Bas Ooteman

170 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

29 June 2019 to 30 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
TRITriton/ProteusMaarten van Blokland304: HE 8+ NSKHeat 2[5]06:13,525th
TRITritonSteven Bos110: HB 2xHeat 2[5]08:00,696th
TRITritonSteven Bos010: HEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [4]06:08,825th
TRITritonSteven Bos010: HEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 1[7]06:01,541st

Damen Raceroei Regatta / Aegon Open NK-Groot 2019

15 June 2019 to 16 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
TRITritonSteven Bos112: HB 8+Final A [7]05:54,871st
TRITritonSteven Bos010: HEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [4]06:04,564th
TRITritonSteven Bos010: HEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[3]06:09,481st

ARB Bosbaanwedstrijden 2019

01 June 2019 to 02 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
TRITritonSteven Bos112: HB 8+Final A [2]06:02,052nd
TRITritonSteven Bos112: HB 8+Time Trial 05:19,502nd
TRITritonSteven Bos010: HEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [5]05:55,674th
TRITritonSteven Bos010: HEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[5]05:57,931st

Westelijke Regatta 2019

18 May 2019 to 19 May 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
TRITritonSteven Bos112: HB 8+Final A [5]06:58,904th
TRITritonSteven Bos112: HB 8+Heat 1[3]06:29,271st
TRITritonSteven Bos010: HEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [7]06:43,977th
TRITritonSteven Bos010: HEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[8]06:03,663rd

ZRB 2019

04 May 2019 to 05 May 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
TRITritonSteven Bos010: HEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final B [4]06:31,991st
TRITriton/OkeanosJip Claassens009: HEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Final C [2]07:29,553rd
TRITriton/OkeanosJip Claassens009: HEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Time Trial 05:36,1811th
TRITritonSteven Bos010: HEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Time Trial 04:47,095th
TRITriton/OkeanosJip Claassens111: HB 4+Final A [2]07:42,294th
TRITritonSteven Bos112: HB 8+Final A [3]06:49,512nd
TRITriton/OkeanosJip Claassens111: HB 4+Heat 1[3]07:45,512nd
TRITritonSteven Bos112: HB 8+Time Trial 04:56,182nd

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2019

19 April 2019 to 21 April 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
TRITriton/OkeanosJip Claassens202: HB 4+Heat 3[5]07:34,475th
TRITritonSteven Bos203: HB 8+Heat 2[4]06:34,113rd
TRITriton/OkeanosJip Claassens101: HEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Heat 3[3]07:46,323rd
TRITritonSteven Bos102: HEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 1[3]06:29,064th

136e Varsity

07 April 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
TRITritonSteven Bos003: HB 8+Heat 3[3]06:37,363rd
TRITritonJaap van Trijp030: HB 4+Heat 3[6]07:48,324th

