Jeroen Haesenbos

120 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

07 July 2018 to 08 July 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
TRITriton 1Jeroen Haesenbos004: HG 2-Final A [2]08:10,446th
TRITriton 1Jeroen Haesenbos004: HG 2-Heat 1[4]07:22,502nd

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 June 2018 to 17 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
TRITriton/OrcaTimon de Boer107: HG 4+Heat 2[5]06:39,654th
TRITritonJeroen Haesenbos004: HG 2-Heat 3[5]07:14,774th

ZRB 2018

02 June 2018 to 03 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
TRITriton/OrcaJeroen Haesenbos005: HG 4+Heat 1[3]07:00,422nd
TRITritonJeroen Haesenbos004: HG 2-Time Trial 05:22,427th
TRITritonJeroen Haesenbos102: HE 2-Final A [2]07:15,593rd

Westelijke Regatta 2018

19 May 2018 to 20 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
TRITritonJeroen Haesenbos004: HG 2-Final A [6]07:30,164th
TRITritonJeroen Haesenbos004: HG 2-Heat 1[5]07:34,072nd

Damen Raceroei Regatta

05 May 2018 to 06 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
TRITriton/NjordJelle Algie104: HE 8+Final A [1]05:59,261st
TRITriton/NjordJelle Algie104: HE 8+Heat 2[2]06:13,384th
TRITritonJeroen Haesenbos004: HG 2-Final A [2]08:06,605th
TRITritonJeroen Haesenbos004: HG 2-Heat 2[5]07:56,473rd

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 April 2018 to 22 April 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
TRITritonHarold Langen209: HE 8+Final A [3]05:40,802nd
TRITritonCasper van Luyken207: HG 4-Final A [2]06:43,603rd
TRITritonCasper van Luyken104: HDev 4-Final B [2]06:59,224th
TRITritonCasper van Luyken104: HDev 4-Heat 3[3]07:06,584th

135e Varsity

08 April 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
TRITritonJeroen Haesenbos022: HG 2-Final A [4]07:47,764th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 July 2017 to 02 July 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegir/TritonThimo van Kessel105: G 4+Heat 4[3]06:39,244th
TRITritonJeroen Haesenbos004: G 2-Final A [3]07:14,744th
TRITritonJeroen Haesenbos004: G 2-Heat 2[5]07:19,221st

Aegon Koninklijke - Holland Beker

24 June 2017 to 25 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
TRITriton/ProteusBart Overes029: M 4+Heat 2[2]06:31,264th

ZRB 2017

10 June 2017 to 11 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
TRITriton/VikingIJsbrand Daleboudt002: E 4-Final A [3]06:43,994th
TRITriton/VikingIJsbrand Daleboudt105: G 4-Final A [4]06:28,804th
TRITriton/VikingIJsbrand Daleboudt105: G 4-Heat 2[1]06:34,362nd

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 June 2017 to 04 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
TRITriton/VikingIJsbrand Daleboudt104: G 4-Final B [4]06:19,402nd
TRITriton/VikingIJsbrand Daleboudt104: G 4-Heat 3[3]06:31,284th
TRITriton/VikingIJsbrand Daleboudt206: G 4+Final A [4]06:32,304th
TRITriton/VikingIJsbrand Daleboudt206: G 4+Heat 2[5]06:40,761st

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 May 2017 to 21 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
TRITriton/VikingIJsbrand Daleboudt105: G 4-Heat 2[3]06:24,534th
TRITriton/VikingIJsbrand Daleboudt002: E 4-Final A [7]06:22,916th

Damen Raceroei Regatta

06 May 2017 to 07 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
TRITriton/VikingIJsbrand Daleboudt105: G 4+Final A [3]07:23,791st
TRITriton/VikingIJsbrand Daleboudt105: G 4+Heat 2[5]07:34,641st
TRITritonTim Thijssen004: G 2-Heat 2[5]07:54,874th

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 April 2017 to 23 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
TRITritonJeroen Haesenbos205: G 2-Final A [3]07:04,512nd
TRITriton/VikingIJsbrand Daleboudt131: G 4+Final A [6]06:45,913rd
TRITriton/VikingIJsbrand Daleboudt131: G 4+Heat 2[3]06:59,693rd

134e Varsity

09 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
TRITritonJeroen Haesenbos022: G 2-Heat 1[3]07:40,275th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2016 to 03 July 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaJeppe Rietveld107: N 4-Heat 2[5]06:30,095th
ORCOrcaJeppe Rietveld007: Dev 4-Heat 1[2]06:39,274th

