Jochem Stormmesand

138 races

Koninklijke - Holland Beker / NK Groot voor Senioren

26 June 2021 to 27 June 2021
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøll/Proteus/Aegir/NereusRosa Brouwers205: LW 4x (Open National Championship)Final A [5]07:41,571st
SKOSkøll/OrcaAshley Rijst203: W 8+ (Open National Championship)Final A [4]07:02,773rd
SKOSkøll/OrcaAshley Rijst203: W 8+ (Open National Championship)Heat 2[1]06:47,422nd
SKOSkøll 2Ashley Rijst101: W 4- (Open National Championship)Final A [4]07:04,752nd
SKOSkøll 2Ashley Rijst101: W 4- (Open National Championship)Semifinal 2[2]07:11,781st
SKOSkøllArlette Roos102: W 2x (Open National Championship)Heat 2[1]07:48,825th
SKOSkøll 2Ashley Rijst101: W 4- (Open National Championship)Heat 1[4]07:03,292nd

Hollandia Roeiwedstrijden / NK Klein 2021

16 April 2021 to 18 April 2021
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøll 1Luka van der Zwan009: DE 1x (Nederlands Kampioenschap)Final B [8]08:53,205th
SKOSkøllAshley Rijst007: DE 2- (Nederlands Kampioenschap)Final A [5]08:12,022nd
SKOSkøllMaud Joosstens011: LDE 1x (Nederlands Kampioenschap)Final B [4]08:43,522nd
SKOSkøll 2Lina Dokter009: DE 1x (Nederlands Kampioenschap)Final C [5]08:45,982nd
SKOSkøllArlette Roos010: DSB 1x (Nederlands Kampioenschap)Final D [6]08:48,612nd
SKOSkøllAshley Rijst007: DE 2- (Nederlands Kampioenschap)Semifinal 1[4]07:54,042nd
SKOSkøllMaud Joosstens011: LDE 1x (Nederlands Kampioenschap)Semifinal 1[4]08:39,844th
SKOSkøll 1Luka van der Zwan009: DE 1x (Nederlands Kampioenschap)Semifinal 2[8]08:54,486th
SKOSkøllMaud Joosstens011: LDE 1x (Nederlands Kampioenschap)Quarterfinal 3[3]10:22,192nd
SKOSkøllAshley Rijst007: DE 2- (Nederlands Kampioenschap)Time Trial 09:03,898th
SKOSkøllMaud Joosstens011: LDE 1x (Nederlands Kampioenschap)Time Trial 09:26,033rd
SKOSkøllArlette Roos010: DSB 1x (Nederlands Kampioenschap)Quarterfinal 4[8]10:27,435th
SKOSkøll 2Lina Dokter009: DE 1x (Nederlands Kampioenschap)Quarterfinal 3[3]10:01,144th
SKOSkøll 1Luka van der Zwan009: DE 1x (Nederlands Kampioenschap)Quarterfinal 2[4]09:50,303rd
SKOSkøllArlette Roos010: DSB 1x (Nederlands Kampioenschap)Time Trial 09:00,3221st
SKOSkøll 2Lina Dokter009: DE 1x (Nederlands Kampioenschap)Time Trial 09:00,0919th
SKOSkøll 1Luka van der Zwan009: DE 1x (Nederlands Kampioenschap)Time Trial 08:45,2810th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

29 June 2019 to 30 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøll/Amstel/Willem IIIGijs Andringa115: LHE 4xFinal A [4]06:26,653rd
SKOSkøll/AmstelGijs Andringa120: LHG 2xFinal A [7]07:17,946th
SKOSkøll/Willem IIICas Simons117: LHG 4-Final A [6]06:35,473rd
SKOSkøll/Willem IIICas Simons017: LHDev 4- (Development Klassement)Final A [5]06:26,611st
SKOSkøll/AmstelGijs Andringa052: LHE 2+Final A [4]08:44,284th
SKOSkøll/Willem IIITimo van Helvoort016: LHDev 2x (Development Klassement)Final A [6]06:53,063rd
SKOSkøll/Willem IIICas Simons017: LHDev 4- (Development Klassement)Heat 1[6]06:28,441st
SKOSkøll/Willem IIITimo van Helvoort016: LHDev 2x (Development Klassement)Heat 2[6]07:02,862nd

