Casper Janse

222 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

29 June 2019 to 30 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
VIDVidarKyra Rikhof136: DB 8+Heat 2[6]07:46,146th
VIDVidarGabrielle Rebecca Foster133: DB 1xHeat 2[7]10:00,775th
VIDVidarGabrielle Rebecca Foster026: DDev 2xHeat 2[5]09:11,408th
VIDVidar 3Amber Raadschilders031: LDG 1xHeat 3[4]09:08,996th
VIDVidar 2Jill Manders031: LDG 1xHeat 2[7]09:00,537th

Damen Raceroei Regatta / Aegon Open NK-Groot 2019

15 June 2019 to 16 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
VIDVidarGabrielle Rebecca Foster133: DB 1xHeat 2[7]08:38,114th

ARB Bosbaanwedstrijden 2019

01 June 2019 to 02 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
VIDVidarGabrielle Rebecca Foster133: DB 1xFinal A [5]08:40,354th
VIDVidarAmber Raadschilders139: LDGb 2xTime Trial 07:18,317th
VIDVidarGabrielle Rebecca Foster133: DB 1xTime Trial 07:36,104th
VIDVidar/LagaAmber Raadschilders035: LDEj 4*Heat 1[6]07:38,225th
VIDVidarGabrielle Rebecca Foster022: DG 1xHeat 1[4]08:34,493rd

Westelijke Regatta 2019

18 May 2019 to 19 May 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
VIDVidarGabrielle Rebecca Foster133: DB 1xFinal A [3]09:08,412nd
VIDVidarRuby van Schaik153: LDE 1xFinal A [6]09:18,716th
VIDVidarGabrielle Rebecca Foster133: DB 1xHeat 2[4]09:57,503rd
VIDVidar/LagaAmber Raadschilders035: LDEj 4*Final A [3]08:22,638th
VIDVidarRuby van Schaik031: LDG 1xFinal B [7]09:22,252nd
VIDVidarGabrielle Rebecca Foster022: DG 1xFinal B [3]09:11,221st
VIDVidar/LagaAmber Raadschilders035: LDEj 4*Heat 1[2]07:43,742nd
VIDVidarRuby van Schaik031: LDG 1xHeat 3[6]08:47,055th
VIDVidarGabrielle Rebecca Foster022: DG 1xHeat 2[7]08:40,954th

ZRB 2019

04 May 2019 to 05 May 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
VIDVidar/LagaAmber Raadschilders035: LDEj 4*Final B [1]08:19,503rd
VIDVidarRuby van Schaik031: LDG 1xTime Trial 06:56,7113th
VIDVidar/LagaAmber Raadschilders035: LDEj 4*Time Trial 06:12,598th
VIDVidar/LagaAmber Raadschilders141: LDB 4*Final A [4]08:17,831st
VIDVidar/LagaAmber Raadschilders141: LDB 4*Heat 3[2]09:11,951st
VIDVidarGabrielle Rebecca Foster133: DB 1xHeat 1[2]10:36,323rd

136e Varsity

07 April 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
VIDVidar 1Amber Raadschilders026: DG 2xFinal A [5]10:54,276th
VIDVidar 1Amber Raadschilders026: DG 2xHeat 1[5]09:29,883rd
VIDVidar 2Gabrielle Rebecca Foster013: DE 1xHeat 1[5]09:45,644th

48e Asopos Najaarswedstrijden

27 October 2018 to 28 October 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
VIDVidarMeike Van der Meulen004: D selectie 4*Final B [4]08:35,004th
VIDVidarMeike Van der Meulen004: D selectie 4*Heat 2[2]08:24,913rd
VIDVidarEveline de Veld003: D selectie 8+Heat 2[6]07:48,115th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

