Petra Custers

185 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

29 June 2019 to 30 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøll 1Annemieke Efdee134: DB 2xFinal A [4]08:01,314th
SKOSkøll 1Emma Jacobs130: DGb 4-Final A [4]07:29,284th
SKOSkøll 2Luka van der Zwan130: DGb 4-Final A [7]07:26,492nd
SKOSkøll 2Emma Jacobs134: DB 2xHeat 2[8]08:06,924th
SKOSkøll 1Annemieke Efdee134: DB 2xHeat 2[6]08:00,732nd
SKOSkøllLuka van der Zwan326: DE 2- NSKHeat 2[5]08:48,584th
SKOSkøll 1Emma Jacobs130: DGb 4-Heat 2[6]08:08,432nd
SKOSkøll 2Luka van der Zwan130: DGb 4-Heat 1[7]08:02,002nd
SKOSkøllZaida Rivai133: DB 1xHeat 1[5]09:44,544th
SKOSkøllLuka van der Zwan023: DG 2-Final A [4]08:13,013rd
SKOSkøllEmma Jacobs027: DDev 4- (Development Klassement)Heat 1[7]07:15,854th
SKOSkøllLuka van der Zwan023: DG 2-Heat 1[4]08:02,651st
SKOSkøllAnnemieke Efdee026: DDev 2x (Development Klassement)Heat 1[3]08:13,186th
SKOSkøllZaida Rivai022: DG 1xHeat 1[7]08:40,555th

Damen Raceroei Regatta / Aegon Open NK-Groot 2019

15 June 2019 to 16 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllAnnemieke Efdee134: DB 2xFinal A [8]08:04,666th
SKOSkøll 1Emma Jacobs130: DGb 4-Final A [5]07:25,204th
SKOSkøll 2Luka van der Zwan130: DGb 4-Final A [8]07:20,562nd
SKOSkøllLuka van der Zwan126: DE 2-Final A [5]07:47,591st
SKOSkøllAnnemieke Efdee134: DB 2xHeat 2[7]08:04,092nd
SKOSkøllZaida Rivai133: DB 1xHeat 2[6]08:44,305th
SKOSkøllLuka van der Zwan064: DE 2-Final A [2]07:58,193rd
SKOSkøllEmma Jacobs027: DDev 4- (Development Klassement)Heat 1[6]07:29,614th
SKOSkøllLuka van der Zwan064: DE 2-Heat 2[7]08:14,593rd
SKOSkøllZaida Rivai063: DE 1xHeat 2[8]08:51,887th
SKOSkøllAnnemieke Efdee026: DDev 2x (Development Klassement)Heat 1[8]08:03,446th

ARB Bosbaanwedstrijden 2019

01 June 2019 to 02 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllAnnemieke Efdee134: DB 2xFinal A [6]08:08,166th
SKOSkøllLuka van der Zwan126: DE 2-Final A [3]08:12,554th
SKOSkøllEmma Jacobs130: DGb 4-Final A [2]07:26,392nd
SKOSkøllAnnemieke Efdee134: DB 2xTime Trial 07:04,376th
SKOSkøllZaida Rivai133: DB 1xTime Trial 07:54,639th
SKOSkøllEmma Jacobs027: DDev 4- (Development Klassement)Final A [5]07:28,736th
SKOSkøllLuka van der Zwan023: DG 2-Final A [4]07:54,623rd
SKOSkøllEmma Jacobs027: DDev 4- (Development Klassement)Heat 1[5]07:17,312nd
SKOSkøllLuka van der Zwan023: DG 2-Heat 2[2]07:51,611st
SKOSkøllAnnemieke Efdee026: DDev 2x (Development Klassement)Heat 2[4]08:06,576th
SKOSkøllZaida Rivai022: DG 1xHeat 1[2]08:53,514th

Westelijke Regatta 2019

18 May 2019 to 19 May 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllAnnemieke Efdee134: DB 2xFinal A [3]08:39,826th
SKOSkøllLuka van der Zwan126: DE 2-Final A [4]08:36,784th
SKOSkøllZaida Rivai133: DB 1xHeat 1[6]11:36,674th
SKOSkøllEmma Jacobs130: DGb 4-Final A [6]08:24,565th
SKOSkøllEmma Jacobs027: DDev 4- (Development Klassement)Final B [6]08:04,753rd
SKOSkøllLuka van der Zwan023: DG 2-Final A [6]08:41,813rd
SKOSkøllAnnemieke Efdee026: DDev 2x (Development Klassement)Final B [3]08:44,643rd
SKOSkøllEmma Jacobs027: DDev 4- (Development Klassement)Heat 2[5]07:25,194th
SKOSkøllLuka van der Zwan023: DG 2-Race For Lanes [7]08:02,913rd
SKOSkøllZaida Rivai022: DG 1xHeat 1[6]09:07,786th
SKOSkøllAnnemieke Efdee026: DDev 2x (Development Klassement)Heat 2[5]08:20,316th

