P.C. Kolsters

493 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

04 July 2015 to 05 July 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaBrecht Wartna108: N 2-Final A [3]07:30,866th
LAGLagaLieke Michielsen141: LDB 4*Final A [5]07:43,565th
LAGLagaBrecht Wartna108: N 2-Heat 2[5]07:17,791st
LAGLagaLieke Michielsen141: LDB 4*Heat 2[2]07:44,881st
LAGLagaLaurent Wilkens110: N 1xHeat 2[2]08:35,624th
LAGLaga 2Flavio Garrisi162: N 2+ (Platvoetbokaal)Heat 1[2]08:16,684th
LAGLaga 1Wout Lohle106: O 4+Heat 2[4]07:10,584th
LAGLaga 2Koen Snel106: O 4+Heat 1[3]07:01,364th
LAGLagaTim Overgaauw111: B 4+Heat 2[3]07:03,184th
LAGLagaWout Lohle008: Ej 8+ (EJK)Final B [4]06:02,582nd
LAGLagaLieke Michielsen027: LDEj 4* (EJK)Final B [4]07:35,543rd
LAGLaga 2Wout Lohle006: N 4+Final A [1]06:56,876th
LAGLagaWout Lohle008: Ej 8+ (EJK)Heat 2[5]06:09,074th
LAGLagaLieke Michielsen027: LDEj 4* (EJK)Heat 2[3]07:29,304th
LAGLagaMerlijn den Breeijen004: O 2-Heat 2[7]07:39,185th
LAGLaga 2Wout Lohle006: N 4+Heat 4[5]06:55,502nd
LAGLaga 1Tim Overgaauw006: N 4+Heat 3[6]07:07,523rd
LAGLaga 3Koen Snel006: N 4+Heat 3[3]07:06,102nd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

27 June 2015 to 28 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaWout Lohle136: MFm 8+Final A [2]06:16,434th
LAGLagaNina Prins133: LWFm 4xFinal A [2]07:57,446th
LAGLagaRoelant Feldbrugge046: M 8+Final A [2]06:14,772nd

ZRB 2015

20 June 2015 to 21 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaWout Lohle008: Ej 8+ (1000m Knock Out)Final A [3]03:06,452nd
LAGLagaNina Prins027: LDEj 4* (1000m Knock Out)Final C [2]04:00,892nd
LAGLagaWout Lohle008: Ej 8+ (1000m Knock Out)Semifinal 2[2]03:02,881st
LAGLagaNina Prins027: LDEj 4* (1000m Knock Out)Quarterfinal 1[3]03:44,702nd
LAGLagaDanielle Bode024: DEj 8+ (1000m Knock Out)Quarterfinal 2[2]03:21,413rd
LAGLagaWout Lohle008: Ej 8+ (1000m Knock Out)Quarterfinal 4[3]02:55,861st
LAGLagaNina Prins027: LDEj 4* (1000m Knock Out)Time Trial 03:42,786th
LAGLagaDanielle Bode024: DEj 8+ (1000m Knock Out)Time Trial 03:22,708th
LAGLagaWout Lohle008: Ej 8+ (1000m Knock Out)Time Trial 02:56,102nd
LAGLagaMerlijn den Breeijen006: N 4+Heat 4[1]07:20,354th
LAGLagaDanielle Bode136: DB 8+Final A [1]07:01,741st
LAGLagaDanielle Bode136: DB 8+Heat 1[3]07:08,131st
LAGLagaNina Prins174: LDB 4*Heat 2[3]08:01,663rd
LAGLagaMerlijn den Breeijen111: B 4+Heat 2[1]07:21,874th
LAGLagaBart van Grondelle108: N 2-Heat 3[1]08:09,974th

ARB / Aegon NK 2015

06 June 2015 to 07 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaBrecht Wartna108: N 2-Final A [5]07:23,314th
LAGLaga 1Flavio Garrisi104: SA 8+ (NK)Final B [4]06:11,752nd
LAGLaga 2Roelant Feldbrugge104: SA 8+ (NK)Final B [3]05:54,831st
LAGLagaLieke Michielsen142: LDB 4*Final A [5]07:42,186th
LAGLagaDanielle Bode137: DB 8+Final A [4]07:02,364th
LAGLaga 2Rikus de Lange106: O 4+Final A [6]07:01,676th
LAGLaga 1Bart de Vos106: O 4+Final A [4]06:46,053rd
LAGLagaJill van Remundt141: LDN 1xFinal B [3]09:13,443rd
LAGLagaBrecht Wartna108: N 2-Heat 1[5]07:26,542nd
LAGLaga 2Roelant Feldbrugge104: SA 8+ (NK)Heat 2[2]05:54,994th
LAGLaga 1Flavio Garrisi104: SA 8+ (NK)Heat 1[4]06:08,664th
LAGLagaLieke Michielsen142: LDB 4*Heat 1[4]07:50,012nd
LAGLagaDanielle Bode137: DB 8+Heat 1[3]06:49,471st
LAGLagaJill van Remundt141: LDN 1xHeat 1[5]09:13,334th
LAGLagaBart van Grondelle111: B 4+Heat 2[2]07:08,914th
LAGLaga 2Rikus de Lange106: O 4+Heat 2[4]06:53,593rd
LAGLaga 1Bart de Vos106: O 4+Heat 1[3]06:55,581st
LAGLagaJill van Remundt043: LDB 1xFinal B [5]09:05,133rd
LAGLagaFlavio Garrisi008: Ej 8+Final A [2]06:01,323rd
LAGLagaLieke Michielsen027: LDEj 4*Final B [5]07:34,631st
LAGLagaDanielle Bode024: DEj 8+Final A [5]06:36,943rd
LAGLaga 3Rikus de Lange006: N 4+Final A [6]06:49,213rd
LAGLaga 2Bart de Vos006: N 4+Final A [4]06:35,832nd
LAGLagaJill van Remundt043: LDB 1xHeat 1[5]09:07,995th
LAGLagaFlavio Garrisi008: Ej 8+Heat 2[2]06:05,042nd
LAGLagaLieke Michielsen027: LDEj 4*Heat 1[3]07:55,915th
LAGLagaDanielle Bode024: DEj 8+Heat 3[6]06:41,412nd
LAGLaga 1Bart van Grondelle006: N 4+Heat 3[6]07:06,436th
LAGLaga 3Rikus de Lange006: N 4+Heat 2[5]06:53,192nd
LAGLaga 2Bart de Vos006: N 4+Heat 1[3]06:54,471st

