Guus Koppes

85 races

Damen Raceroei Regatta / Aegon Open NK-Groot 2019

15 June 2019 to 16 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
DUDDudok/Pantha Rei/LagaIngeborg Dijkstra160: Bedr 8+Final A [6]06:36,831st

Aegon Koninklijke - Holland Beker

30 June 2018 to 01 July 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga/DDSRoelant Feldbrugge104: M 4+Final A [3]07:17,882nd
LAGLaga/DDSRoelant Feldbrugge104: M 4+Time Trial 06:34,272nd

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 June 2018 to 17 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaRoelant Feldbrugge002: HE 4-Final A [5]06:11,363rd

ZRB 2018

02 June 2018 to 03 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga 1Jan-Willem Hurkmans002: HE 4-Final A [2]06:20,072nd
LAGLaga 1Jan-Willem Hurkmans002: HE 4-Heat 1[3]06:27,921st

Damen Raceroei Regatta

05 May 2018 to 06 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga/NereusRik Rienks104: HE 8+Final A [3]06:08,313rd
LAGLagaGuus Koppes102: HE 2-Final A [6]07:19,555th
LAGLaga/NereusRik Rienks104: HE 8+Heat 2[1]06:09,752nd
LAGLagaGuus Koppes102: HE 2-Heat 1[5]07:17,463rd
LAGLaga 2Jan-Willem Hurkmans002: HE 4-Final A [4]07:00,793rd

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 April 2018 to 22 April 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga/NereusRalf Rienks209: HE 8+Final A [5]05:42,273rd
LAGLaga 2Jan-Willem Hurkmans204: HG 2-Final A [6]07:03,531st
LAGLaga 2Jan-Willem Hurkmans204: HG 2-Heat 1[3]07:21,491st

135e Varsity

08 April 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga 1Jan-Willem Hurkmans022: HG 2-Final A [2]07:31,231st

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 July 2017 to 02 July 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaGuus Koppes106: G 2xFinal A [6]06:57,083rd
LAGLaga 1Guus Koppes001: G 1xHeat 2[3]07:40,462nd
LAGLaga 1Guus Koppes004: G 2-Heat 1[1]07:03,113rd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

24 June 2017 to 25 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga 1Guus Koppes107: M 2-Heat 2[1]06:52,864th

ZRB 2017

10 June 2017 to 11 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga 3Guus Koppes001: G 1xFinal A [4]07:27,913rd
LAGLaga 3Guus Koppes001: G 1xHeat 3[4]07:26,121st
LAGLaga 2Guus Koppes108: B 1xFinal A [3]07:20,981st
LAGLaga 2Guus Koppes108: B 1xHeat 3[4]07:34,691st

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 June 2017 to 04 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga 3Guus Koppes107: B 1xFinal B [5]07:35,143rd
LAGLaga 3Guus Koppes107: B 1xHeat 1[1]07:03,552nd
LAGLaga/VidarLars Lipman206: G 4+Heat 1[5]06:38,773rd

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 May 2017 to 21 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga 4Guus Koppes108: B 1xFinal B [3]08:03,692nd
LAGLaga 4Guus Koppes108: B 1xHeat 3[7]07:30,673rd
LAGLaga 2Guus Koppes001: G 1xHeat 3[6]07:41,215th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2016 to 03 July 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga 1Lars Lipman106: O 4+Final A [4]06:30,682nd
LAGLaga 1Lars Lipman106: O 4+Heat 1[5]06:37,801st
LAGLaga 1Tim Rootliep004: O 2-Final A [6]07:09,064th
LAGLaga 1Tim Rootliep004: O 2-Heat 2[2]07:01,722nd

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 June 2016 to 19 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga 2Tim Rootliep004: O 2-Final A [3]07:03,375th
LAGLaga 2Tim Rootliep004: O 2-Heat 2[4]07:00,502nd

ZRB 2016

11 June 2016 to 12 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga 2Lars Lipman007: Dev 4-Time Trial 03:11,429th
LAGLagaTim Rootliep108: N 2-Final A [1]07:08,561st
LAGLagaTim Rootliep108: N 2-Heat 4[4]07:02,921st

Aegon Koninklijke - Holland Beker

04 June 2016 to 05 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyas/LagaRoelant Feldbrugge131: M 8+Final A [5]06:18,616th
GYAGyas/LagaRoelant Feldbrugge131: M 8+Heat 1[4]06:23,423rd
LAGLagaLars Lipman029: M 4+Final A [5]06:55,864th
LAGLagaLars Lipman029: M 4+Heat 1[4]06:44,492nd

