Menno Bezema

125 races

Damen Raceroei Regatta / Aegon Open NK-Groot 2019

15 June 2019 to 16 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga 2Koen de Koningh104: HE 8+Final A [3]05:51,365th
LAGLaga 2Koen de Koningh104: HE 8+Heat 2[5]05:52,253rd
LAGLagaMenno Bezema002: HE 4-Final B [3]06:26,031st
LAGLagaMenno Bezema002: HE 4-Heat 2[7]06:30,435th

ARB Bosbaanwedstrijden 2019

01 June 2019 to 02 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga 1Sietse de Vilder104: HE 8+Final B [1]05:50,801st
LAGLaga 1Sietse de Vilder104: HE 8+Time Trial 05:10,527th
LAGLagaMenno Bezema002: HE 4-Heat 2[4]06:17,874th

Westelijke Regatta 2019

18 May 2019 to 19 May 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaMenno Bezema105: HG 4-Final A [3]06:36,001st
LAGLagaMenno Bezema002: HE 4-Final A [4]06:40,462nd

ZRB 2019

04 May 2019 to 05 May 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga 3Menno Bezema102: HE 2-Final A [3]07:34,051st
LAGLaga 3Menno Bezema102: HE 2-Heat 3[4]07:22,811st

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2019

19 April 2019 to 21 April 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga 1Lars Lipman209: HE 8+Final A [1]06:10,433rd
LAGLagaMenno Bezema001: HE 2-Final B [2]07:02,181st
LAGLagaMenno Bezema001: HE 2-Semifinal 2[5]07:07,784th
LAGLagaMenno Bezema001: HE 2-Time Trial 06:27,587th

136e Varsity

07 April 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaLars Lipman001: Oude VierFinal A [7]10:16,753rd
LAGLagaLars Lipman001: Oude VierHeat 1[5]07:14,653rd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

30 June 2018 to 01 July 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga/DDSRoelant Feldbrugge104: M 4+Final A [3]07:17,882nd
LAGLaga/DDSRoelant Feldbrugge104: M 4+Time Trial 06:34,272nd

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 June 2018 to 17 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaRoelant Feldbrugge002: HE 4-Final A [5]06:11,363rd

ZRB 2018

02 June 2018 to 03 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga 1Jan-Willem Hurkmans002: HE 4-Final A [2]06:20,072nd
LAGLaga 1Jan-Willem Hurkmans002: HE 4-Heat 1[3]06:27,921st

Westelijke Regatta 2018

19 May 2018 to 20 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaRoelant Feldbrugge102: HE 2-Final A [1]07:07,753rd

Damen Raceroei Regatta

05 May 2018 to 06 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga/NereusRik Rienks104: HE 8+Final A [3]06:08,313rd
LAGLagaGuus Koppes102: HE 2-Final A [6]07:19,555th
LAGLaga/NereusRik Rienks104: HE 8+Heat 2[1]06:09,752nd
LAGLagaGuus Koppes102: HE 2-Heat 1[5]07:17,463rd
LAGLaga 2Jan-Willem Hurkmans002: HE 4-Final A [4]07:00,793rd

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 April 2018 to 22 April 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga/NereusRalf Rienks209: HE 8+Final A [5]05:42,273rd
LAGLagaMenno Bezema001: HE 2-Final C [1]07:10,885th
LAGLagaMenno Bezema001: HE 2-Repechage 1[1]07:28,344th
LAGLagaMenno Bezema001: HE 2-Time Trial 06:32,9115th

135e Varsity

08 April 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaMenno Bezema010: HE 2+Final A [2]08:06,654th

Aegon Koninklijke - Holland Beker

24 June 2017 to 25 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaRoelant Feldbrugge139: M 4+Final A [2]06:20,421st
LAGLagaRoelant Feldbrugge029: M 4+Final A [4]06:19,112nd
LAGLagaRoelant Feldbrugge029: M 4+Heat 2[3]06:22,501st

ZRB 2017

10 June 2017 to 11 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaRoelant Feldbrugge206: G 4+Final A [2]06:29,411st
AEGAegir/LagaNiek Moesker002: E 4-Final A [4]06:16,831st
LAGLagaRoelant Feldbrugge206: G 4+Heat 1[3]06:37,141st
LAGLagaFlavio Garrisi106: G 4+Final A [2]06:29,081st
LAGLagaFlavio Garrisi106: G 4+Heat 1[2]06:33,301st

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 June 2017 to 04 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga 2Niek Moesker004: G 2-Final A [5]06:49,264th
LAGLaga 2Niek Moesker004: G 2-Heat 2[1]06:57,162nd