Westelijke Regatta 2015

23 May 2015 to 24 May 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga 2Flavio Garrisi104: SA 8+Final A [4]06:11,604th
LAGLaga 1Wessel Schot104: SA 8+Final A [5]06:00,682nd
LAGLaga 2Ruben Visser108: N 2-Final A [5]07:37,285th
LAGLaga 1Brecht Wartna108: N 2-Final A [7]07:14,421st
LAGLagaLieke Michielsen142: LDN 4*Final A [2]08:07,346th
LAGLagaRoos Tiel137: DB 8+Final A [2]07:09,974th
LAGLagaSjors de Rooij101: SA 2-Final A [6]07:00,001st
LAGLaga/ProteusTim Overgaauw111: B 4+Final A [7]06:56,844th
LAGLagaBart de Vos106: O 4+Final A [4]06:41,642nd
LAGLagaLieke Michielsen142: LDN 4*Heat 2[6]07:51,383rd
LAGLagaRoos Tiel137: DB 8+Heat 2[4]07:07,933rd
LAGLaga/ProteusTim Overgaauw111: B 4+Heat 2[3]07:04,643rd
LAGLagaBart de Vos106: O 4+Heat 2[6]06:59,061st
LAGLagaFlavio Garrisi008: Ej 8+Final A [3]07:00,415th
LAGLaga 2Roelant Feldbrugge007: Dev 4-Final A [3]07:10,294th
LAGLaga 1Wessel Schot007: Dev 4-Final A [6]07:09,343rd
LAGLagaLieke Michielsen027: LDEj 4*Final A [7]08:40,666th
LAGLaga 2Lucas Ottenheym004: O 2-Final A [3]08:31,625th
LAGLagaRoos Tiel024: DEj 8+Final B [4]07:49,581st
LAGLagaBart de Vos006: N 4+Final A [3]07:39,462nd
LAGLagaFlavio Garrisi008: Ej 8+Heat 1[4]06:57,372nd
LAGLaga 2Roelant Feldbrugge007: Dev 4-Heat 2[4]07:25,511st
LAGLaga 1Wessel Schot007: Dev 4-Heat 1[4]07:13,492nd
LAGLagaLieke Michielsen027: LDEj 4*Heat 1[5]09:13,383rd
LAGLaga 1Sybren Zwetsloot004: O 2-Heat 2[3]08:28,994th
LAGLaga 2Lucas Ottenheym004: O 2-Heat 2[5]08:07,842nd
LAGLagaRoos Tiel024: DEj 8+Heat 1[7]07:34,373rd
LAGLaga/ProteusTim Overgaauw006: N 4+Heat 1[2]07:33,455th
LAGLagaBart de Vos006: N 4+Heat 1[4]07:20,782nd

Damen Raceroei Regatta

02 May 2015 to 03 May 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaWessel Schot104: SA 8+Final A [4]05:53,063rd
LAGLaga 1Lucas Ottenheym108: N 2-Final A [2]07:22,903rd
LAGLagaLieke Michielsen170: LDB 4*Final A [5]07:46,132nd
LAGLagaSybren Zwetsloot110: N 1xFinal A [6]07:46,656th
LAGLagaWout Lohle112: B 8+Final A [2]06:00,661st
LAGLagaSjors de Rooij101: SA 2-Final A [7]06:52,252nd
LAGLagaGuus Koppes106: O 4+Final A [4]06:46,531st
LAGLaga 1Dirk van Wijck111: B 4+Final A [3]07:01,615th
LAGLaga 2Philip den Bremer111: B 4+Final A [2]07:01,324th
LAGLagaWessel Schot105: O 4-Final A [6]06:16,801st
LAGLagaWessel Schot104: SA 8+Heat 1[6]06:06,031st
LAGLaga 2Brecht Wartna108: N 2-Heat 2[5]08:01,014th
LAGLaga 1Lucas Ottenheym108: N 2-Heat 2[6]07:23,823rd
LAGLagaLieke Michielsen170: LDB 4*Heat 1[7]07:40,191st
LAGLagaWout Lohle112: B 8+Heat 2[3]06:12,892nd
LAGLagaSybren Zwetsloot110: N 1xHeat 1[4]07:58,662nd
LAGLaga 1Dirk van Wijck111: B 4+Heat 2[5]07:18,222nd
LAGLaga 2Philip den Bremer111: B 4+Heat 1[7]07:20,043rd
LAGLaga 1Wout Lohle008: Ej 8+Final A [7]06:25,594th
LAGLaga 3Guus Koppes007: Dev 4-Final A [6]06:48,206th
LAGLaga 1Wessel Schot007: Dev 4-Final A [5]06:31,372nd
LAGLaga 2Roelant Feldbrugge007: Dev 4-Final B [2]06:35,081st
LAGLagaNina Prins027: LDEj 4*Final B [5]08:08,605th
LAGLagaAmos Keijser001: SA 1xFinal A [4]07:32,953rd
LAGLaga 1Lucas Ottenheym004: O 2-Final A [3]07:43,975th
LAGLaga 2Dirk van Wijck008: Ej 8+Heat 3[6]06:26,715th
LAGLaga 1Wout Lohle008: Ej 8+Heat 3[2]06:10,322nd
LAGLaga 3Guus Koppes007: Dev 4-Heat 3[4]06:40,212nd
LAGLaga 2Roelant Feldbrugge007: Dev 4-Heat 2[3]06:36,154th
LAGLaga 1Wessel Schot007: Dev 4-Heat 2[4]06:28,391st
LAGLagaNina Prins027: LDEj 4*Heat 2[6]07:57,724th
LAGLaga 2Brecht Wartna004: O 2-Heat 1[3]07:51,075th
LAGLaga 1Lucas Ottenheym004: O 2-Heat 1[6]07:30,212nd
LAGLagaSybren Zwetsloot070: B 1xHeat 1[5]08:01,305th

