Pim van Diemen

54 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2016 to 03 July 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus-combiDaniel van de Berg116: LSA 8+ (NSK)Final A [1]05:46,521st
OKEOkeanos/NereusDaniel van de Berg010: LSA 4- (NSK)Final A [3]06:02,262nd

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 June 2016 to 19 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus-combiDaniel van de Berg116: LSA 8+Final A [3]05:47,921st
NERNereus/Okeanos 1Tim Hendrik Kok113: LSA 2-Final A [5]06:40,321st
OKEOkeanos/NereusDaniel van de Berg010: LSA 4-Final A [6]06:02,111st

Aegon Koninklijke - Holland Beker

04 June 2016 to 05 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus-combiDaniel van de Berg130: LM 8+Final A [1]06:09,161st
OKEOkeanos/NereusDaniel van de Berg113: LM 4-Final A [4]06:37,215th
OKEOkeanos/NereusDaniel van de Berg113: LM 4-Heat 2[3]06:46,842nd
OKEOkeanos/NereusDaniel van de Berg031: LM 4-Final A [2]06:36,992nd

Hollandia Roeiwedstrijden

21 May 2016 to 22 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
OKEOkeanos/NereusTim Hendrik Kok113: LSA 2-Final A [2]06:47,812nd
OKEOkeanos/NereusDaniel van de Berg002: SA 4-Final A [3]06:16,975th
OKEOkeanos/NereusDaniel van de Berg002: SA 4-Heat 3[1]06:08,262nd

Damen Raceroei Regatta - TBI Laga Lustrumwedstrijden

07 May 2016 to 08 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
OKEOkeanos/NereusTim Hendrik Kok113: LSA 2-Final A [4]07:11,731st
OKEOkeanos/NereusTim Hendrik Kok012: LO 2-Final A [4]06:50,811st
OKEOkeanos/NereusTim Hendrik Kok012: LO 2-Heat 2[7]06:53,901st

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 April 2016 to 24 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
OKEOkeanos/NereusTim Hendrik Kok206: LSA 2- (NK)Final A [3]07:25,381st
OKEOkeanos/NereusTim Hendrik Kok012: LO 2-Final A [4]
OKEOkeanos/NereusTim Hendrik Kok012: LO 2-Heat 2[6]08:50,461st
OKEOkeanos/NereusTim Hendrik Kok206: LSA 2- (NK)Time Trial 07:19,611st

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

04 July 2015 to 05 July 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusWessel Buijs117: LO 4-Final A [5]06:15,312nd
NERNereusDaniel van de Berg010: LSA 4- (NSK)Final A [4]06:01,631st

Aegon Koninklijke - Holland Beker

27 June 2015 to 28 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus/Thêta/SilViaDaniel van de Berg130: LM 8+Final A [3]06:06,951st
NERNereus 2Wessel Buijs012: LM 2-Heat 2[2]07:30,524th

ZRB 2015

20 June 2015 to 21 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus/Thêta/SilViaDaniel van de Berg104: SA 8+Final A [1]06:07,593rd
NERNereus/Thêta/SilViaDaniel van de Berg104: SA 8+Heat 2[2]06:06,112nd

ARB / Aegon NK 2015

06 June 2015 to 07 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusDaniel van de Berg117: LO 4-Final A [4]06:11,741st

Damen Raceroei Regatta

02 May 2015 to 03 May 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusDaniel van de Berg117: LO 4-Final A [3]06:18,511st
NERNereusDaniel van de Berg015: LDev 4-Final A [5]06:34,301st
NERNereusDaniel van de Berg015: LDev 4-Heat 2[6]06:30,001st

Hollandia Roeiwedstrijden

17 April 2015 to 19 April 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus 1Wessel Buijs209: LO 2-Final A [2]07:14,863rd
NERNereus 1Wessel Buijs209: LO 2-Heat 1[4]
NERNereusWessel Buijs107: LN 2-Final A [4]07:49,601st

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

05 July 2014 to 06 July 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus 1Levi van Eerde119: LO 4+Final A [6]07:09,834th
NERNereus 1Dylan Ahern116: LSA 8+ (NSK)Heat 2[5]06:18,854th
NERNereusDylan Ahern014: LEj 8+Final A [5]06:04,303rd
NERNereusDylan Ahern014: LEj 8+Heat 1[3]06:06,271st

Aegon Koninklijke - Holland Beker

28 June 2014 to 29 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusDylan Ahern135: LMFm 8+Final A [6]06:02,283rd

Internationale Martini Regatta 2014

21 June 2014 to 22 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusDylan Ahern014: LEj 8+Final A [4]06:10,241st
NERNereusDylan Ahern014: LEj 8+Heat 2[3]06:19,971st

ARB / Aegon NK 2014

07 June 2014 to 08 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusDylan Ahern014: LEj 8+Final A [7]06:14,183rd
NERNereusDylan Ahern014: LEj 8+Heat 2[3]06:20,002nd

Hollandia Roeiwedstrijden / Njord Lustrumwedstrijden 2014

24 May 2014 to 25 May 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusDavid Nieuwe Weme116: LSA 8+Final A [3]06:09,003rd
NERNereusDavid Nieuwe Weme014: LEj 8+ (EJK)Final A [2]06:09,111st
NERNereusDavid Nieuwe Weme014: LEj 8+ (EJK)Heat 3[7]06:09,802nd

ZRB 2014

10 May 2014 to 11 May 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusDavid Nieuwe Weme014: LEj 8+ (1000m Knock Out)Final A [3]03:08,402nd
NERNereusDavid Nieuwe Weme014: LEj 8+ (1000m Knock Out)Semifinal 1[2]03:12,371st
NERNereusDavid Nieuwe Weme014: LEj 8+ (1000m Knock Out)Quarterfinal 1[2]03:04,001st
NERNereusDavid Nieuwe Weme014: LEj 8+ (1000m Knock Out)Time Trial 03:07,611st
NERNereusDavid Nieuwe Weme124: LB 8+Final A [4]06:19,381st
NERNereusDavid Nieuwe Weme124: LB 8+Heat 2[2]06:14,372nd

Westelijke Regatta 2014 - Aegon NK Klein

19 April 2014 to 20 April 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusValentijn Lemkes102: LB 8+Heat 2[6]06:57,361st
NERNereusValentijn Lemkes002: LEj 8+Heat 1[3]07:13,393rd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien / Argo Lustrum

06 July 2013 to 07 July 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusHarbert Egberts172: HTal 8+Final A [7]06:53,812nd
NERNereusHarbert Egberts172: HTal 8+Heat 1[7]06:53,022nd