Willem Jan de Widt

440 races

Damen Raceroei Regatta / Aegon Open NK-Groot 2019

15 June 2019 to 16 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem III 1Fanny Bon063: DE 1xFinal A [4]07:57,661st
WILWillem III 1Fanny Bon063: DE 1xHeat 1[8]08:00,231st

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2019

19 April 2019 to 21 April 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøll/NereusJan van der Bij001: HE 2-Final A [3]07:01,074th
NERNereus/LagaRik Rienks001: HE 2-Final A [2]06:59,433rd
NERNereus/LagaRik Rienks001: HE 2-Semifinal 2[2]06:52,231st
SKOSkøll/NereusJan van der Bij001: HE 2-Semifinal 1[4]06:59,662nd
NERNereus/LagaRik Rienks001: HE 2-Time Trial 06:27,116th
SKOSkøll/NereusJan van der Bij001: HE 2-Time Trial 06:20,191st

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

07 July 2018 to 08 July 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordJelle Algie104: HE 8+Final A [4]06:36,636th
NJONjordNiels Boonstra109: HB 1xFinal A [6]08:19,812nd
NJONjordJelle Algie104: HE 8+Heat 2[3]06:31,782nd
NJONjord 2 (NSK)Jelle Algie102: HE 2-Final A [2]07:23,201st
NJONjordNiels Boonstra109: HB 1xHeat 2[5]07:32,391st
NJONjordBen Terpstra004: HG 2-Final A [5]07:19,781st
NJONjordBen Terpstra004: HG 2-Heat 3[2]07:06,181st

Aegon Koninklijke - Holland Beker

30 June 2018 to 01 July 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem IIIJaap de Jong140: BM 1xFinal A [6]07:53,451st
NJONjord 1Jelle Algie136: M 2-Final A [1]07:33,866th
WILWillem IIIMax Ponsen136: M 2-Final A [2]07:31,705th
NERNereus/LagaRik Rienks136: M 2-Final A [6]07:17,261st
NJONjord 2Ben Terpstra136: M 2-Final B [4]07:49,911st
WILWillem IIIArno Mulder118: JM 1xFinal A [3]08:30,954th
LEYLeythe/NereusFinn Florijn110: BM 2xFinal A [3]07:27,564th
WILWillem IIIJaap de Jong140: BM 1xTime Trial 07:45,811st
NJONjord 2Ben Terpstra136: M 2-Time Trial 07:16,767th
NJONjord 1Jelle Algie136: M 2-Time Trial 07:10,106th
WILWillem IIIMax Ponsen136: M 2-Time Trial 07:06,705th
NERNereus/LagaRik Rienks136: M 2-Time Trial 06:55,541st
WILWillem III/AmstelFanny Bon129: W 4xTime Trial 07:19,5511th
LEYLeythe/NereusFinn Florijn110: BM 2xTime Trial 06:50,694th
WILWillem IIIArno Mulder118: JM 1xRepechage [2]08:53,902nd
NERNereusHaye Dijkstra033: BM 1xFinal A [5]08:26,496th
WILWillem IIIJaap de Jong033: BM 1xFinal A [1]07:54,961st
NJONjordJelle Algie027: BM 2-Final A [4]07:32,331st
WILWillem III/Laga/NereusRik Rienks017: M 4-Final A [1]06:28,962nd
WILWillem IIIArno Mulder118: JM 1xHeat 2[2]08:39,052nd
WILWillem IIIJaap de Jong033: BM 1xHeat 3[2]08:07,031st
NERNereusHaye Dijkstra033: BM 1xHeat 2[3]08:15,152nd
NJONjordNiels Boonstra033: BM 1xHeat 1[1]08:15,414th