Hollandia Roeiwedstrijden

17 April 2015 to 19 April 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaRoelant Feldbrugge201: SA 8+Final A [3]06:26,334th
LAGLagaDirk van Wijck041: Ej 8+ (EJK)Final A [6]06:14,803rd
LAGLagaMats Wassink042: LEj 8+ (EJK)Final A [4]06:22,634th
LAGLagaSjors de Rooij021: SA 2- (NK)Final B [6]07:10,425th
LAGLaga (SB)Amos Keijser001: SA 1x (NK)Final B [4]07:35,596th
LAGLaga (SB) (p3)Conno Kuyt003: LSA 1x (NK)Final A [5]07:27,101st
LAGLagaLieke Michielsen044: LDEj 4* (EJK)Final B [3]07:58,102nd
LAGLaga/ArgoBart van Grondelle206: B 4+Final A [3]07:19,004th
LAGLagaKoen Snel206: B 4+Final A [7]07:11,042nd
LAGLaga 2Roelant Feldbrugge031: Dev 4- (DK)Final A [6]06:30,775th
LAGLaga 1Wessel Schot031: Dev 4- (DK)Final A [4]06:24,841st
LAGLagaDirk van Wijck041: Ej 8+ (EJK)Semifinal 1[2]06:09,222nd
LAGLagaMats Wassink042: LEj 8+ (EJK)Semifinal 2[5]06:20,521st
LAGLagaRuben Visser203: O 2-Heat 2[5]07:26,473rd
LAGLagaSjors de Rooij021: SA 2- (NK)Semifinal 2[7]06:58,196th
LAGLagaKoen Snel206: B 4+Heat 2[6]07:08,402nd
LAGLaga/ArgoBart van Grondelle206: B 4+Heat 1[3]07:15,582nd
LAGLaga 2Roelant Feldbrugge031: Dev 4- (DK)Semifinal 2[7]06:24,382nd
LAGLaga 1Wessel Schot031: Dev 4- (DK)Semifinal 1[5]06:23,401st
LAGLaga 2Philip den Bremer205: B 1xHeat 3[7]07:59,263rd
LAGLaga 1Sybren Zwetsloot205: B 1xHeat 1[6]07:57,353rd
LAGLagaRuben Visser103: N 2-Final A [5]07:47,895th
LAGLaga 3Bart de Vos031: Dev 4- (DK)Repechage 1[4]07:01,963rd
LAGLaga (SB)Amos Keijser001: SA 1x (NK)Semifinal 1[2]07:35,534th
LAGLaga (SB) (p3)Conno Kuyt003: LSA 1x (NK)Semifinal 1[2]07:39,871st
LAGLagaLieke Michielsen044: LDEj 4* (EJK)Repechage 2[6]08:24,134th
LAGLaga/ArgoBart van Grondelle104: N 4+Final A [2]07:42,095th
LAGLagaKoen Snel104: N 4+Final A [4]07:30,253rd
LAGLaga 2Wessel Schot101: O 4-Final A [7]06:55,684th
LAGLagaSjors de Rooij021: SA 2- (NK)Repechage 1[4]07:32,733rd
LAGLagaRuben Visser103: N 2-Heat 1[3]08:03,821st
LAGLaga 4Job Hermans031: Dev 4- (DK)Heat 3[4]08:00,435th
LAGLaga 2Roelant Feldbrugge031: Dev 4- (DK)Heat 2[6]07:07,432nd
LAGLaga 1Wessel Schot031: Dev 4- (DK)Heat 2[3]07:03,791st
LAGLaga 3Bart de Vos031: Dev 4- (DK)Heat 1[6]07:20,993rd
LAGLaga 1Sybren Zwetsloot102: N 1xHeat 3[6]08:25,103rd
LAGLaga 3Philip den Bremer102: N 1xHeat 2[5]08:28,113rd
LAGLaga 2Jurjan de Graaf102: N 1xHeat 1[6]08:54,773rd
LAGLaga (SB)Amos Keijser001: SA 1x (NK)Repechage 1[5]08:09,822nd
LAGLagaLieke Michielsen044: LDEj 4* (EJK)Heat 2[7]08:33,994th
LAGLaga/ArgoBart van Grondelle104: N 4+Heat 2[3]07:55,583rd
LAGLagaKoen Snel104: N 4+Heat 2[4]07:49,701st
LAGLagaMats Wassink042: LEj 8+ (EJK)Heat 2[4]06:52,001st
LAGLagaDirk van Wijck041: Ej 8+ (EJK)Heat 2[7]06:36,942nd
LAGLagaSjors de Rooij021: SA 2- (NK)Heat 1[3]07:17,363rd
LAGLaga (SB)Amos Keijser001: SA 1x (NK)Heat 4[3]07:40,392nd
LAGLaga (SB) (p3)Conno Kuyt003: LSA 1x (NK)Heat 4[5]07:49,052nd

132e Varsity

05 April 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaSjors de Rooij001: Oude VierFinal A [3]10:15,026th
LAGLagaDirk van Wijck002: Jonge AchtFinal A [1]06:16,513rd
LAGLagaKoen Snel040: B 4+Final A [1]07:16,553rd
LAGLagaMats Wassink003: Lichte AchtFinal A [3]06:18,492nd
LAGLagaNina Prins005: Lichte Dames VierFinal A [1]07:58,225th
LAGLaga 4Niek Moesker030: N 2-Final A [6]07:18,385th
LAGLaga 1Roelant Feldbrugge030: N 2-Final A [5]07:16,574th
LAGLaga 2Tim Rootliep030: N 2-Final A [1]07:15,242nd
LAGLaga 1Bart Spel020: O 4+Final A [2]07:22,035th
LAGLaga 2Brecht Wartna020: O 4+Final A [5]07:07,293rd
LAGLagaSjors de Rooij001: Oude VierHeat 1[3]06:52,571st
LAGLagaMats Wassink003: Lichte AchtHeat 2[4]06:29,791st
LAGLaga 1Bart Spel020: O 4+Heat 2[2]07:12,992nd
LAGLaga 2Brecht Wartna020: O 4+Heat 1[4]07:08,222nd
LAGLagaNina Prins005: Lichte Dames VierHeat 2[6]07:58,553rd
LAGLaga 3Bart de Vos030: N 2-Heat 3[2]07:33,774th
LAGLaga 2Tim Rootliep030: N 2-Heat 3[4]07:26,142nd
LAGLaga 4Niek Moesker030: N 2-Heat 2[3]07:29,172nd
LAGLaga 1Roelant Feldbrugge030: N 2-Heat 1[2]07:26,812nd
LAGLagaDirk van Wijck002: Jonge AchtHeat 4[5]06:18,902nd
LAGLagaKoen Snel040: B 4+Heat 2[2]07:18,773rd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

