Menno van Eersel

175 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

29 June 2019 to 30 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
VIDVidarBas Bremer111: HB 4+Heat 2[8]07:10,253rd
VIDVidarBas Bremer009: HEj 4+Final A [3]06:57,236th
VIDVidarBas Bremer009: HEj 4+Heat 1[6]07:01,582nd

Damen Raceroei Regatta / Aegon Open NK-Groot 2019

15 June 2019 to 16 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
VIDVidarBas Bremer111: HB 4+Heat 1[8]07:04,266th
VIDVidarBas Bremer009: HEj 4+Final A [2]06:56,173rd
VIDVidarBas Bremer009: HEj 4+Heat 2[6]07:33,513rd

ARB Bosbaanwedstrijden 2019

01 June 2019 to 02 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
VIDVidarBas Bremer111: HB 4+Final A [3]06:53,363rd
VIDVidarBas Bremer111: HB 4+Time Trial 06:10,363rd
VIDVidarBas Bremer009: HEj 4+Heat 2[5]06:58,803rd

Westelijke Regatta 2019

18 May 2019 to 19 May 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
VIDVidarBas Bremer111: HB 4+Final A [4]07:52,552nd
VIDVidarBas Bremer111: HB 4+Heat 1[5]07:28,112nd
VIDVidarBas Bremer009: HEj 4+Final B [5]07:01,511st
VIDVidarBas Bremer009: HEj 4+Heat 2[5]07:10,055th

ZRB 2019

04 May 2019 to 05 May 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
VIDVidarBas Bremer009: HEj 4+Final B [2]07:55,493rd
VIDVidarBas Bremer009: HEj 4+Time Trial 05:32,217th
VIDVidarBas Bremer111: HB 4+Final A [3]07:29,212nd
VIDVidarBas Bremer111: HB 4+Heat 1[4]07:33,091st

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2019

19 April 2019 to 21 April 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
VIDVidarBas Bremer202: HB 4+Final A [2]07:23,452nd
VIDVidarBas Bremer202: HB 4+Heat 2[2]07:24,041st
VIDVidarBas Bremer101: HEj 4+Final A [4]07:42,144th
VIDVidarBas Bremer101: HEj 4+Heat 3[4]07:44,712nd

136e Varsity

07 April 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
VIDVidarBas Bremer030: HB 4+Final A [5]08:11,564th
VIDVidarBas Bremer030: HB 4+Heat 3[4]07:25,792nd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

07 July 2018 to 08 July 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
VIDVidarNaomi de Fouw136: DB 8+Heat 1[5]08:43,575th
VIDVidarSietske Fresow035: LDEj 4*Final A [2]08:06,427th
VIDVidarSietske Fresow035: LDEj 4*Heat 1[3]07:42,103rd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

30 June 2018 to 01 July 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
VIDVidarSietske Fresow151: LWFm 4*Final A [2]09:06,066th

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 June 2018 to 17 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
VIDVidar (p5)Sietske Fresow035: LDEj 4*Final A [5]07:33,956th
VIDVidar (p5)Sietske Fresow035: LDEj 4*Heat 2[5]07:33,812nd

ZRB 2018

02 June 2018 to 03 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
VIDVidarSietske Fresow035: LDEj 4*Final B [2]03:45,511st
SKASkadi/VidarNelke Goorts033: LDB 2xFinal A [4]08:34,684th
VIDVidarSietske Fresow035: LDEj 4*Semifinal 1[2]03:45,642nd
VIDVidarSietske Fresow035: LDEj 4*Time Trial 03:37,804th
VIDVidarSietske Fresow141: LDB 4*Final A [2]07:33,281st
VIDVidarSietske Fresow141: LDB 4*Heat 1[2]07:34,771st

Westelijke Regatta 2018

19 May 2018 to 20 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
VIDVidarFamke Paulussen141: LDB 4*Final A [6]08:01,507th
VIDVidarNadadja Binder134: DB 2xFinal A [6]09:23,368th
VIDVidarFamke Paulussen141: LDB 4*Heat 2[7]07:58,742nd
VIDVidarFamke Paulussen035: LDEj 4*Final A [8]07:48,666th
SKASkadi/VidarNadadja Binder033: LDB 2xFinal A [6]08:31,564th
VIDVidarFamke Paulussen035: LDEj 4*Heat 2[7]07:51,934th

Damen Raceroei Regatta

05 May 2018 to 06 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
VIDVidarFamke Paulussen141: LDB 4*Heat 2[1]08:12,345th
VIDVidarFamke Paulussen035: LDEj 4*Final B [2]08:34,136th
VIDVidarFamke Paulussen035: LDEj 4*Heat 3[1]08:08,314th