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 June 2018 to 17 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjord 2Ben Terpstra102: HE 2-Final A [6]06:58,524th
NJONjord 1Jelle Algie102: HE 2-Final A [2]06:41,312nd
WILWillem III 2Fanny Bon125: DE 1xFinal A [6]07:53,724th
NJONjordNiels Boonstra109: HB 1xFinal A [5]07:18,442nd
AMSAmstelMick Jonkers133: DB 1xHeat 2[2]08:39,543rd
WILWillem III 2Fanny Bon125: DE 1xHeat 2[3]08:04,873rd
NJONjordNiels Boonstra109: HB 1xHeat 1[4]07:22,311st
WILWillem IIIMichiel Mantel101: HE 1xHeat 3[5]07:27,095th
NERNereusHaye Dijkstra101: HE 1xHeat 2[5]07:12,804th
WILWillem IIIJaap de Jong003: HG 1xFinal A [3]07:04,911st
NJONjordBen Terpstra004: HG 2-Final A [5]06:48,502nd
WILWillem IIIJaap de Jong003: HG 1xHeat 2[4]07:20,571st
NJONjordBen Terpstra004: HG 2-Heat 3[6]06:57,531st
LEYLeythe/NereusFinn Florijn001: HE 2xHeat 1[4]06:38,744th
WILWillem III 1Arno Mulder036: J18 1xFinal 3[5]07:41,663rd

ZRB 2018

02 June 2018 to 03 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordBen Terpstra004: HG 2-Final A [1]07:13,483rd
NJONjordBen Terpstra004: HG 2-Time Trial 05:13,444th
NJONjordJelle Algie104: HE 8+Final A [4]06:09,834th
NJONjordNiels Boonstra109: HB 1xFinal A [3]07:30,682nd
NJONjordSjaak Brinks107: HG 4+Final A [3]06:49,992nd
NJONjordJelle Algie102: HE 2-Final A [4]07:00,011st
NJONjordJelle Algie104: HE 8+Heat 1[4]05:59,892nd
NJONjordNiels Boonstra109: HB 1xHeat 2[1]07:39,001st
NJONjordSjaak Brinks107: HG 4+Heat 2[1]06:52,311st

Westelijke Regatta 2018

19 May 2018 to 20 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjord 2Sjaak Brinks102: HE 2-Final A [6]07:41,465th
NJONjord 1Jelle Algie102: HE 2-Final A [5]07:04,142nd
NJONjordNiels Boonstra109: HB 1xFinal A [6]07:38,872nd
NJONjordNiels Boonstra109: HB 1xHeat 2[5]07:41,922nd
NJONjordBen Terpstra005: HG 4+Final A [2]06:54,931st
OKEOkeanos/Willem IIIJorke Kooijenga001: HE 2xFinal A [7]06:57,993rd

Damen Raceroei Regatta

05 May 2018 to 06 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjord 3Sjaak Brinks102: HE 2-Final A [1]07:37,286th
NJONjord 2Jelle Algie102: HE 2-Final A [5]07:02,723rd
LAGLaga/NereusRik Rienks102: HE 2-Final A [3]06:55,832nd
WILWillem IIIJorke Kooijenga121: LHB 1xFinal A [3]07:41,822nd
NJONjordNiels Boonstra109: HB 1xFinal A [3]07:42,364th
NERNereusHaye Dijkstra101: HE 1xFinal A [1]07:47,564th
NJONjord 3Sjaak Brinks102: HE 2-Heat 2[4]07:43,183rd
NJONjord 2Jelle Algie102: HE 2-Heat 1[3]07:15,872nd
LAGLaga/NereusRik Rienks102: HE 2-Heat 1[2]07:13,151st
WILWillem IIIJorke Kooijenga121: LHB 1xHeat 1[3]07:42,491st
NERNereusHaye Dijkstra101: HE 1xHeat 1[4]
NJONjordNiels Boonstra109: HB 1xHeat 4[2]07:48,201st
NJONjordNiels Boonstra003: HG 1xFinal A [5]08:29,736th
NERNereusHaye Dijkstra003: HG 1xFinal A [3]08:29,105th
LAGLaga/Triton/NereusRik Rienks002: HE 4-Final A [1]06:40,531st
NJONjordJelle Algie001: HE 2xFinal A [4]07:33,714th
NJONjordNiels Boonstra003: HG 1xHeat 2[7]08:05,232nd
NERNereusHaye Dijkstra003: HG 1xHeat 1[4]08:07,783rd