05 July 2014 to 06 July 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaA.A. Draaijer116: LSA 8+ (NSK)Final A [5]06:04,154th
LAGLagaKate Happee138: DB 8+Final A [3]06:52,894th
LAGLaga 1A.A. Draaijer118: LO 4-Final A [4]06:16,403rd
LAGLagaDaan Sotiriadis120: LN 4-Final A [7]06:44,894th
LAGLaga/Proteus/PampusThijs Lengkeek106: O 4-Final A [3]06:18,061st
NERNereus 2Lisa Wörner126: DSA 1xHeat 2[6]08:00,654th
LAGLaga 2Tim Rootliep109: N 2-Heat 1[5]07:35,444th
LAGLagaA.A. Draaijer116: LSA 8+ (NSK)Heat 2[4]06:15,991st
LAGLagaKate Happee138: DB 8+Heat 1[3]07:01,712nd
LAGLaga/VidarM.J.P. van de Ven134: DN 2-Heat 1[3]08:17,404th
LAGLagaDaan Sotiriadis120: LN 4-Heat 2[5]06:47,843rd
LAGLaga/VidarM.J.P. van de Ven135: DN 2xHeat 1[4]08:23,794th
LAGLagaDaan Sotiriadis060: LN 2+Final A [4]08:08,832nd
LAGLagaM.I.S. van Rooij053: DSA 2+Final A [4]08:46,513rd
NERNereus/Skadi/Laga/PampusNiki Sprang002: SA 4- (NSK)Final A [3]06:02,352nd
LAGLagaConno Kuyt008: LSA 1x (NSK)Final A [4]07:04,072nd
LAGLagaM.I.S. van Rooij017: DO 2-Final A [6]07:53,203rd
LAGLaga 2Nick Overkamp010: LO 2-Final A [4]06:54,082nd
LAGLagaKate Happee021: DEj 8+Final A [6]06:58,406th
LAGLagaR.G. Naeff052: LSA 2+Final A [6]08:06,913rd
NERNereus/Laga/VidarWouter Withagen002: SA 4- (NSK)Heat 1[4]06:20,713rd
NERNereus/Skadi/Laga/PampusNiki Sprang002: SA 4- (NSK)Heat 1[5]06:17,562nd
LAGLagaM.I.S. van Rooij017: DO 2-Heat 2[5]07:58,722nd
LAGLagaConno Kuyt008: LSA 1x (NSK)Heat 1[6]07:16,211st
LAGLaga 1Bram Dorsman011: LN 1xHeat 2[6]07:49,833rd
LAGLaga 2T. Sanders011: LN 1xHeat 1[7]07:48,523rd
LAGLaga 2Nick Overkamp010: LO 2-Heat 1[5]07:17,441st
LAGLaga 3M.J.P. van de Ven018: DN 1xHeat 3[6]08:56,475th
LAGLagaKate Happee021: DEj 8+Heat 2[3]06:48,502nd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

28 June 2014 to 29 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga-combiNiki Sprang130: M 8+ (Aegon Open NK)Final A [6]05:31,394th
LAGLaga/ProteusBart Lukkes114: LM 2x (Aegon Open NK)Final A [2]06:25,954th
LAGLaga-combiNiki Sprang130: M 8+ (Aegon Open NK)Heat 1[1]05:43,273rd
LAGLaga/ProteusBart Lukkes114: LM 2x (Aegon Open NK)Heat 2[4]06:39,232nd
LAGLagaA.A. Draaijer050: LMDev 4-Final A [3]06:21,063rd
LAGLagaNiek Moesker048: M 8+Final A [1]05:53,426th
LAGLaga-combiNiki Sprang046: BM 8+Final A [2]05:37,811st
LAGLaga/ArgoTessa Hateren van029: BW 4- (Aegon Open NK)Final A [3]06:57,873rd
LAGLaga/ProteusBart Lukkes027: BLM 2x (Aegon Open NK)Final A [3]06:28,422nd
LAGLagaNick Overkamp011: BLM 2-Final A [2]06:50,953rd
LAGLagaNiek Moesker048: M 8+Heat 1[3]05:45,473rd

Internationale Martini Regatta 2014

21 June 2014 to 22 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaTim Rootliep108: N 2-Final A [2]07:30,486th
LAGLagaKate Happee137: DB 8+Final A [1]06:49,233rd
LAGLaga/VidarM.J.P. van de Ven133: DN 2-Final A [5]07:59,173rd
LAGLagaM.N. Roelofsen113: LSA 2-Final A [5]07:11,093rd
LAGLaga/ArgoTessa Hateren van130: DO 4-Final A [2]06:59,351st
LAGLagaA.A. Draaijer013: LDev 4-Final A [4]06:32,594th
LAGLaga 2M.N. Roelofsen010: LO 2-Final A [5]07:15,605th
LAGLagaKate Happee021: DEj 8+Final A [6]06:57,326th
LAGLaga/VidarM.J.P. van de Ven017: DO 2-Final A [6]08:23,646th
LAGLagaM.I.S. van Rooij017: DO 2-Final A [2]08:00,011st
LAGLagaA.A. Draaijer013: LDev 4-Heat 1[2]06:35,621st
LAGLaga 2M.N. Roelofsen010: LO 2-Heat 3[5]07:22,682nd
LAGLagaKate Happee021: DEj 8+Heat 1[5]07:06,533rd