07 July 2018 to 08 July 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadi/Gyas/Vidar/SkøllPeter Bruins104: HE 8+Final A [6]06:12,551st
VIDVidarDogus Koker101: HE 1xFinal A [7]08:05,333rd
SKASkadi/Gyas/Vidar/SkøllPeter Bruins104: HE 8+Heat 2[6]06:27,721st
VIDVidar/OrcaJochem Kostelijk006: HG 4xFinal A [4]06:27,711st
VIDVidarMeike Van der Meulen050: DTal 8+Heat 3[6]07:54,325th

Aegon Koninklijke - Holland Beker

30 June 2018 to 01 July 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
VIDVidar/Skadi/Gyas/SkøllPeter Bruins124: M 8+Final A [6]06:21,271st
VIDVidarDogus Koker120: M 1xFinal B [4]08:09,621st
VIDVidarDogus Koker120: M 1xSemifinal A/B 1[4]08:39,134th
VIDVidar/Skadi/Gyas/SkøllPeter Bruins124: M 8+Time Trial 05:50,461st
VIDVidarDogus Koker120: M 1xHeat 2[2]07:43,772nd
VIDVidarMax Menten035: LM 1xHeat 1[5]08:57,536th

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 June 2018 to 17 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
VIDVidarDogus Koker101: HE 1xFinal A [4]07:11,095th
VIDVidarDogus Koker101: HE 1xHeat 3[2]07:05,901st

ZRB 2018

02 June 2018 to 03 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
VIDVidar/GyasJochem Kostelijk002: HE 4-Final A [1]06:22,463rd
VIDVidarKoen van Brussel001: HE 2xFinal A [4]06:48,724th
VIDVidar/GyasJochem Kostelijk002: HE 4-Heat 2[3]06:20,752nd
VIDVidarKoen van Brussel001: HE 2xHeat 2[3]06:43,062nd
VIDVidar 2Dogus Koker101: HE 1xFinal A [3]07:16,922nd
VIDVidar 1Max Menten101: HE 1xHeat 1[3]07:45,984th
VIDVidar 2Dogus Koker101: HE 1xHeat 1[4]07:24,071st

Westelijke Regatta 2018

19 May 2018 to 20 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
VIDVidar/Skadi/GyasJoris Faas104: HE 8+Final A [3]06:05,401st
VIDVidarDogus Koker101: HE 1xFinal A [2]07:35,306th
GYAGyas/VidarJochem Kostelijk002: HE 4-Final A [6]06:35,873rd
VIDVidar/OrcaKoen van Brussel001: HE 2xFinal A [3]06:58,334th

Damen Raceroei Regatta

05 May 2018 to 06 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
VIDVidarKoen van Brussel120: LHG 2xFinal A [5]07:06,053rd
VIDVidarJochem Kostelijk108: HG 2xFinal A [6]06:56,012nd
VIDVidarMax Menten113: LHE 1xFinal A [6]07:43,934th
VIDVidarMax Menten113: LHE 1xHeat 2[2]07:37,953rd
VIDVidar 2Jochem Kostelijk003: HG 1xFinal A [6]08:11,762nd
VIDVidar 1Jochem Hoekstra003: HG 1xFinal B [4]08:41,183rd
VIDVidarDogus Koker006: HG 4xFinal A [4]06:49,471st
VIDVidarMax Menten013: LHG 1xFinal A [3]08:17,846th
VIDVidar/AsoposKoen van Brussel001: HE 2xFinal A [3]07:12,323rd
VIDVidar 1Jochem Hoekstra003: HG 1xHeat 2[5]08:18,626th
VIDVidar 2Jochem Kostelijk003: HG 1xHeat 2[6]08:02,121st
VIDVidarMax Menten013: LHG 1xHeat 2[6]07:59,503rd