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 April 2018 to 22 April 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem IIISaartje van der Wurff221: DG 2-Final A [5]08:08,253rd
NJONjordNiels Boonstra201: HB 1xFinal A [2]07:19,802nd
OKEOkeanos 1Jurgen Toennaer201: HB 1xFinal A [6]07:19,681st
WILWillem III 1 (P1)Ies Wiersma016: J18 1xFinal A [4]07:15,821st
NJONjord 2 (SB)Jelle Algie001: HE 2-Final B [3]06:43,005th
NERNereus/LagaRik Rienks001: HE 2-Final B [5]06:32,231st
NJONjord 1Sjaak Brinks001: HE 2-Final C [5]07:04,933rd
WILWillem III (SB)Saartje van der Wurff009: DE 2-Final C [4]08:06,713rd
WILWillem III (SB)Jorke Kooijenga007: LHE 1xFinal B [3]07:12,143rd
WILWillem III 10Arno Mulder016: J18 1xFinal D [2]07:55,301st
NJONjordNiels Boonstra201: HB 1xHeat 3[4]07:45,321st
OKEOkeanos 1Jurgen Toennaer201: HB 1xHeat 1[2]07:48,132nd
WILWillem III 1 (P1)Ies Wiersma016: J18 1xSemifinal 1[4]07:50,421st
WILWillem III (SB)Jorke Kooijenga007: LHE 1xSemifinal 2[5]07:58,275th
NERNereus/LagaRik Rienks001: HE 2-Semifinal 2[2]07:23,566th
NJONjord 2 (SB)Jelle Algie001: HE 2-Semifinal 1[1]07:36,095th
WILWillem III (SB)Saartje van der Wurff009: DE 2-Repechage 1[1]09:18,695th
WILWillem III 10Arno Mulder016: J18 1xQuarterfinal 3[6]08:29,655th
WILWillem III 1 (P1)Ies Wiersma016: J18 1xQuarterfinal 3[4]08:13,611st
WILWillem III (SB)Jorke Kooijenga007: LHE 1xQuarterfinal 4[2]08:05,082nd
NJONjord 1Sjaak Brinks001: HE 2-Repechage 2[6]08:01,786th
NJONjord 2 (SB)Jelle Algie001: HE 2-Repechage 2[2]07:31,913rd
WILWillem III 7Thomas de Hertog016: J18 1xTime Trial 07:17,2632nd
WILWillem III 10Arno Mulder016: J18 1xTime Trial 07:10,8019th
WILWillem III 1 (P1)Ies Wiersma016: J18 1xTime Trial 06:58,643rd
NJONjord 1Sjaak Brinks001: HE 2-Time Trial 06:47,7417th
NJONjord 2 (SB)Jelle Algie001: HE 2-Time Trial 06:23,8112th
NERNereus/LagaRik Rienks001: HE 2-Time Trial 06:14,326th
WILWillem III (SB)Saartje van der Wurff009: DE 2-Time Trial 07:35,8515th
NJONjord 2 (SB)Niels Boonstra003: HE 1xTime Trial 06:57,2831st
NERNereus 5 (SB)Haye Dijkstra003: HE 1xTime Trial 06:54,1825th
WILWillem III (SB)Jorke Kooijenga007: LHE 1xTime Trial 06:52,8713th

135e Varsity

08 April 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordEwoud de Haan001: Oude VierFinal A [1]10:27,526th
NJONjordBouke Algie010: HE 2+Final A [3]07:53,143rd
NJONjordNiels Boonstra023: HG 1xFinal A [2]08:03,595th
NJONjordNiels Boonstra023: HG 1xHeat 1[3]07:57,962nd
NJONjordEwoud de Haan001: Oude VierHeat 1[1]06:39,293rd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

