Annemarie Danton

55 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2016 to 03 July 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 3Annemarie Danton134: DN 1xHeat 1[2]08:55,734th

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 June 2016 to 19 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaFleurine van Manen132: DN 2xFinal A [5]07:55,574th
ORCOrcaFleurine van Manen132: DN 2xHeat 1[3]08:09,792nd

ZRB 2016

11 June 2016 to 12 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaFleurine van Manen021: DN 2xFinal A [4]08:11,931st
ORCOrcaFleurine van Manen133: DN 2xFinal A [4]08:04,442nd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

04 July 2015 to 05 July 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaDanielle Bruel129: DO 4-Final A [4]07:39,515th
ORCOrcaLiselotte Van der Togt023: DDev 4- (DK)Final A [3]06:58,502nd
ORCOrcaLiselotte Van der Togt023: DDev 4- (DK)Heat 2[3]07:18,511st

Aegon Koninklijke - Holland Beker

27 June 2015 to 28 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca/TritonLiselotte Van der Togt049: WDev 4-Final A [4]07:45,494th

ZRB 2015

20 June 2015 to 21 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca/TritonLiselotte Van der Togt023: DDev 4- (1000m Knock Out)Final C [3]03:54,782nd
ORCOrca/TritonLiselotte Van der Togt023: DDev 4- (1000m Knock Out)Quarterfinal 2[2]03:33,082nd
ORCOrca/TritonLiselotte Van der Togt023: DDev 4- (1000m Knock Out)Time Trial 03:31,648th

ARB / Aegon NK 2015

06 June 2015 to 07 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaWillemiek Zweiphenning129: DSA 8+ (NK)Final A [3]06:37,254th
ORCOrcaWillemiek Zweiphenning129: DSA 8+ (NK)Heat 1[3]06:38,831st
ORCOrca 1Liselotte Van der Togt023: DDev 4-Final A [3]06:57,063rd
ORCOrca 1Liselotte Van der Togt023: DDev 4-Heat 1[4]07:03,271st

Westelijke Regatta 2015

23 May 2015 to 24 May 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaWillemiek Zweiphenning129: DSA 8+Final A [6]06:52,951st
ORCOrca 1Liselotte Van der Togt023: DDev 4-Final A [7]08:26,706th
ORCOrca 1Liselotte Van der Togt023: DDev 4-Heat 3[3]07:47,402nd

Damen Raceroei Regatta

02 May 2015 to 03 May 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaLiselotte Van der Togt132: DN 4-Final A [7]07:08,331st
ORCOrcaLiselotte Van der Togt132: DN 4-Heat 2[3]07:29,773rd
ORCOrca 1Liselotte Van der Togt023: DDev 4-Final A [5]07:23,972nd
ORCOrca 1Liselotte Van der Togt023: DDev 4-Heat 2[6]07:25,061st

Hollandia Roeiwedstrijden

17 April 2015 to 19 April 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 1Liselotte Van der Togt033: DDev 4- (DK)Final A [4]07:23,123rd
ORCOrca 1Liselotte Van der Togt033: DDev 4- (DK)Semifinal 2[7]07:08,271st
ORCOrca 1Liselotte Van der Togt033: DDev 4- (DK)Heat 2[6]07:58,422nd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

05 July 2014 to 06 July 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca/TritonAnnemiek Sodderland137: DB 4+Heat 2[7]08:16,914th
ORCOrca/TritonAnnemiek Sodderland019: DN 4+Heat 2[6]08:20,174th

Hollandia Roeiwedstrijden / Njord Lustrumwedstrijden 2014

24 May 2014 to 25 May 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaMyrna Brandt132: DN 4-Heat 1[7]07:34,784th
ORCOrcaMyrna Brandt020: DDev 4- (DK)Heat 2[6]07:39,115th

ZRB 2014

10 May 2014 to 11 May 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaAnnemiek Sodderland020: DDev 4- (1000m Knock Out)Time Trial 03:48,0412th
ORCOrcaAnnemiek Sodderland132: DN 4-Heat 1[2]07:29,573rd

Westelijke Regatta 2014 - Aegon NK Klein

19 April 2014 to 20 April 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaAnnemiek Sodderland111: DO 4-Heat 1[5]07:48,574th
ORCOrcaAnnemiek Sodderland006: DDev 4-Heat 3[4]08:16,794th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien / Argo Lustrum

06 July 2013 to 07 July 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaAnnemiek Sodderland138: DB 8+Heat 2[5]07:34,573rd
ORCOrcaAnnemiek Sodderland021: DEj 8+Final B [6]07:34,123rd
ORCOrcaAnnemiek Sodderland021: DEj 8+Heat 2[3]07:22,896th

Internationale Martini Regatta/Aegir Lustrumwedstrijden 2013

22 June 2013 to 23 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaAnnemiek Sodderland138: DB 8+Heat 1[3]09:00,594th
ORCOrcaAnnemiek Sodderland021: DEj 8+Heat 1[4]08:24,414th

ARB / Aegon NK 2013

08 June 2013 to 09 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaAnnemiek Sodderland136: DB 8+Final A [3]07:33,893rd
ORCOrcaAnnemiek Sodderland136: DB 8+Heat 1[5]07:29,642nd
ORCOrcaAnnemiek Sodderland030: DEj 8+Final B [4]07:42,473rd
ORCOrcaAnnemiek Sodderland030: DEj 8+Heat 2[5]07:37,354th

Westelijke Regatta - Saurus/Skadi Lustrumwedstrijden

25 May 2013 to 26 May 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaAnnemiek Sodderland138: DB 8+Final A [7]08:04,873rd
ORCOrcaAnnemiek Sodderland138: DB 8+Heat 1[4]08:21,493rd
ORCOrcaAnnemiek Sodderland021: DEj 8+Final B [5]08:18,741st
ORCOrcaAnnemiek Sodderland021: DEj 8+Heat 2[4]07:40,423rd

ZRB 2013

11 May 2013 to 12 May 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaAnnemiek Sodderland138: DB 8+Final B [1]07:12,491st
ORCOrcaAnnemiek Sodderland138: DB 8+Heat 2[2]07:19,713rd
ORCOrcaAnnemiek Sodderland021: DEj 8+ (1000m Knock Out)Final C [4]03:28,013rd
ORCOrcaAnnemiek Sodderland021: DEj 8+ (1000m Knock Out)Quarterfinal 1[2]03:28,772nd
ORCOrcaAnnemiek Sodderland021: DEj 8+ (1000m Knock Out)Time Trial 03:24,338th

130e Varsity

07 April 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaAnnemiek Sodderland004: Dames AchtHeat 1[3]07:22,903rd

38e Van Oord WinterWedstrijden

23 February 2013 to 24 February 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaAnnemiek Sodderland063: DEj 8+Time Trial 22:39,514th