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 April 2018 to 22 April 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
VIDVidar 1Jochem Kostelijk003: HE 1xFinal C [4]07:15,293rd
VIDVidarKoen van Brussel007: LHE 1xFinal B [4]07:15,014th
VIDVidar (SB)Max Menten007: LHE 1xFinal C [6]07:21,652nd
VIDVidarKoen van Brussel007: LHE 1xSemifinal 1[6]07:53,865th
VIDVidar (SB)Max Menten007: LHE 1xQuarterfinal 4[6]08:16,085th
VIDVidarKoen van Brussel007: LHE 1xQuarterfinal 1[2]08:15,853rd
VIDVidar 1Jochem Kostelijk003: HE 1xQuarterfinal 3[1]07:59,164th
VIDVidar 2Jochem Hoekstra003: HE 1xQuarterfinal 1[6]08:11,386th
VIDVidar 2Jochem Hoekstra003: HE 1xTime Trial 06:54,0724th
VIDVidar 1Jochem Kostelijk003: HE 1xTime Trial 06:45,3719th
VIDVidar (SB)Max Menten007: LHE 1xTime Trial 07:00,4220th
VIDVidarKoen van Brussel007: LHE 1xTime Trial 06:47,889th

135e Varsity

08 April 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
VIDVidarJeppe Komdeur001: Oude VierHeat 1[2]06:52,664th

47e Asopos Najaarswedstrijden

21 October 2017 to 22 October 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
VIDVidarJochem Hoekstra107: B 1xFinal A [3]07:33,391st
VIDVidar/OrcaKoen van Brussel018: G 4-Final A [4]06:40,741st
VIDVidar/OrcaKoen van Brussel015: G 2-Final A [2]07:05,551st

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 July 2017 to 02 July 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêta/VidarSander de Graaf101: E 2-Final A [4]06:45,501st
VIDVidarDogus Koker102: E 4xHeat 2[5]06:18,172nd
VIDVidarJochem Hoekstra107: B 1xHeat 2[2]07:25,962nd
THEThêta/VidarSander de Graaf101: E 2-Heat 1[3]06:49,491st
VIDVidar/OrcaDaan Klomp004: G 2-Final A [1]07:03,173rd
THEThêta/VidarSander de Graaf004: G 2-Final A [5]06:41,871st
VIDVidar 2Jochem Hoekstra001: G 1xHeat 2[6]07:41,873rd
VIDVidar/OrcaDaan Klomp004: G 2-Heat 1[4]06:58,602nd
THEThêta/VidarSander de Graaf004: G 2-Heat 1[3]06:54,341st

Aegon Koninklijke - Holland Beker

24 June 2017 to 25 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêta/VidarSander de Graaf107: M 2-Final A [3]06:35,945th
VIDVidar/Orca 1Daan Klomp111: M 2xHeat 2[5]06:25,743rd
VIDVidar/Orca 2Jochem Hoekstra111: M 2xHeat 1[5]06:45,264th
THEThêta/VidarSander de Graaf107: M 2-Heat 1[1]06:42,622nd
VIDVidar/OrcaDaan Klomp036: M 2xFinal B [2]06:27,461st
THEThêta/VidarSander de Graaf028: M 2-Final A [4]06:35,322nd
VIDVidar/OrcaDaan Klomp036: M 2xHeat 2[4]06:30,034th
THEThêta/VidarSander de Graaf028: M 2-Heat 2[2]06:37,862nd

ZRB 2017

10 June 2017 to 11 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
VIDVidar/ThêtaSander de Graaf004: G 2-Final A [1]06:45,211st
VIDVidar 1Dogus Koker001: G 1xFinal A [2]07:11,231st
VIDVidar/ThêtaSander de Graaf004: G 2-Heat 3[1]06:55,631st
VIDVidar 2Jochem Hoekstra001: G 1xHeat 2[1]07:29,423rd
VIDVidar 1Dogus Koker001: G 1xHeat 2[4]07:19,001st
VIDVidarDogus Koker147: E 1xFinal A [2]07:17,471st
VIDVidar/ThêtaSander de Graaf101: E 2-Final A [3]06:43,381st
LAGLaga/VidarLaurent Wilkens105: G 4-Final A [1]06:19,942nd
VIDVidar/OrcaDaan Klomp102: E 2xFinal A [2]06:57,582nd
VIDVidarDogus Koker147: E 1xHeat 1[4]07:20,351st
VIDVidar/ThêtaSander de Graaf101: E 2-Heat 1[4]06:54,901st
LAGLaga/VidarLaurent Wilkens105: G 4-Heat 1[2]06:30,212nd

