Nicos Starreveld

216 races

Aegon Koninklijke - Holland Beker

30 June 2018 to 01 July 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaDjimmer Smits104: M 4+Final A [2]07:40,513rd
ORCOrcaDjimmer Smits104: M 4+Time Trial 06:37,543rd

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 June 2018 to 17 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaCas Klingenberg104: HE 8+Heat 1[4]05:53,143rd

Westelijke Regatta 2018

19 May 2018 to 20 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 1Nicos Starreveld005: HG 4+Final A [4]07:07,254th

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 June 2017 to 04 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca/SkadiErin Smeijsters103: E 8+Final A [4]05:54,835th
ORCOrca/SkadiErin Smeijsters103: E 8+Heat 2[6]05:34,392nd
ORCOrca/SkadiNicos Starreveld206: G 4+Final A [5]06:27,943rd
ORCOrca/SkadiNicos Starreveld206: G 4+Heat 1[4]06:37,232nd

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 June 2016 to 19 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 2Nicos Starreveld106: O 4+Final A [4]06:23,131st
ORCOrca 2Nicos Starreveld106: O 4+Heat 2[6]06:38,311st

Aegon Koninklijke - Holland Beker

04 June 2016 to 05 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaNicos Starreveld131: M 8+Heat 1[2]06:27,665th
ORCOrcaNicos Starreveld029: M 4+Final A [4]06:46,611st
ORCOrcaNicos Starreveld029: M 4+Heat 2[3]06:37,991st

Hollandia Roeiwedstrijden

21 May 2016 to 22 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 1Nicos Starreveld106: O 4+Final A [3]06:31,241st
ORCOrca 1Nicos Starreveld106: O 4+Heat 1[3]06:40,651st
ORCOrcaNicos Starreveld004: O 2-Final A [4]07:05,544th
ORCOrcaNicos Starreveld004: O 2-Heat 3[1]06:59,711st

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 April 2016 to 24 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 1Nicos Starreveld201: SA 1xFinal B [6]08:13,055th
ORCOrca 1Nicos Starreveld201: SA 1xSemifinal 1[6]08:07,096th
ORCOrca 1Nicos Starreveld201: SA 1xQuarterfinal 2[3]09:04,992nd
ORCOrca 1Nicos Starreveld201: SA 1xTime Trial 07:42,8210th

ARB / Aegon NK 2015

06 June 2015 to 07 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca/OkeanosBastiaan Collette102: SA 2x (NK)Final A [3]06:34,743rd
ORCOrca/OkeanosBastiaan Collette003: SA 2xFinal A [2]06:33,814th

Westelijke Regatta 2015

23 May 2015 to 24 May 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 2Nicos Starreveld161: O 1xFinal A [3]07:25,584th
ORCOrcaDaan Klomp102: SA 2xFinal A [5]06:45,373rd
ORCOrcaNicos Starreveld001: SA 1xFinal A [3]08:12,255th
ORCOrcaNicos Starreveld001: SA 1xHeat 2[6]08:53,972nd

Damen Raceroei Regatta

02 May 2015 to 03 May 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca/AegirMenno van Blitterswijk102: SA 2xFinal A [3]06:44,592nd
ORCOrcaNicos Starreveld001: SA 1xFinal A [2]07:34,325th

Hollandia Roeiwedstrijden

17 April 2015 to 19 April 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaNicos Starreveld001: SA 1xFinal B [3]07:32,015th
ORCOrcaNicos Starreveld001: SA 1xSemifinal 2[7]07:54,726th
ORCOrcaNicos Starreveld001: SA 1xRepechage 3[4]08:06,392nd
ORCOrcaNicos Starreveld001: SA 1xHeat 3[7]08:23,825th

132e Varsity

05 April 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaNicos Starreveld012: SA 1xFinal A [4]07:36,581st

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

05 July 2014 to 06 July 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaNicos Starreveld105: O 1xFinal A [5]07:10,381st
ORCOrcaJurgen Langenhorst103: SA 2xFinal A [4]06:55,995th
ORCOrcaNicos Starreveld051: SA 4xFinal A [4]06:17,464th
ORCOrcaNicos Starreveld001: SA 1xFinal A [2]07:01,481st

Aegon Koninklijke - Holland Beker

28 June 2014 to 29 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 2Nicos Starreveld120: M 1xFinal C [2]07:05,451st
ORCOrca 2Nicos Starreveld120: M 1xRepechage 4[2]07:08,063rd
ORCOrca 2Nicos Starreveld120: M 1xHeat 4[2]07:06,603rd

ARB / Aegon NK 2014

07 June 2014 to 08 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 2Nicos Starreveld105: O 1xFinal A [4]08:00,482nd
ORCOrca 2Nicos Starreveld105: O 1xHeat 2[3]07:30,111st

