M. van der Weide

181 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

05 July 2014 to 06 July 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga 2Joris Koopman118: LO 4-Final A [5]06:45,865th
LAGLagaRuben Visser108: N 4-Final A [5]06:46,736th
LAGLaga 1Bart Spel109: N 2-Heat 3[2]07:48,816th
LAGLagaBrecht Wartna104: SA 8+ (NSK)Heat 1[3]06:12,714th
LAGLaga 2Guus Koppes162: N 2+ (Platvoetbokaal)Heat 2[5]08:12,085th
LAGLaga 1Rikus de Lange162: N 2+ (Platvoetbokaal)Heat 1[4]08:31,355th
LAGLaga/VidarJoris Koopman014: LEj 8+Final B [3]06:18,583rd
LAGLaga/VidarJoris Koopman014: LEj 8+Heat 1[4]06:31,906th

Aegon Koninklijke - Holland Beker

28 June 2014 to 29 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaBrecht Wartna137: MFm 8+Final A [4]05:47,742nd

Internationale Martini Regatta 2014

21 June 2014 to 22 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaBrecht Wartna007: Ej 8+Final B [2]06:13,151st
LAGLaga/VidarJoris Koopman014: LEj 8+Heat 3[1]06:29,655th
LAGLagaBrecht Wartna007: Ej 8+Heat 1[5]06:03,723rd

ARB / Aegon NK 2014

07 June 2014 to 08 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaJoris Koopman120: LN 4-Final A [5]06:45,333rd
LAGLagaBrecht Wartna104: SA 8+Heat 3[3]06:26,185th
LAGLagaJoris Koopman120: LN 4-Heat 1[4]06:52,511st
LAGLaga/VidarJoris Koopman014: LEj 8+Final B [4]06:27,713rd
LAGLagaBrecht Wartna007: Ej 8+Final A [4]06:06,452nd
LAGLaga/VidarJoris Koopman014: LEj 8+Heat 1[6]06:27,434th
LAGLagaBrecht Wartna007: Ej 8+Heat 1[7]06:23,741st

Hollandia Roeiwedstrijden / Njord Lustrumwedstrijden 2014

24 May 2014 to 25 May 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga 3S.A. Siemensma120: LN 2-Final A [3]07:13,592nd
LAGLagaBrecht Wartna112: B 8+Final A [6]05:58,991st
LAGLaga 3S.A. Siemensma120: LN 2-Heat 1[3]07:22,982nd
LAGLagaLukas Pragt122: LN 1xHeat 3[3]07:51,263rd
LAGLagaBrecht Wartna112: B 8+Heat 1[7]06:07,811st
LAGLagaBart Spel101: SA 2-Heat 2[6]07:49,584th
LAGLaga/VidarJoris Koopman014: LEj 8+ (EJK)Final B [4]06:21,384th
LAGLagaBrecht Wartna007: Ej 8+ (EJK)Final A [7]06:01,883rd
LAGLaga/VidarJoris Koopman014: LEj 8+ (EJK)Heat 1[6]06:20,554th
LAGLagaBrecht Wartna007: Ej 8+ (EJK)Heat 2[6]06:05,622nd

ZRB 2014

10 May 2014 to 11 May 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaJoris Koopman012: LN 4+Final A [2]07:21,331st
LAGLaga 2S.A. Siemensma010: LO 2-Heat 2[4]07:37,843rd
LAGLagaBrecht Wartna007: Ej 8+ (1000m Knock Out)Time Trial 03:08,469th
LAGLagaBrecht Wartna112: B 8+Final A [2]06:09,002nd
LAGLagaJoris Koopman106: O 4+Final A [3]07:05,253rd
LAGLagaS.A. Siemensma120: LN 2-Final A [4]07:15,502nd
LAGLagaBrecht Wartna112: B 8+Heat 2[4]06:08,371st
LAGLagaS.A. Siemensma120: LN 2-Heat 2[4]07:21,022nd

Damen Raceroei Regatta

03 May 2014 to 04 May 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga 2R. Verweij102: SA 2-Heat 2[4]07:29,473rd
LAGLaga 2R. Verweij003: O 2-Heat 1[5]08:28,034th