ZRB 2019

04 May 2019 to 05 May 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllEmma Jacobs027: DDev 4- (Development Klassement)Final B [3]07:27,023rd
SKOSkøllLuka van der Zwan023: DG 2-Heat 2[2]08:27,193rd
SKOSkøllZaida Rivai022: DG 1xHeat 1[4]10:36,114th
SKOSkøllAnnemieke Efdee026: DDev 2x (Development Klassement)Time Trial 06:30,3813th
SKOSkøllEmma Jacobs027: DDev 4- (Development Klassement)Time Trial 05:43,956th
SKOSkøll 2Luka van der Zwan130: DGb 4-Heat 3[3]08:16,192nd
SKOSkøll 1Emma Jacobs130: DGb 4-Heat 1[3]07:55,843rd
SKOSkøllRebecca Kole134: DB 2xHeat 2[1]08:43,622nd

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2019

19 April 2019 to 21 April 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøll 1Emma Jacobs224: DG 4-Final A [4]07:52,475th
SKOSkøllKatinka Krom218: DB 1xHeat 3[6]09:27,545th
SKOSkøll 2Luka van der Zwan224: DG 4-Heat 2[3]08:08,134th
SKOSkøll 1Emma Jacobs224: DG 4-Heat 2[5]07:45,272nd
SKOSkøll 1Emma Jacobs114: DDev 4- (Development Klassement)Heat 3[2]08:02,893rd
SKOSkøll 2Luka van der Zwan114: DDev 4- (Development Klassement)Heat 2[3]08:32,065th

136e Varsity

07 April 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllEmma Jacobs032: DB 4+Final A [4]08:53,881st
SKOSkøllLuka van der Zwan025: DG 4+Final A [1]09:18,555th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

07 July 2018 to 08 July 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
SAUSaurus/SkøllSven Valstar154: HG 2+ (Platvoetbokaal)Heat 1[6]09:27,023rd

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 June 2018 to 17 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
SAUSaurus/PhocasLaurens Goderie110: HB 2xHeat 1[4]07:28,454th
SAUSaurus/PhocasLaurens Goderie008: HDev 2x (Development Klassement)Heat 2[3]07:27,024th

ZRB 2018

02 June 2018 to 03 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
SAUSaurusGerard van der Velden101: HE 1xFinal A [2]07:22,463rd
SAUSaurus/PhocasCarsten van Rossum110: HB 2xHeat 2[2]07:26,493rd
SAUSaurusGerard van der Velden101: HE 1xHeat 2[3]07:20,921st

Westelijke Regatta 2018

19 May 2018 to 20 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
SAUSaurus/PhocasLaurens Goderie110: HB 2xFinal A [5]07:30,328th
SAUSaurusGerard van der Velden101: HE 1xFinal A [1]07:29,674th

Damen Raceroei Regatta

05 May 2018 to 06 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
SAUSaurusGerard van der Velden101: HE 1xFinal A [2]07:30,883rd
SAUSaurusGerard van der Velden101: HE 1xHeat 1[5]

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 April 2018 to 22 April 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
SAUSaurusGerard van der Velden003: HE 1x (NK)Final C [1]07:10,761st
SAUSaurusCamiel Coolen205: HG 2xHeat 1[3]07:18,164th
SAUSaurusCamiel Coolen103: HDev 2x (Dev)Final B [4]07:48,961st
SAUSaurusCamiel Coolen103: HDev 2x (Dev)Heat 2[5]07:54,644th
SAUSaurusGerard van der Velden003: HE 1x (NK)Quarterfinal 1[1]07:51,314th
SAUSaurusGerard van der Velden003: HE 1x (NK)Time Trial 06:44,7517th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 July 2017 to 02 July 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
SAUSaurus/Euros/GyasSteven Hoogeveen109: B 8+Final A [3]05:55,201st
SAUSaurus/MaastrichtscheThomas de Bekker007: Dev 4- (Development Klassement)Final A [5]06:26,604th
SAUSaurus/MaastrichtscheThomas de Bekker007: Dev 4- (Development Klassement)Heat 2[5]06:34,392nd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

24 June 2017 to 25 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
SAUSaurus/Euros/MWC/PHOSteven Hoogeveen056: MI 8+Final A [6]05:54,124th
SAUSaurus/Euros/MWC/PHOSteven Hoogeveen056: MI 8+Heat 1[4]05:51,893rd

