Tim Pels Rijcken

70 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2016 to 03 July 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyas-combiMenno van Blitterswijk104: SA 8+ (NSK)Final A [4]05:38,881st
GYAGyas-combiMenno van Blitterswijk104: SA 8+ (NSK)Heat 1[6]05:44,451st
AEGAegir/Gyas/SkøllMenno van Blitterswijk002: SA 4- (NSK)Final A [3]06:05,682nd
AEGAegir/Gyas/SkøllMenno van Blitterswijk002: SA 4- (NSK)Heat 2[3]06:05,651st

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 June 2016 to 19 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyas/Skøll/Proteus/AmstelTycho Muda104: SA 8+Final A [2]05:44,213rd
GYAGyas/Skøll/AegirMenno van Blitterswijk002: SA 4- Final A [5]06:11,075th
GYAGyas 2Tim Pels Rijcken004: O 2-Final A [5]06:56,342nd
GYAGyas 2Tim Pels Rijcken004: O 2-Heat 2[6]06:56,981st

ZRB 2016

11 June 2016 to 12 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegir/Gyas/SkøllMenno van Blitterswijk002: SA 4-Final A [2]
GYAGyas 2Tim Pels Rijcken004: O 2-Final A [4]07:21,262nd
GYAGyas 2Tim Pels Rijcken004: O 2-Heat 2[4]07:02,252nd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

04 June 2016 to 05 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyas/LagaRoelant Feldbrugge131: M 8+Final A [5]06:18,616th
GYAGyas/LagaRoelant Feldbrugge131: M 8+Heat 1[4]06:23,423rd

Hollandia Roeiwedstrijden

21 May 2016 to 22 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyas/AegirMenno van Blitterswijk002: SA 4-Final A [5]06:13,894th
GYAGyas/AegirMenno van Blitterswijk002: SA 4-Heat 3[5]06:09,033rd

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 April 2016 to 24 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyas 2Koen Luppes205: SA 2- (NK)Final C [3]
GYAGyas 2Koen Luppes205: SA 2- (NK)Quarterfinal 4[7]08:19,764th
GYAGyas 2Koen Luppes205: SA 2- (NK)Time Trial 07:32,6418th

133e Varsity

10 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasKoen Luppes001: Oude VierFinal A [2]11:10,785th
GYAGyasKoen Luppes001: Oude VierHeat 2[3]06:37,882nd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

04 July 2015 to 05 July 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasKoen Borren107: N 4-Final A [6]06:14,251st
GYAGyasKoen Borren002: SA 4- (NSK)Final A [4]06:25,194th

Aegon Koninklijke - Holland Beker

27 June 2015 to 28 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyas 2Koen Borren050: MDev 4-Final A [1]06:54,243rd

ZRB 2015

20 June 2015 to 21 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyas 2Koen Borren007: Dev 4- (1000m Knock Out)Final C [4]03:26,643rd
GYAGyas 2Koen Borren007: Dev 4- (1000m Knock Out)Quarterfinal 1[3]03:09,402nd
GYAGyas 2Koen Borren007: Dev 4- (1000m Knock Out)Time Trial 03:07,466th
GYAGyasKoen Borren107: N 4-Final A [2]06:44,092nd
GYAGyasKoen Borren107: N 4-Heat 2[4]06:46,761st

ARB / Aegon NK 2015

06 June 2015 to 07 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasMart Adema104: SA 8+ (NK)Final A [3]06:07,556th
GYAGyasMart Adema104: SA 8+ (NK)Heat 1[2]05:52,691st
GYAGyas 2Koen Borren007: Dev 4-Final B [2]06:21,382nd
GYAGyas 2Koen Borren007: Dev 4-Heat 2[2]06:30,655th

Westelijke Regatta 2015

23 May 2015 to 24 May 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasKoen Borren107: N 4-Heat 2[6]06:36,644th
GYAGyas 2Koen Borren007: Dev 4-Final A [2]07:19,595th
GYAGyas 2Koen Borren007: Dev 4-Heat 3[6]07:32,322nd

