Arjan Slaakweg

96 races

Aegon Koninklijke - Holland Beker

24 June 2017 to 25 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllJan van der Bij135: MDev 4-Final A [3]06:18,753rd
SKOSkøllDaan Stolk139: M 4+Final A [3]06:38,975th
SKOSkøll 1Jan van der Bij056: MI 8+Final A [4]05:47,843rd
SKOSkøll 1Jan van der Bij056: MI 8+Heat 2[3]05:51,391st
SKOSkøllDaan Stolk029: M 4+Heat 2[5]06:38,226th

ZRB 2017

10 June 2017 to 11 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllJan van der Bij007: Dev 4- (Development Klassement)Final B [3]03:03,271st
SKOSkøll/OkeanosJeffrey Talboom004: G 2-Final B [4]07:18,522nd
SKOSkøllDaan Stolk206: G 4+Final A [3]06:40,524th
SKOSkøllJan van der Bij007: Dev 4- (Development Klassement)Semifinal 2[2]03:03,472nd
SKOSkøll/OkeanosJeffrey Talboom004: G 2-Heat 2[2]07:24,942nd
SKOSkøll 1Martijn Jong004: G 2-Heat 1[2]07:36,183rd
SKOSkøllDaan Stolk206: G 4+Heat 2[2]06:36,631st
SKOSkøllJan van der Bij007: Dev 4- (Development Klassement)Time Trial 03:00,443rd
SKOSkøllDaan Stolk106: G 4+Final A [4]06:34,182nd
SKOSkøllJan van der Bij105: G 4-Final A [2]06:26,383rd
SKOSkøll/OkeanosJeffrey Talboom106: G 4+Heat 3[3]06:57,603rd
SKOSkøllDaan Stolk106: G 4+Heat 3[2]06:44,431st
SKOSkøllJan van der Bij105: G 4-Heat 1[3]06:28,611st

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 June 2017 to 04 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllDaan Stolk105: G 4+Final A [4]06:29,762nd
SKOSkøll/OkeanosMartijn Jong104: G 4-Final B [5]07:00,214th
SKOSkøllJan van der Bij107: B 1xHeat 2[3]07:35,036th
SKOSkøllDaan Stolk105: G 4+Heat 3[3]06:36,521st
SKOSkøll/OkeanosMartijn Jong104: G 4-Heat 2[5]06:50,933rd
SKOSkøll 1Jan van der Bij007: Dev 4- (Development Klassement)Final A [5]06:18,034th
SKOSkøll/OkeanosMartijn Jong007: Dev 4- (Development Klassement)Final B [2]06:42,425th
SKOSkøll 2Daan Stolk007: Dev 4- (Development Klassement)Final B [3]06:28,014th
SKOSkøll/OkeanosMartijn Jong007: Dev 4- (Development Klassement)Heat 2[6]07:02,536th
SKOSkøll 2Daan Stolk007: Dev 4- (Development Klassement)Heat 1[6]06:35,135th
SKOSkøll 1Jan van der Bij007: Dev 4- (Development Klassement)Heat 1[5]06:25,882nd
SKOSkøll 1Martijn Jong004: G 2-Heat 1[5]07:49,605th
SKOSkøll/OkeanosJeffrey Talboom004: G 2-Heat 1[6]07:33,654th

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 May 2017 to 21 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøll 1Jan van der Bij105: G 4-Final A [7]06:23,305th
SKOSkøll/OkeanosMartijn Jong104: E 8+Heat 1[4]06:07,225th
SKOSkøll/OkeanosMartijn Jong105: G 4-Heat 3[2]06:56,876th
SKOSkøll 1Jan van der Bij105: G 4-Heat 2[6]06:19,802nd
SKOSkøll 2Daan Stolk105: G 4-Heat 1[6]06:26,223rd
SKOSkøll 1Jan van der Bij007: Dev 4- (Development Klassement)Final A [7]06:12,243rd
SKOSkøll 2Daan Stolk007: Dev 4- (Development Klassement)Final B [4]06:30,304th
SKOSkøll 2Daan Stolk007: Dev 4- (Development Klassement)Heat 2[6]06:35,414th
SKOSkøll/OkeanosMartijn Jong007: Dev 4- (Development Klassement)Heat 1[7]07:02,875th
SKOSkøll 1Jan van der Bij007: Dev 4- (Development Klassement)Heat 1[5]06:17,651st

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 April 2017 to 23 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøll/OkeanosMaarten Klop201: E 8+Final A [6]06:10,174th

