Tim Rootliep

87 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 July 2017 to 02 July 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaGuus Koppes106: G 2xFinal A [6]06:57,083rd
LAGLaga 2Tim Rootliep003: B 2xFinal A [1]07:09,973rd
LAGLaga 2Tim Rootliep003: B 2xHeat 2[4]07:18,473rd
LAGLaga 1Guus Koppes004: G 2-Heat 1[1]07:03,113rd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

24 June 2017 to 25 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga 1Guus Koppes107: M 2-Heat 2[1]06:52,864th

ZRB 2017

10 June 2017 to 11 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga 2Roelant Feldbrugge101: E 2-Final B [3]07:08,963rd
LAGLaga 2Roelant Feldbrugge101: E 2-Heat 2[3]07:17,623rd

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 June 2017 to 04 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
ARGArgo/LagaRoelant Feldbrugge104: G 4-Final B [3]06:20,593rd
ARGArgo/LagaRoelant Feldbrugge104: G 4-Heat 1[4]06:22,464th

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 May 2017 to 21 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
ARGArgo/LagaRoelant Feldbrugge105: G 4-Heat 3[3]06:27,654th
LAGLaga 1Roelant Feldbrugge004: G 2-Final A [8]07:02,335th
LAGLaga 1Roelant Feldbrugge004: G 2-Heat 1[5]07:21,523rd

Damen Raceroei Regatta

06 May 2017 to 07 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga 2Roelant Feldbrugge101: E 2-Heat 2[6]07:58,564th
LAGLaga 1Roelant Feldbrugge004: G 2-Heat 2[4]07:49,323rd

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 April 2017 to 23 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga 1Roelant Feldbrugge205: G 2-Final A [5]07:06,383rd
LAGLaga 1Roelant Feldbrugge001: E 2- (NK)Quarterfinal 4[1]07:25,436th
LAGLaga 1Roelant Feldbrugge001: E 2- (NK)Time Trial 06:48,4221st

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2016 to 03 July 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga 1Lars Lipman106: O 4+Final A [4]06:30,682nd
LAGLaga 1Lars Lipman106: O 4+Heat 1[5]06:37,801st
LAGLaga 1Tim Rootliep004: O 2-Final A [6]07:09,064th
LAGLaga 1Tim Rootliep004: O 2-Heat 2[2]07:01,722nd

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 June 2016 to 19 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga 2Tim Rootliep004: O 2-Final A [3]07:03,375th
LAGLaga 2Tim Rootliep004: O 2-Heat 2[4]07:00,502nd

ZRB 2016

11 June 2016 to 12 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaTim Rootliep108: N 2-Final A [1]07:08,561st
LAGLagaTim Rootliep108: N 2-Heat 4[4]07:02,921st

Aegon Koninklijke - Holland Beker

04 June 2016 to 05 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyas/LagaRoelant Feldbrugge131: M 8+Final A [5]06:18,616th
GYAGyas/LagaRoelant Feldbrugge131: M 8+Heat 1[4]06:23,423rd

Hollandia Roeiwedstrijden

21 May 2016 to 22 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaLars Lipman107: N 4-Final A [2]06:36,506th
LAGLagaLars Lipman107: N 4-Heat 3[6]06:35,221st
LAGLaga 1Lars Lipman007: Dev 4- (Development Klassement)Final A [4]06:37,406th
LAGLaga 1Lars Lipman007: Dev 4- (Development Klassement)Heat 3[4]06:28,172nd

Damen Raceroei Regatta - TBI Laga Lustrumwedstrijden

07 May 2016 to 08 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga 2Lars Lipman105: O 4-Final A [2]06:54,773rd
LAGLaga 1Lars Lipman007: Dev 4-Final A [2]06:44,165th
LAGLaga 1Lars Lipman007: Dev 4-Heat 3[7]06:27,882nd

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 April 2016 to 24 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga 5Tim Rootliep205: SA 2- (NK)Final C [7]
LAGLaga 5Tim Rootliep205: SA 2- (NK)Quarterfinal 2[7]08:09,985th
LAGLaga 5Tim Rootliep205: SA 2- (NK)Time Trial 07:27,8817th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

04 July 2015 to 05 July 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga/TritonRoelant Feldbrugge161: SA 2+Final A [2]07:38,401st

Aegon Koninklijke - Holland Beker

27 June 2015 to 28 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaRoelant Feldbrugge046: M 8+Final A [2]06:14,772nd

ARB / Aegon NK 2015

06 June 2015 to 07 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga 2Roelant Feldbrugge104: SA 8+ (NK)Final B [3]05:54,831st
LAGLaga 2Roelant Feldbrugge104: SA 8+ (NK)Heat 2[2]05:54,994th

Westelijke Regatta 2015

23 May 2015 to 24 May 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga 1Wessel Schot104: SA 8+Final A [5]06:00,682nd
LAGLaga 2Roelant Feldbrugge007: Dev 4-Final A [3]07:10,294th
LAGLaga 2Roelant Feldbrugge007: Dev 4-Heat 2[4]07:25,511st