Westelijke Regatta 2014 - Aegon NK Klein

19 April 2014 to 20 April 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaD. van Laake104: SA 8+Final A [2]06:27,831st
LAGLaga 1Joris Koopman107: LN 4+Final A [4]07:18,792nd
LAGLaga/PhocasTim Rootliep106: N 4+Final A [2]07:13,503rd
LAGLaga 1Menno Bezema112: N 2-Heat 1[3]07:54,884th
LAGLagaBrecht Wartna101: B 8+Heat 3[3]06:24,272nd
LAGLaga 1Sjors de Rooij205: SA 2-Semifinal 2[2]07:02,815th
LAGLaga/PhocasTim Rootliep106: N 4+Heat 1[4]
LAGLagaBrecht Wartna001: Ej 8+Final A [1]07:36,015th
LAGLaga 1Amos Keijser201: SA 1xRepechage 3[3]09:42,394th
LAGLaga 4D. van Laake205: SA 2-Repechage 2[2]08:57,694th
LAGLaga 3Leon van der Spek205: SA 2-Repechage 1[5]08:30,253rd
LAGLagaJoris Koopman008: B 4+Final A [5]08:14,181st
LAGLaga 2Tim Rootliep004: Dev 4-Heat 1[6]07:34,264th
LAGLaga 1Menno Bezema004: Dev 4-Heat 1[4]07:17,342nd
LAGLagaBrecht Wartna001: Ej 8+Heat 2[3]06:43,222nd
LAGLaga 1Amos Keijser201: SA 1xHeat 2[2]08:24,043rd
LAGLaga 1Sjors de Rooij205: SA 2-Heat 6[4]07:30,502nd
LAGLaga 3Leon van der Spek205: SA 2-Heat 4[6]08:09,554th
LAGLaga 4D. van Laake205: SA 2-Heat 1[4]07:58,004th

131e Varsity

06 April 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaBrecht Wartna002: Jonge AchtFinal A [2]06:19,254th
LAGLagaR.C. Oosterloo030: O 4+Final A [2]06:48,823rd
LAGLaga 1Leon van der Spek011: SA 2+Final A [3]07:57,672nd
LAGLagaAmos Keijser014: SA 1xFinal A [4]07:29,511st
LAGLagaD. van Laake041: N 2-Final A [5]07:24,283rd
LAGLagaSybren Zwetsloot051: B 1xFinal A [3]08:10,416th
LAGLagaNathan Looye040: N 4+Final A [1]07:11,346th
LAGLagaS.A. Siemensma003: Lichte AchtHeat 3[1]06:44,815th
LAGLagaNathan Looye040: N 4+Heat 1[4]07:14,683rd
LAGLagaBrecht Wartna002: Jonge AchtHeat 2[4]06:25,842nd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien / Argo Lustrum

06 July 2013 to 07 July 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga 2H.S. Stuivenberg134: DN 2-Final A [5]08:42,124th
LAGLagaMaarten Kröse125: LB 8+Final A [6]06:23,921st
LAGLaga 2J.P. van der Boog162: N 2+ (Platvoetbokaal)Final A [5]08:14,581st
LAGLagaD. Hoogeveen112: B 4+Final A [6]07:23,444th
LAGLagaNathan Looye107: O 4+Final A [6]07:43,795th
LAGLagaJ. Ran131: DO 4-Final A [3]07:50,533rd
LAGLagaJ.P. van der Boog104: SA 8+ (NSK)Heat 1[5]06:37,934th
LAGLaga 2H.S. Stuivenberg134: DN 2-Heat 2[3]08:53,141st
LAGLaga 1M.J.P. van de Ven134: DN 2-Heat 1[3]09:42,165th
LAGLaga 1Bart de Vos162: N 2+ (Platvoetbokaal)Heat 2[4]09:19,654th
LAGLaga 2J.P. van der Boog162: N 2+ (Platvoetbokaal)Heat 1[6]08:15,291st
LAGLagaNathan Looye107: O 4+Heat 1[5]07:09,442nd
LAGLagaD. Hoogeveen112: B 4+Heat 2[7]07:16,432nd
LAGLagaJ. Ran131: DO 4-Heat 1[6]07:35,762nd
LAGLagaM.I.S. van Rooij133: DN 4-Heat 1[4]07:47,614th
LAGLagaMaarten Kröse014: LEj 8+Final A [5]06:34,454th
LAGLagaJ.P. van der Boog007: Ej 8+Final A [7]06:21,415th
ASOAsopos/LagaLaura Hennen021: DEj 8+Final A [7]07:27,495th
LAGLagaJ. Ran020: DDev 4-Final B [5]07:42,721st
LAGLagaMaarten Kröse014: LEj 8+Heat 1[6]06:16,391st
LAGLagaJ.P. van der Boog007: Ej 8+Heat 1[6]06:06,272nd
ASOAsopos/LagaLaura Hennen021: DEj 8+Heat 1[6]07:13,523rd
LAGLagaJ. Ran020: DDev 4-Heat 1[3]07:35,464th
LAGLagaD. Hoogeveen005: N 4+Heat 3[4]07:27,244th