48e Asopos Najaarswedstrijden

27 October 2018 to 28 October 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
TRITriton 1Steven Bos001: HOnerv C4+ (500 meter)Final B [4]02:01,354th
TRITriton 8Timo van Eijden001: HOnerv C4+ (500 meter)Final B [6]01:54,472nd
TRITriton 1Jelle Veldhuis002: HErv C4+ (500 meter)Final A [2]01:47,681st
TRITriton 2Storm Kaemingk002: HErv C4+ (500 meter)Final B [3]01:49,101st
TRITriton 8Timo van Eijden001: HOnerv C4+ (500 meter)Semifinal 3[1]01:51,134th
TRITriton 1Steven Bos001: HOnerv C4+ (500 meter)Semifinal 3[2]01:50,103rd
TRITriton 6Sylvester Majoor001: HOnerv C4+ (500 meter)Quarterfinal 8[3]02:01,154th
TRITriton 8Timo van Eijden001: HOnerv C4+ (500 meter)Quarterfinal 7[3]01:47,032nd
TRITriton 5Thomas Beelaerts van Emmichoven001: HOnerv C4+ (500 meter)Quarterfinal 6[4]01:54,263rd
TRITriton 4Casper Triesscheijn001: HOnerv C4+ (500 meter)Quarterfinal 5[1]02:01,655th
TRITriton 2Jelle Ykema001: HOnerv C4+ (500 meter)Quarterfinal 3[6]01:58,566th
TRITriton 1Steven Bos001: HOnerv C4+ (500 meter)Quarterfinal 2[3]01:48,261st
TRITriton 7Ytzen van der Werff001: HOnerv C4+ (500 meter)Quarterfinal 1[2]01:55,063rd
TRITriton 3Martijn Kroon002: HErv C4+ (500 meter)Heat 3[4]02:00,025th
TRITriton 2Storm Kaemingk002: HErv C4+ (500 meter)Heat 2[6]01:53,613rd
TRITriton 1Jelle Veldhuis002: HErv C4+ (500 meter)Heat 1[5]01:44,751st
TRITriton 7Ytzen van der Werff001: HOnerv C4+ (500 meter)Repechage 15[3]01:53,921st
TRITriton 3Siebe den Hartog001: HOnerv C4+ (500 meter)Repechage 14[4]01:57,983rd
TRITriton 2Jelle Ykema001: HOnerv C4+ (500 meter)Repechage 14[5]01:56,452nd
TRITriton 4Casper Triesscheijn001: HOnerv C4+ (500 meter)Repechage 4[3]01:55,402nd
TRITriton 6Sylvester Majoor001: HOnerv C4+ (500 meter)Heat 19[4]01:57,561st
TRITriton 2Jelle Ykema001: HOnerv C4+ (500 meter)Heat 15[5]02:00,903rd
TRITriton 4Casper Triesscheijn001: HOnerv C4+ (500 meter)Heat 13[2]02:02,723rd
TRITriton 8Timo van Eijden001: HOnerv C4+ (500 meter)Heat 11[4]01:57,081st
TRITriton 3Siebe den Hartog001: HOnerv C4+ (500 meter)Heat 9[3]02:00,942nd
TRITriton 5Thomas Beelaerts van Emmichoven001: HOnerv C4+ (500 meter)Heat 7[2]01:56,731st
TRITriton 1Steven Bos001: HOnerv C4+ (500 meter)Heat 4[4]01:50,001st
TRITriton 7Ytzen van der Werff001: HOnerv C4+ (500 meter)Heat 2[1]01:55,512nd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 July 2017 to 02 July 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
ARGArgo 2Jens Smits108: B 4+Heat 1[2]06:53,664th
ARGArgo 1Arthur Delver108: B 4+Heat 1[3]06:49,703rd
ARGArgo 2Jens Smits006: Ej 4+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[3]07:14,495th
ARGArgo 1Arthur Delver006: Ej 4+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[6]06:56,063rd

ZRB 2017

10 June 2017 to 11 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
ARGArgo 1Arthur Delver006: Ej 4+ (Eerstejaars Klassement)Final C [4]03:20,721st
ARGArgo 2Jens Smits006: Ej 4+ (Eerstejaars Klassement)Time Trial 03:23,9712th
ARGArgo 1Arthur Delver006: Ej 4+ (Eerstejaars Klassement)Time Trial 03:20,468th
ARGArgo 1Arthur Delver109: B 4+Final A [1]06:49,483rd
ARGArgo 1Arthur Delver109: B 4+Heat 3[1]06:51,982nd
ARGArgo 2Jens Smits109: B 4+Heat 1[3]07:17,434th

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 June 2017 to 04 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
ARGArgo 1Arthur Delver108: B 4+Final A [3]06:45,073rd
ARGArgo 2Jens Smits108: B 4+Final B [4]07:15,554th
ARGArgo 2Jens Smits108: B 4+Heat 2[2]07:00,983rd
ARGArgo 1Arthur Delver108: B 4+Heat 2[3]06:48,052nd
ARGArgo 2Jens Smits006: Ej 4+ (Eerstejaars Klassement)Final B [1]06:52,382nd
ARGArgo 1Arthur Delver006: Ej 4+ (Eerstejaars Klassement)Final B [4]06:46,471st
ARGArgo 2Jens Smits006: Ej 4+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[4]07:15,734th
ARGArgo 1Arthur Delver006: Ej 4+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[6]07:03,573rd