Hollandia Roeiwedstrijden / Njord Lustrumwedstrijden 2014

24 May 2014 to 25 May 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 2Nicos Starreveld110: N 1xFinal A [7]07:18,454th
ORCOrcaNicos Starreveld109: N 2xFinal A [6]06:44,571st
ORCOrca 2Nicos Starreveld110: N 1xHeat 2[7]07:17,002nd
ORCOrcaNicos Starreveld050: SA 2xFinal A [5]06:46,811st
ORCOrca 2Nicos Starreveld001: SA 1xFinal A [4]07:19,414th
ORCOrca 2Nicos Starreveld001: SA 1xHeat 1[5]07:16,521st

Damen Raceroei Regatta

03 May 2014 to 04 May 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaJort Timmer103: SA 2xFinal A [7]07:36,114th
ORCOrca 2Nicos Starreveld105: O 1xFinal A [2]07:30,933rd
ORCOrca 2Nicos Starreveld105: O 1xHeat 1[4]07:37,993rd
ORCOrca 3Nicos Starreveld001: SA 1xFinal A [2]07:59,342nd
ORCOrca 3Nicos Starreveld001: SA 1xHeat 1[7]08:09,623rd

Westelijke Regatta 2014 - Aegon NK Klein

19 April 2014 to 20 April 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 1Nicos Starreveld014: N 1xFinal A [3]08:24,851st
ORCOrca 1Nicos Starreveld014: N 1xHeat 2[3]08:08,221st

131e Varsity

06 April 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaNicos Starreveld051: B 1xFinal A [5]07:38,711st
ORCOrca 2Nicos Starreveld042: N 1xFinal A [1]08:12,864th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien / Argo Lustrum

06 July 2013 to 07 July 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaMarcus Westerman104: SA 8+Final A [4]06:14,794th
ORCOrcaTimen Hartog108: N 4-Final A [5]07:19,376th
ORCOrcaMarcus Westerman104: SA 8+Heat 1[4]06:17,141st
ORCOrcaTimen Hartog108: N 4-Heat 2[2]06:49,801st
ORCOrcaTimen Hartog006: Dev 4-Final A [6]06:46,662nd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

29 June 2013 to 30 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca/SkøllSjoerd Hamburger130: M 8+Final A [1]05:36,894th
ORCOrca/SkøllSjoerd Hamburger130: M 8+Heat 2[5]05:44,243rd
ORCOrcaTimen Hartog049: MDev 4-Final A [2]06:25,584th

Internationale Martini Regatta/Aegir Lustrumwedstrijden 2013

22 June 2013 to 23 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaMarcus Westerman107: O 4+Final A [3]08:05,364th
ORCOrcaTimen Hartog006: Dev 4-Heat 1[2]08:57,945th

ARB / Aegon NK 2013

08 June 2013 to 09 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca/ArgoJonathan Hijlkema103: SA 8+Final A [3]06:05,523rd
ORCOrcaTimen Hartog109: N 4-Final A [3]07:13,456th
ORCOrca/ArgoJonathan Hijlkema103: SA 8+Heat 2[7]06:11,572nd
ORCOrcaTimen Hartog109: N 4-Heat 1[4]07:00,312nd
ORCOrcaTimen Hartog007: Dev 4-Final A [2]06:53,352nd
ORCOrcaTimen Hartog007: Dev 4-Heat 2[4]07:10,673rd

Westelijke Regatta - Saurus/Skadi Lustrumwedstrijden

25 May 2013 to 26 May 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaTimen Hartog108: N 4-Final A [7]07:46,265th
ORCOrcaTimen Hartog006: Dev 4-Final A [5]08:24,475th
ORCOrcaTimen Hartog006: Dev 4-Heat 1[6]07:29,323rd

ZRB 2013

11 May 2013 to 12 May 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaTimen Hartog108: N 4-Final A [2]06:46,273rd
ORCOrcaTimen Hartog108: N 4-Heat 2[4]06:42,741st
ORCOrcaTimen Hartog006: Dev 4-Final B [3]06:43,322nd
ORCOrcaTimen Hartog006: Dev 4-Heat 2[2]06:34,942nd

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2013

20 April 2013 to 21 April 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaTimen Hartog110: N 4-Heat 1[6]06:42,504th
ORCOrcaTimen Hartog006: Dev 4-Final A 06:59,503rd
ORCOrcaTimen Hartog006: Dev 4-Heat 2[7]06:57,383rd

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

17 March 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca/Proteus/OkeanosHenk Jan Schuijt002: H 2e divisie 8+Time Trial 28:04,87th