Nicos Starreveld

220 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

29 June 2019 to 30 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaHinke Oostveen136: DB 8+Final A [4]07:03,054th
ORCOrca/AegirPelle Laken122: LHB 2xFinal A [2]06:58,912nd
ORCOrca/TritonStijn Kanters120: LHG 2xFinal A [8]06:55,542nd
ORCOrcaHinke Oostveen136: DB 8+Heat 2[3]07:14,932nd
ORCOrca 3Pelle Laken013: LHG 1xHeat 3[2]08:14,977th
ORCOrcaHinke Oostveen029: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 1[8]07:08,526th

Damen Raceroei Regatta / Aegon Open NK-Groot 2019

15 June 2019 to 16 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaHinke Oostveen136: DB 8+Final A [8]07:00,426th
ORCOrca 1Pelle Laken121: LHB 1xFinal B [7]07:46,035th
ORCOrcaHinke Oostveen136: DB 8+Heat 1[5]07:01,873rd
ORCOrca 1Pelle Laken121: LHB 1xHeat 3[5]07:46,243rd
ORCOrcaHinke Oostveen029: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final B [5]07:13,922nd
ORCOrcaHinke Oostveen029: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[3]07:25,305th

ARB Bosbaanwedstrijden 2019

01 June 2019 to 02 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaHinke Oostveen136: DB 8+Final B [1]06:53,191st
ORCOrcaPelle Laken122: LHB 2xFinal A [5]06:59,183rd
ORCOrcaKai Mos121: LHB 1xFinal A [2]07:40,354th
ORCOrcaHinke Oostveen136: DB 8+Time Trial 06:09,567th
ORCOrcaKai Mos121: LHB 1xTime Trial 06:49,534th
ORCOrcaPelle Laken016: LHDev 2x (Development Klassement)Final A [6]06:51,715th
ORCOrcaPelle Laken016: LHDev 2x (Development Klassement)Heat 3[5]06:46,552nd
ORCOrcaHinke Oostveen029: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 3[3]06:55,034th

Westelijke Regatta 2019

18 May 2019 to 19 May 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaHinke Oostveen136: DB 8+Final B [4]07:47,701st
ORCOrcaHinke Oostveen136: DB 8+Heat 2[7]07:31,805th
ORCOrcaPelle Laken122: LHB 2xFinal A [4]07:28,402nd
ORCOrca 2Pelle Laken121: LHB 1xHeat 2[8]09:29,897th
ORCOrcaPelle Laken016: LHDev 2x (Development Klassement)Final B [5]07:04,602nd
ORCOrcaHinke Oostveen029: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [1]07:01,817th
ORCOrcaPelle Laken016: LHDev 2x (Development Klassement)Heat 1[2]07:10,385th
ORCOrcaHinke Oostveen029: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[1]07:07,784th

ZRB 2019

04 May 2019 to 05 May 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaVeerle Van den Meerschaut029: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final B [1]07:47,683rd
ORCOrcaPelle Laken016: LHDev 2x (Development Klassement)Final B [3]07:36,602nd
ORCOrcaVeerle Van den Meerschaut029: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Time Trial 05:29,508th
ORCOrcaPelle Laken016: LHDev 2x (Development Klassement)Time Trial 05:36,746th
ORCOrcaPelle Laken120: LHG 2xFinal A [1]07:36,924th
ORCOrcaPelle Laken120: LHG 2xHeat 1[3]07:41,762nd
ORCOrca 2Kai Mos121: LHB 1xTime Trial 06:25,7212th
ORCOrcaVeerle Van den Meerschaut136: DB 8+Time Trial 05:42,308th

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2019

19 April 2019 to 21 April 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaVeerle Van den Meerschaut220: DB 8+Final A [6]07:41,136th
ORCOrcaPelle Laken214: LHG 2xHeat 2[4]07:29,554th
ORCOrcaVeerle Van den Meerschaut220: DB 8+Heat 1[3]07:26,022nd
ORCOrcaPelle Laken108: LHDev 2x (Development Klassement)Heat 4[5]07:44,453rd
ORCOrcaVeerle Van den Meerschaut112: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 3[3]07:29,506th