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 May 2017 to 21 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
ARGArgo/SkadiJens Smits109: B 4+Final B [2]07:16,165th
ARGArgoReinder Droppers109: B 4+Final B [5]06:56,451st
ARGArgo/SkadiJens Smits109: B 4+Heat 2[6]07:16,306th
ARGArgoReinder Droppers109: B 4+Heat 2[3]06:59,234th
ARGArgoReinder Droppers006: Ej 4+ (Eerstejaars Klassement)Final A [8]06:59,836th
ARGArgo/SkadiJens Smits006: Ej 4+ (Eerstejaars Klassement)Final B [8]07:21,055th
ARGArgo/SkadiJens Smits006: Ej 4+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[4]07:17,814th
ARGArgoReinder Droppers006: Ej 4+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[6]06:51,402nd

Damen Raceroei Regatta

06 May 2017 to 07 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
ARGArgo 1Reinder Droppers108: B 4+Final A [2]07:38,974th
ARGArgo 2Jens Smits108: B 4+Final B [4]07:46,831st
ARGArgo 2Jens Smits108: B 4+Heat 2[8]07:49,434th
ARGArgo 1Reinder Droppers108: B 4+Heat 2[5]07:42,031st
ARGArgo 1Reinder Droppers006: Ej 4+ (Eerstejaars Klassement)Final A [1]07:52,315th
ARGArgo 2Jens Smits006: Ej 4+ (Eerstejaars Klassement)Heat 1[7]07:51,835th
ARGArgo 1Reinder Droppers006: Ej 4+ (Eerstejaars Klassement)Heat 1[3]07:26,962nd

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 April 2017 to 23 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
ARGArgo 1Reinder Droppers208: B 4+Final A [3]06:54,093rd
ARGArgo 2Jens Smits208: B 4+Heat 1[6]07:03,344th
ARGArgo 1Reinder Droppers208: B 4+Heat 1[2]06:54,462nd
ARGArgo 1Reinder Droppers107: Ej 4+ (EJK)Final A [2]06:59,213rd
ARGArgo 2Jens Smits107: Ej 4+ (EJK)Final B [3]07:07,643rd
ARGArgo 2Jens Smits107: Ej 4+ (EJK)Heat 1[4]07:16,124th
ARGArgo 1Reinder Droppers107: Ej 4+ (EJK)Heat 1[3]06:58,492nd

134e Varsity

09 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
ARGArgo 2Joris Bergman040: Jonge VierHeat 3[4]07:24,345th
ARGArgo 1Maarten Klaverdijk040: Jonge VierHeat 2[1]07:24,673rd

46e Asopos Najaarswedstrijden / Aegon NK Groot voor Verenigingen

22 October 2016 to 23 October 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ARGArgo 1Arthur Delver001: HOnerv C4+Final A [6]01:51,203rd
ARGArgo 2Daan Jordaan001: HOnerv C4+Final B [5]01:54,822nd
ARGArgo 3Vincent Rang001: HOnerv C4+Semifinal 3[6]01:56,675th
ARGArgo 1Arthur Delver001: HOnerv C4+Semifinal 3[5]01:49,752nd
ARGArgo 2Daan Jordaan001: HOnerv C4+Semifinal 2[3]01:55,194th
ARGArgo 1Arthur Delver001: HOnerv C4+Quarterfinal 12[2]01:50,301st
ARGArgo 2Daan Jordaan001: HOnerv C4+Quarterfinal 7[3]01:55,461st
ARGArgo 3Vincent Rang001: HOnerv C4+Quarterfinal 4[3]01:55,742nd
ARGArgo 1Arthur Delver001: HOnerv C4+Heat 19[4]01:52,062nd
ARGArgo 2Daan Jordaan001: HOnerv C4+Heat 7[6]01:57,561st
ARGArgo 3Vincent Rang001: HOnerv C4+Heat 3[1]01:56,851st