24 June 2017 to 25 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem IIIThomas Hogeboom123: LM 1xFinal A [2]07:21,214th
WILWillem IIIAmber van Zomeren122: LW 1xFinal A [6]07:41,721st
LAGLaga/Nereus/TritonRik Rienks116: M 4-Final A [3]05:57,352nd
WILWillem IIIThomas Hogeboom123: LM 1xHeat 1[3]07:19,973rd
WILWillem IIIAmber van Zomeren122: LW 1xHeat 3[3]07:43,841st
NJONjordJasper Hoffstedde056: MI 8+Final A [3]05:40,771st
TRITriton/Nereus/LagaRik Rienks019: BM 4-Final A [2]05:54,781st
NJONjordJasper Hoffstedde056: MI 8+Heat 1[1]05:43,811st
WILWillem IIIThomas Hogeboom022: BLM 1xHeat 1[6]07:26,014th

ZRB 2017

10 June 2017 to 11 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem III/SkøllThomas Hogeboom117: LG 2xFinal A [3]06:47,292nd
WILWillem III/SkøllThomas Hogeboom102: E 2xFinal A [4]06:59,793rd

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 June 2017 to 04 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjord 1Jasper Hoffstedde103: E 8+Final A [5]05:39,852nd
WILWillem IIIMiguel Overzier107: B 1xFinal B [6]07:22,421st
WILWillem III 2Amber van Zomeren144: DE 1xFinal A [3]07:43,404th
WILWillem III/Laga/NereusRik Rienks101: E 2-Final A [3]06:37,971st
WILWillem III/Nereus/Laga/TritonRik Rienks104: G 4-Final A [5]05:55,751st
NJONjord 1Jasper Hoffstedde103: E 8+Heat 1[2]05:23,921st
WILWillem IIIMiguel Overzier107: B 1xHeat 4[1]07:03,372nd
WILWillem III 2Amber van Zomeren144: DE 1xHeat 1[3]07:14,452nd
WILWillem III/Nereus/Laga/TritonRik Rienks104: G 4-Heat 1[5]06:12,101st
WILWillem IIIIes Wiersma003: B 2xFinal A [5]06:42,651st
NJONjordJasper Hoffstedde206: G 4+Final A [2]06:22,891st
NJONjordSjaak Brinks007: Dev 4-Final A [2]06:19,385th
WILWillem IIIMiguel Overzier001: G 1xFinal A [6]07:23,655th
NJONjordJasper Hoffstedde206: G 4+Heat 1[3]06:34,201st
NJONjordSjaak Brinks007: Dev 4-Heat 2[1]06:31,282nd
WILWillem IIIMiguel Overzier001: G 1xHeat 2[2]07:55,282nd
WILWillem III 3Ies Wiersma029: J18 1xFinal 3[2]07:40,611st

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 May 2017 to 21 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem III/SkøllThomas Hogeboom107: G 2xFinal A [7]06:46,176th
WILWillem IIIMiguel Overzier108: B 1xFinal B [2]08:02,731st
AMSAmstelMick Jonkers128: DB 1xFinal A [3]09:02,954th
WILWillem IIIAmber van Zomeren150: LDE 1xFinal A [4]07:48,631st
WILWillem III/SkøllThomas Hogeboom107: G 2xHeat 3[4]06:36,843rd
WILWillem IIIMiguel Overzier108: B 1xHeat 1[4]07:30,363rd
AMSAmstelMick Jonkers128: DB 1xHeat 2[6]08:12,622nd
WILWillem IIIAmber van Zomeren150: LDE 1xHeat 2[3]08:11,011st
WILWillem III/Laga/NereusRik Rienks004: G 2-Final A [5]06:42,891st
WILWillem IIIMiguel Overzier001: G 1xHeat 1[6]07:30,655th
WILWillem III 2Ies Wiersma029: J18 1xFinal 1[7]07:32,634th
WILWillem III 1Lodewijk Tilanus029: J18 1xFinal 1[8]07:29,753rd
WILWillem III/Laga/NereusRik Rienks004: G 2-Heat 2[4]06:54,851st

