Babette Schep

129 races

136e Varsity

07 April 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaLars Lipman001: Oude VierFinal A [7]10:16,753rd
LAGLagaLars Lipman001: Oude VierHeat 1[5]07:14,653rd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

07 July 2018 to 08 July 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga 2Philip den Bremer116: LHE 8+Final A [7]06:45,803rd
LAGLagaJelle Ammerlaan005: HG 4+Final A [3]06:51,352nd
LAGLagaJelle Ammerlaan005: HG 4+Heat 2[3]06:49,202nd

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 June 2018 to 17 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga 2Nick Overkamp116: LHE 8+Final A [2]06:06,066th

Damen Raceroei Regatta

05 May 2018 to 06 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga/NereusRik Rienks104: HE 8+Final A [3]06:08,313rd
LAGLaga/NereusRik Rienks104: HE 8+Heat 2[1]06:09,752nd

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 April 2018 to 22 April 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga/NereusRalf Rienks209: HE 8+Final A [5]05:42,273rd

135e Varsity

08 April 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaAmos Keijser001: Oude VierFinal A [3]10:13,134th
LAGLagaAmos Keijser001: Oude VierHeat 2[5]06:39,361st

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 July 2017 to 02 July 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaBas de Ruijter112: LE 8+Final A [5]05:58,172nd
LAGLagaBas de Ruijter112: LE 8+Heat 1[3]05:58,632nd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

24 June 2017 to 25 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaBas de Ruijter132: LM 8+Final A [2]05:50,892nd
LAGLagaRoelant Feldbrugge139: M 4+Final A [2]06:20,421st
LAGLagaBas de Ruijter046: M 8+Final A [5]05:56,345th
LAGLagaRoelant Feldbrugge029: M 4+Final A [4]06:19,112nd
LAGLagaRoelant Feldbrugge029: M 4+Heat 2[3]06:22,501st

ZRB 2017

10 June 2017 to 11 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaRoelant Feldbrugge206: G 4+Final A [2]06:29,411st
LAGLagaRoelant Feldbrugge206: G 4+Heat 1[3]06:37,141st
LAGLagaFlavio Garrisi106: G 4+Final A [2]06:29,081st
LAGLagaFlavio Garrisi106: G 4+Heat 1[2]06:33,301st

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 June 2017 to 04 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaBas de Ruijter112: LE 8+Final A [5]05:57,171st
LAGLaga/VidarLars Lipman206: G 4+Heat 1[5]06:38,773rd

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 May 2017 to 21 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaBas de Ruijter114: LE 8+Final A [5]06:09,432nd

134e Varsity

09 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaLaurent Wilkens001: Oude VierFinal A [1]10:26,775th
LAGLagaLaurent Wilkens001: Oude VierHeat 3[5]06:48,582nd

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 June 2016 to 19 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus-combiBaukje Zaaijer128: DSA 8+Final A [3]06:22,331st
NERNereus-combiBaukje Zaaijer128: DSA 8+Heat 1[5]

Aegon Koninklijke - Holland Beker

04 June 2016 to 05 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga-combiBaukje Zaaijer129: W 8+Final A [1]06:43,883rd
LAGLaga-combiBaukje Zaaijer129: W 8+Heat 2[1]06:52,641st
LAGLagaLars Lipman029: M 4+Final A [5]06:55,864th
LAGLagaLars Lipman029: M 4+Heat 1[4]06:44,492nd

Hollandia Roeiwedstrijden

21 May 2016 to 22 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyas-combiBaukje Zaaijer128: DSA 8+Final A [2]06:28,681st

Damen Raceroei Regatta - TBI Laga Lustrumwedstrijden

07 May 2016 to 08 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaRoelant Feldbrugge201: SA 2+Semifinal 1[5]04:46,182nd
LAGLaga/NjordMarie-Anne Frenken203: DSA 2+Semifinal 2[6]05:33,492nd

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 April 2016 to 24 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaLaurent Wilkens104: SA 8+Final A [4]
LAGLagaWouter de Haan111: B 4+Heat 1[7]
LAGLagaWouter de Haan006: N 4+Heat 2[5]07:49,234th

133e Varsity

10 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga 1Lars Lipman020: O 4+Final A [4]07:24,191st
LAGLaga 1Lars Lipman020: O 4+Heat 2[4]06:54,231st