ARB / Aegon NK 2014

07 June 2014 to 08 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga/PampusNiek Moesker104: SA 8+Final A [3]06:22,216th
LAGLaga-combiThijs Lengkeek104: SA 8+Final A [6]06:06,171st
LAGLaga 2L.W. Hidding127: DSA 2-Final A [6]08:42,865th
LAGLaga 1Tim Rootliep109: N 2-Final A [2]07:54,734th
LAGLagaKate Happee138: DB 8+Final A [6]07:45,795th
LAGLagaA.A. Draaijer118: LO 4-Final A [3]06:33,892nd
LAGLaga/VidarMarjolein Slegers134: DN 2-Final A [7]08:27,906th
PROProteus/LagaBart Lukkes103: SA 2xFinal A [6]06:41,461st
LAGLagaDaan Sotiriadis121: LN 2-Final A [7]07:53,945th
NERNereus/Vidar/NjordPieter Kruit106: O 4-Final A [4]06:42,761st
LAGLaga-combiThijs Lengkeek104: SA 8+Heat 3[5]05:58,181st
LAGLaga/PampusNiek Moesker104: SA 8+Heat 1[5]06:04,302nd
LAGLaga 1Tim Rootliep109: N 2-Heat 2[4]07:34,643rd
LAGLagaKate Happee138: DB 8+Heat 1[6]06:58,062nd
LAGLaga/VidarMarjolein Slegers134: DN 2-Heat 1[5]08:19,243rd
LAGLagaDaan Sotiriadis121: LN 2-Heat 1[4]07:34,253rd
LAGLagaM.N. Roelofsen114: LSA 2-Heat 2[6]07:17,435th
LAGLagaA.A. Draaijer013: LDev 4-Final A [4]06:36,403rd
LAGLaga 2L.W. Hidding017: DO 2-Final A [5]08:10,945th
LAGLagaKate Happee021: DEj 8+Final A [2]06:46,775th
PROProteus/LagaBart Lukkes003: O 2-Final A [5]07:00,272nd
LAGLagaA.A. Draaijer013: LDev 4-Heat 2[2]06:54,991st
LAGLaga 2L.W. Hidding017: DO 2-Heat 2[7]08:31,741st
LAGLaga/VidarMarjolein Slegers017: DO 2-Heat 1[5]08:59,204th
LAGLaga 1R.C. Oosterloo006: Dev 4-Heat 2[4]07:21,475th
NERNereus/Vidar/NjordPieter Kruit002: SA 4-Heat 1[6]06:54,783rd
LAGLaga 1Daan Sotiriadis010: LO 2-Heat 3[6]08:33,946th
LAGLaga 2M.N. Roelofsen010: LO 2-Heat 3[5]08:11,155th
LAGLagaKate Happee021: DEj 8+Heat 2[4]07:31,193rd
PROProteus/LagaBart Lukkes003: O 2-Heat 3[6]07:36,741st

Hollandia Roeiwedstrijden / Njord Lustrumwedstrijden 2014

24 May 2014 to 25 May 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga/PelargosNiek Moesker104: SA 8+Final A [6]05:51,694th
LAGLaga/VidarMarjolein Slegers133: DN 2-Final A [7]08:09,126th
LAGLagaL.W. Hidding126: DSA 2-Final A [5]08:01,293rd
LAGLagaTim Rootliep108: N 2-Final A [3]07:14,703rd
LAGLaga 2R.G. Naeff120: LN 2-Final A [6]07:27,784th
LAGLaga/AegirMarieke Mulder137: DB 8+Final A [2]06:51,255th
LAGLagaA.A. Draaijer117: LO 4-Final A [7]06:24,393rd
LAGLaga/PelargosNiek Moesker104: SA 8+Heat 1[4]05:55,792nd
LAGLaga/VidarMarjolein Slegers133: DN 2-Heat 2[3]08:16,393rd
LAGLagaTim Rootliep108: N 2-Heat 1[5]07:16,822nd
LAGLaga 1Jeroen Delfos120: LN 2-Heat 2[5]07:47,114th
LAGLaga 2R.G. Naeff120: LN 2-Heat 2[3]07:31,662nd
LAGLaga/AegirMarieke Mulder137: DB 8+Heat 2[7]06:48,283rd
LAGLagaA.A. Draaijer117: LO 4-Heat 2[3]06:30,593rd
LAGLagaA.A. Draaijer013: LDev 4- (DK)Final A [5]06:22,323rd
LAGLaga 1Niek Moesker006: Dev 4- (DK)Final A [2]06:21,094th
LAGLaga 1L.W. Hidding017: DO 2-Final A [7]07:55,792nd
LAGLagaMarieke Mulder021: DEj 8+ (EJK)Final B [5]06:53,301st
LAGLagaL.C. Buys090: Ov1x (KNSRB Praeses overnaadse skiff, 500 meter)Final A [3]
LAGLagaA.A. Draaijer013: LDev 4- (DK)Heat 3[4]06:32,731st
LAGLaga 1Niek Moesker006: Dev 4- (DK)Heat 3[2]06:18,282nd
LAGLaga 2R.C. Oosterloo006: Dev 4- (DK)Heat 2[6]06:39,615th
LAGLaga/VidarMarjolein Slegers017: DO 2-Heat 2[3]08:14,154th
LAGLaga 1L.W. Hidding017: DO 2-Heat 1[6]08:05,563rd
LAGLagaR.G. Naeff010: LO 2-Heat 2[7]07:35,545th
LAGLagaMarieke Mulder021: DEj 8+ (EJK)Heat 2[2]06:55,774th
LAGLaga 2Bram Dorsman003: O 2-Heat 3[2]07:53,936th
LAGLaga 1Tim Rootliep003: O 2-Heat 2[6]07:22,923rd

