Tim Marringa

66 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2016 to 03 July 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaErin Smeijsters112: B 8+Final A [3]06:01,833rd
ORCOrcaErin Smeijsters112: B 8+Heat 1[5]06:03,552nd
ORCOrcaErin Smeijsters008: Ej 8+ (EJK)Final A [1]06:10,686th
ORCOrcaErin Smeijsters008: Ej 8+ (EJK)Heat 1[5]06:03,493rd

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 June 2016 to 19 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaErin Smeijsters112: B 8+Final A [3]06:19,085th
ORCOrcaErin Smeijsters112: B 8+Heat 1[5]06:07,131st
ORCOrcaErin Smeijsters008: Ej 8+Final A [3]06:01,103rd
ORCOrcaErin Smeijsters008: Ej 8+Heat 2[2]05:57,762nd

ZRB 2016

11 June 2016 to 12 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaErin Smeijsters008: Ej 8+ (1000m Knock Out)Time Trial 03:00,849th
ORCOrcaErin Smeijsters112: B 8+Final B [2]06:16,243rd
ORCOrcaErin Smeijsters112: B 8+Heat 1[3]06:13,342nd

Hollandia Roeiwedstrijden

21 May 2016 to 22 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaErin Smeijsters112: B 8+Heat 1[3]06:26,096th
ORCOrcaErin Smeijsters008: Ej 8+ (Eerstejaars Klassement)Final B [6]06:17,685th
ORCOrcaErin Smeijsters008: Ej 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[3]06:26,374th

Damen Raceroei Regatta - TBI Laga Lustrumwedstrijden

07 May 2016 to 08 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaErin Smeijsters112: B 8+Heat 3[4]06:33,484th
ORCOrcaErin Smeijsters008: Ej 8+Final A [1]06:26,815th
ORCOrcaErin Smeijsters008: Ej 8+Heat 3[5]06:17,052nd

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 April 2016 to 24 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaMenno de Vries252: Ej 8+ (Ejk)Time Trial 06:22,447th

133e Varsity

10 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaMenno de Vries002: Jonge AchtHeat 1[4]00:00,004th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

04 July 2015 to 05 July 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaReinout A Moes106: O 4+Final A [2]06:54,735th
ORCOrcaReinout A Moes106: O 4+Heat 1[5]06:54,492nd
ORCOrcaJelle Schoenmaker170: HTal 8+Heat 3[2]06:49,263rd
ORCOrcaReinout A Moes006: N 4+Heat 2[4]07:01,603rd

ZRB 2015

20 June 2015 to 21 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaReinout A Moes006: N 4+Heat 3[1]06:57,862nd
ORCOrca 2Reinout A Moes106: O 4+Final A [3]07:04,212nd
ORCOrca 2Reinout A Moes106: O 4+Heat 1[2]07:06,681st

ARB / Aegon NK 2015

06 June 2015 to 07 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 1Reinout A Moes106: O 4+Final A [2]06:54,154th
ORCOrca 1Reinout A Moes106: O 4+Heat 1[1]06:59,362nd
ORCOrcaReinout A Moes006: N 4+Final A [1]06:57,915th
ORCOrca/OkeanosReinout A Moes008: Ej 8+Heat 3[2]06:07,233rd
ORCOrcaReinout A Moes006: N 4+Heat 3[5]06:50,232nd

Westelijke Regatta 2015

23 May 2015 to 24 May 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaReinout A Moes106: O 4+Final A [3]06:50,993rd
ORCOrcaReinout A Moes106: O 4+Heat 2[3]07:02,662nd
ORCOrcaReinout A Moes006: N 4+Final A [6]07:57,245th
ORCOrcaReinout A Moes006: N 4+Heat 2[6]07:14,202nd

Damen Raceroei Regatta

02 May 2015 to 03 May 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaReinout A Moes111: B 4+Final A [6]06:52,501st
ORCOrcaReinout A Moes111: B 4+Heat 1[4]07:13,062nd
ORCOrcaReinout A Moes006: N 4+Final A [6]07:15,846th
ORCOrcaReinout A Moes006: N 4+Heat 1[7]07:13,932nd

132e Varsity

05 April 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaJeppe Rietveld002: Jonge AchtHeat 2[5]06:44,064th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

05 July 2014 to 06 July 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaDouwe den Held172: HTal 8+Final A [4]06:39,605th
ORCOrcaDouwe den Held172: HTal 8+Heat 1[4]06:36,951st