Damen Raceroei Regatta

02 May 2015 to 03 May 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasMart Adema107: N 4-Final A [4]06:29,724th
GYAGyasMart Adema107: N 4-Heat 2[6]06:39,041st
GYAGyasMart Adema007: Dev 4-Final B [6]06:40,753rd
GYAGyasMart Adema007: Dev 4-Heat 1[6]06:33,983rd

Hollandia Roeiwedstrijden

17 April 2015 to 19 April 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyas 1Albert Koller031: Dev 4- (DK)Final B [4]06:35,072nd
GYAGyas 1Albert Koller031: Dev 4- (DK)Semifinal 2[3]06:26,394th
GYAGyas 1Albert Koller031: Dev 4- (DK)Repechage 2[6]06:44,991st
GYAGyas 1Albert Koller031: Dev 4- (DK)Heat 2[5]07:14,573rd

132e Varsity

05 April 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasKoen Luppes001: Oude VierHeat 1[5]07:02,614th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

05 July 2014 to 06 July 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasLammert Bakker107: O 4+Final A [3]06:57,473rd
GYAGyas 1Berend van der Lee104: SA 8+ (NSK)Heat 2[7]06:11,183rd
GYAGyasBerend van der Lee007: Ej 8+Final A [3]05:50,811st
GYAGyasBerend van der Lee007: Ej 8+Heat 1[6]06:00,161st

Aegon Koninklijke - Holland Beker

28 June 2014 to 29 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasBerend van der Lee137: MFm 8+Final A [3]05:51,674th

Internationale Martini Regatta 2014

21 June 2014 to 22 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasBerend van der Lee007: Ej 8+Final A [2]06:03,001st
GYAGyasBerend van der Lee007: Ej 8+Heat 1[2]05:59,311st

ARB / Aegon NK 2014

07 June 2014 to 08 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasBerend van der Lee104: SA 8+Heat 1[4]06:09,554th
GYAGyasBerend van der Lee007: Ej 8+Final A [5]06:00,001st
GYAGyasBerend van der Lee007: Ej 8+Heat 3[2]06:16,271st

Hollandia Roeiwedstrijden / Njord Lustrumwedstrijden 2014

24 May 2014 to 25 May 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasRobin Potze104: SA 8+Final A [5]06:00,345th
GYAGyasRobin Potze104: SA 8+Heat 1[5]05:55,621st
GYAGyasRobin Potze007: Ej 8+ (EJK)Final A [4]05:58,271st
GYAGyasRobin Potze007: Ej 8+ (EJK)Heat 2[4]06:01,631st

ZRB 2014

10 May 2014 to 11 May 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasRobin Potze007: Ej 8+ (1000m Knock Out)Final A [2]02:57,891st
GYAGyasRobin Potze007: Ej 8+ (1000m Knock Out)Semifinal 1[3]03:00,771st
GYAGyasRobin Potze007: Ej 8+ (1000m Knock Out)Quarterfinal 1[2]02:58,901st
GYAGyasRobin Potze007: Ej 8+ (1000m Knock Out)Time Trial 03:00,501st
GYAGyas 2Robin Potze188: O 8+Heat 2[3]06:14,883rd

Westelijke Regatta 2014 - Aegon NK Klein

19 April 2014 to 20 April 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasRobin Potze101: B 8+Heat 3[4]06:17,141st
GYAGyasRobin Potze001: Ej 8+Final A [3]07:11,971st
GYAGyasRobin Potze001: Ej 8+Heat 2[5]06:36,931st

131e Varsity

06 April 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasRobin Potze002: Jonge AchtFinal A [3]06:16,242nd
GYAGyasRobin Potze002: Jonge AchtHeat 2[6]06:24,451st

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien / Argo Lustrum

06 July 2013 to 07 July 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasRueben Lagas172: HTal 8+Final A [4]06:46,021st
GYAGyasRueben Lagas172: HTal 8+Heat 3[7]06:44,431st