Hollandia Roeiwedstrijden

21 May 2016 to 22 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaLars Lipman107: N 4-Final A [2]06:36,506th
LAGLagaLars Lipman107: N 4-Heat 3[6]06:35,221st
LAGLaga 1Lars Lipman007: Dev 4-Final A [4]06:37,406th
LAGLaga 1Lars Lipman007: Dev 4-Heat 3[4]06:28,172nd

Damen Raceroei Regatta - TBI Laga Lustrumwedstrijden

07 May 2016 to 08 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga 2Lars Lipman105: O 4-Final A [2]06:54,773rd
LAGLaga 1Lars Lipman007: Dev 4-Final A [2]06:44,165th
LAGLaga 1Lars Lipman007: Dev 4-Heat 3[7]06:27,882nd

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 April 2016 to 24 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga 5Tim Rootliep205: SA 2-Final C [7]
LAGLaga 5Tim Rootliep205: SA 2-Quarterfinal 2[7]08:09,985th
LAGLaga 5Tim Rootliep205: SA 2-Time Trial 07:27,8817th

Aegon Koninklijke - Holland Beker

27 June 2015 to 28 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaRoelant Feldbrugge046: M 8+Final A [2]06:14,772nd

ARB / Aegon NK 2015

06 June 2015 to 07 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga 2Roelant Feldbrugge104: SA 8+ (NK)Final B [3]05:54,831st
LAGLaga 2Roelant Feldbrugge104: SA 8+ (NK)Heat 2[2]05:54,994th

Westelijke Regatta 2015

23 May 2015 to 24 May 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga 1Wessel Schot104: SA 8+Final A [5]06:00,682nd
LAGLaga 2Roelant Feldbrugge007: Dev 4-Final A [3]07:10,294th
LAGLaga 2Roelant Feldbrugge007: Dev 4-Heat 2[4]07:25,511st

Damen Raceroei Regatta

02 May 2015 to 03 May 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaGuus Koppes106: O 4+Final A [4]06:46,531st
LAGLaga 3Guus Koppes007: Dev 4-Final A [6]06:48,206th
LAGLaga 3Guus Koppes007: Dev 4-Heat 3[4]06:40,212nd

Hollandia Roeiwedstrijden

17 April 2015 to 19 April 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga 2Roelant Feldbrugge031: Dev 4-Final A [6]06:30,775th
LAGLaga 2Roelant Feldbrugge031: Dev 4-Semifinal 2[7]06:24,382nd
LAGLaga 2Roelant Feldbrugge031: Dev 4-Heat 2[6]07:07,432nd

132e Varsity

05 April 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga 2Tim Rootliep030: N 2-Final A [1]07:15,242nd
LAGLaga 2Tim Rootliep030: N 2-Heat 3[4]07:26,142nd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

05 July 2014 to 06 July 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaBrecht Wartna104: SA 8+Heat 1[3]06:12,714th
LAGLaga 2Guus Koppes162: N 2+Heat 2[5]08:12,085th
LAGLagaBrecht Wartna007: Ej 8+Final A [4]06:04,624th
LAGLagaBrecht Wartna007: Ej 8+Heat 3[5]06:01,921st

Aegon Koninklijke - Holland Beker

28 June 2014 to 29 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaBrecht Wartna137: MFm 8+Final A [4]05:47,742nd

Internationale Martini Regatta 2014

21 June 2014 to 22 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaBrecht Wartna007: Ej 8+Final B [2]06:13,151st
LAGLagaBrecht Wartna007: Ej 8+Heat 1[5]06:03,723rd

ARB / Aegon NK 2014

07 June 2014 to 08 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaBrecht Wartna007: Ej 8+Final A [4]06:06,452nd
LAGLagaBrecht Wartna007: Ej 8+Heat 1[7]06:23,741st

Hollandia Roeiwedstrijden / Njord Lustrumwedstrijden 2014

24 May 2014 to 25 May 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaBrecht Wartna112: B 8+Final A [6]05:58,991st
LAGLagaBrecht Wartna112: B 8+Heat 1[7]06:07,811st
LAGLagaBrecht Wartna007: Ej 8+Final A [7]06:01,883rd
LAGLagaBrecht Wartna007: Ej 8+Heat 2[6]06:05,622nd

ZRB 2014

10 May 2014 to 11 May 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaBrecht Wartna007: Ej 8+Time Trial 03:08,469th
LAGLagaBrecht Wartna112: B 8+Final A [2]06:09,002nd
LAGLagaBrecht Wartna112: B 8+Heat 2[4]06:08,371st

Westelijke Regatta 2014 - Aegon NK Klein

19 April 2014 to 20 April 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaBrecht Wartna101: B 8+Heat 3[3]06:24,272nd
LAGLagaBrecht Wartna001: Ej 8+Final A [1]07:36,015th
LAGLagaBrecht Wartna001: Ej 8+Heat 2[3]06:43,222nd