Damen Raceroei Regatta

06 May 2017 to 07 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem IIIThomas Hogeboom116: LB 1xFinal A [3]08:15,081st
NERNereus/LagaRik Rienks101: E 2-Final A [3]07:38,863rd
WILWillem IIIThomas Hogeboom116: LB 1xHeat 2[5]08:11,181st
NERNereus/LagaRik Rienks101: E 2-Heat 1[7]07:35,071st
NERNereus/LagaRik Rienks004: G 2-Final A [4]07:58,012nd
NERNereus/LagaRik Rienks004: G 2-Heat 3[5]07:35,821st

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 April 2017 to 23 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
AMSAmstel/Willem IIIMick Jonkers221: DG 2-Final A [3]07:58,003rd
WILWillem III 2Ies Wiersma016: J18 1xFinal B [6]07:31,091st
WILWillem IIILodewijk Tilanus015: J18 2-Final A [4]07:20,502nd
WILWillem III/Laga/Nereus (SB)Rik Rienks001: E 2-Final C [4]06:48,111st
WILWillem III/AmstelMick Jonkers009: DE 2-Final B [3]07:58,004th
WILWillem III 1 (SB)Jorke Kooijenga007: LE 1xFinal B [6]07:15,731st
WILWillem III 2 (SB)Theis Hagemeister003: E 1xFinal C [6]07:16,631st
WILWillem IIIAmber van Zomeren011: DE 1xFinal B [4]07:59,384th
WILWillem III 1Lodewijk Tilanus016: J18 1xSemifinal 1[1]07:52,366th
WILWillem III 2Ies Wiersma016: J18 1xSemifinal 1[4]07:41,194th
WILWillem III 1 (SB)Jorke Kooijenga007: LE 1xSemifinal 1[4]07:17,614th
WILWillem IIIAmber van Zomeren011: DE 1xSemifinal 2[1]08:02,645th
WILWillem III/AmstelMick Jonkers009: DE 2-Repechage [5]07:56,556th
WILWillem III 3Thomas de Hertog016: J18 1xQuarterfinal 2[1]07:50,726th
WILWillem III 2Ies Wiersma016: J18 1xQuarterfinal 2[2]07:36,492nd
WILWillem III 1Lodewijk Tilanus016: J18 1xQuarterfinal 1[5]07:35,923rd
WILWillem III 1 (SB)Jorke Kooijenga007: LE 1xQuarterfinal 4[4]07:20,062nd
WILWillem III 2 (SB)Theis Hagemeister003: E 1xQuarterfinal 3[5]07:31,614th
WILWillem III/Laga/Nereus (SB)Rik Rienks001: E 2-Quarterfinal 4[4]06:56,544th
WILWillem IIIAmber van Zomeren011: DE 1xQuarterfinal 2[3]08:01,343rd
WILWillem III 3Thomas de Hertog016: J18 1xTime Trial 07:20,4218th
WILWillem III 1Lodewijk Tilanus016: J18 1xTime Trial 07:18,3616th
WILWillem III 2Ies Wiersma016: J18 1xTime Trial 07:14,2310th
WILWillem III/Laga/Nereus (SB)Rik Rienks001: E 2-Time Trial 06:20,844th
WILWillem III/AmstelMick Jonkers009: DE 2-Time Trial 07:31,028th
WILWillem IIILodewijk Tilanus015: J18 2-Time Trial 07:07,023rd
WILWillem III 2 (SB)Thomas Hogeboom007: LE 1xTime Trial 07:09,1527th
WILWillem III 1 (SB)Jorke Kooijenga007: LE 1xTime Trial 06:52,185th
WILWillem III 1 (SB)Miguel Overzier003: E 1xTime Trial 07:22,6527th
WILWillem III 2 (SB)Theis Hagemeister003: E 1xTime Trial 06:53,3511th
WILWillem IIIAmber van Zomeren011: DE 1xTime Trial 07:31,707th