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 June 2017 to 04 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
VIDVidar 1Dogus Koker143: E 1xFinal A [1]07:08,073rd
VIDVidarJochem Hoekstra107: B 1xFinal A [3]07:36,896th
VIDVidarJochem Hoekstra107: B 1xHeat 2[6]06:58,631st
VIDVidarKoen van Brussel009: LG 1xFinal A [5]07:04,551st
VIDVidarKoen van Brussel009: LG 1xHeat 3[3]07:25,792nd

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 May 2017 to 21 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
VIDVidar/LagaKoen van Brussel107: G 2xFinal A [6]06:43,435th
VIDVidarDogus Koker147: E 1xFinal A [5]07:39,055th
VIDVidar 1Jochem Kostelijk108: B 1xFinal A [5]07:59,242nd
VIDVidar 2Jochem Hoekstra108: B 1xFinal B [4]08:22,475th
VIDVidar/LagaKoen van Brussel107: G 2xHeat 3[3]06:35,762nd
VIDVidar 2Jochem Hoekstra108: B 1xHeat 3[5]07:28,902nd
VIDVidar 1Jochem Kostelijk108: B 1xHeat 3[3]07:24,921st
PROProteus/Orca/Vidar/LagaAmos Keijser002: E 4-Final A [5]06:01,761st
VIDVidarKoen van Brussel009: LG 1xFinal A [7]07:13,061st
VIDVidar/OrcaDaan Klomp044: E 2xFinal A [7]06:26,232nd
VIDVidarKoen van Brussel009: LG 1xHeat 2[4]07:19,441st
VIDVidar 2Jochem Hoekstra001: G 1xHeat 2[6]07:41,354th
VIDVidar 1Jochem Kostelijk001: G 1xHeat 2[4]07:22,533rd

Damen Raceroei Regatta

06 May 2017 to 07 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga/VidarKoen van Brussel115: LG 2xFinal A [4]07:35,791st
VIDVidarDogus Koker143: E 1xFinal A [7]08:16,975th
VIDVidar 1Jochem Kostelijk107: B 1xFinal A [7]08:27,364th
VIDVidar 2Jochem Hoekstra107: B 1xFinal B [4]08:29,743rd
LAGLaga/VidarKoen van Brussel115: LG 2xHeat 1[5]07:24,241st
VIDVidar 2Jochem Hoekstra107: B 1xHeat 3[7]08:12,953rd
VIDVidar 1Jochem Kostelijk107: B 1xHeat 1[5]08:11,142nd
VIDVidarDogus Koker143: E 1xHeat 2[4]08:05,083rd
VIDVidarKoen van Brussel009: LG 1xFinal B [2]08:37,312nd
LAGLaga/Orca/Vidar/ProteusAmos Keijser002: E 4-Final A [5]07:00,911st
VIDVidarKoen van Brussel009: LG 1xHeat 2[2]08:32,053rd
VIDVidar 2Jochem Hoekstra001: G 1xHeat 3[6]08:48,694th
VIDVidar 3Dogus Koker001: G 1xHeat 2[6]08:13,431st

