Floris Duvekot

99 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2016 to 03 July 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordFloris Duvekot162: N 2+Final A [1]07:50,551st
NJONjord 1Rafaël van Hees106: O 4+Heat 3[1]06:41,003rd
NJONjordRafaël van Hees006: N 4+Final A [4]06:34,113rd
NJONjordRafaël van Hees006: N 4+Heat 3[2]06:42,951st

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 June 2016 to 19 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjord 1Rafaël van Hees106: O 4+Final A [3]06:42,313rd
NJONjord 1Rafaël van Hees106: O 4+Heat 1[3]06:45,311st
NJONjordRafaël van Hees006: N 4+Final A [2]06:34,642nd
NJONjordRafaël van Hees006: N 4+Heat 1[4]06:42,612nd

ZRB 2016

11 June 2016 to 12 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordRafaël van Hees006: N 4+Final A [3]07:10,413rd
NJONjordRafaël van Hees006: N 4+Time Trial 06:55,283rd
NJONjord 2Rafaël van Hees106: O 4+Final A [2]06:51,943rd
NJONjord 2Rafaël van Hees106: O 4+Heat 2[2]06:48,451st

Aegon Koninklijke - Holland Beker

04 June 2016 to 05 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordRafaël van Hees029: M 4+Final A [1]07:17,496th
NJONjordRafaël van Hees029: M 4+Heat 1[3]06:45,903rd

Hollandia Roeiwedstrijden

21 May 2016 to 22 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordRafaël van Hees106: O 4+Final A [6]06:44,343rd
NJONjordRafaël van Hees106: O 4+Heat 2[2]06:48,593rd
NJONjordRafaël van Hees006: N 4+Final A [3]06:49,032nd
NJONjordRafaël van Hees006: N 4+Heat 1[3]06:47,911st

Damen Raceroei Regatta - TBI Laga Lustrumwedstrijden

07 May 2016 to 08 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordBouke Algie107: N 4-Heat 1[2]06:57,375th
NJONjord 2Bouke Algie007: Dev 4-Final B [6]06:49,166th
NJONjord 2Bouke Algie007: Dev 4-Heat 2[4]06:51,654th

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 April 2016 to 24 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjord 2Bouke Algie251: Dev 4-Semifinal 1[7]
NJONjord 2Bouke Algie251: Dev 4-Time Trial 06:57,039th

133e Varsity

10 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjord 1Sjaak Brinks020: O 4+Heat 1[2]07:03,434th

ARB / Aegon NK 2015

06 June 2015 to 07 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjord 1Yorick Verduin106: O 4+Final A [1]06:57,455th
NJONjord 1Yorick Verduin106: O 4+Heat 1[5]07:00,783rd
NJONjordCamiel Boersma006: N 4+Heat 2[1]06:54,733rd

Hollandia Roeiwedstrijden

17 April 2015 to 19 April 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordFloris Duvekot104: N 4+Final A [3]07:27,351st
NJONjordFloris Duvekot104: N 4+Heat 1[6]07:51,682nd

132e Varsity

05 April 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordFloris Duvekot008: KNSRB Ov2+Final A [5]03:06,972nd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

05 July 2014 to 06 July 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordThomas Conijn109: N 2-Heat 1[6]07:27,143rd

ARB / Aegon NK 2014

07 June 2014 to 08 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordThomas Conijn109: N 2-Final A [7]08:17,646th
NJONjordThomas Conijn109: N 2-Heat 1[6]07:48,093rd
NJONjord/SkadiThomas Conijn005: N 4+Final A [3]06:57,555th
NJONjord/SkadiThomas Conijn005: N 4+Heat 2[2]07:34,442nd

Hollandia Roeiwedstrijden / Njord Lustrumwedstrijden 2014

24 May 2014 to 25 May 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordThomas Conijn108: N 2-Final A [6]07:31,926th
NJONjordThomas Conijn108: N 2-Heat 2[4]07:29,082nd
NJONjord/SkadiThomas Conijn005: N 4+Final A [2]07:10,746th
NJONjord/SkadiThomas Conijn005: N 4+Heat 1[5]07:10,083rd

ZRB 2014

10 May 2014 to 11 May 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjord/SkadiThomas Conijn005: N 4+Final A [1]07:13,442nd
NJONjord/SkadiThomas Conijn005: N 4+Heat 1[3]07:11,582nd
NJONjord 1Thomas Conijn108: N 2-Heat 2[4]07:35,904th

Westelijke Regatta 2014 - Aegon NK Klein

19 April 2014 to 20 April 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordThomas Conijn112: N 2-Heat 1[4]07:51,462nd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien / Argo Lustrum

06 July 2013 to 07 July 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordThomas Conijn113: B 8+Final A [2]06:25,032nd
NJONjordThomas Conijn007: Ej 8+Heat 1[3]06:26,715th

ARB / Aegon NK 2013

08 June 2013 to 09 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordThomas Conijn111: B 4+Final A [6]07:14,713rd
NJONjordThomas Conijn111: B 4+Heat 1[6]07:27,182nd
NJONjordThomas Conijn009: N 4+Final A [3]07:33,456th
NJONjordThomas Conijn009: N 4+Heat 1[2]07:24,912nd

ZRB 2013

11 May 2013 to 12 May 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordDavid Rooijakkers113: B 8+Heat 2[4]06:43,694th
NJONjordDavid Rooijakkers007: Ej 8+Final C [2]03:06,434th
NJONjordDavid Rooijakkers007: Ej 8+Quarterfinal 1[2]03:06,482nd
NJONjordDavid Rooijakkers007: Ej 8+Time Trial 02:59,958th

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2013

20 April 2013 to 21 April 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordDavid Rooijakkers112: B 8+Heat 2[7]06:18,914th
NJONjordDavid Rooijakkers007: Ej 8+Final B 06:36,473rd
NJONjordDavid Rooijakkers007: Ej 8+Heat 2[4]07:04,193rd

130e Varsity

07 April 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordDavid Rooijakkers002: Jonge AchtHeat 2[4]06:32,654th

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

17 March 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordDavid Rooijakkers004: H 4e divisie 8+Time Trial 29:23,418th

38e Van Oord WinterWedstrijden

23 February 2013 to 24 February 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordDavid Rooijakkers061: Ej 8+Time Trial 19:49,79th