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 May 2017 to 21 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga 3Laurent Wilkens105: G 4-Final A [5]06:24,286th
LAGLaga 3Laurent Wilkens105: G 4-Heat 2[7]06:17,271st
LAGLaga 3Niek Moesker004: G 2-Final A [4]06:52,624th
LAGLaga 3Niek Moesker004: G 2-Heat 2[7]06:57,662nd

Damen Raceroei Regatta

06 May 2017 to 07 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga 1Menno Bezema101: E 2-Final A [8]07:55,445th
LAGLaga 1Menno Bezema101: E 2-Heat 1[5]07:43,393rd
LAGLaga 4Menno Bezema004: G 2-Final A [5]08:02,703rd
LAGLaga 4Menno Bezema004: G 2-Heat 2[7]07:40,771st

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 April 2017 to 23 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga 3Niek Moesker001: E 2-Final C [6]06:51,252nd
LAGLaga 3Niek Moesker001: E 2-Quarterfinal 3[6]07:01,154th
LAGLaga 3Niek Moesker001: E 2-Time Trial 06:40,6819th

134e Varsity

09 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga 2Menno Bezema022: G 2-Final A [3]07:16,601st
LAGLaga 2Menno Bezema022: G 2-Heat 2[1]07:18,611st

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2016 to 03 July 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga/Vidar/ProteusLaurent Wilkens104: SA 8+Final A [3]05:41,602nd
LAGLaga/Vidar/ProteusLaurent Wilkens104: SA 8+Heat 2[4]05:49,261st
LAGLaga 2Menno Bezema004: O 2-Final A [2]06:56,991st
LAGLaga 2Menno Bezema004: O 2-Heat 3[5]06:53,081st

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 June 2016 to 19 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga/ProteusLaurent Wilkens105: O 4-Final A [3]06:04,441st
LAGLaga/SkadiLaurent Wilkens002: SA 4- Final A [4]06:08,792nd

ZRB 2016

11 June 2016 to 12 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga/SkadiLaurent Wilkens002: SA 4-Final A [4]

Aegon Koninklijke - Holland Beker

04 June 2016 to 05 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga/AegirLaurent Wilkens131: M 8+Final A [6]06:00,655th
LAGLaga/AegirLaurent Wilkens131: M 8+Heat 2[1]06:06,513rd
LAGLagaLaurent Wilkens032: M 4-Heat 2[4]06:13,594th

Hollandia Roeiwedstrijden

21 May 2016 to 22 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga 2Menno Bezema101: SA 2-Heat 1[5]07:11,285th
LAGLaga 3Menno Bezema004: O 2-Final A [1]07:07,785th
LAGLaga 3Menno Bezema004: O 2-Heat 2[2]07:01,032nd

Damen Raceroei Regatta - TBI Laga Lustrumwedstrijden

07 May 2016 to 08 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaLaurent Wilkens200: SA 8+Final A [5]03:39,401st
LAGLagaLaurent Wilkens200: SA 8+Semifinal 1[6]03:39,431st
LAGLagaLaurent Wilkens002: SA 4-Final A [3]06:13,053rd

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 April 2016 to 24 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaLaurent Wilkens104: SA 8+Final A [4]
LAGLaga 3Flavio Garrisi205: SA 2-Final D [4]
LAGLaga 3Flavio Garrisi205: SA 2-Quarterfinal 1[7]08:29,805th
LAGLaga 3Flavio Garrisi205: SA 2-Time Trial 07:35,0221st

133e Varsity

10 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga 1Lars Lipman020: O 4+Final A [4]07:24,191st
LAGLaga 1Lars Lipman020: O 4+Heat 2[4]06:54,231st

Aegon Koninklijke - Holland Beker

27 June 2015 to 28 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaRoelant Feldbrugge046: M 8+Final A [2]06:14,772nd

ARB / Aegon NK 2015

06 June 2015 to 07 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga 2Roelant Feldbrugge104: SA 8+ (NK)Final B [3]05:54,831st
LAGLaga 2Roelant Feldbrugge104: SA 8+ (NK)Heat 2[2]05:54,994th

Westelijke Regatta 2015

23 May 2015 to 24 May 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga 1Wessel Schot104: SA 8+Final A [5]06:00,682nd
LAGLagaBart de Vos006: N 4+Final A [3]07:39,462nd
LAGLagaBart de Vos006: N 4+Heat 1[4]07:20,782nd

