Anke Leeuwerik

98 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 July 2017 to 02 July 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegir 1Jan Hummelink114: LG 4+Final A [1]07:01,735th
AEGAegir 1Jan Hummelink114: LG 4+Heat 1[3]07:02,063rd

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 June 2017 to 04 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirThimo van Kessel105: G 4+Final A [5]06:38,653rd
AEGAegirThimo van Kessel105: G 4+Heat 2[2]06:38,491st
AEGAegirThimo van Kessel206: G 4+Heat 2[4]06:50,153rd

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 May 2017 to 21 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirThimo van Kessel106: G 4+Final A [4]06:45,831st
AEGAegirThimo van Kessel106: G 4+Heat 1[4]06:49,801st

134e Varsity

09 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirWessel Hesselink001: Oude VierHeat 2[3]07:03,744th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2016 to 03 July 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegir 1Robert Kuyer123: LB 4+Final A [3]06:46,002nd
AEGAegir 1Robert Kuyer123: LB 4+Heat 2[2]06:48,591st
AEGAegir 1Robert Kuyer014: LN 4+Final A [3]06:49,453rd
AEGAegir 1Robert Kuyer014: LN 4+Heat 2[5]06:47,481st

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 June 2016 to 19 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegir 1Robert Kuyer123: LB 4+Final A [4]06:41,622nd
AEGAegir 1Robert Kuyer123: LB 4+Heat 1[4]07:05,931st
AEGAegir 1Robert Kuyer014: LN 4+Final A [5]06:45,612nd
AEGAegir 1Robert Kuyer014: LN 4+Heat 1[2]06:40,671st

ZRB 2016

11 June 2016 to 12 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirRobert Kuyer016: LEj 8+ (1000m Knock Out)Time Trial 03:04,5910th
AEGAegirRobert Kuyer124: LB 8+Final B [4]06:21,281st
AEGAegirRobert Kuyer124: LB 8+Heat 2[4]06:24,613rd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

04 June 2016 to 05 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirRobert Kuyer135: LMFm 8+Final A [4]06:30,056th

Hollandia Roeiwedstrijden

21 May 2016 to 22 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirRobert Kuyer124: LB 8+Final A [5]06:17,435th
AEGAegirRobert Kuyer124: LB 8+Heat 1[2]06:15,892nd
AEGAegirRobert Kuyer016: LEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final B [6]06:22,165th
AEGAegirRobert Kuyer016: LEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 1[4]06:18,554th

Damen Raceroei Regatta - TBI Laga Lustrumwedstrijden

07 May 2016 to 08 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ASOAsopos/Aegir/GyasKwinten Snijders Blok123: LB 4+Final A [1]08:02,686th
AEGAegirFrederik Hillenbrand124: LB 8+Final B [5]06:57,564th
AEGAegirFrederik Hillenbrand124: LB 8+Heat 1[4]06:40,353rd
AEGAegirRobert Kuyer016: LEj 8+Final B [1]06:42,046th
AEGAegirRobert Kuyer016: LEj 8+Heat 2[6]06:28,734th

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 April 2016 to 24 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirFrederik Hillenbrand254: LEj 8+ (Ejk)Repechage [4]07:47,465th
AEGAegirFrederik Hillenbrand254: LEj 8+ (Ejk)Time Trial 06:45,2712th

133e Varsity

10 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirFrederik Hillenbrand003: Lichte AchtFinal A [2]06:56,244th
AEGAegirFrederik Hillenbrand003: Lichte AchtHeat 2[2]06:24,232nd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

04 July 2015 to 05 July 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirBas Sandor124: LB 8+Final A [5]06:07,251st
AEGAegirBas Sandor016: LEj 8+ (EJK)Final A [2]06:12,466th
AEGAegirBas Sandor016: LEj 8+ (EJK)Heat 1[5]06:14,152nd

ZRB 2015

20 June 2015 to 21 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirBas Sandor124: LB 8+Final A [3]06:30,374th
AEGAegirBas Sandor124: LB 8+Heat 2[4]06:26,181st

ARB / Aegon NK 2015

06 June 2015 to 07 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirBas Sandor124: LB 8+Final A [5]06:15,025th
AEGAegirBas Sandor124: LB 8+Heat 1[5]06:21,652nd
AEGAegirBas Sandor016: LEj 8+Final B [5]06:08,021st
AEGAegirBas Sandor016: LEj 8+Heat 2[3]06:11,063rd

Westelijke Regatta 2015

23 May 2015 to 24 May 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirBas Sandor124: LB 8+Final A [7]06:22,395th
AEGAegirBas Sandor124: LB 8+Heat 1[5]06:21,733rd
AEGAegirBas Sandor016: LEj 8+Final A [6]07:03,385th
AEGAegirBas Sandor016: LEj 8+Heat 1[6]07:14,902nd

Hollandia Roeiwedstrijden

17 April 2015 to 19 April 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegir/SaurusBas Sandor042: LEj 8+ (EJK)Final A [2]06:27,886th
AEGAegir/SaurusBas Sandor042: LEj 8+ (EJK)Semifinal 1[7]06:25,003rd
AEGAegir/SaurusBas Sandor042: LEj 8+ (EJK)Heat 2[7]06:57,122nd

132e Varsity

05 April 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirBas Sandor003: Lichte AchtHeat 2[1]06:33,373rd