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 June 2016 to 19 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaJeppe Rietveld107: N 4-Final A [5]06:20,992nd
ORCOrcaJeppe Rietveld107: N 4-Heat 2[4]06:31,222nd
ORCOrcaJeppe Rietveld007: Dev 4-Final B [6]06:25,402nd
ORCOrcaJeppe Rietveld007: Dev 4-Heat 1[5]06:21,914th

ZRB 2016

11 June 2016 to 12 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaJeppe Rietveld007: Dev 4-Final C [2]
ORCOrcaJeppe Rietveld007: Dev 4-Time Trial 03:07,846th
ORCOrcaJeppe Rietveld107: N 4-Final A [4]06:48,824th
ORCOrcaJeppe Rietveld107: N 4-Heat 2[4]06:36,512nd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

04 June 2016 to 05 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaNicos Starreveld131: M 8+Heat 1[2]06:27,665th
ORCOrcaJeppe Rietveld050: MDev 4-Final A [1]06:37,362nd

Hollandia Roeiwedstrijden

21 May 2016 to 22 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaJeppe Rietveld107: N 4-Heat 1[4]06:31,323rd
ORCOrcaJeppe Rietveld007: Dev 4-Final A [6]06:32,244th
ORCOrcaJeppe Rietveld007: Dev 4-Heat 1[5]06:40,032nd

Damen Raceroei Regatta - TBI Laga Lustrumwedstrijden

07 May 2016 to 08 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaJeppe Rietveld107: N 4-Final A [4]07:04,385th
ORCOrcaJeppe Rietveld107: N 4-Heat 1[5]06:49,431st
ORCOrcaJeppe Rietveld007: Dev 4-Final B [4]06:46,054th
ORCOrcaJeppe Rietveld007: Dev 4-Heat 2[3]06:46,833rd

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 April 2016 to 24 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaJeppe Rietveld251: Dev 4-Semifinal 1[4]
ORCOrcaJeppe Rietveld251: Dev 4-Time Trial 06:48,194th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

04 July 2015 to 05 July 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaTim Donker107: N 4-Final A [4]06:21,122nd
ORCOrcaTim Donker108: N 2-Heat 2[3]07:26,164th

Aegon Koninklijke - Holland Beker

27 June 2015 to 28 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaTim Donker022: M 4+Final A [5]07:12,025th

ZRB 2015

20 June 2015 to 21 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 1Tim Donker007: Dev 4-Final C [3]03:25,922nd
ORCOrca 1Tim Donker007: Dev 4-Quarterfinal 4[2]03:07,962nd
ORCOrca 1Tim Donker007: Dev 4-Time Trial 03:08,977th
ORCOrca 1Tim Donker106: O 4+Final A [2]06:59,421st
ORCOrca 1Tim Donker106: O 4+Heat 2[4]07:11,101st

ARB / Aegon NK 2015

06 June 2015 to 07 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 2Timon de Boer106: O 4+Final A [5]06:43,412nd
ORCOrca 2Timon de Boer106: O 4+Heat 2[3]06:49,372nd
ORCOrcaTim Donker004: O 2-Heat 1[5]07:16,945th

Westelijke Regatta 2015

23 May 2015 to 24 May 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaTim Donker105: O 4-Final A [5]06:45,255th
ORCOrca 1Tim Donker007: Dev 4-Heat 2[3]07:52,915th

Damen Raceroei Regatta

02 May 2015 to 03 May 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 2Tim Donker107: N 4-Final A [3]06:35,245th
ORCOrca 2Tim Donker107: N 4-Heat 2[5]06:40,802nd

Hollandia Roeiwedstrijden

17 April 2015 to 19 April 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaNiek Schumacher201: SA 8+Final A [6]06:28,175th
ORCOrca 1Tim Donker031: Dev 4-Final B [2]06:44,596th
ORCOrca 1Tim Donker031: Dev 4-Semifinal 1[2]06:44,796th
ORCOrca 1Tim Donker031: Dev 4-Repechage 2[3]06:46,072nd
ORCOrca 1Tim Donker031: Dev 4-Heat 1[4]07:21,264th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

05 July 2014 to 06 July 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaJeroen Haesenbos107: O 4+Final A [5]06:59,626th
ORCOrcaJeroen Haesenbos109: N 2-Heat 2[5]07:23,883rd
ORCOrcaJeroen Haesenbos005: N 4+Final A [6]06:49,104th
ORCOrcaJeroen Haesenbos005: N 4+Heat 2[3]06:51,152nd

