Leanne Zegers

94 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

07 July 2018 to 08 July 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordSjoerd Koopman111: HB 4+Final A [6]07:59,534th
NJONjordSjoerd Koopman111: HB 4+Heat 2[6]07:01,121st
NJONjordSjoerd Koopman009: HEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Final A [7]07:00,634th
NJONjordSjoerd Koopman009: HEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[4]06:57,913rd

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 June 2018 to 17 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordSjoerd Koopman111: HB 4+Final A [6]06:47,773rd
NJONjordSjoerd Koopman111: HB 4+Heat 2[6]06:52,353rd
NJONjordSjoerd Koopman009: HEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Final A [1]06:57,596th
NJONjordSjoerd Koopman009: HEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Heat 1[3]06:49,733rd

ZRB 2018

02 June 2018 to 03 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordSjoerd Koopman009: HEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Time Trial 03:24,199th
NJONjordSjoerd Koopman111: HB 4+Final A [4]07:07,074th
NJONjordSjoerd Koopman111: HB 4+Heat 2[1]07:03,982nd

Westelijke Regatta 2018

19 May 2018 to 20 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordTiki Blom136: DB 8+Final A [5]07:22,964th
NJONjordSjoerd Koopman111: HB 4+Final B [2]07:21,081st
NJONjordTiki Blom136: DB 8+Heat 1[2]07:18,972nd
NJONjordSjoerd Koopman111: HB 4+Heat 2[1]07:17,677th
NJONjordSjoerd Koopman009: HEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Final B [5]07:23,715th
NJONjordSjoerd Koopman009: HEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[3]07:28,025th

Damen Raceroei Regatta

05 May 2018 to 06 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordMax Simon111: HB 4+Final A [2]07:12,314th
NJONjordMax Simon111: HB 4+Heat 1[4]07:18,032nd
NJONjordMax Simon009: HEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Heat 3[5]07:37,154th

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 April 2018 to 22 April 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordMax Simon203: HB 8+Heat 1[2]06:43,566th
NJONjordMax Simon102: HEj 8+ (EJK)Heat 3[5]07:05,785th

135e Varsity

08 April 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordMax Simon003: Jonge AchtHeat 2[4]06:37,764th

47e Asopos Najaarswedstrijden

21 October 2017 to 22 October 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjord 2Melle Boersma101: HOnerv C4+ (500 meter)Quarterfinal 6[2]01:54,723rd
NJONjord 8Luc Overmeire101: HOnerv C4+ (500 meter)Repechage 5[2]02:15,064th
NJONjord 2Melle Boersma101: HOnerv C4+ (500 meter)Repechage 1[4]01:52,561st
NJONjord 8Luc Overmeire101: HOnerv C4+ (500 meter)Heat 17[1]02:13,365th
NJONjord 2Melle Boersma101: HOnerv C4+ (500 meter)Heat 15[6]01:52,072nd
NJONjordBas van der Werff003: LEj 8+Final A [4]06:40,412nd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 July 2017 to 02 July 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordSipke Castelein108: B 4+Heat 1[4]07:16,735th
NJONjordSipke Castelein006: Ej 4+ (Eerstejaars Klassement)Heat 1[6]07:13,966th

ZRB 2017

10 June 2017 to 11 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordSipke Castelein006: Ej 4+ (Eerstejaars Klassement)Time Trial 03:21,679th
NJONjordSipke Castelein109: B 4+Heat 2[2]07:14,244th

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 June 2017 to 04 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordSjoerd Koopman108: B 4+Heat 3[2]07:02,365th
NJONjordSjoerd Koopman006: Ej 4+ (Eerstejaars Klassement)Heat 3[4]07:23,956th

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 May 2017 to 21 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordSjoerd Koopman109: B 4+Final B [6]07:07,403rd
NJONjordSjoerd Koopman109: B 4+Heat 2[7]07:12,035th
NJONjordSjoerd Koopman006: Ej 4+ (Eerstejaars Klassement)Heat 1[6]07:22,904th

Damen Raceroei Regatta

06 May 2017 to 07 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordJoris Witstok108: B 4+Heat 2[6]08:21,505th
NJONjordCasper Zwier006: Ej 4+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[4]08:09,795th

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 April 2017 to 23 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordHidde Seckel208: B 4+Heat 1[5]07:06,145th
NJONjordHidde Seckel107: Ej 4+ (EJK)Final B [6]07:08,624th
NJONjordHidde Seckel107: Ej 4+ (EJK)Heat 2[6]07:03,733rd

134e Varsity

09 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordSjoerd Koopman040: Jonge VierHeat 2[5]07:44,976th

46e Asopos Najaarswedstrijden / Aegon NK Groot voor Verenigingen

22 October 2016 to 23 October 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjord 2Max Mohrmann001: HOnerv C4+Final A [3]01:48,472nd
NJONjord 1Nikola Blom001: HOnerv C4+Final B [4]01:56,463rd
NJONjord 1Nikola Blom001: HOnerv C4+Semifinal 2[6]01:54,843rd
NJONjord 2Max Mohrmann001: HOnerv C4+Semifinal 1[5]01:50,281st
NJONjord 7Niels Dalenoord001: HOnerv C4+Quarterfinal 11[3]02:01,506th
NJONjord 1Nikola Blom001: HOnerv C4+Quarterfinal 11[5]01:54,872nd
NJONjord 2Max Mohrmann001: HOnerv C4+Quarterfinal 10[5]01:50,911st
NJONjord 1Martijn de Gaaij010: HErv C4+Heat 3[6]01:51,536th
NJONjord 2Max Mohrmann001: HOnerv C4+Heat 19[6]01:49,781st
NJONjord 1Nikola Blom001: HOnerv C4+Heat 8[6]01:57,941st
NJONjord 7Niels Dalenoord001: HOnerv C4+Heat 2[2]01:59,192nd
NJONjordKoen Keijzer004: Ej 8+Heat 3[3]07:15,243rd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2016 to 03 July 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjord 2Judith van der Pluym130: DO 4+Heat 2[4]07:44,405th