Lars Verkleij

30 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2016 to 03 July 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasKwinten Snijders Blok123: LB 4+Heat 2[4]07:02,604th
GYAGyasKwinten Snijders Blok014: LN 4+Final A [6]06:53,576th
GYAGyasKwinten Snijders Blok014: LN 4+Heat 1[5]06:52,643rd

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 June 2016 to 19 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasKwinten Snijders Blok123: LB 4+Final A [6]07:00,405th
GYAGyasKwinten Snijders Blok123: LB 4+Heat 1[3]07:14,183rd
GYAGyasCoen van den Hoek014: LN 4+Heat 2[1]07:03,514th

ZRB 2016

11 June 2016 to 12 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasKwinten Snijders Blok123: LB 4+Heat 3[2]07:13,054th

Hollandia Roeiwedstrijden

21 May 2016 to 22 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasCoen van den Hoek104: SA 8+Heat 2[6]06:07,694th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien / Argo Lustrum

06 July 2013 to 07 July 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyas 2Roeland Prak012: LN 4+Heat 1[7]07:27,194th

Internationale Martini Regatta/Aegir Lustrumwedstrijden 2013

22 June 2013 to 23 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasRoeland Prak125: LB 8+Final A [4]07:39,835th
GYAGyasRoeland Prak014: LEj 8+Final B [1]07:28,925th
GYAGyasRoeland Prak014: LEj 8+Heat 2[1]07:42,805th

ARB / Aegon NK 2013

08 June 2013 to 09 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasRoeland Prak124: LB 8+Final A [7]06:45,786th
GYAGyasRoeland Prak124: LB 8+Heat 1[3]06:53,473rd
GYAGyasRoeland Prak020: LEj 8+Final A [6]06:58,036th
GYAGyasRoeland Prak020: LEj 8+Heat 1[2]06:42,262nd

Westelijke Regatta - Saurus/Skadi Lustrumwedstrijden

25 May 2013 to 26 May 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasDavid Vroom125: LB 8+Final A [2]07:26,846th
GYAGyasDavid Vroom125: LB 8+Heat 2[5]07:37,743rd
GYAGyasDavid Vroom014: LEj 8+Final B [2]07:26,473rd
GYAGyasDavid Vroom014: LEj 8+Heat 1[6]07:17,095th

ZRB 2013

11 May 2013 to 12 May 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasDavid Vroom125: LB 8+Final B [1]06:26,961st
GYAGyasDavid Vroom125: LB 8+Heat 2[4]06:38,744th
GYAGyasDavid Vroom014: LEj 8+ (1000m Knock Out)Final C [1]03:02,681st
GYAGyasDavid Vroom014: LEj 8+ (1000m Knock Out)Quarterfinal 4[2]03:10,532nd
GYAGyasDavid Vroom014: LEj 8+ (1000m Knock Out)Time Trial 03:04,126th

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2013

20 April 2013 to 21 April 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasDavid Vroom013: LEj 8+ (EJK)Final B [3]07:08,124th
GYAGyasDavid Vroom013: LEj 8+ (EJK)Heat 1[3]07:07,754th

130e Varsity

07 April 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasDavid Vroom003: Lichte AchtHeat 1[2]06:35,913rd

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

17 March 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasDavid Vroom006: LH 4e divisie 8+Time Trial 28:33,28th

38e Van Oord WinterWedstrijden

23 February 2013 to 24 February 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasJust van der Endt062: LEj 8+Time Trial 19:51,37th