134e Varsity

09 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllMaarten Klop001: Oude VierHeat 3[4]07:03,005th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2016 to 03 July 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllSteef Smit104: SA 8+ (NSK)Heat 1[3]06:08,975th
SKOSkøll 2Thomas van Til106: O 4+Heat 3[2]06:47,635th
SKOSkøll 1Alexander Janssen106: O 4+Heat 2[3]07:05,375th
SKOSkøllSteef Smit008: Ej 8+ (EJK)Heat 1[6]06:06,154th

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 June 2016 to 19 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllSteef Smit104: SA 8+Final A [6]06:10,576th
SKOSkøllSteef Smit008: Ej 8+Final A [1]06:06,335th
SKOSkøllSteef Smit008: Ej 8+Heat 1[5]05:59,253rd

ZRB 2016

11 June 2016 to 12 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllSteef Smit008: Ej 8+ (1000m Knock Out)Final A [4]
SKOSkøllSteef Smit008: Ej 8+ (1000m Knock Out)Semifinal 1[2]
SKOSkøllSteef Smit008: Ej 8+ (1000m Knock Out)Time Trial 02:57,404th
SKOSkøllSteef Smit112: B 8+Final A [2]06:07,611st
SKOSkøllSteef Smit112: B 8+Heat 2[2]06:07,671st

Hollandia Roeiwedstrijden

21 May 2016 to 22 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllSteef Smit112: B 8+Final A [4]06:03,852nd
SKOSkøllSteef Smit112: B 8+Heat 1[2]06:05,272nd
SKOSkøllSteef Smit008: Ej 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [5]06:05,495th
SKOSkøllSteef Smit008: Ej 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 1[4]06:07,792nd

Damen Raceroei Regatta - TBI Laga Lustrumwedstrijden

07 May 2016 to 08 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllSteef Smit112: B 8+Final B [5]06:43,352nd
SKOSkøllSteef Smit112: B 8+Heat 1[2]06:30,123rd
SKOSkøllSteef Smit008: Ej 8+Final B [6]06:22,581st
SKOSkøllSteef Smit008: Ej 8+Heat 1[3]06:14,364th

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 April 2016 to 24 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllSteef Smit252: Ej 8+ (Ejk)Time Trial 06:20,146th

133e Varsity

10 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllSteef Smit002: Jonge AchtFinal A [2]06:49,903rd
SKOSkøllSteef Smit002: Jonge AchtHeat 3[2]06:24,412nd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

05 July 2014 to 06 July 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllSjoerd Ritsma113: B 8+Heat 1[4]06:18,194th
SKOSkøllSjoerd Ritsma007: Ej 8+Final B [3]06:10,893rd
SKOSkøllSjoerd Ritsma007: Ej 8+Heat 2[6]06:11,483rd

Internationale Martini Regatta 2014

21 June 2014 to 22 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøll/PhocasSjoerd Ritsma112: B 8+Heat 1[1]06:21,144th
SKOSkøll/PhocasSjoerd Ritsma007: Ej 8+Final B [1]06:28,244th
SKOSkøll/PhocasSjoerd Ritsma007: Ej 8+Heat 3[3]06:18,934th

ARB / Aegon NK 2014

07 June 2014 to 08 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllSjoerd Ritsma113: B 8+Final B [3]06:28,061st
SKOSkøllSjoerd Ritsma113: B 8+Heat 3[3]06:18,924th
SKOSkøllSjoerd Ritsma007: Ej 8+Heat 1[2]06:38,795th

Hollandia Roeiwedstrijden / Njord Lustrumwedstrijden 2014

24 May 2014 to 25 May 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllSjoerd Ritsma112: B 8+Final A [2]06:15,386th
SKOSkøllSjoerd Ritsma112: B 8+Heat 3[7]06:09,642nd
SKOSkøllSjoerd Ritsma007: Ej 8+ (EJK)Final B [4]06:15,125th
SKOSkøllSjoerd Ritsma007: Ej 8+ (EJK)Heat 3[5]06:06,893rd

ZRB 2014

10 May 2014 to 11 May 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllSjoerd Ritsma007: Ej 8+ (1000m Knock Out)Time Trial 03:09,7513th
SKOSkøllSjoerd Ritsma112: B 8+Heat 4[2]06:17,033rd

Westelijke Regatta 2014 - Aegon NK Klein

19 April 2014 to 20 April 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllSjoerd Ritsma101: B 8+Heat 3[6]06:30,775th
SKOSkøllSjoerd Ritsma001: Ej 8+Heat 2[2]06:51,435th

131e Varsity

06 April 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllSjoerd Ritsma002: Jonge AchtHeat 3[1]06:49,955th