ZRB 2014

10 May 2014 to 11 May 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaMarieke Mulder021: DEj 8+ (1000m Knock Out)Final C [2]03:29,562nd
LAGLaga 1A.A. Draaijer013: LDev 4- (1000m Knock Out)Final C [4]03:18,211st
LAGLaga 1A.A. Draaijer013: LDev 4- (1000m Knock Out)Quarterfinal 4[3]03:20,222nd
LAGLagaMarieke Mulder021: DEj 8+ (1000m Knock Out)Quarterfinal 1[2]03:30,052nd
LAGLagaMarieke Mulder021: DEj 8+ (1000m Knock Out)Time Trial 03:28,698th
LAGLaga 2Daan Sotiriadis013: LDev 4- (1000m Knock Out)Time Trial 03:29,7013th
LAGLaga 1A.A. Draaijer013: LDev 4- (1000m Knock Out)Time Trial 03:20,116th
LAGLaga/VidarMarjolein Slegers017: DO 2-Heat 2[4]08:44,603rd
LAGLagaMarieke Mulder137: DB 8+Final B [3]07:03,052nd
LAGLaga/VidarMarjolein Slegers133: DN 2-Heat 1[3]08:11,982nd
LAGLagaMarieke Mulder137: DB 8+Heat 2[2]06:51,112nd

Damen Raceroei Regatta

03 May 2014 to 04 May 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga/ProteusConno Kuyt103: SA 2xFinal A [3]07:17,601st
LAGLagaMarieke Mulder129: DSA 8+Final A [5]07:41,295th
LAGLaga/Asopos/TritonM. Haagsma129: DSA 8+Final A [4]07:19,242nd
LAGLaga 2R.C. Oosterloo106: O 4-Final A [6]06:29,915th
LAGLagaA.A. Draaijer118: LO 4-Final A [6]06:37,883rd
LAGLagaSybren Zwetsloot105: O 1xFinal A [7]08:04,926th
LAGLagaSybren Zwetsloot105: O 1xHeat 2[5]07:50,543rd
LAGLaga 1L.W. Hidding127: DSA 2-Final A [5]08:14,112nd
LAGLaga 2R.C. Oosterloo106: O 4-Heat 2[5]06:34,512nd
LAGLagaBart de Vos050: SA 2-Final A [5]08:21,363rd
LAGLagaA.A. Draaijer008: LSA 1xFinal A [6]08:38,786th
LAGLagaConno Kuyt001: SA 1xFinal A [5]08:02,053rd
LAGLaga 1Laurent Wilkens002: SA 4-Final A [7]07:06,306th
LAGLaga 2R.C. Oosterloo002: SA 4-Final A [2]07:02,485th
LAGLaga 1L.W. Hidding017: DO 2-Heat 2[7]08:37,334th
LAGLaga/VidarM.J.P. van de Ven017: DO 2-Heat 1[3]09:19,364th
LAGLaga 1Sybren Zwetsloot001: SA 1xHeat 1[4]08:29,305th
LAGLagaConno Kuyt001: SA 1xHeat 1[6]08:05,721st
LAGLagaA.A. Draaijer008: LSA 1xHeat 2[3]08:26,082nd
LAGLaga 1Laurent Wilkens002: SA 4-Heat 2[7]07:14,463rd
LAGLaga 2R.C. Oosterloo002: SA 4-Heat 1[5]07:03,283rd

Westelijke Regatta 2014 - Aegon NK Klein

19 April 2014 to 20 April 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus 1Lisa Wörner204: LDSA 1xFinal A [1]08:09,483rd
LAGLagaD. van Laake104: SA 8+Final A [2]06:27,831st
LAGLaga 2Richard Janssen107: LN 4+Final A [2]07:20,393rd
LAGLaga/PhocasTim Rootliep106: N 4+Final A [2]07:13,503rd
LAGLaga 2D. van Laake112: N 2-Heat 2[6]07:26,842nd
LAGLaga 1Menno Bezema112: N 2-Heat 1[3]07:54,884th
LAGLagaBram Dorsman116: LB 1xHeat 2[1]08:14,311st
LAGLagaA.A. Draaijer110: LO 4-Heat 2[4]06:47,161st
LAGLaga 2O.F.J. Siegelaar201: SA 1xSemifinal 1[4]07:18,481st
LAGLagaConno Kuyt202: LSA 1xSemifinal 1[5]07:18,383rd
LAGLaga 1Sjors de Rooij205: SA 2-Semifinal 2[2]07:02,815th
LAGLaga 2L.W. Hidding207: DSA 2-Semifinal 1[1]08:10,486th
LAGLaga/PhocasTim Rootliep106: N 4+Heat 1[4]
LAGLagaMarieke Mulder103: DB 8+Heat 1[1]07:11,345th
LAGLaga 1A.A. Draaijer005: LDev 4-Final A [5]07:45,441st
LAGLaga 1Amos Keijser201: SA 1xRepechage 3[3]09:42,394th
NERNereus 1Lisa Wörner204: LDSA 1xRepechage 2[5]10:13,122nd
LAGLaga 4D. van Laake205: SA 2-Repechage 2[2]08:57,694th
LAGLaga 3Leon van der Spek205: SA 2-Repechage 1[5]08:30,253rd
LAGLaga 2L.W. Hidding207: DSA 2-Repechage [2]09:24,553rd
LAGLagaMarieke Mulder003: DEj 8+Final A [2]08:05,164th
LAGLaga 2Richard Janssen005: LDev 4-Heat 2[5]07:34,026th
LAGLaga 1A.A. Draaijer005: LDev 4-Heat 2[3]07:17,161st
LAGLaga 2Tim Rootliep004: Dev 4-Heat 1[6]07:34,264th
LAGLaga 1Menno Bezema004: Dev 4-Heat 1[4]07:17,342nd
LAGLagaBram Dorsman015: LN 1xHeat 2[3]08:12,413rd
LAGLaga 2O.F.J. Siegelaar201: SA 1xHeat 3[4]07:52,901st
LAGLaga 1Amos Keijser201: SA 1xHeat 2[2]08:24,043rd
LAGLagaConno Kuyt202: LSA 1xHeat 2[2]08:06,432nd
NERNereus 1Lisa Wörner204: LDSA 1xHeat 1[3]08:57,484th
LAGLaga 1Sjors de Rooij205: SA 2-Heat 6[4]07:30,502nd
LAGLaga 3Leon van der Spek205: SA 2-Heat 4[6]08:09,554th
LAGLaga 4D. van Laake205: SA 2-Heat 1[4]07:58,004th
LAGLaga 2L.W. Hidding207: DSA 2-Heat 2[3]08:55,585th
LAGLagaMarieke Mulder003: DEj 8+Heat 3[5]07:41,502nd

