijden / Njord Lustrumwedstrijden 2014

24 May 2014 to 25 May 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem III/Naarden/RICJulien Rühl146: J18 8+Final [5]06:19,061st
WILWillem III 2Sem Aslier027: J18 1x BFinal 1[7]08:08,003rd

Westelijke Regatta 2014 - Aegon NK Klein

19 April 2014 to 20 April 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem III 5Sem Aslier208: J18 1xRepechage 6[3]12:38,445th
WILWillem III 5Sem Aslier208: J18 1xHeat 3[2]08:49,693rd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien / Argo Lustrum

06 July 2013 to 07 July 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem III 1Thomas Hogeboom040: J16 4xFinal 2[5]08:25,084th
WILWillem III 2Bob Engel039: J16 2xFinal 3[5]08:49,246th
WILWillem III 4Sem Aslier038: J16 1x BFinal 5[7]09:08,934th

ARB / Aegon NK 2013

08 June 2013 to 09 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem III/SpaarneBastiaan Bruil155: J16 8+ (NK)Final A [4]07:48,844th
WILWillem IIIBastiaan Bruil053: J16 4*Final [5]08:08,652nd

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2013

20 April 2013 to 21 April 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem 3 / RICSem Aslier157: J16 4*Final [4]08:12,184th
WILWillem III 4Sem Aslier028: J16 2xFinal 2[1]09:03,064th

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

17 March 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem III 4Jorke Kooijenga014: J16 4*Time Trial 37:17,913th