Aegon Koninklijke - Holland Beker

29 June 2013 to 30 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaJ.P. van der Boog136: MFm 8+Final A [4]05:53,894th
LAGLagaMaarten Kröse134: LMFm 8+Final A [2]06:02,383rd
LAGLagaJ. Ran048: WDev 4-Final A [1]07:09,256th

Internationale Martini Regatta/Aegir Lustrumwedstrijden 2013

22 June 2013 to 23 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaMaarten Kröse125: LB 8+Final A [2]07:15,212nd
LAGLagaJ. Ran131: DO 4-Final A [4]08:57,415th
LAGLagaM.I.S. van Rooij133: DN 4-Heat 1[2]09:12,483rd
LAGLagaMaarten Kröse014: LEj 8+Final A [5]07:08,022nd
LAGLagaJ.P. van der Boog007: Ej 8+Final A [2]06:36,541st
LAGLaga 2M.I.S. van Rooij020: DDev 4-Final B [2]09:05,374th
LAGLaga 1J. Ran020: DDev 4-Final B [3]08:38,442nd
LAGLagaMaarten Kröse014: LEj 8+Heat 1[5]07:13,092nd
LAGLagaJ.P. van der Boog007: Ej 8+Heat 1[1]06:48,672nd
LAGLaga 1J. Ran020: DDev 4-Heat 2[2]08:36,224th
LAGLaga 2M.I.S. van Rooij020: DDev 4-Heat 1[5]09:01,786th

ARB / Aegon NK 2013

08 June 2013 to 09 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaMaarten Kröse124: LB 8+Final A [6]06:35,952nd
LAGLaga/Proteus/Skadi/OkeanosJ. Ran127: DSA 8+Final A [5]07:29,144th
LAGLagaD. Hoogeveen111: B 4+Final A [2]07:20,604th
LAGLagaJ. Ran164: DO 4-Final A [2]07:45,082nd
LAGLagaM.I.S. van Rooij133: DN 4-Final A [2]07:57,384th
LAGLagaMaarten Kröse124: LB 8+Heat 1[4]06:42,002nd
LAGLaga 2J.P. van der Boog103: SA 8+Heat 1[2]06:19,394th
LAGLaga/Proteus/Skadi/OkeanosJ. Ran127: DSA 8+Heat 1[3]07:15,951st
LAGLagaD. Hoogeveen111: B 4+Heat 1[3]07:27,863rd
LAGLagaM.I.S. van Rooij133: DN 4-Heat 2[5]08:06,463rd
LAGLagaJ.P. van der Boog010: Ej 8+Final A [5]06:29,764th
LAGLagaMaarten Kröse020: LEj 8+Final B [4]06:38,791st
LAGLaga 2H.S. Stuivenberg027: DDev 4-Final B [6]08:18,385th
LAGLaga 1J. Ran027: DDev 4-Final B [5]07:59,531st
LAGLagaJ.P. van der Boog010: Ej 8+Heat 2[3]06:27,781st
LAGLagaMaarten Kröse020: LEj 8+Heat 2[7]06:47,274th
LAGLaga 2H.S. Stuivenberg027: DDev 4-Heat 2[6]08:30,545th
LAGLaga 1J. Ran027: DDev 4-Heat 1[5]07:52,724th
LAGLaga 2D. Hoogeveen009: N 4+Heat 3[4]07:52,435th

Westelijke Regatta - Saurus/Skadi Lustrumwedstrijden

25 May 2013 to 26 May 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaD. Hoogeveen112: B 4+Final B [4]
LAGLagaF.D. Cieraad131: DO 4-Final A [4]08:10,171st
LAGLaga 2J.P. van der Boog104: SA 8+Heat 1[7]07:08,774th
LAGLagaD. Hoogeveen112: B 4+Heat 1[5]08:49,974th
LAGLagaH.S. Stuivenberg133: DN 4-Heat 2[4]09:01,814th
LAGLagaMaarten Kröse014: LEj 8+Final A [2]07:28,681st
LAGLagaJ.P. van der Boog007: Ej 8+Final A [2]07:01,573rd
LAGLaga 1H.S. Stuivenberg020: DDev 4-Final B [4]09:15,664th
LAGLaga 2F.D. Cieraad020: DDev 4-Final B [6]08:43,582nd
LAGLagaMaarten Kröse014: LEj 8+Heat 2[6]07:16,572nd
LAGLagaJ.P. van der Boog007: Ej 8+Heat 1[4]06:51,142nd
LAGLaga 1H.S. Stuivenberg020: DDev 4-Heat 2[4]08:21,644th
LAGLaga 2F.D. Cieraad020: DDev 4-Heat 1[7]08:15,925th