136e Varsity

07 April 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaVeerle Van den Meerschaut005: DB 8+Heat 1[4]07:26,803rd

48e Asopos Najaarswedstrijden

27 October 2018 to 28 October 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 3Marre Slikker101: DOnerv C4+ (500 meter)Final A [6]02:15,526th
ORCOrca 3Marre Slikker101: DOnerv C4+ (500 meter)Semifinal 2[4]02:19,532nd
ORCOrca 5Wieke Mouris101: DOnerv C4+ (500 meter)Semifinal 1[1]02:26,933rd
ORCOrca 3Marre Slikker101: DOnerv C4+ (500 meter)Quarterfinal 9[1]02:13,021st
ORCOrca 5Wieke Mouris101: DOnerv C4+ (500 meter)Quarterfinal 8[4]02:20,142nd
ORCOrca 6Kathleen de Boer101: DOnerv C4+ (500 meter)Quarterfinal 3[5]02:33,796th
ORCOrca 4Irma Blonk101: DOnerv C4+ (500 meter)Repechage 15[3]02:32,522nd
ORCOrca 3Marre Slikker101: DOnerv C4+ (500 meter)Repechage 12[4]02:27,201st
ORCOrca 6Kathleen de Boer101: DOnerv C4+ (500 meter)Repechage 6[4]02:29,491st
ORCOrca 4Irma Blonk101: DOnerv C4+ (500 meter)Heat 24[2]02:31,932nd
ORCOrca 6Kathleen de Boer101: DOnerv C4+ (500 meter)Heat 21[5]02:25,173rd
ORCOrca 5Wieke Mouris101: DOnerv C4+ (500 meter)Heat 18[2]02:23,281st
ORCOrca 3Marre Slikker101: DOnerv C4+ (500 meter)Heat 12[5]02:25,732nd
ORCOrcaHinke Oostveen003: D selectie 8+Final A [5]07:29,142nd
ORCOrcaHinke Oostveen003: D selectie 8+Heat 3[1]07:18,311st

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

07 July 2018 to 08 July 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaTim Donker110: HB 2xFinal A [6]08:01,074th
ORCOrcaTim Donker110: HB 2xHeat 2[6]07:43,611st
ORCOrcaMilou Hennekens050: DTal 8+Final A [6]07:43,453rd
ORCOrcaMilou Hennekens050: DTal 8+Heat 1[7]07:30,951st

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 July 2017 to 02 July 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaHenk Jan Schuijt001: G 1xFinal A [5]07:34,044th
ORCOrcaMyrna Brandt017: DG 1xFinal A [4]08:01,982nd
ORCOrcaHenk Jan Schuijt001: G 1xHeat 3[1]07:25,271st
ORCOrcaMyrna Brandt017: DG 1xHeat 4[1]08:25,001st

Aegon Koninklijke - Holland Beker

24 June 2017 to 25 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca/LagaMarieke Mulder109: W 2xFinal A [5]07:19,623rd
VIDVidar/Orca 2Jochem Hoekstra111: M 2xHeat 1[5]06:45,264th

ZRB 2017

10 June 2017 to 11 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaHenk Jan Schuijt001: G 1xFinal B [4]07:15,361st
ORCOrcaHenk Jan Schuijt001: G 1xHeat 2[2]07:25,402nd
ORCOrcaHenk Jan Schuijt147: E 1xFinal A [4]07:21,292nd
ORCOrcaHenk Jan Schuijt147: E 1xHeat 1[2]07:20,772nd

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 June 2017 to 04 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca/LagaMyrna Brandt124: DG 2xFinal A [5]07:14,961st
ORCOrcaTimon de Boer107: B 1xHeat 2[2]07:16,214th
ORCOrca/LagaMyrna Brandt124: DG 2xHeat 2[5]07:19,751st
ORCOrca/SkadiNicos Starreveld206: G 4+Final A [5]06:27,943rd
ORCOrcaHenk Jan Schuijt001: G 1xFinal A [5]07:16,753rd
ORCOrcaMyrna Brandt017: DG 1xFinal B [3]08:02,684th
ORCOrca/SkadiNicos Starreveld206: G 4+Heat 1[4]06:37,232nd
ORCOrcaHenk Jan Schuijt001: G 1xHeat 1[3]07:34,451st
ORCOrcaMyrna Brandt017: DG 1xHeat 4[3]08:17,052nd

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 May 2017 to 21 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca/LagaMyrna Brandt127: DG 2xFinal A [4]07:36,093rd
ORCOrca/LagaMyrna Brandt127: DG 2xHeat 1[5]07:40,471st
ORCOrca 1Timon de Boer001: G 1xHeat 3[5]07:47,256th

Damen Raceroei Regatta

06 May 2017 to 07 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaTimon de Boer106: G 2xFinal A [5]07:53,165th
ORCOrca 1Henk Jan Schuijt001: G 1xFinal A [6]09:24,095th
ORCOrca 2Timon de Boer001: G 1xFinal B [4]09:32,985th
ORCOrca 2Timon de Boer001: G 1xHeat 4[4]08:46,103rd
ORCOrca 1Henk Jan Schuijt001: G 1xHeat 3[5]08:19,441st
ORCOrca 1Myrna Brandt017: DG 1xHeat 3[2]09:46,713rd