131e Varsity

06 April 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaThijs Lengkeek001: Oude VierFinal A [3]10:28,444th
LAGLagaLudger Oprinsen007: KNSRB Ov2+Final [3]02:21,241st
LAGLagaR.C. Oosterloo030: O 4+Final A [2]06:48,823rd
LAGLagaRichard Janssen043: LN 4+Final A [4]07:13,124th
LAGLaga 1Leon van der Spek011: SA 2+Final A [3]07:57,672nd
LAGLagaAmos Keijser014: SA 1xFinal A [4]07:29,511st
LAGLagaA.A. Draaijer016: LSA 4-Final A [3]06:36,971st
LAGLagaBram Dorsman053: LB 1xFinal A [1]07:59,012nd
LAGLagaD. van Laake041: N 2-Final A [5]07:24,283rd
LAGLagaSybren Zwetsloot051: B 1xFinal A [3]08:10,416th
LAGLagaNathan Looye040: N 4+Final A [1]07:11,346th
LAGLagaL.W. Hidding047: DN 2-Final A [3]08:05,271st
LAGLagaThijs Lengkeek001: Oude VierHeat 1[5]06:44,691st
LAGLagaNathan Looye040: N 4+Heat 1[4]07:14,683rd
LAGLagaMarieke Mulder004: Dames AchtHeat 2[4]07:12,014th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien / Argo Lustrum

06 July 2013 to 07 July 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga/GyasM.N. Roelofsen118: LO 4-Final A [5]07:03,684th
LAGLagaJ.T. Franken120: LN 4-Final A [7]07:13,804th
LAGLagaM.N. Roelofsen123: LB 1xHeat 1[5]08:33,052nd
LAGLagaJ.T. Franken120: LN 4-Heat 1[3]07:22,383rd
LAGLaga/Nereus/SkadiConno Kuyt002: SA 4- (NSK)Final A [3]06:31,661st
LAGLagaM.N. Roelofsen010: LO 2-Final A [3]07:53,906th
LAGLagaJ.T. Franken013: LDev 4-Heat 1[3]07:22,054th
LAGLagaM.N. Roelofsen010: LO 2-Heat 1[4]07:18,892nd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

29 June 2013 to 30 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegir-combiDaan Peeters129: LM 8+ (Aegon NK)Final A [3]05:40,801st
LAGLagaSjors de Rooij109: M 4-Final A [4]06:03,314th
LAGLagaM.N. Roelofsen111: LM 2-Heat 1[4]07:06,604th
LAGLagaSjors de Rooij109: M 4-Heat 1[1]06:13,421st
LAGLagaAschwin Brandt045: M 8+Final A [3]05:44,383rd
LAGLagaBas Buller027: M 4+Final A [3]06:38,643rd
LAGLaga/Nereus/SkadiConno Kuyt025: BLM 4-Final A [3]06:10,071st
LAGLagaM.N. Roelofsen011: LM 2-Heat 2[2]07:13,804th

ARB / Aegon NK 2013

08 June 2013 to 09 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga 1M.N. Roelofsen120: LN 2-Final A [4]07:47,571st
LAGLagaJ.T. Franken123: LB 4+Final A [3]07:35,011st
LAGLaga 1Aschwin Brandt103: SA 8+Final A [7]06:02,962nd
LAGLagaBas Buller107: O 4+Final A [6]07:19,973rd
SKASkadi/Laga/NereusConno Kuyt116: LSB 4- (NK)Final A [5]06:47,741st
LAGLaga 1M.N. Roelofsen120: LN 2-Heat 2[3]07:59,361st
LAGLaga 1Aschwin Brandt103: SA 8+Heat 2[4]06:13,853rd
LAGLagaBas Buller107: O 4+Heat 1[3]07:06,872nd
LAGLagaBas Buller004: SB 4+ (NK)Final A [5]07:27,211st
LAGLagaJ.T. Franken019: LN 4+Final A [3]07:44,234th
SKASkadi/Laga/NereusConno Kuyt002: SA 4-Final A [5]06:51,625th
LAGLagaSjors de Rooij002: SA 4-Final A [3]06:36,702nd
LAGLaga 1Bas Buller009: N 4+Final A [5]07:14,281st
LAGLagaP.H. Evers008: N 1xHeat 2[7]08:47,576th
LAGLagaJ.T. Franken019: LN 4+Heat 1[3]07:52,152nd
LAGLaga 1M.N. Roelofsen016: LO 2-Heat 3[6]08:04,023rd
LAGLaga 1Bas Buller009: N 4+Heat 2[7]07:22,631st
SKASkadi/Laga/NereusConno Kuyt002: SA 4-Heat 2[4]06:35,841st
LAGLagaSjors de Rooij002: SA 4-Heat 1[5]06:44,102nd
LAGLagaAmos Keijser006: O 2-Heat 1[6]07:42,114th
LAGLagaAschwin Brandt001: SA 1xHeat 2[5]07:57,084th