ZRB 2013

11 May 2013 to 12 May 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaMaarten Kröse125: LB 8+Final A [2]06:31,522nd
LAGLagaD. Hoogeveen112: B 4+Final B [3]07:25,723rd
LAGLagaF.D. Cieraad131: DO 4-Final A [2]07:26,592nd
LAGLagaMaarten Kröse125: LB 8+Heat 2[1]06:26,881st
LAGLagaH.S. Stuivenberg133: DN 4-Heat 2[2]07:50,733rd
LAGLaga 2Bram Dorsman121: LN 2-Heat 2[4]07:42,943rd
LAGLagaD. Hoogeveen112: B 4+Heat 1[2]07:16,373rd
LAGLagaJ.P. van der Boog007: Ej 8+ (1000m Knock Out)Final C [3]03:04,582nd
LAGLagaF.D. Cieraad020: DDev 4-Final A [3]07:21,454th
LAGLagaJ.P. van der Boog007: Ej 8+ (1000m Knock Out)Quarterfinal 4[3]03:00,752nd
LAGLagaJ.P. van der Boog007: Ej 8+ (1000m Knock Out)Time Trial 02:57,143rd
LAGLagaMaarten Kröse014: LEj 8+ (1000m Knock Out)Time Trial 03:04,889th
LAGLaga 2Bram Dorsman010: LO 2-Heat 1[3]07:29,462nd
LAGLagaF.D. Cieraad020: DDev 4-Heat 1[2]07:11,771st
LAGLagaD. Hoogeveen005: N 4+Heat 2[3]07:07,724th

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2013

20 April 2013 to 21 April 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaJ.P. van der Boog112: B 8+Final A [7]06:02,901st
LAGLagaMaarten Kröse124: LB 8+Final A [5]06:19,595th
LAGLagaD. Hoogeveen111: B 4+Final A [6]07:08,364th
LAGLagaH.S. Stuivenberg135: DO 4+Final A [4]07:58,821st
LAGLagaJ.P. van der Boog112: B 8+Heat 2[4]06:11,432nd
LAGLagaMaarten Kröse124: LB 8+Heat 1[3]06:25,891st
LAGLagaJ.P. van der Boog007: Ej 8+ (EJK)Final A [3]06:32,364th
LAGLagaMaarten Kröse013: LEj 8+ (EJK)Final A 06:36,142nd
LAGLagaH.S. Stuivenberg018: DN 4+Final A [2]08:36,291st
LAGLagaF.D. Cieraad020: DDev 4- (DK / Hoofdnr.)Final A [1]07:57,321st
LAGLagaJ.P. van der Boog007: Ej 8+ (EJK)Heat 2[5]06:56,392nd
LAGLagaMaarten Kröse013: LEj 8+ (EJK)Heat 2[7]07:12,551st
LAGLagaD. Hoogeveen004: N 4+Heat 1[4]07:35,045th
LAGLagaF.D. Cieraad020: DDev 4- (DK / Hoofdnr.)Heat 1[4]07:34,632nd

130e Varsity

07 April 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaJ.P. van der Boog002: Jonge AchtFinal A [5]06:11,992nd
LAGLagaMaarten Kröse003: Lichte AchtHeat 3[3]06:41,363rd
LAGLagaH.S. Stuivenberg004: Dames AchtHeat 3[6]07:18,585th
LAGLagaJ.P. van der Boog002: Jonge AchtHeat 3[6]06:22,591st

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

17 March 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaH.S. Stuivenberg010: D 4e divisie 8+Time Trial 32:16,610th
LAGLaga/NereusD. Hoogeveen004: H 4e divisie 8+Time Trial 28:30,712th
LAGLagaJ.P. van der Boog004: H 4e divisie 8+Time Trial 27:18,32nd
LAGLagaRichard Janssen006: LH 4e divisie 8+Time Trial 28:25,57th

38e Van Oord WinterWedstrijden

23 February 2013 to 24 February 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga/NereusD. Hoogeveen067: B 8+Time Trial 18:38,19th
LAGLaga/OrcaAriënne Mulder066: DSA 8+Time Trial 18:53,01st
LAGLagaH.S. Stuivenberg063: DEj 8+Time Trial 22:43,416th
LAGLagaRichard Janssen062: LEj 8+Time Trial 19:55,98th
LAGLagaJ.P. van der Boog061: Ej 8+Time Trial 19:28,85th
LAGLagaD. Hoogeveen028: B 4+Time Trial 11:54,73rd