Damen Raceroei Regatta / Aegon Open NK-Groot 2019

15 June 2019 to 16 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøll 3Gijs Andringa101: HE 1xFinal A [6]07:39,518th
SKOSkøll/Willem IIICas Simons017: LHDev 4- (Development Klassement)Final A [4]06:28,301st
SKOSkøll/Willem IIITimo van Helvoort016: LHDev 2x (Development Klassement)Final A [3]07:03,637th
SKOSkøll/Willem IIICas Simons017: LHDev 4- (Development Klassement)Heat 3[6]06:38,971st
SKOSkøll/Willem IIITimo van Helvoort016: LHDev 2x (Development Klassement)Heat 1[3]07:13,682nd

ARB Bosbaanwedstrijden 2019

01 June 2019 to 02 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøll/Willem IIICas Simons117: LHG 4-Final A [4]06:30,463rd
SKOSkøllGijs Andringa113: LHE 1xFinal A [1]07:36,975th
SKOSkøll 1Edgar Bohte121: LHB 1xTime Trial 06:58,4813th
SKOSkøll/Willem IIICas Simons017: LHDev 4- (Development Klassement)Heat 3[2]06:26,343rd
SKOSkøll/AmstelGijs Andringa016: LHDev 2x (Development Klassement)Heat 1[3]06:49,933rd
SKOSkøllEdgar Bohte013: LHG 1xHeat 3[2]07:47,915th

Westelijke Regatta 2019

18 May 2019 to 19 May 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllEdgar Bohte121: LHB 1xFinal A [7]08:27,355th
SKOSkøllEdgar Bohte121: LHB 1xHeat 2[1]09:03,932nd
SKOSkøll/Willem IIICas Simons017: LHDev 4- (Development Klassement)Final A [5]07:01,061st
SKOSkøll/Willem IIITimo van Helvoort016: LHDev 2x (Development Klassement)Final A [1]07:02,687th
SKOSkøll/Willem IIICas Simons017: LHDev 4- (Development Klassement)Heat 3[5]06:30,471st
SKOSkøllEdgar Bohte013: LHG 1xHeat 3[5]08:05,116th
SKOSkøll/Willem IIITimo van Helvoort016: LHDev 2x (Development Klassement)Heat 1[6]07:09,644th

ZRB 2019

04 May 2019 to 05 May 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøll/Willem IIITimo van Helvoort016: LHDev 2x (Development Klassement)Final A [2]07:32,593rd
SKOSkøll/Willem IIICas Simons017: LHDev 4- (Development Klassement)Final A [1]06:56,463rd
SKOSkøllEdgar Bohte013: LHG 1xFinal B [1]08:16,544th
SKOSkøllEdgar Bohte013: LHG 1xHeat 2[2]08:46,102nd
SKOSkøll/Willem IIITimo van Helvoort016: LHDev 2x (Development Klassement)Time Trial 05:33,763rd
SKOSkøll/Willem IIICas Simons017: LHDev 4- (Development Klassement)Time Trial 05:10,864th
SKOSkøll/Willem IIITimo van Helvoort120: LHG 2xFinal A [3]07:19,322nd
SKOSkøllEdgar Bohte121: LHB 1xFinal A [2]09:22,783rd
SKOSkøll/Willem IIICas Simons117: LHG 4-Final A [4]07:18,041st
SKOSkøll/Willem IIITimo van Helvoort120: LHG 2xHeat 1[4]07:34,501st
SKOSkøllEdgar Bohte121: LHB 1xTime Trial 06:09,093rd

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2019

19 April 2019 to 21 April 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøll/Willem IIIGijs Andringa214: LHG 2xFinal A [3]07:20,363rd
SKOSkøll/Willem IIIEwout Hardeman216: LHG 4-Final A [2]06:45,151st
SKOSkøllEdgar Bohte210: LHB 1xHeat 3[2]08:37,843rd
SKOSkøll/Willem IIIGijs Andringa214: LHG 2xHeat 3[4]07:28,631st
SKOSkøll/Willem IIIEwout Hardeman216: LHG 4-Heat 1[2]06:51,841st
SKOSkøll/Willem IIIEwout Hardeman109: LHDev 4- (Development Klassement)Final A [4]06:58,371st
SKOSkøll/Willem IIIGijs Andringa108: LHDev 2x (Development Klassement)Heat 2[5]07:50,324th
SKOSkøll/Willem IIIEwout Hardeman109: LHDev 4- (Development Klassement)Heat 2[3]07:22,642nd

136e Varsity

07 April 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllCas Simons012: LHE 4-Final A [1]07:28,773rd
SKOSkøllTimo van Helvoort023: LHG 2xFinal A [1]08:14,482nd
SKOSkøllTimo van Helvoort023: LHG 2xHeat 1[4]08:28,281st
SKOSkøllCas Simons012: LHE 4-Heat 3[2]06:58,891st