Damen Raceroei Regatta

02 May 2015 to 03 May 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaGuus Koppes106: O 4+Final A [4]06:46,531st
LAGLaga 3Guus Koppes007: Dev 4-Final A [6]06:48,206th
LAGLaga 3Guus Koppes007: Dev 4-Heat 3[4]06:40,212nd

Hollandia Roeiwedstrijden

17 April 2015 to 19 April 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaRoelant Feldbrugge201: SA 8+Final A [3]06:26,334th
LAGLaga 2Roelant Feldbrugge031: Dev 4-Final A [6]06:30,775th
LAGLaga 2Roelant Feldbrugge031: Dev 4-Semifinal 2[7]06:24,382nd
LAGLaga 2Roelant Feldbrugge031: Dev 4-Heat 2[6]07:07,432nd

132e Varsity

05 April 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga 1Roelant Feldbrugge030: N 2-Final A [5]07:16,574th
LAGLaga 1Roelant Feldbrugge030: N 2-Heat 1[2]07:26,812nd

Damen Raceroei Regatta

03 May 2014 to 04 May 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga 2R.C. Oosterloo106: O 4-Final A [6]06:29,915th
LAGLaga 2R.C. Oosterloo106: O 4-Heat 2[5]06:34,512nd
LAGLaga 2R.C. Oosterloo002: SA 4-Final A [2]07:02,485th
LAGLaga 2R.C. Oosterloo002: SA 4-Heat 1[5]07:03,283rd

Westelijke Regatta 2014 - Aegon NK Klein

19 April 2014 to 20 April 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga 1Menno Bezema112: N 2-Heat 1[3]07:54,884th
LAGLaga 1Menno Bezema004: Dev 4-Heat 1[4]07:17,342nd

131e Varsity

06 April 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaR.C. Oosterloo030: O 4+Final A [2]06:48,823rd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien / Argo Lustrum

06 July 2013 to 07 July 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaNathan Looye107: O 4+Final A [6]07:43,795th
LAGLagaJ.P. van der Boog104: SA 8+Heat 1[5]06:37,934th
LAGLagaNathan Looye107: O 4+Heat 1[5]07:09,442nd
LAGLagaJ.P. van der Boog007: Ej 8+Final A [7]06:21,415th
LAGLagaJ.P. van der Boog007: Ej 8+Heat 1[6]06:06,272nd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

29 June 2013 to 30 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaJ.P. van der Boog136: MFm 8+Final A [4]05:53,894th

Internationale Martini Regatta/Aegir Lustrumwedstrijden 2013

22 June 2013 to 23 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaJ.P. van der Boog007: Ej 8+Final A [2]06:36,541st
LAGLagaJ.P. van der Boog007: Ej 8+Heat 1[1]06:48,672nd

ARB / Aegon NK 2013

08 June 2013 to 09 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga 2J.P. van der Boog103: SA 8+Heat 1[2]06:19,394th
LAGLagaJ.P. van der Boog010: Ej 8+Final A [5]06:29,764th
LAGLagaJ.P. van der Boog010: Ej 8+Heat 2[3]06:27,781st

Westelijke Regatta - Saurus/Skadi Lustrumwedstrijden

25 May 2013 to 26 May 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga 2J.P. van der Boog104: SA 8+Heat 1[7]07:08,774th
LAGLagaJ.P. van der Boog007: Ej 8+Final A [2]07:01,573rd
LAGLagaJ.P. van der Boog007: Ej 8+Heat 1[4]06:51,142nd

ZRB 2013

11 May 2013 to 12 May 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaJ.P. van der Boog007: Ej 8+Final C [3]03:04,582nd
LAGLagaJ.P. van der Boog007: Ej 8+Quarterfinal 4[3]03:00,752nd
LAGLagaJ.P. van der Boog007: Ej 8+Time Trial 02:57,143rd

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2013

20 April 2013 to 21 April 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaJ.P. van der Boog112: B 8+Final A [7]06:02,901st
LAGLagaJ.P. van der Boog112: B 8+Heat 2[4]06:11,432nd
LAGLagaJ.P. van der Boog007: Ej 8+Final A [3]06:32,364th
LAGLagaJ.P. van der Boog007: Ej 8+Heat 2[5]06:56,392nd

130e Varsity

07 April 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaJ.P. van der Boog002: Jonge AchtFinal A [5]06:11,992nd
LAGLagaJ.P. van der Boog002: Jonge AchtHeat 3[6]06:22,591st

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

17 March 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaJ.P. van der Boog004: H 4e divisie 8+Time Trial 27:18,32nd

38e Van Oord WinterWedstrijden

23 February 2013 to 24 February 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaJ.P. van der Boog061: Ej 8+Time Trial 19:28,85th