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 April 2017 to 23 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 1Timon de Boer242: B 1xHeat 1[4]07:52,264th
ORCOrca 4Myrna Brandt011: DE 1x (NK)Quarterfinal 2[1]08:30,726th
ORCOrca 4Myrna Brandt011: DE 1x (NK)Time Trial 07:46,9223rd

134e Varsity

09 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaMyrna Brandt029: DG 1xFinal A [4]08:47,801st

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2016 to 03 July 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 1Myrna Brandt134: DN 1xFinal A [6]07:57,011st
ORCOrca 1Myrna Brandt134: DN 1xHeat 3[4]08:10,722nd
ORCOrca 3Myrna Brandt020: DO 2-Final A [4]07:51,104th
ORCOrca 3Myrna Brandt020: DO 2-Heat 2[1]07:49,181st

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 June 2016 to 19 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 1Myrna Brandt134: DN 1xFinal A [4]08:17,956th
ORCOrca 1Myrna Brandt134: DN 1xHeat 3[5]08:11,791st
ORCOrca 2Loes Verkuil134: DN 1xHeat 2[2]08:37,484th
ORCOrca 1Myrna Brandt173: DO 1xFinal A [2]08:10,196th
ORCOrca 2Loes Verkuil173: DO 1xHeat 1[3]08:28,214th
ORCOrca 1Myrna Brandt173: DO 1xHeat 1[5]08:20,333rd

ZRB 2016

11 June 2016 to 12 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 2Myrna Brandt017: DSA 1xFinal A [4]08:48,044th
ORCOrca 3Loes Verkuil017: DSA 1xHeat 2[3]08:42,724th
ORCOrca 2Myrna Brandt017: DSA 1xHeat 1[3]08:22,782nd
ORCOrca 2Myrna Brandt134: DN 1xFinal A [3]08:21,973rd
ORCOrca 1Loes Verkuil134: DN 1xHeat 4[4]08:40,114th
ORCOrca 2Myrna Brandt134: DN 1xHeat 3[1]08:20,531st

Hollandia Roeiwedstrijden

21 May 2016 to 22 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 2Myrna Brandt134: DN 1xFinal A [4]08:20,454th
ORCOrca 3Loes Verkuil134: DN 1xHeat 3[5]08:39,886th
ORCOrca 2Myrna Brandt134: DN 1xHeat 2[6]08:15,231st
ORCOrcaLoes Verkuil021: DN 2xFinal A [4]07:41,701st

Damen Raceroei Regatta - TBI Laga Lustrumwedstrijden

07 May 2016 to 08 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 2Myrna Brandt134: DN 1xFinal A [6]09:12,433rd
ORCOrca 1Loes Verkuil134: DN 1xFinal B [3]09:19,994th
ORCOrca 2Myrna Brandt134: DN 1xHeat 2[5]08:40,661st
ORCOrca 1Loes Verkuil134: DN 1xHeat 1[4]08:53,854th
ORCOrca 1Loes Verkuil072: DB 1xFinal B [6]08:20,992nd
ORCOrca 1Loes Verkuil072: DB 1xHeat 1[7]08:33,724th
ORCOrca 1Myrna Brandt017: DSA 1xHeat 1[3]08:23,664th

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 April 2016 to 24 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 2Myrna Brandt203: DSA 1x (NK)Final C [3]
ORCOrca 2Loes Verkuil134: DN 1xHeat 2[4]
ORCOrcaLoes Verkuil062: DB 1xFinal A [7]
ORCOrcaLoes Verkuil062: DB 1xHeat 1[4]11:31,743rd
ORCOrca 2Myrna Brandt203: DSA 1x (NK)Repechage 1[7]10:46,755th
ORCOrca 2Myrna Brandt203: DSA 1x (NK)Time Trial 09:01,6815th

133e Varsity

10 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 2Loes Verkuil035: DN 1xFinal A [3]09:38,554th
ORCOrca 1Myrna Brandt035: DN 1xFinal A [2]09:10,212nd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

04 July 2015 to 05 July 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaMaud Kerstholt063: LDB 1x (Hoofdnummer)Heat 2[3]09:48,676th

ZRB 2015

20 June 2015 to 21 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaMaud Kerstholt073: LDB 1xFinal A [3]09:49,743rd
ORCOrcaMaud Kerstholt073: LDB 1xHeat 2[3]09:08,781st
ORCOrcaMaud Kerstholt140: LDN 1xFinal A [2]08:53,463rd
ORCOrcaMaud Kerstholt140: LDN 1xHeat 1[4]09:06,081st