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2016 to 03 July 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaHarm Rozema108: N 2-Heat 2[5]07:26,825th
ORCOrcaJeppe Rietveld107: N 4-Heat 2[5]06:30,095th
ORCOrcaJeppe Rietveld007: Dev 4- (DK)Heat 1[2]06:39,274th
ORCOrcaPaul van Vulpen006: N 4+Heat 4[2]06:45,263rd

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 June 2016 to 19 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaJeppe Rietveld107: N 4-Final A [5]06:20,992nd
ORCOrcaJeppe Rietveld107: N 4-Heat 2[4]06:31,222nd
ORCOrca 1Robin van Putten106: O 4+Heat 1[5]06:56,154th
ORCOrcaJeppe Rietveld007: Dev 4-Final B [6]06:25,402nd
ORCOrcaRobin van Putten006: N 4+Final A [4]06:44,466th
ORCOrcaJeppe Rietveld007: Dev 4-Heat 1[5]06:21,914th
ORCOrcaRobin van Putten006: N 4+Heat 2[5]06:47,341st

ZRB 2016

11 June 2016 to 12 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaJeppe Rietveld007: Dev 4- (1000m Knock Out)Final C [2]
ORCOrcaPaul van Vulpen006: N 4+Final B [1]07:09,771st
ORCOrcaJeppe Rietveld007: Dev 4- (1000m Knock Out)Time Trial 03:07,846th
ORCOrcaPaul van Vulpen006: N 4+Time Trial 06:57,325th
ORCOrcaJeppe Rietveld107: N 4-Final A [4]06:48,824th
ORCOrcaPaul van Vulpen106: O 4+Heat 1[1]06:55,574th
ORCOrcaJeppe Rietveld107: N 4-Heat 2[4]06:36,512nd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

04 June 2016 to 05 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaNicos Starreveld131: M 8+Heat 1[2]06:27,665th
ORCOrcaJeppe Rietveld050: MDev 4-Final A [1]06:37,362nd

Hollandia Roeiwedstrijden

21 May 2016 to 22 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 2Robin van Putten106: O 4+Heat 1[4]07:05,063rd
ORCOrcaJeppe Rietveld107: N 4-Heat 1[4]06:31,323rd
ORCOrcaJeppe Rietveld007: Dev 4- (Development Klassement)Final A [6]06:32,244th
ORCOrcaRobin van Putten006: N 4+Heat 1[2]06:51,465th
ORCOrcaJeppe Rietveld007: Dev 4- (Development Klassement)Heat 1[5]06:40,032nd

Damen Raceroei Regatta - TBI Laga Lustrumwedstrijden

07 May 2016 to 08 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaRobin van Putten106: O 4+Final A [4]07:07,452nd
ORCOrcaJeppe Rietveld107: N 4-Final A [4]07:04,385th
ORCOrcaJeppe Rietveld107: N 4-Heat 1[5]06:49,431st
ORCOrcaJeppe Rietveld007: Dev 4-Final B [4]06:46,054th
ORCOrcaRobin van Putten006: N 4+Final A [5]06:54,835th
ORCOrcaJeppe Rietveld007: Dev 4-Heat 2[3]06:46,833rd
ORCOrcaRobin van Putten006: N 4+Heat 2[4]06:56,892nd

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 April 2016 to 24 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 2Timen Hartog205: SA 2- (NK)Final D [6]
ORCOrcaRobin van Putten106: O 4+Final A [6]
ORCOrca 2Henk Jan Schuijt110: N 1xHeat 3[3]
ORCOrcaJeppe Rietveld251: Dev 4- (DK)Semifinal 1[4]
ORCOrca 1Djimmer Smits205: SA 2- (NK)Final B [8]07:30,905th
ORCOrca 1Djimmer Smits205: SA 2- (NK)Semifinal 2[7]09:45,206th
ORCOrca 2Henk Jan Schuijt060: B 1xFinal A [5]
ORCOrca 2Henk Jan Schuijt060: B 1xHeat 1[6]09:53,241st
ORCOrca 1Djimmer Smits205: SA 2- (NK)Quarterfinal 4[3]08:15,613rd
ORCOrca 2Timen Hartog205: SA 2- (NK)Quarterfinal 2[2]08:18,826th
ORCOrcaRobin van Putten006: N 4+Heat 3[4]07:45,433rd
ORCOrcaJeppe Rietveld251: Dev 4- (DK)Time Trial 06:48,194th
ORCOrca 2Timen Hartog205: SA 2- (NK)Time Trial 07:44,8024th
ORCOrca 1Djimmer Smits205: SA 2- (NK)Time Trial 07:23,3613th

133e Varsity

10 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaRobin van Putten020: O 4+Heat 2[1]07:17,664th