Floris Lambrechtsen

144 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

07 July 2018 to 08 July 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllDaan Stolk106: HGb 4-Final A [7]07:08,912nd
SKOSkøll/PhocasFlorian Korn111: HB 4+Heat 2[5]07:09,815th
SKOSkøllDaan Stolk106: HGb 4-Heat 1[4]06:32,142nd
SKOSkøllDaan Stolk056: HG 4-Final A [2]06:58,314th
SKOSkøll/PhocasFlorian Korn005: HG 4+Final A [8]07:12,008th
SKOSkøll/SaurusSven Valstar004: HG 2-Heat 1[2]07:57,845th
SKOSkøll/PhocasFlorian Korn005: HG 4+Heat 1[5]07:00,504th

Aegon Koninklijke - Holland Beker

30 June 2018 to 01 July 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllDaan Stolk124: M 8+Final A [3]06:46,434th
SKOSkøllDaan Stolk124: M 8+Time Trial 06:03,514th
SKOSkøllDaan Stolk057: MDev 4-Heat 2[5]07:17,185th

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 June 2018 to 17 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllPieter Taselaar102: HE 2-Final A [4]07:27,575th
SKOSkøllMartijn Jong111: HB 4+Final A [5]06:56,496th
SKOSkøll 3Daan Stolk106: HGb 4-Final A [4]06:20,912nd
SKOSkøllMartijn Jong111: HB 4+Heat 1[5]06:49,702nd
SKOSkøll 3Daan Stolk106: HGb 4-Heat 1[3]06:16,611st
SKOSkøll 2Pieter Taselaar004: HG 2-Final B [2]07:22,165th
SKOSkøllDaan Stolk007: HDev 4-Heat 2[3]06:31,725th
SKOSkøll 2Pieter Taselaar004: HG 2-Heat 3[3]07:34,195th
SKOSkøllJustin Ringeling005: HG 4+Heat 2[5]07:00,294th

ZRB 2018

02 June 2018 to 03 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllJustin Ringeling005: HG 4+Final A [4]07:02,153rd
SKOSkøllJustin Ringeling005: HG 4+Heat 2[2]06:59,062nd
SKOSkøllDaan Stolk007: HDev 4-Time Trial 03:07,7311th
SKOSkøllDaan Stolk106: HGb 4-Final A [3]06:34,524th
SKOSkøllJustin Ringeling107: HG 4+Heat 1[2]07:04,133rd
SKOSkøllDaan Stolk106: HGb 4-Heat 1[4]06:31,221st

Westelijke Regatta 2018

19 May 2018 to 20 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøll/HemusDaan Stolk107: HG 4+Final A [4]07:03,243rd
SKOSkøllJustin Ringeling107: HG 4+Heat 2[2]07:11,875th
SKOSkøll/HemusDaan Stolk107: HG 4+Heat 1[6]07:04,471st
SKOSkøllJustin Ringeling005: HG 4+Final A [3]07:08,766th
SKOSkøll/HemusDaan Stolk005: HG 4+Final A [8]07:00,002nd

Damen Raceroei Regatta

05 May 2018 to 06 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllJustin Ringeling107: HG 4+Final A [2]07:13,905th
SKOSkøll/HemusDaan Stolk107: HG 4+Final A [3]07:02,554th
SKOSkøllJustin Ringeling107: HG 4+Heat 1[2]07:13,562nd
SKOSkøll/HemusDaan Stolk107: HG 4+Heat 1[3]07:08,551st
SKOSkøllJustin Ringeling005: HG 4+Final A [1]07:36,416th
SKOSkøll/HemusDaan Stolk005: HG 4+Final A [2]07:19,255th
SKOSkøllJustin Ringeling005: HG 4+Heat 2[3]07:18,124th
SKOSkøll/HemusDaan Stolk005: HG 4+Heat 2[4]07:17,573rd

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 April 2018 to 22 April 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllDaan Stolk202: HB 4+Final A [3]06:44,713rd
SKOSkøllJustin Ringeling208: HG 4+Final A [4]07:13,165th
SKOSkøllDaan Stolk202: HB 4+Heat 2[5]07:04,271st
SKOSkøllJustin Ringeling208: HG 4+Heat 1[5]07:13,622nd
SKOSkøll 1Justin Ringeling105: HG 4+Final A [6]07:43,886th
SKOSkøll 1Justin Ringeling105: HG 4+Heat 2[4]07:43,933rd

135e Varsity

08 April 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllDaan Stolk040: Jonge VierFinal A [6]07:06,102nd
SKOSkøllDaan Stolk040: Jonge VierHeat 2[3]06:48,982nd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 July 2017 to 02 July 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllNoud van Maanen109: B 8+Final A [6]05:58,353rd
SKOSkøllNoud van Maanen008: Ej 8+Final A [1]06:13,636th
SKOSkøllNoud van Maanen008: Ej 8+Heat 2[4]06:09,633rd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