Internationale Martini Regatta 2014

21 June 2014 to 22 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaJeroen Haesenbos111: B 4+Final A [4]06:45,981st
ORCOrcaJeroen Haesenbos111: B 4+Heat 1[5]06:49,851st
ORCOrcaJeroen Haesenbos005: N 4+Final A [3]06:51,193rd
ORCOrcaJeroen Haesenbos005: N 4+Heat 2[3]06:44,931st

ARB / Aegon NK 2014

07 June 2014 to 08 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaJeroen Haesenbos107: O 4+Final A [3]07:11,893rd
ORCOrcaJeroen Haesenbos107: O 4+Heat 1[4]06:56,082nd
ORCOrcaJeroen Haesenbos005: N 4+Final A [6]06:54,963rd
ORCOrcaJeroen Haesenbos005: N 4+Heat 1[4]07:31,312nd

Hollandia Roeiwedstrijden / Njord Lustrumwedstrijden 2014

24 May 2014 to 25 May 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaNiek Schumacher107: N 4-Heat 1[5]06:46,144th
ORCOrcaNiek Schumacher006: Dev 4-Heat 3[5]06:43,296th

ZRB 2014

10 May 2014 to 11 May 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaNiek Schumacher006: Dev 4-Time Trial 03:21,3512th
ORCOrcaNiek Schumacher107: N 4-Heat 1[3]06:42,373rd

Damen Raceroei Regatta

03 May 2014 to 04 May 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 1Niek Schumacher106: O 4-Heat 2[7]06:52,964th
ORCOrcaNiek Schumacher002: SA 4-Heat 2[5]07:30,254th

Westelijke Regatta 2014 - Aegon NK Klein

19 April 2014 to 20 April 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 1Niek Schumacher109: O 4-Heat 2[4]06:53,032nd
ORCOrcaNiek Schumacher004: Dev 4-Heat 3[3]07:25,545th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien / Argo Lustrum

06 July 2013 to 07 July 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaOlivier Schoemaker113: B 8+Final A [7]06:28,643rd
ORCOrcaOlivier Schoemaker007: Ej 8+Final B [6]06:26,212nd
ORCOrcaOlivier Schoemaker007: Ej 8+Heat 2[4]06:21,373rd

Internationale Martini Regatta/Aegir Lustrumwedstrijden 2013

22 June 2013 to 23 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaOlivier Schoemaker113: B 8+Final A [5]06:53,952nd

ARB / Aegon NK 2013

08 June 2013 to 09 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaOlivier Schoemaker112: B 8+Final A [6]06:35,675th
ORCOrcaOlivier Schoemaker010: Ej 8+Heat 1[6]06:43,405th

Westelijke Regatta - Saurus/Skadi Lustrumwedstrijden

25 May 2013 to 26 May 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaOlivier Schoemaker113: B 8+Final A [6]06:51,574th
ORCOrcaOlivier Schoemaker113: B 8+Heat 2[5]07:11,312nd
ORCOrcaOlivier Schoemaker007: Ej 8+Final A [5]07:14,035th
ORCOrcaOlivier Schoemaker007: Ej 8+Heat 2[5]06:59,842nd

ZRB 2013

11 May 2013 to 12 May 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaOlivier Schoemaker113: B 8+Final A [4]06:32,664th
ORCOrcaOlivier Schoemaker113: B 8+Heat 3[2]06:25,032nd
ORCOrcaOlivier Schoemaker007: Ej 8+Final C [4]03:02,901st
ORCOrcaOlivier Schoemaker007: Ej 8+Quarterfinal 2[3]03:05,082nd
ORCOrcaOlivier Schoemaker007: Ej 8+Time Trial 02:57,254th

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2013

20 April 2013 to 21 April 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaOlivier Schoemaker112: B 8+Heat 3[4]06:23,275th
ORCOrcaOlivier Schoemaker007: Ej 8+Final A 06:26,241st
ORCOrcaOlivier Schoemaker007: Ej 8+Heat 3[2]06:40,901st

130e Varsity

07 April 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaOlivier Schoemaker002: Jonge AchtHeat 2[2]06:32,283rd

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

17 March 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaNiek Schumacher004: H 4e divisie 8+Time Trial 27:37,56th

38e Van Oord WinterWedstrijden

23 February 2013 to 24 February 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 1Niek Schumacher061: Ej 8+Time Trial 19:31,06th