Anne van der Weg

54 races

46e Asopos Najaarswedstrijden / Aegon NK Groot voor Verenigingen

22 October 2016 to 23 October 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegir 1Annemarijn de Boer013: DErv 4+Heat 1[4]09:27,594th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2016 to 03 July 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegir 2Nino Papa123: LB 4+Final A [1]07:09,136th
AEGAegir 1Robert Kuyer123: LB 4+Final A [3]06:46,002nd
AEGAegir 1Robert Kuyer123: LB 4+Heat 2[2]06:48,591st
AEGAegir 2Nino Papa123: LB 4+Heat 1[2]07:05,573rd
AEGAegir 1Robert Kuyer014: LN 4+Final A [3]06:49,453rd
AEGAegir 2Nino Papa014: LN 4+Heat 2[6]07:12,376th
AEGAegir 1Robert Kuyer014: LN 4+Heat 2[5]06:47,481st

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 June 2016 to 19 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegir 1Robert Kuyer123: LB 4+Final A [4]06:41,622nd
AEGAegir 2Nino Papa123: LB 4+Heat 2[2]07:13,885th
AEGAegir 1Robert Kuyer123: LB 4+Heat 1[4]07:05,931st
AEGAegir 1Robert Kuyer014: LN 4+Final A [5]06:45,612nd
AEGAegir 2Nino Papa014: LN 4+Heat 2[3]07:23,796th
AEGAegir 1Robert Kuyer014: LN 4+Heat 1[2]06:40,671st

ZRB 2016

11 June 2016 to 12 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirRobert Kuyer016: LEj 8+ (1000m Knock Out)Time Trial 03:04,5910th
AEGAegirRobert Kuyer124: LB 8+Final B [4]06:21,281st
AEGAegirJelle Verburg120: LN 2-Heat 3[2]08:02,753rd
AEGAegirRobert Kuyer124: LB 8+Heat 2[4]06:24,613rd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

04 June 2016 to 05 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirRobert Kuyer135: LMFm 8+Final A [4]06:30,056th

Hollandia Roeiwedstrijden

21 May 2016 to 22 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirRobert Kuyer124: LB 8+Final A [5]06:17,435th
AEGAegirRobert Kuyer124: LB 8+Heat 1[2]06:15,892nd
AEGAegirRobert Kuyer016: LEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final B [6]06:22,165th
AEGAegirRobert Kuyer016: LEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 1[4]06:18,554th

Damen Raceroei Regatta - TBI Laga Lustrumwedstrijden

07 May 2016 to 08 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirFrederik Hillenbrand124: LB 8+Final B [5]06:57,564th
AEGAegirFrederik Hillenbrand124: LB 8+Heat 1[4]06:40,353rd
AEGAegirRobert Kuyer016: LEj 8+Final B [1]06:42,046th
AEGAegirRobert Kuyer016: LEj 8+Heat 2[6]06:28,734th

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 April 2016 to 24 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirFrederik Hillenbrand254: LEj 8+ (Ejk)Repechage [4]07:47,465th
AEGAegirFrederik Hillenbrand254: LEj 8+ (Ejk)Time Trial 06:45,2712th

133e Varsity

10 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirFrederik Hillenbrand003: Lichte AchtFinal A [2]06:56,244th
AEGAegirFrederik Hillenbrand003: Lichte AchtHeat 2[2]06:24,232nd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

04 July 2015 to 05 July 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirElze Wiertz131: DN 4-Heat 1[5]07:57,143rd

ZRB 2015

20 June 2015 to 21 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirElze Wiertz023: DDev 4- (1000m Knock Out)Time Trial 03:44,8912th
AEGAegir 2Elze Wiertz129: DO 4-Final A [4]08:04,603rd
AEGAegirElze Wiertz131: DN 4-Heat 2[3]08:08,374th

ARB / Aegon NK 2015

06 June 2015 to 07 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirElze Wiertz022: DN 4+Final A [5]07:58,755th
AEGAegirElze Wiertz022: DN 4+Heat 2[2]07:52,182nd

Westelijke Regatta 2015

23 May 2015 to 24 May 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirElze Wiertz022: DN 4+Heat 1[5]08:26,103rd

Damen Raceroei Regatta

02 May 2015 to 03 May 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirElze Wiertz136: DB 4+Final A [5]07:57,581st
AEGAegirElze Wiertz022: DN 4+Final A [7]08:04,674th

Hollandia Roeiwedstrijden

17 April 2015 to 19 April 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirElze Wiertz218: DB 4+Final A [6]08:08,105th
AEGAegirElze Wiertz112: DN 4+Final A [5]08:37,965th

132e Varsity

05 April 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirElze Wiertz042: DB 4+Final A [5]08:38,754th