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 April 2017 to 23 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
VIDVidarKoen van Brussel007: LE 1xFinal B [1]07:19,262nd
VIDVidar 4 (SB)Jochem Kostelijk003: E 1xFinal C [2]07:24,494th
VIDVidarAmber Kraak013: LDE 1xFinal A [5]07:56,722nd
VIDVidarKoen van Brussel007: LE 1xSemifinal 2[1]07:24,776th
VIDVidarAmber Kraak013: LDE 1xSemifinal 2[5]08:01,601st
VIDVidarKoen van Brussel007: LE 1xQuarterfinal 3[2]07:20,373rd
VIDVidar 4 (SB)Jochem Kostelijk003: E 1xQuarterfinal 2[6]07:30,695th
VIDVidar 1Jochem Hoekstra003: E 1xQuarterfinal 1[6]07:45,536th
VIDVidarKoen van Brussel007: LE 1xTime Trial 06:57,3311th
VIDVidar 1Jochem Hoekstra003: E 1xTime Trial 07:16,8424th
VIDVidar 4 (SB)Jochem Kostelijk003: E 1xTime Trial 07:05,2318th
VIDVidarAmber Kraak013: LDE 1xTime Trial 07:31,333rd

134e Varsity

09 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
VIDVidarDogus Koker001: Oude VierFinal A [5]10:40,256th
VIDVidarKoen van Brussel026: LG 1xFinal A [3]07:53,011st
VIDVidarKoen van Brussel026: LG 1xHeat 1[5]08:02,231st
VIDVidarDogus Koker001: Oude VierHeat 2[5]06:52,181st

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2016 to 03 July 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
VIDVidarKarsten van Assel107: N 4-Final A [1]06:52,576th
VIDVidarJeppe Komdeur112: B 8+Heat 2[3]06:20,774th
VIDVidarKarsten van Assel107: N 4-Heat 1[5]06:38,553rd
VIDVidar/RoosendaalseWouter Constandse005: N 2xFinal A [6]07:07,734th
VIDVidarJeppe Komdeur008: Ej 8+Heat 1[2]06:12,336th
VIDVidar/RoosendaalseWouter Constandse005: N 2xHeat 2[2]07:10,923rd

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 June 2016 to 19 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
VIDVidarJeppe Komdeur112: B 8+Heat 2[2]06:14,974th
VIDVidarJeppe Komdeur008: Ej 8+Final B [3]06:14,905th
VIDVidarJeppe Komdeur008: Ej 8+Heat 2[3]06:02,045th

ZRB 2016

11 June 2016 to 12 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
VIDVidarJeppe Komdeur008: Ej 8+Final A [3]
VIDVidarJeppe Komdeur008: Ej 8+Semifinal 2[2]
VIDVidarJeppe Komdeur008: Ej 8+Time Trial 02:56,633rd
VIDVidarJeppe Komdeur112: B 8+Heat 3[3]06:19,464th

Aegon Koninklijke - Holland Beker

04 June 2016 to 05 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
VIDVidarJeppe Komdeur136: MFm 8+Final A [3]06:31,676th

Hollandia Roeiwedstrijden

21 May 2016 to 22 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
VIDVidarJeppe Komdeur112: B 8+Final A [1]06:17,275th
VIDVidarJeppe Komdeur112: B 8+Heat 2[4]06:15,553rd
VIDVidarJeppe Komdeur008: Ej 8+Final A [6]06:09,456th
VIDVidarJeppe Komdeur008: Ej 8+Heat 3[3]06:09,572nd

Damen Raceroei Regatta - TBI Laga Lustrumwedstrijden

07 May 2016 to 08 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
VIDVidarNiek van Limbergen112: B 8+Final B [2]06:51,295th
VIDVidarNiek van Limbergen112: B 8+Heat 1[4]06:31,114th
VIDVidarNiek van Limbergen008: Ej 8+Final A [2]06:28,626th
VIDVidarNiek van Limbergen008: Ej 8+Heat 2[6]06:19,142nd

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 April 2016 to 24 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
VIDVidarNiek van Limbergen252: Ej 8+Time Trial 06:17,875th

133e Varsity

10 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
VIDVidarNiek van Limbergen002: Jonge AchtFinal A [1]06:52,554th
VIDVidarNiek van Limbergen002: Jonge AchtHeat 1[2]00:00,002nd

Damen Raceroei Regatta

02 May 2015 to 03 May 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
VIDVidarAlbert Goderie106: O 4+Final A [5]07:15,485th
VIDVidar/ProteusWesley van Kemenade008: Ej 8+Heat 2[6]06:34,396th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