ZRB 2017

10 June 2017 to 11 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
SAUSaurus/Maastrichtsche/VidarThomas de Bekker007: Dev 4- (Development Klassement)Final C [1]03:10,274th
SAUSaurus/Maastrichtsche/VidarThomas de Bekker007: Dev 4- (Development Klassement)Time Trial 03:08,558th
EUREuros/Saurus/MWC/PHOSteven Hoogeveen104: E 8+Final A [3]06:00,503rd

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 June 2017 to 04 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
SAUSaurus-combiThomas de Bekker103: E 8+Final A [1]06:04,896th
SAUSaurus-combiThomas de Bekker103: E 8+Heat 2[2]05:35,843rd
SAUSaurus/MaastrichtscheThomas de Bekker007: Dev 4- (Development Klassement)Final B [4]06:21,723rd
SAUSaurus/MaastrichtscheThomas de Bekker007: Dev 4- (Development Klassement)Heat 1[2]06:26,094th

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 May 2017 to 21 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
SAUSaurus/PhocasThomas de Bekker105: G 4-Heat 2[5]06:25,705th

Damen Raceroei Regatta

06 May 2017 to 07 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
SAUSaurus/MaastrichtscheThomas de Bekker104: G 4-Heat 2[7]07:25,383rd
SAUSaurus/MaastrichtscheThomas de Bekker007: Dev 4- (Development Klassement)Final B [6]07:46,014th
SAUSaurus/MaastrichtscheThomas de Bekker007: Dev 4- (Development Klassement)Heat 1[6]07:22,923rd

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 April 2017 to 23 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
SAUSaurus/MaastrichtscheThomas de Bekker251: G 4-Heat 1[3]06:32,232nd
SAUSaurus/MaastrichtscheThomas de Bekker104: Dev 4- (Dev)Final B [4]06:29,591st
SAUSaurus/MaastrichtscheThomas de Bekker104: Dev 4- (Dev)Heat 1[3]06:28,703rd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2016 to 03 July 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
SAUSaurus/ArgoAlexander Pennings174: O 4xFinal A [2]06:25,505th
SAUSaurusAlexander Pennings060: B 1xFinal A [2]07:29,004th
SAUSaurusAlexander Pennings060: B 1xHeat 4[6]07:26,761st

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 June 2016 to 19 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
SAUSaurusAlexander Pennings040: B 1xFinal A [4]07:25,102nd
SAUSaurusAlexander Pennings040: B 1xHeat 1[6]07:25,512nd

ZRB 2016

11 June 2016 to 12 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
SAUSaurusJorn Ketelaars071: LB 1xFinal B [4]08:09,373rd
SAUSaurusAlexander Pennings070: B 1xFinal B [3]07:57,341st
SAUSaurusJorn Ketelaars071: LB 1xHeat 2[4]07:57,033rd
SAUSaurusAlexander Pennings070: B 1xHeat 2[3]07:41,163rd
SAUSaurusJorn Ketelaars122: LN 1xFinal B [2]08:11,954th
SAUSaurusJorn Ketelaars122: LN 1xHeat 2[2]07:55,772nd
SAUSaurusAlexander Pennings110: N 1xHeat 4[3]07:40,623rd

Hollandia Roeiwedstrijden

21 May 2016 to 22 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
SAUSaurus 2Alexander Pennings110: N 1xFinal B [5]07:37,504th
SAUSaurus 2Alexander Pennings110: N 1xHeat 1[6]07:43,002nd
SAUSaurusJorn Ketelaars051: LB 1xHeat 3[5]07:45,984th
SAUSaurusAlexander Pennings050: B 1xHeat 1[3]07:38,474th

Damen Raceroei Regatta - TBI Laga Lustrumwedstrijden

07 May 2016 to 08 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
SAUSaurus 1Alexander Pennings110: N 1xFinal B [2]08:25,795th
SAUSaurusJorn Ketelaars109: N 2xFinal A [4]07:45,462nd
SAUSaurusJorn Ketelaars119: LN 1xHeat 1[2]08:17,965th
SAUSaurus 1Alexander Pennings110: N 1xHeat 1[2]08:15,883rd
SAUSaurusJorn Ketelaars071: LB 1xFinal B [1]07:50,603rd
SAUSaurus 1Alexander Pennings070: B 1xFinal A [2]07:34,895th
SAUSaurusJorn Ketelaars071: LB 1xHeat 2[7]07:47,685th
SAUSaurus 1Alexander Pennings070: B 1xHeat 3[3]07:43,851st

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 April 2016 to 24 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
SAUSaurusJorn Ketelaars119: LN 1xHeat 2[3]
SAUSaurusAlexander Pennings060: B 1xHeat 1[7]10:26,203rd
SAUSaurusJorn Ketelaars061: LB 1xHeat 2[6]08:59,665th