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 April 2018 to 22 April 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
VIDVidarFamke Paulussen228: LDB 4*Final A [4]07:43,362nd
VIDVidarFamke Paulussen228: LDB 4*Heat 2[2]07:58,372nd
VIDVidarFamke Paulussen117: LDEj 4*Heat 3[5]08:23,445th

135e Varsity

08 April 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
VIDVidarKirstly Post006: Lichte Dames VierFinal A [3]07:54,964th
VIDVidarKirstly Post006: Lichte Dames VierHeat 2[1]07:46,831st

47e Asopos Najaarswedstrijden

21 October 2017 to 22 October 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
VIDVidar 7Noortje Lansing001: DOnerv C4+Quarterfinal 7[2]02:08,473rd
VIDVidar 5Kirsten Voermans001: DOnerv C4+Repechage 17[5]02:15,522nd
VIDVidar 7Noortje Lansing001: DOnerv C4+Repechage 11[1]02:08,191st
VIDVidar 6Melina Akkermans001: DOnerv C4+Repechage 6[1]02:32,865th
VIDVidar 5Kirsten Voermans001: DOnerv C4+Heat 22[4]02:19,814th
VIDVidar 7Noortje Lansing001: DOnerv C4+Heat 11[6]02:56,886th
VIDVidar 6Melina Akkermans001: DOnerv C4+Heat 9[1]03:26,036th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 July 2017 to 02 July 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
VIDVidarNiek van Limbergen108: B 4+Final A [1]06:53,576th
VIDVidarStan Dings103: E 8+Heat 2[3]05:59,814th
VIDVidarNiek van Limbergen108: B 4+Heat 3[6]06:48,752nd
VIDVidarJulien Ottink004: G 2-Heat 1[2]07:42,385th
VIDVidarStan Dings006: Ej 4+Heat 3[1]06:53,263rd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

24 June 2017 to 25 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
VIDVidarStan Dings029: M 4+Heat 1[4]06:49,935th

ZRB 2017

10 June 2017 to 11 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
VIDVidarStan Dings006: Ej 4+Final A [3]03:17,822nd
VIDVidarStan Dings006: Ej 4+Semifinal 2[3]03:15,761st
VIDVidarStan Dings006: Ej 4+Time Trial 03:15,913rd
VIDVidar/ThêtaMathijs Van der Roest109: B 4+Final B [1]07:06,992nd
VIDVidar/ThêtaMathijs Van der Roest109: B 4+Heat 3[4]07:08,413rd

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 June 2017 to 04 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
VIDVidar/ThêtaPieter-Bas Vlaandere108: B 4+Final B [3]07:06,133rd
VIDVidar/ThêtaPieter-Bas Vlaandere108: B 4+Heat 2[5]07:04,404th
VIDVidarStan Dings105: G 4+Heat 3[2]06:50,485th
VIDVidarStan Dings006: Ej 4+Final A [3]06:33,601st
VIDVidar/ThêtaPieter-Bas Vlaandere206: G 4+Heat 3[4]07:28,305th
VIDVidarStan Dings006: Ej 4+Heat 1[4]06:52,371st

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 May 2017 to 21 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
VIDVidarStan Dings106: G 4+Final A [7]06:49,662nd
VIDVidarNiek van Limbergen109: B 4+Final A [2]06:57,954th
VIDVidarStan Dings106: G 4+Heat 2[2]06:47,773rd
VIDVidarNiek van Limbergen109: B 4+Heat 2[2]06:57,473rd
VIDVidarStan Dings006: Ej 4+Final A [5]06:47,761st
VIDVidarStan Dings006: Ej 4+Heat 2[7]06:47,051st

Damen Raceroei Regatta

06 May 2017 to 07 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
VIDVidarStan Dings105: G 4+Final A [6]07:32,722nd
VIDVidarNiek van Limbergen108: B 4+Final A [8]07:35,342nd
VIDVidarStan Dings105: G 4+Heat 2[7]07:39,332nd
VIDVidarStan Dings006: Ej 4+Final A [5]07:39,341st
VIDVidarStan Dings006: Ej 4+Heat 1[4]07:23,071st

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 April 2017 to 23 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca/VidarStan Dings201: E 8+Final A [1]06:12,585th
VIDVidar/ThêtaJulien Ottink208: B 4+Heat 2[5]07:31,834th
VIDVidar 1Stan Dings107: Ej 4+Final A [6]06:51,441st
VIDVidar/ThêtaJulien Ottink107: Ej 4+Heat 3[4]07:36,996th
VIDVidar 1Stan Dings107: Ej 4+Heat 1[6]06:53,701st

134e Varsity

09 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
VIDVidar 1Stan Dings040: Jonge VierFinal A [2]07:03,591st
VIDVidar 1Stan Dings040: Jonge VierHeat 3[5]07:04,661st
VIDVidar 2Mathijs Van der Roest040: Jonge VierHeat 1[3]07:41,185th