05 July 2014 to 06 July 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
VIDVidar/Nereus/EurosLieke Berns138: DB 8+Final A [2]07:04,465th
VIDVidar/Nereus/EurosLieke Berns138: DB 8+Heat 1[6]07:05,713rd
VIDVidarAmber Kraak163: DSA 4xHeat 2[6]07:22,144th
VIDVidarAmber Kraak061: LDEj 4*Final A [4]07:31,192nd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

28 June 2014 to 29 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
VIDVidarMarieke van Hoof134: LWFm 4*Final A [5]07:22,362nd
VIDVidarAmber Kraak032: LW 2xHeat 1[5]07:48,195th

Internationale Martini Regatta 2014

21 June 2014 to 22 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
VIDVidar 2Marieke van Hoof142: LDEj 2xFinal A [4]07:54,692nd
VIDVidar 1Auke Ingenbleek142: LDEj 2xFinal A [3]07:54,471st
VIDVidar 2Marieke van Hoof142: LDEj 2xHeat 2[4]07:55,671st
VIDVidar 1Auke Ingenbleek142: LDEj 2xHeat 1[4]08:00,921st
VIDVidarAmber Kraak141: LDN 1xHeat 2[2]08:36,734th
VIDVidarAmber Kraak024: LDEj 4*Final A [1]07:28,321st

ARB / Aegon NK 2014

07 June 2014 to 08 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
VIDVidar 2Heleen Hoekstra156: LDEj 2xFinal A [6]08:34,554th
VIDVidar 1Amber Kraak156: LDEj 2xFinal A [5]08:30,842nd
VIDVidar 2Heleen Hoekstra156: LDEj 2xHeat 2[6]08:09,642nd
VIDVidar 1Amber Kraak156: LDEj 2xHeat 1[3]08:13,201st
VIDVidarAmber Kraak085: LDEj 4*Final A [3]07:26,841st

Hollandia Roeiwedstrijden / Njord Lustrumwedstrijden 2014

24 May 2014 to 25 May 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
VIDVidarAmber Kraak024: LDEj 4*Final A [6]07:33,502nd
VIDVidar 1Auke Ingenbleek142: LDEj 2xFinal A [3]08:04,152nd
VIDVidar 2Amber Kraak142: LDEj 2xFinal A [4]08:00,131st
VIDVidar 1Auke Ingenbleek142: LDEj 2xHeat 2[7]08:05,592nd
VIDVidar 2Amber Kraak142: LDEj 2xHeat 2[6]08:01,001st

ZRB 2014

10 May 2014 to 11 May 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
VIDVidarAuke Ingenbleek024: LDEj 4*Final B [3]03:51,121st
VIDVidarAuke Ingenbleek024: LDEj 4*Semifinal 2[3]03:52,722nd
VIDVidarAuke Ingenbleek024: LDEj 4*Time Trial 03:55,263rd
VIDVidar 2Marieke van Hoof142: LDEj 2xFinal A [2]08:10,424th
VIDVidar 1Annika Zwanenberg142: LDEj 2xFinal A [3]07:56,711st
VIDVidar 2Marieke van Hoof142: LDEj 2xHeat 2[1]08:02,411st
VIDVidar 1Annika Zwanenberg142: LDEj 2xHeat 1[4]07:50,951st

Westelijke Regatta 2014 - Aegon NK Klein

19 April 2014 to 20 April 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
VIDVidar 2Heleen Hoekstra123: LDEj 2xHeat 2[2]08:51,682nd
VIDVidar 1Marieke van Hoof123: LDEj 2xHeat 1[6]08:31,351st
VIDVidarAmber Kraak020: LDEj 4*Final A [2]09:19,883rd
VIDVidarAmber Kraak020: LDEj 4*Heat 2[2]08:40,722nd

131e Varsity

06 April 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
VIDVidarAmber Kraak060: LDEj 4*Final A [6]07:40,152nd