Marijse Hofstede

68 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

29 June 2019 to 30 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaCas Klingenberg107: HG 4+Final A [4]06:55,102nd
ORCOrca 2Casper Bakker111: HB 4+Heat 1[7]07:46,113rd
ORCOrcaCas Klingenberg107: HG 4+Heat 3[6]07:27,871st

Damen Raceroei Regatta / Aegon Open NK-Groot 2019

15 June 2019 to 16 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaCas Klingenberg104: HE 8+ (NK)Final B [6]06:04,254th
ORCOrcaCas Klingenberg104: HE 8+ (NK)Heat 1[8]06:04,734th

136e Varsity

07 April 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaMichiel Swaving Dijkstra020: HG 4+Heat 1[2]08:13,283rd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

07 July 2018 to 08 July 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 3Menno de Vries107: HG 4+Final A [3]07:49,333rd
ORCOrca 3Menno de Vries107: HG 4+Heat 1[6]07:04,823rd
ORCOrca 1Menno de Vries005: HG 4+Final A [6]07:08,096th
ORCOrca 1Menno de Vries005: HG 4+Heat 1[4]06:55,882nd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

30 June 2018 to 01 July 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaCas Klingenberg124: M 8+ (Aegon Open National Championship)Final A [1]06:59,246th
ORCOrcaDjimmer Smits104: M 4+Final A [2]07:40,513rd
ORCOrcaCas Klingenberg124: M 8+ (Aegon Open National Championship)Time Trial 06:11,096th
ORCOrcaDjimmer Smits104: M 4+Time Trial 06:37,543rd
ORCOrcaCas Klingenberg004: M 8+Final A [3]06:30,763rd

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 June 2018 to 17 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaCas Klingenberg104: HE 8+Heat 1[4]05:53,143rd
ORCOrcaJoost Mein005: HG 4+Final A [2]06:37,933rd
ORCOrcaJoost Mein005: HG 4+Heat 2[2]06:45,102nd

ZRB 2018

02 June 2018 to 03 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 2Menno de Vries005: HG 4+Final A [2]06:51,001st
ORCOrca 2Menno de Vries005: HG 4+Heat 2[3]06:55,071st
ORCOrcaJort Timmer104: HE 8+Heat 1[3]06:01,463rd

Westelijke Regatta 2018

19 May 2018 to 20 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 1Menno de Vries107: HG 4+Final A [3]07:05,964th
ORCOrca 1Menno de Vries107: HG 4+Heat 1[2]07:06,362nd
ORCOrca 2Bas van der Veen005: HG 4+Final A [1]07:00,903rd

Damen Raceroei Regatta

05 May 2018 to 06 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 2Cas Klingenberg111: HB 4+Final A [6]06:59,021st
ORCOrca 2Cas Klingenberg111: HB 4+Heat 2[4]07:07,102nd

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 April 2018 to 22 April 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 2Djimmer Smits105: HG 4+Final A [5]07:20,054th
ORCOrca 2Djimmer Smits105: HG 4+Heat 1[5]07:21,852nd

135e Varsity

08 April 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 1Boyd Beerling040: Jonge VierFinal A [5]07:18,056th
ORCOrca 1Boyd Beerling040: Jonge VierHeat 2[4]06:48,221st

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 July 2017 to 02 July 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaErin Smeijsters103: E 8+ (NSK)Heat 1[6]06:14,655th
ORCOrcaReinout A Moes105: G 4+Heat 3[5]07:12,154th

ZRB 2017

10 June 2017 to 11 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca/GyasReinout A Moes206: G 4+Heat 2[1]07:11,174th
ORCOrcaReinout A Moes106: G 4+Heat 3[1]07:09,454th

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 June 2017 to 04 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaReinout A Moes105: G 4+Heat 1[5]06:56,064th
ORCOrcaReinout A Moes206: G 4+Heat 2[2]07:01,984th

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 May 2017 to 21 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaStefan W Hovy106: G 4+Heat 1[7]07:10,915th

Damen Raceroei Regatta

06 May 2017 to 07 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaStefan W Hovy105: G 4+Heat 2[4]08:01,224th
ORCOrcaStefan W Hovy050: G 4+Final A [2]07:52,205th
ORCOrcaStefan W Hovy050: G 4+Heat 2[5]07:43,583rd

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 April 2017 to 23 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaJob Davidse131: G 4+Heat 1[4]07:06,374th

134e Varsity

09 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaStefan W Hovy001: Oude VierHeat 2[4]07:11,295th

46e Asopos Najaarswedstrijden / Aegon NK Groot voor Verenigingen

22 October 2016 to 23 October 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 1Jeppe Rietveld022: N 4+Final A [6]07:04,951st

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2016 to 03 July 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
TRITriton/Orca/NereusPaul van Vulpen111: B 4+Final A [6]06:50,153rd
TRITriton/Orca/NereusPaul van Vulpen111: B 4+Heat 2[5]06:52,903rd
ORCOrca 2David Hokken014: LN 4+Final A [2]06:42,632nd
ORCOrca 2David Hokken014: LN 4+Heat 2[4]06:49,632nd
ORCOrcaPaul van Vulpen006: N 4+Heat 4[2]06:45,263rd

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 June 2016 to 19 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 1Robin van Putten106: O 4+Heat 1[5]06:56,154th
ORCOrca 2David Hokken014: LN 4+Final A [4]06:48,293rd
ORCOrcaRobin van Putten006: N 4+Final A [4]06:44,466th
ORCOrca 2David Hokken014: LN 4+Heat 2[6]06:47,612nd
ORCOrcaRobin van Putten006: N 4+Heat 2[5]06:47,341st

ZRB 2016

11 June 2016 to 12 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 1David Hokken014: LN 4+Final A [1]
ORCOrcaPaul van Vulpen006: N 4+Final B [1]07:09,771st
ORCOrca 1David Hokken014: LN 4+Heat 3[2]06:57,931st
ORCOrcaPaul van Vulpen006: N 4+Time Trial 06:57,325th
ORCOrcaPaul van Vulpen106: O 4+Heat 1[1]06:55,574th

Hollandia Roeiwedstrijden

21 May 2016 to 22 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 2Robin van Putten106: O 4+Heat 1[4]07:05,063rd
ORCOrcaRobin van Putten006: N 4+Heat 1[2]06:51,465th

Damen Raceroei Regatta - TBI Laga Lustrumwedstrijden

07 May 2016 to 08 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaRobin van Putten106: O 4+Final A [4]07:07,452nd
ORCOrcaRobin van Putten006: N 4+Final A [5]06:54,835th
ORCOrcaRobin van Putten006: N 4+Heat 2[4]06:56,892nd

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 April 2016 to 24 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaRobin van Putten106: O 4+Final A [6]
ORCOrcaRobin van Putten006: N 4+Heat 3[4]07:45,433rd

133e Varsity

10 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaRobin van Putten020: O 4+Heat 2[1]07:17,664th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

04 July 2015 to 05 July 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaJelle Schoenmaker170: HTal 8+Heat 3[2]06:49,263rd

71ste Lange Afstands Kampioenschap van de Amstel

23 March 2003
crewstrokeeventracelanetimepos.
TROTrompPaul de Haan034: VD divisie 8+Time Trial 28:27,8434th