24 June 2017 to 25 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøll 2Noud van Maanen056: MI 8+Heat 1[2]06:08,075th

ZRB 2017

10 June 2017 to 11 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllNoud van Maanen008: Ej 8+Final C [1]02:57,544th
SKOSkøllNoud van Maanen008: Ej 8+Time Trial 02:58,508th
SKOSkøllNoud van Maanen110: B 8+Final A [4]06:01,343rd

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 June 2017 to 04 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllNoud van Maanen109: B 8+Final A [5]05:59,973rd
SKOSkøllNoud van Maanen109: B 8+Heat 1[2]05:39,251st
SKOSkøllNoud van Maanen008: Ej 8+Final B [3]06:04,133rd
SKOSkøllNoud van Maanen008: Ej 8+Heat 1[6]06:10,974th

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 May 2017 to 21 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllNoud van Maanen110: B 8+Final A [4]06:23,592nd
SKOSkøllNoud van Maanen110: B 8+Heat 1[5]06:03,411st
SKOSkøllNoud van Maanen008: Ej 8+Final A [4]05:59,025th
SKOSkøllNoud van Maanen008: Ej 8+Heat 1[7]05:57,932nd

Damen Raceroei Regatta

06 May 2017 to 07 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøll/NjordNoud van Maanen109: B 8+Final A [7]07:00,536th
SKOSkøll/NjordNoud van Maanen109: B 8+Heat 2[7]06:45,043rd
SKOSkøllNoud van Maanen008: Ej 8+Final B [4]06:52,661st
SKOSkøllNoud van Maanen008: Ej 8+Heat 1[2]06:54,375th

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 April 2017 to 23 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllNoud van Maanen207: B 8+Heat 2[4]06:13,974th
SKOSkøllNoud van Maanen106: Ej 8+Final A [6]06:03,185th
SKOSkøllNoud van Maanen106: Ej 8+Heat 1[5]06:13,653rd

134e Varsity

09 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllThomas van Til020: G 4+Final A [6]07:21,535th
SKOSkøllThomas van Til020: G 4+Heat 1[3]07:21,983rd

46e Asopos Najaarswedstrijden / Aegon NK Groot voor Verenigingen

22 October 2016 to 23 October 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøll 1Guus Wits004: Ej 8+Final A [5]06:50,053rd
SKOSkøll 1Guus Wits004: Ej 8+Heat 1[2]06:57,671st

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2016 to 03 July 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllSteef Smit104: SA 8+Heat 1[3]06:08,975th
SKOSkøll 2Thomas van Til106: O 4+Heat 3[2]06:47,635th
SKOSkøll 1Alexander Janssen106: O 4+Heat 2[3]07:05,375th
SKOSkøllSteef Smit008: Ej 8+Heat 1[6]06:06,154th

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 June 2016 to 19 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllSteef Smit104: SA 8+Final A [6]06:10,576th
SKOSkøllSteef Smit008: Ej 8+Final A [1]06:06,335th
SKOSkøllSteef Smit008: Ej 8+Heat 1[5]05:59,253rd

ZRB 2016

11 June 2016 to 12 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllSteef Smit008: Ej 8+Final A [4]
SKOSkøllSteef Smit008: Ej 8+Semifinal 1[2]
SKOSkøllSteef Smit008: Ej 8+Time Trial 02:57,404th
SKOSkøllSteef Smit112: B 8+Final A [2]06:07,611st
SKOSkøllSteef Smit112: B 8+Heat 2[2]06:07,671st

Hollandia Roeiwedstrijden

21 May 2016 to 22 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllSteef Smit112: B 8+Final A [4]06:03,852nd
SKOSkøllSteef Smit112: B 8+Heat 1[2]06:05,272nd
SKOSkøllSteef Smit008: Ej 8+Final A [5]06:05,495th
SKOSkøllSteef Smit008: Ej 8+Heat 1[4]06:07,792nd

Damen Raceroei Regatta - TBI Laga Lustrumwedstrijden

07 May 2016 to 08 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllSteef Smit112: B 8+Final B [5]06:43,352nd
SKOSkøllSteef Smit112: B 8+Heat 1[2]06:30,123rd
SKOSkøllSteef Smit008: Ej 8+Final B [6]06:22,581st
SKOSkøllSteef Smit008: Ej 8+Heat 1[3]06:14,364th

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 April 2016 to 24 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllSteef Smit252: Ej 8+Time Trial 06:20,146th

133e Varsity

10 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllSteef Smit002: Jonge AchtFinal A [2]06:49,903rd
SKOSkøllSteef Smit002: Jonge AchtHeat 3[2]06:24,412nd