David Fox

83 races

Hollandia Roeiwedstrijden

21 May 2016 to 22 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadiJasper Tissen101: SA 2-Final A [3]06:54,004th
SKASkadiJasper Tissen101: SA 2-Heat 2[5]06:53,802nd

Damen Raceroei Regatta - TBI Laga Lustrumwedstrijden

07 May 2016 to 08 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadiJasper Tissen101: SA 2-Final A [1]07:13,632nd

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 April 2016 to 24 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
OKEOkeanos-combiVincent Klaassens104: SA 8+Final A [7]
SKASkadi 1Jasper Tissen205: SA 2-Final D [7]
SKASkadi 1Jasper Tissen205: SA 2-Quarterfinal 3[4]08:36,706th
SKASkadi 1Jasper Tissen205: SA 2-Time Trial 07:13,707th

133e Varsity

10 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadiThijs van Luijk001: Oude VierFinal A [7]10:54,722nd
SKASkadiThijs van Luijk001: Oude VierHeat 1[5]06:29,552nd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

27 June 2015 to 28 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
PROProteus/Skadi/NjordVincent Klaassens035: M 4-Final A [2]06:21,774th
PROProteus/Skadi/NjordVincent Klaassens035: M 4-Heat 1[4]06:25,892nd

ARB / Aegon NK 2015

06 June 2015 to 07 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadi-combiMitchel Steenman104: SA 8+ (NK)Final A [4]05:38,671st
SKASkadi-combiMitchel Steenman104: SA 8+ (NK)Heat 2[5]05:39,271st
NJONjord/Skadi/ProteusDavid Fox002: SA 4- (NK)Final A [4]05:59,632nd

Damen Raceroei Regatta

02 May 2015 to 03 May 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadi-combiVincent Klaassens104: SA 8+Final A [5]05:45,262nd
SKASkadi-combiVincent Klaassens104: SA 8+Heat 2[6]05:47,211st
NJONjord/Skadi/ProteusVincent Klaassens002: SA 4-Final A [6]06:19,001st

Hollandia Roeiwedstrijden

17 April 2015 to 19 April 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
PROProteus/Skadi/Laga/NjordPeter Gründer201: SA 8+Final A [7]06:12,451st
SKASkadiDavid Fox203: O 2-Heat 1[5]07:11,122nd
SKASkadiFalko Michielse021: SA 2-Repechage 2[3]07:30,384th
SKASkadiFalko Michielse021: SA 2-Heat 1[6]07:31,964th

132e Varsity

05 April 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadiReinier Spillenaar Bilgen001: Oude VierFinal A [4]09:53,081st
SKASkadiReinier Spillenaar Bilgen001: Oude VierHeat 3[2]06:40,761st

Aegon Koninklijke - Holland Beker

28 June 2014 to 29 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadiPhilip van der Weijde052: MDev 4-Final A [2]06:05,321st
SKASkadiPhilip van der Weijde048: M 8+Heat 2[1]05:53,054th

Internationale Martini Regatta 2014

21 June 2014 to 22 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadi 1Vincent van der Leer006: Dev 4-Final A [3]06:24,471st
SKASkadi 1Vincent van der Leer006: Dev 4-Heat 1[4]06:40,711st

ARB / Aegon NK 2014

07 June 2014 to 08 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadiPhilip van der Weijde104: SA 8+Heat 2[5]06:23,315th
SKASkadi 1Philip van der Weijde006: Dev 4-Final A [4]06:18,911st
SKASkadi 1Philip van der Weijde006: Dev 4-Heat 2[7]06:49,021st

Hollandia Roeiwedstrijden / Njord Lustrumwedstrijden 2014

24 May 2014 to 25 May 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadiPhilip van der Weijde105: O 4-Final A [6]06:21,713rd
SKASkadiPhilip van der Weijde104: SA 8+Heat 1[3]06:19,864th
SKASkadiPhilip van der Weijde105: O 4-Heat 1[5]06:22,112nd
SKASkadiPhilip van der Weijde006: Dev 4-Final A [4]06:19,663rd
SKASkadiPhilip van der Weijde006: Dev 4-Heat 2[2]06:17,341st

ZRB 2014

10 May 2014 to 11 May 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadi 1Philip van der Weijde006: Dev 4-Final C [1]03:19,952nd
SKASkadi 1Philip van der Weijde006: Dev 4-Quarterfinal 4[3]03:13,882nd
SKASkadi 1Philip van der Weijde006: Dev 4-Time Trial 03:17,976th
SKASkadiPhilip van der Weijde188: O 8+Final A [2]06:15,433rd
SKASkadi 1Philip van der Weijde105: O 4-Final A [4]06:19,921st
SKASkadiPhilip van der Weijde188: O 8+Heat 2[2]06:14,301st
SKASkadi 1Philip van der Weijde105: O 4-Heat 1[2]06:25,872nd

