Koen van Remundt

49 races

Westelijke Regatta 2019

18 May 2019 to 19 May 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaTiis van der Werf124: LHB 8+Final A [8]07:20,134th
LAGLagaTiis van der Werf124: LHB 8+Heat 2[5]06:53,273rd
LAGLagaTiis van der Werf019: LHEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [4]06:51,684th
LAGLagaTiis van der Werf019: LHEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 1[8]06:15,661st

ZRB 2019

04 May 2019 to 05 May 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaTiis van der Werf019: LHEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final B [3]06:47,222nd
LAGLagaTiis van der Werf019: LHEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Time Trial 05:05,556th

136e Varsity

07 April 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaTiis van der Werf004: LHB 8+Final A [3]07:10,383rd
LAGLagaTiis van der Werf004: LHB 8+Heat 2[3]07:08,021st

Damen Raceroei Regatta

06 May 2017 to 07 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaIde Govers118: LB 8+Final B [4]07:15,424th
LAGLagaIde Govers118: LB 8+Heat 2[4]07:08,124th
LAGLagaIde Govers016: LEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [1]07:21,935th
LAGLagaIde Govers016: LEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 1[4]07:17,682nd

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 April 2017 to 23 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaKoen van Remundt215: LB 8+Heat 1[4]06:25,123rd
LAGLagaKoen van Remundt113: LEj 8+ (EJK)Final B [5]06:25,404th
LAGLagaKoen van Remundt113: LEj 8+ (EJK)Heat 3[6]06:39,023rd

134e Varsity

09 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaKoen van Remundt004: Lichte AchtHeat 3[1]06:35,864th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2016 to 03 July 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem IIIThomas Hogeboom144: J18 8+Final A [6]06:12,531st
WILWillem III 2Koen van Remundt029: J18 1xFinal 3[6]07:40,951st

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 June 2016 to 19 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem III 3Koen van Remundt110: N 1xHeat 3[5]08:08,315th
WILWillem III 2Koen van Remundt029: J18 1xFinal 2[2]07:46,965th

Aegon Koninklijke - Holland Beker

04 June 2016 to 05 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem III 1Koen van Remundt118: JM 1x (Main Event)Final C [4]08:41,215th
WILWillem III 1Koen van Remundt118: JM 1x (Main Event)Quarterfinal 3[5]08:28,294th
WILWillem III 1Koen van Remundt118: JM 1x (Main Event)Heat 3[5]08:16,673rd

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 April 2016 to 24 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem III 1Koen van Remundt208: J18 1x (NK)Final G [4]10:56,664th
WILWillem III 1Koen van Remundt208: J18 1x (NK)Time Trial 08:52,3538th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

04 July 2015 to 05 July 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem III 3Koen van Remundt029: J18 1xFinal 5[5]08:15,815th

ARB / Aegon NK 2015

06 June 2015 to 07 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem III 5Koen van Remundt029: J18 1xFinal 3[6]07:57,785th

Damen Raceroei Regatta

02 May 2015 to 03 May 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøll/Willem III/TritonStephan Grzelkowski016: LEj 8+Final B [4]06:47,396th
SKOSkøll/Willem III/TritonStephan Grzelkowski016: LEj 8+Heat 1[6]06:25,604th

Hollandia Roeiwedstrijden

17 April 2015 to 19 April 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem IIIThomas Hogeboom114: J18 4xFinal A [3]06:59,002nd

132e Varsity

05 April 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllStephan Grzelkowski003: Lichte AchtFinal A [4]06:25,626th
SKOSkøllStephan Grzelkowski003: Lichte AchtHeat 1[4]06:38,881st

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

05 July 2014 to 06 July 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem III 2Ies Wiersma039: J16 2xFinal 1[6]07:22,382nd

ARB / Aegon NK 2014

07 June 2014 to 08 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem III 3Miguel Overzier151: J16 2x (NK)Final B [7]08:09,965th
WILWillem III 3Miguel Overzier151: J16 2x (NK)Semifinal 1[2]07:54,916th
WILWillem III 2Miguel Overzier040: J16 4x (NK)Final B [6]07:20,873rd
WILWillem III 2Miguel Overzier040: J16 4x (NK)Heat 2[3]07:34,005th
WILWillem III 3Miguel Overzier151: J16 2x (NK)Heat 3[6]08:40,843rd

Hollandia Roeiwedstrijden / Njord Lustrumwedstrijden 2014

24 May 2014 to 25 May 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem III 3Miguel Overzier151: J16 2xFinal 1[5]08:02,915th
WILWillem III 2Miguel Overzier041: J16 4xFinal [3]07:14,185th
WILWillem III 4Miguel Overzier040: J16 2xFinal 1[5]07:49,183rd

Westelijke Regatta 2014 - Aegon NK Klein

19 April 2014 to 20 April 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem III 6Koen van Remundt210: J16 1xRepechage 3[2]12:00,654th
WILWillem III 6Koen van Remundt210: J16 1xHeat 1[2]09:39,575th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien / Argo Lustrum

06 July 2013 to 07 July 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem III 5Koen van Remundt038: J16 1x BFinal 1[3]10:34,215th

ARB / Aegon NK 2013

08 June 2013 to 09 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem III/SpaarneBastiaan Bruil155: J16 8+ (NK)Final A [4]07:48,844th
WILWillem III 5Bob Engel154: J16 2x (NK)Heat 5[6]09:28,165th

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2013

20 April 2013 to 21 April 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem 3 / RICSem Aslier157: J16 4*Final [4]08:12,184th

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

17 March 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem III 4Jorke Kooijenga014: J16 4*Time Trial 37:17,913th