Westelijke Regatta - Saurus/Skadi Lustrumwedstrijden

25 May 2013 to 26 May 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga 1Aschwin Brandt104: SA 8+Final A [4]06:33,582nd
LAGLaga-combiDaan Peeters104: SA 8+Final A [3]06:29,911st
LAGLagaM.N. Roelofsen121: LN 2-Final A [5]08:26,234th
LAGLagaJ.T. Franken124: LB 4+Final A [4]08:09,443rd
LAGLagaBas Buller108: N 4-Final A [5]07:18,662nd
NERNereus/Laga/SkadiConno Kuyt106: O 4-Final A [3]07:09,861st
LAGLaga-combiDaan Peeters104: SA 8+Heat 2[5]06:44,692nd
LAGLaga 1Aschwin Brandt104: SA 8+Heat 1[5]06:55,741st
LAGLagaM.N. Roelofsen121: LN 2-Heat 2[3]08:31,951st
LAGLagaSybren Zwetsloot109: N 2-Heat 1[5]09:55,256th
LAGLagaBas Buller006: Dev 4-Final A [4]07:48,363rd
LAGLaga 2Aschwin Brandt002: SA 4-Final A [3]07:22,074th
NERNereus/Laga/SkadiConno Kuyt002: SA 4-Final A [2]07:09,232nd
LAGLaga 1Sjors de Rooij002: SA 4-Final A [1]07:06,541st
LAGLagaM.N. Roelofsen010: LO 2-Final A [4]08:45,733rd
LAGLagaBas Buller006: Dev 4-Heat 1[5]07:20,302nd
LAGLagaJ.T. Franken012: LN 4+Heat 2[4]08:02,404th
LAGLagaM.N. Roelofsen010: LO 2-Heat 1[7]08:13,091st
ARGArgo/LagaCoen Stalpers005: N 4+Heat 2[6]07:49,335th

ZRB 2013

11 May 2013 to 12 May 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga 1M.N. Roelofsen121: LN 2-Final A [3]07:32,491st
LAGLagaJ.T. Franken124: LB 4+Final B [2]07:37,351st
LAGLaga 1M.N. Roelofsen121: LN 2-Heat 1[3]07:45,041st
LAGLagaJ.T. Franken124: LB 4+Heat 1[3]07:24,463rd
LAGLagaSjors de Rooij006: Dev 4-Final A [2]06:25,371st
LAGLagaJ.T. Franken012: LN 4+Heat 2[2]07:18,033rd
LAGLagaSjors de Rooij006: Dev 4-Heat 3[4]06:33,821st
LAGLaga 1M.N. Roelofsen010: LO 2-Heat 2[4]07:15,213rd

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2013

20 April 2013 to 21 April 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaSjors de Rooij103: SA 8+ (Hoofdnr.)Final A [5]05:58,924th
LAGLaga 1Aschwin Brandt106: O 2-Final A [2]07:28,496th
LAGLagaLaurent Wilkens110: N 4-Final A [2]06:42,356th
LAGLagaSjors de Rooij107: O 4-Final A [7]06:24,651st
LAGLagaAmos Keijser108: N 1xFinal A [5]07:47,274th
LAGLagaLaurent Wilkens110: N 4-Heat 1[5]06:40,273rd
LAGLaga 1Aschwin Brandt106: O 2-Heat 3[4]07:19,942nd
LAGLaga 2Sybren Zwetsloot106: O 2-Heat 2[7]07:44,235th
LAGLaga 3Olivier Thijssens106: O 2-Heat 1[6]07:32,163rd
LAGLaga 2M.N. Roelofsen118: LO 2-Heat 1[5]07:47,463rd
LAGLagaAmos Keijser108: N 1xHeat 3[7]07:50,981st
LAGLaga 1W.H. Nijkamp109: N 2- (Verplaatst naar zaterdag)Final A [3]08:17,374th
LAGLagaM.N. Roelofsen121: LN 2- (Verplaatst naar zaterdag)Final A [4]08:14,104th
LAGLaga 2Laurent Wilkens006: Dev 4- (DK)Final B [5]07:47,085th
LAGLaga 1Sjors de Rooij006: Dev 4- (DK)Final A [3]06:51,261st
LAGLaga 2D.W.H. Meeuws109: N 2- (Verplaatst naar zaterdag)Heat 3[4]08:47,684th
LAGLaga 1W.H. Nijkamp109: N 2- (Verplaatst naar zaterdag)Heat 2[5]08:46,752nd
LAGLagaJ.T. Franken014: LN 4+Heat 1[6]07:52,324th
LAGLaga 2Laurent Wilkens006: Dev 4- (DK)Heat 1[7]07:05,325th
LAGLaga 1Sjors de Rooij006: Dev 4- (DK)Heat 1[2]06:44,601st

130e Varsity

07 April 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaSjors de Rooij001: Oude VierFinal A [3]10:01,085th
LAGLagaBas Buller030: O 4+Final A [5]06:50,471st
LAGLagaP.H. Evers011: SA 2+Final A [4]07:48,972nd
LAGLagaA.A. Draaijer031: O 2-Final A [4]07:15,014th
LAGLagaJ.T. Franken052: LB 4+Final A [2]07:09,113rd
LAGLagaM.N. Roelofsen044: LN 2-Final A [4]07:40,664th
LAGLagaLaurent Wilkens040: N 4+Final A [3]06:52,732nd
LAGLagaA.A. Draaijer031: O 2-Heat 2[4]07:27,011st
LAGLagaSjors de Rooij001: Oude VierHeat 2[4]06:40,371st
LAGLagaM.N. Roelofsen044: LN 2-Heat 1[2]07:42,231st
LAGLagaD.W.H. Meeuws041: N 2-Heat 1[3]08:08,113rd

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

17 March 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaLaurent Wilkens003: H 3e divisie 8+Time Trial 27:57,74th
LAGLagaAschwin Brandt002: H 2e divisie 8+Time Trial 26:11,31st
LAGLagaM.N. Roelofsen005: LH 1e divisie 8+Time Trial 28:30,85th

38e Van Oord WinterWedstrijden

23 February 2013 to 24 February 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaM.N. Roelofsen091: SA 2- (Veld ook uitgeschreven op de zaterdag)Time Trial 21:44,14th
LAGLaga/PelargosDirk Risselada076: LN 4+Time Trial 20:08,94th
LAGLaga 1Laurent Wilkens065: SA 8+Time Trial 17:37,01st
LAGLagaM. Dam041: LO 2-Time Trial 12:42,13rd
LAGLaga/PelargosDirk Risselada029: LB 4+Time Trial 11:57,62nd