Damen Raceroei Regatta

02 May 2015 to 03 May 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaWessel Schot104: SA 8+Final A [4]05:53,063rd
LAGLagaWessel Schot104: SA 8+Heat 1[6]06:06,031st
LAGLaga 2Roelant Feldbrugge007: Dev 4-Final B [2]06:35,081st
LAGLaga 2Roelant Feldbrugge007: Dev 4-Heat 2[3]06:36,154th

Hollandia Roeiwedstrijden

17 April 2015 to 19 April 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaRoelant Feldbrugge201: SA 8+Final A [3]06:26,334th
LAGLaga 2Roelant Feldbrugge031: Dev 4- (DK)Final A [6]06:30,775th
LAGLaga 2Roelant Feldbrugge031: Dev 4- (DK)Semifinal 2[7]06:24,382nd
LAGLaga 2Roelant Feldbrugge031: Dev 4- (DK)Heat 2[6]07:07,432nd

132e Varsity

05 April 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga 2Tim Rootliep030: N 2-Final A [1]07:15,242nd
LAGLaga 2Tim Rootliep030: N 2-Heat 3[4]07:26,142nd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

05 July 2014 to 06 July 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga 2Tim Rootliep109: N 2-Heat 1[5]07:35,444th
LAGLaga/TrompRoelant Feldbrugge005: N 4+Heat 2[5]06:52,433rd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

28 June 2014 to 29 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
TROTromp/LagaRoelant Feldbrugge024: M 4+Final A [4]06:29,532nd

Internationale Martini Regatta 2014

21 June 2014 to 22 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaTim Rootliep108: N 2-Final A [2]07:30,486th

ARB / Aegon NK 2014

07 June 2014 to 08 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga 1Tim Rootliep109: N 2-Final A [2]07:54,734th
LAGLaga 1Tim Rootliep109: N 2-Heat 2[4]07:34,643rd

Hollandia Roeiwedstrijden / Njord Lustrumwedstrijden 2014

24 May 2014 to 25 May 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaTim Rootliep108: N 2-Final A [3]07:14,703rd
LAGLagaTim Rootliep108: N 2-Heat 1[5]07:16,822nd
LAGLaga 1Tim Rootliep003: O 2-Heat 2[6]07:22,923rd

Westelijke Regatta 2014 - Aegon NK Klein

19 April 2014 to 20 April 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga/PhocasTim Rootliep106: N 4+Final A [2]07:13,503rd
LAGLaga/PhocasTim Rootliep106: N 4+Heat 1[4]
LAGLaga 2Tim Rootliep004: Dev 4-Heat 1[6]07:34,264th

131e Varsity

06 April 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaNathan Looye040: N 4+Final A [1]07:11,346th
LAGLagaNathan Looye040: N 4+Heat 1[4]07:14,683rd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien / Argo Lustrum

06 July 2013 to 07 July 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga/TritonDaan Sotiriadis124: LB 4+Final A [4]07:22,651st
LAGLaga/TritonDaan Sotiriadis124: LB 4+Heat 2[5]07:27,501st
LAGLaga/TritonDaan Sotiriadis012: LN 4+Final A [4]07:20,832nd
LAGLaga/TritonDaan Sotiriadis012: LN 4+Heat 2[3]07:10,781st

ARB / Aegon NK 2013

08 June 2013 to 09 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaMaarten Kröse124: LB 8+Final A [6]06:35,952nd
LAGLagaMaarten Kröse124: LB 8+Heat 1[4]06:42,002nd
LAGLagaMaarten Kröse020: LEj 8+Final B [4]06:38,791st
LAGLagaMaarten Kröse020: LEj 8+Heat 2[7]06:47,274th

ZRB 2013

11 May 2013 to 12 May 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaMaarten Kröse125: LB 8+Final A [2]06:31,522nd
LAGLagaMaarten Kröse125: LB 8+Heat 2[1]06:26,881st
LAGLagaMaarten Kröse014: LEj 8+ (1000m Knock Out)Time Trial 03:04,889th

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2013

20 April 2013 to 21 April 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaMaarten Kröse124: LB 8+Final A [5]06:19,595th
LAGLagaMaarten Kröse124: LB 8+Heat 1[3]06:25,891st
LAGLagaMaarten Kröse013: LEj 8+ (EJK)Final A 06:36,142nd
LAGLagaMaarten Kröse013: LEj 8+ (EJK)Heat 2[7]07:12,551st

130e Varsity

07 April 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
PHOPhocas/LagaHarm Winters003: Lichte AchtFinal A [5]06:16,272nd
PHOPhocas/LagaHarm Winters003: Lichte AchtHeat 2[4]06:21,791st

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

17 March 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaRichard Janssen006: LH 4e divisie 8+Time Trial 28:25,57th

38e Van Oord WinterWedstrijden

23 February 2013 to 24 February 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaRichard Janssen062: LEj 8+Time Trial 19:55,98th