Bente van der Laan

90 races

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 June 2016 to 19 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus-combiBaukje Zaaijer128: DSA 8+Final A [3]06:22,331st
NERNereus-combiBaukje Zaaijer128: DSA 8+Heat 1[5]
NERNereusBente van der Laan173: DO 1xFinal A [4]08:00,644th
NERNereusBente van der Laan173: DO 1xHeat 2[5]07:54,252nd

ZRB 2016

11 June 2016 to 12 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusBente van der Laan134: DN 1xFinal A [4]08:10,311st
NERNereusBente van der Laan172: DO 1xFinal A [3]08:12,601st
NERNereusBente van der Laan134: DN 1xHeat 4[3]08:11,381st

Aegon Koninklijke - Holland Beker

04 June 2016 to 05 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga-combiBaukje Zaaijer129: W 8+Final A [1]06:43,883rd
LAGLaga-combiBaukje Zaaijer129: W 8+Heat 2[1]06:52,641st
OKEOkeanos/Triton/NereusJocelyn Spruit030: W 4-Final A [3]07:18,113rd

Hollandia Roeiwedstrijden

21 May 2016 to 22 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyas-combiBaukje Zaaijer128: DSA 8+Final A [2]06:28,681st
NERNereus 1Bente van der Laan162: DSA 1xFinal A [2]08:04,184th
NERNereus 1Bente van der Laan162: DSA 1xHeat 2[6]07:56,992nd
NERNereusBente van der Laan052: DB 1xFinal A [3]08:05,971st
NERNereusBente van der Laan052: DB 1xHeat 3[3]08:09,451st

Damen Raceroei Regatta - TBI Laga Lustrumwedstrijden

07 May 2016 to 08 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusMalou Broekhuizen128: DSA 8+Final A [5]
NERNereusBente van der Laan134: DN 1xFinal A [4]09:11,032nd
NERNereusBente van der Laan134: DN 1xHeat 3[5]08:30,711st
NERNereusBente van der Laan072: DB 1xFinal A [4]08:05,812nd
NERNereusBente van der Laan072: DB 1xHeat 1[2]08:12,041st

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 April 2016 to 24 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusKirsten Wielaard128: DSA 8+Final A [3]
NERNereus 2Bente van der Laan203: DSA 1xFinal C [4]
NERNereus 2Bente van der Laan203: DSA 1xRepechage 1[6]10:27,844th
NERNereus 2Bente van der Laan203: DSA 1xTime Trial 08:52,0112th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

04 July 2015 to 05 July 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus-combiKarien Robbers128: DSA 8+Final A [3]06:22,611st
NERNereus-combiKarien Robbers128: DSA 8+Heat 2[4]06:33,731st
NERNereusAnne Fischer020: DO 2-Final A [3]07:31,411st
NERNereusAnne Fischer020: DO 2-Heat 2[2]07:34,871st

Aegon Koninklijke - Holland Beker

27 June 2015 to 28 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus-combiKarien Robbers129: W 8+Final A [4]06:21,812nd
NERNereus-combiKarien Robbers129: W 8+Heat 1[1]06:23,711st
NERNereus/OkeanosKarien Robbers033: W 4-Final A [3]07:16,141st
NERNereus/OkeanosKarien Robbers033: W 4-Heat 1[4]07:21,251st

ARB / Aegon NK 2015

06 June 2015 to 07 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus-combiKarien Robbers129: DSA 8+ (NK)Final A [2]06:19,922nd
NERNereus-combiKarien Robbers129: DSA 8+ (NK)Heat 2[6]06:18,402nd
NERNereus/OkeanosKarien Robbers018: DSA 4- (NK)Final A [3]06:36,372nd

Hollandia Roeiwedstrijden

17 April 2015 to 19 April 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus (SB)Maxime Lubbers025: DSA 2-Final A [7]07:43,615th
NERNereus (SB)Maxime Lubbers025: DSA 2-Repechage 1[5]08:32,572nd
NERNereus (SB)Maxime Lubbers025: DSA 2-Heat 1[6]07:51,934th

132e Varsity

05 April 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus 2Bente van der Laan035: DN 1xFinal A [5]08:35,722nd
NERNereusBente van der Laan026: DO 2-Final A [5]08:02,021st

Aegon Koninklijke - Holland Beker

28 June 2014 to 29 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusFemke Heijenk051: WDev 4-Final A [2]06:53,272nd
NERNereusFemke Heijenk029: BW 4-Final A [4]06:50,152nd

Internationale Martini Regatta 2014

21 June 2014 to 22 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusFemke Heijenk130: DO 4-Final A [4]07:08,423rd
NERNereusFemke Heijenk020: DDev 4-Final A [3]07:03,161st
NERNereusFemke Heijenk020: DDev 4-Heat 1[2]07:26,151st