Damen Raceroei Regatta

03 May 2014 to 04 May 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadi 1Philip van der Weijde104: SA 8+Final A [5]06:37,304th
SKASkadi 1Philip van der Weijde106: O 4-Final A [5]06:24,093rd
SKASkadi 1Philip van der Weijde106: O 4-Heat 2[6]06:32,641st
SKASkadi 1Philip van der Weijde051: SA 8+Final A [7]06:46,704th
SKASkadi 1Philip van der Weijde002: SA 4-Heat 1[4]07:05,564th

Westelijke Regatta 2014 - Aegon NK Klein

19 April 2014 to 20 April 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadi 1Philip van der Weijde109: O 4-Heat 1[5]06:34,551st
SKASkadi 1Philip van der Weijde004: Dev 4-Final A [5]07:32,931st
SKASkadi 1Philip van der Weijde004: Dev 4-Heat 1[2]07:14,061st

131e Varsity

06 April 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadiPhilip van der Weijde030: O 4+Final A [4]06:45,442nd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien / Argo Lustrum

06 July 2013 to 07 July 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadiFalko Michielse107: O 4+Final A [7]07:04,942nd
SKASkadi 3David Fox109: N 2-Heat 2[3]08:28,045th
SKASkadiFalko Michielse107: O 4+Heat 2[6]07:08,053rd
SKASkadiFalko Michielse007: Ej 8+Final A [5]06:16,143rd
SKASkadiFalko Michielse007: Ej 8+Heat 3[4]06:13,551st

Aegon Koninklijke - Holland Beker

29 June 2013 to 30 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadiFalko Michielse136: MFm 8+Final A [1]06:02,246th

Internationale Martini Regatta/Aegir Lustrumwedstrijden 2013

22 June 2013 to 23 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadiFalko Michielse104: SA 8+Final A [5]06:31,093rd
SKASkadiFalko Michielse007: Ej 8+Final A [4]06:37,212nd
SKASkadiFalko Michielse007: Ej 8+Heat 1[4]06:46,401st

ARB / Aegon NK 2013

08 June 2013 to 09 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadiFalko Michielse103: SA 8+Heat 1[7]06:32,595th
SKASkadiFalko Michielse010: Ej 8+Final A [4]06:28,243rd
SKASkadiFalko Michielse010: Ej 8+Heat 1[3]06:27,071st

Westelijke Regatta - Saurus/Skadi Lustrumwedstrijden

25 May 2013 to 26 May 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadiFalko Michielse104: SA 8+Final A [6]06:40,785th
SKASkadiFalko Michielse104: SA 8+Heat 1[4]07:01,822nd
SKASkadiFalko Michielse007: Ej 8+Final A [3]06:58,952nd
SKASkadiFalko Michielse007: Ej 8+Heat 1[2]06:47,981st

ZRB 2013

11 May 2013 to 12 May 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadiFalko Michielse113: B 8+Final A [2]06:17,081st
SKASkadiFalko Michielse113: B 8+Heat 1[3]06:25,721st
SKASkadiFalko Michielse007: Ej 8+Final B [2]02:59,611st
SKASkadiFalko Michielse007: Ej 8+Semifinal 1[3]03:01,522nd
SKASkadiFalko Michielse007: Ej 8+Quarterfinal 2[2]03:02,581st
SKASkadiFalko Michielse007: Ej 8+Time Trial 02:57,365th

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2013

20 April 2013 to 21 April 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadiFalko Michielse112: B 8+Final A [5]06:08,913rd
SKASkadiFalko Michielse112: B 8+Heat 2[5]06:09,161st
SKASkadiFalko Michielse007: Ej 8+Final A [4]06:35,325th
SKASkadiFalko Michielse007: Ej 8+Heat 1[6]06:46,942nd

130e Varsity

07 April 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadiDavid Fox002: Jonge AchtFinal A [1]06:17,813rd
SKASkadiDavid Fox002: Jonge AchtHeat 2[6]06:27,392nd

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

17 March 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadiTim Beatrix004: H 4e divisie 8+Time Trial 28:13,410th

38e Van Oord WinterWedstrijden

23 February 2013 to 24 February 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadiDavid Fox067: B 8+Time Trial 18:26,27th
SKASkadiDavid Fox061: Ej 8+Time Trial 19:24,44th