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

04 July 2015 to 05 July 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga/Aegir/OkeanosMenno van Blitterswijk104: SA 8+Final A [5]05:45,763rd
NERNereus-combiKarien Robbers128: DSA 8+Final A [3]06:22,611st
LAGLaga/Aegir/OkeanosMenno van Blitterswijk104: SA 8+Heat 1[3]06:02,242nd
NERNereus-combiKarien Robbers128: DSA 8+Heat 2[4]06:33,731st
LAGLaga 2Koen Snel106: O 4+Heat 1[3]07:01,364th
LAGLaga 2Wout Lohle006: N 4+Final A [1]06:56,876th
LAGLaga 2Wout Lohle006: N 4+Heat 4[5]06:55,502nd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

27 June 2015 to 28 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus-combiKarien Robbers129: W 8+Final A [4]06:21,812nd
NERNereus-combiKarien Robbers129: W 8+Heat 1[1]06:23,711st

ARB / Aegon NK 2015

06 June 2015 to 07 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus-combiKarien Robbers129: DSA 8+ (NK)Final A [2]06:19,922nd
NERNereus-combiKarien Robbers129: DSA 8+ (NK)Heat 2[6]06:18,402nd

Damen Raceroei Regatta

02 May 2015 to 03 May 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaWout Lohle112: B 8+Final A [2]06:00,661st
LAGLaga 2Philip den Bremer111: B 4+Final A [2]07:01,324th
LAGLagaWout Lohle112: B 8+Heat 2[3]06:12,892nd
LAGLaga 2Philip den Bremer111: B 4+Heat 1[7]07:20,043rd
LAGLaga 1Wout Lohle008: Ej 8+Final A [7]06:25,594th
LAGLaga 1Wout Lohle008: Ej 8+Heat 3[2]06:10,322nd

Hollandia Roeiwedstrijden

17 April 2015 to 19 April 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaDirk van Wijck041: Ej 8+Final A [6]06:14,803rd
LAGLagaDirk van Wijck041: Ej 8+Semifinal 1[2]06:09,222nd
LAGLagaDirk van Wijck041: Ej 8+Heat 2[7]06:36,942nd

132e Varsity

05 April 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaKoen Snel040: B 4+Final A [1]07:16,553rd
LAGLagaKoen Snel040: B 4+Heat 2[2]07:18,773rd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

05 July 2014 to 06 July 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
PROProteus/LagaNelleke Scheijen137: DB 4+Heat 1[7]08:02,984th
PROProteus/LagaMarlies van der Lugt053: DSA 2+Final A [5]08:55,894th
PROProteus/LagaNelleke Scheijen061: LDEj 4*Final A [6]07:33,993rd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

28 June 2014 to 29 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
PROProteus/LagaNelleke Scheijen134: LWFm 4*Final A [3]07:38,643rd
TROTromp/LagaRoelant Feldbrugge024: M 4+Final A [4]06:29,532nd

Internationale Martini Regatta 2014

21 June 2014 to 22 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
PROProteus/LagaNelleke Scheijen024: LDEj 4*Final A [4]07:37,443rd

ARB / Aegon NK 2014

07 June 2014 to 08 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
PROProteus/LagaNelleke Scheijen085: LDEj 4*Final A [4]07:45,594th

Hollandia Roeiwedstrijden / Njord Lustrumwedstrijden 2014

24 May 2014 to 25 May 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
PROProteus/LagaMirja Dooren024: LDEj 4*Final A [3]07:45,474th

ZRB 2014

10 May 2014 to 11 May 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
PROProteus/LagaMirja Dooren024: LDEj 4*Final B [2]03:52,382nd
PROProteus/LagaMirja Dooren024: LDEj 4*Semifinal 1[2]03:56,672nd
PROProteus/LagaMirja Dooren024: LDEj 4*Time Trial 03:58,184th

Westelijke Regatta 2014 - Aegon NK Klein

19 April 2014 to 20 April 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
PROProteus/LagaMirja Dooren020: LDEj 4*Final A [5]09:42,964th
PROProteus/LagaMirja Dooren020: LDEj 4*Heat 1[5]08:33,252nd

131e Varsity

06 April 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
PROProteus/LagaMirja Dooren060: LDEj 4*Final A [2]08:00,064th

130e Varsity

07 April 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaJ.G. Nijhoff005: Ov4+Final A [3]1st
LAGLagaJ.G. Nijhoff005: Ov4+Heat 3[3]07:59,211st