ARB / Aegon NK 2014

07 June 2014 to 08 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus/TritonFemke Heijenk129: DSA 8+Heat 1[5]06:47,364th
NERNereusFemke Heijenk020: DDev 4-Final A [3]06:54,571st
NERNereusFemke Heijenk020: DDev 4-Heat 2[3]07:53,242nd

Hollandia Roeiwedstrijden / Njord Lustrumwedstrijden 2014

24 May 2014 to 25 May 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusFemke Heijenk132: DN 4-Final A [4]07:08,751st
NERNereusFemke Heijenk132: DN 4-Heat 3[2]07:09,881st
NERNereusFemke Heijenk020: DDev 4-Final A [5]07:03,972nd
NERNereusFemke Heijenk020: DDev 4-Heat 1[6]07:03,511st

ZRB 2014

10 May 2014 to 11 May 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusFemke Heijenk020: DDev 4-Final A [2]03:29,431st
NERNereusFemke Heijenk020: DDev 4-Semifinal 2[2]03:35,921st
NERNereusFemke Heijenk020: DDev 4-Quarterfinal 3[3]03:36,981st
NERNereusFemke Heijenk020: DDev 4-Time Trial 03:35,082nd
NERNereus 1Bente van der Laan133: DN 2-Final A [4]08:02,292nd
NERNereus 1Bente van der Laan133: DN 2-Heat 2[2]07:52,251st

Damen Raceroei Regatta

03 May 2014 to 04 May 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøll/Nereus/OkeanosFemke Heijenk129: DSA 8+Final A [6]07:39,624th
NERNereusFemke Heijenk131: DO 4-Final A [4]07:17,091st
NERNereus 3Bente van der Laan017: DO 2-Final A [4]09:01,684th
NERNereus 3Bente van der Laan017: DO 2-Heat 1[6]08:47,831st

Westelijke Regatta 2014 - Aegon NK Klein

19 April 2014 to 20 April 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus 2Bente van der Laan114: DN 2-Heat 1[4]08:33,361st
NERNereusFemke Heijenk006: DDev 4-Final A [2]08:41,695th
NERNereusFemke Heijenk006: DDev 4-Heat 1[3]07:50,242nd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien / Argo Lustrum

06 July 2013 to 07 July 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus 2Diandra van Duijn134: DN 2-Final A [4]08:29,702nd
NERNereus 2Diandra van Duijn134: DN 2-Heat 1[6]08:47,151st
NERNereusFemke Heijenk021: DEj 8+Final A [3]07:08,731st
NERNereusFemke Heijenk021: DEj 8+Heat 2[4]07:01,382nd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

29 June 2013 to 30 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusAnouk Prein135: WFm 8+Final A [6]06:33,172nd

Internationale Martini Regatta/Aegir Lustrumwedstrijden 2013

22 June 2013 to 23 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøll/Nereus/LagaBente van der Laan137: DB 4+Final A [5]09:08,911st
NERNereusAnouk Prein021: DEj 8+Final A [4]07:32,721st
NERNereusAnouk Prein021: DEj 8+Heat 1[5]07:50,961st

ARB / Aegon NK 2013

08 June 2013 to 09 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøll/Nereus/LagaBente van der Laan135: DB 4+Final A [4]08:07,272nd
NERNereusAnouk Prein030: DEj 8+Final A [4]07:18,152nd
NERNereusAnouk Prein030: DEj 8+Heat 2[4]07:17,351st

Westelijke Regatta - Saurus/Skadi Lustrumwedstrijden

25 May 2013 to 26 May 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus 2Bente van der Laan134: DN 2-Final A [6]09:19,263rd
NERNereus 2Bente van der Laan134: DN 2-Heat 2[5]10:02,182nd
NERNereusFemke Heijenk021: DEj 8+Final A [7]08:10,985th
NERNereusFemke Heijenk021: DEj 8+Heat 3[4]07:31,462nd

ZRB 2013

11 May 2013 to 12 May 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusAnouk Prein021: DEj 8+Final A [2]03:19,521st
NERNereusAnouk Prein021: DEj 8+Semifinal 1[3]03:20,031st
NERNereusAnouk Prein021: DEj 8+Quarterfinal 1[3]03:24,111st
NERNereusAnouk Prein021: DEj 8+Time Trial 03:17,971st

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2013

20 April 2013 to 21 April 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusAnouk Prein127: DSA 8+Final A [6]06:57,154th
NERNereus/GyasBente van der Laan018: DN 4+Final A [4]08:49,633rd

130e Varsity

07 April 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusDiandra van Duijn036: DO 4+Final A [4]08:01,883rd

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

17 March 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusMirthe Kuenen010: D 4e divisie 8+Time Trial 30:14,13rd

38e Van Oord WinterWedstrijden

23 February 2013 to 24 February 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusMirthe Kuenen069: DB 8+Time Trial 19:32,91st
NERNereusMirthe Kuenen063: DEj 8+Time Trial 21:19,32nd