134e Varsity

09 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordEwoud de Haan001: Oude VierFinal A [6]10:15,603rd
NJONjord 2Yorick Verduin020: G 4+Final A [2]07:26,826th
NJONjord 1Sjaak Brinks020: G 4+Final A [4]06:53,151st
NJONjordEwoud de Haan001: Oude VierHeat 1[3]06:41,162nd
NJONjord 2Yorick Verduin020: G 4+Heat 1[5]07:20,812nd
NJONjord 1Sjaak Brinks020: G 4+Heat 1[4]07:04,811st

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2016 to 03 July 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem IIISem Aslier110: N 1xFinal A [1]07:44,226th
AMSAmstelRuben Houkes101: SA 2-Final A [1]06:55,915th
WILWillem IIISem Aslier110: N 1xHeat 1[5]07:29,782nd
AMSAmstelRuben Houkes101: SA 2-Heat 2[5]06:54,223rd
AMSAmstelRuben Houkes004: O 2-Final A [3]07:04,082nd
WILWillem IIISem Aslier060: B 1xHeat 1[2]07:43,242nd
WILWillem III 2Koen van Remundt029: J18 1xFinal 3[6]07:40,951st
WILWillem III 1Miguel Overzier029: J18 1xFinal 1[5]07:29,801st
AMSAmstelRuben Houkes004: O 2-Heat 2[5]07:00,991st

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 June 2016 to 19 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem III/Laga/RLK/HEMMax Ponsen104: SA 8+Final A [1]05:40,532nd
WILWillem III 2Jaap de Jong110: N 1xFinal B [5]07:28,433rd
AMSAmstel 2Ruben Houkes101: SA 2-Final A [3]06:57,525th
WILWillem III/MaasCharles de Monchy143: J18 2xFinal A [6]06:50,053rd
WILWillem III/HoopWillem Buist143: J18 2xFinal A [4]06:43,692nd
WILWillem IIIFloris de Widt108: N 2-Heat 1[4]07:09,963rd
WILWillem III 3Koen van Remundt110: N 1xHeat 3[5]08:08,315th
WILWillem III 1Sem Aslier110: N 1xHeat 2[5]07:44,094th
WILWillem III 2Jaap de Jong110: N 1xHeat 2[2]07:42,803rd
AMSAmstel 2Ruben Houkes101: SA 2-Heat 2[2]
WILWillem III/MaasCharles de Monchy143: J18 2xSemifinal 2[3]06:59,853rd
WILWillem III/HoopWillem Buist143: J18 2xSemifinal 2[4]06:50,101st
WILWillem III 1Sem Aslier040: B 1xFinal A [3]07:40,365th
WILWillem III 2Jaap de Jong040: B 1xFinal A [5]07:22,861st
WILWillem III/Maas/HoopWillem Buist031: J18 4xFinal A [4]06:15,873rd
WILWillem III/MaasCharles de Monchy143: J18 2xHeat 4[3]06:57,571st
WILWillem III/HoopWillem Buist143: J18 2xHeat 2[3]06:49,431st
WILWillem III/Diep/WET/RICJoris Moerman030: J18 4-Final A [5]06:21,372nd
AMSAmstelRuben Houkes004: O 2-Final A [4]06:58,233rd
WILWillem III 1Sem Aslier040: B 1xHeat 2[5]07:38,422nd
WILWillem III 2Jaap de Jong040: B 1xHeat 1[1]07:19,771st
AMSAmstelRuben Houkes004: O 2-Heat 1[1]06:52,911st
WILWillem III 2Koen van Remundt029: J18 1xFinal 2[2]07:46,965th
WILWillem III 1Miguel Overzier029: J18 1xFinal 2[6]07:37,261st

Aegon Koninklijke - Holland Beker

04 June 2016 to 05 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
KNRKNRB-combi 2Joris Moerman124: JM 4-Final A [4]06:44,272nd
KNRKNRB/Willem III/DiepJorke Kooijenga124: JM 4-Final A [5]06:41,721st
NJONjord/Phocas/Laga/Willem IIIFloris Röling128: M 4xFinal A [1]06:00,211st
WILWillem III 3Miguel Overzier118: JM 1xFinal A [6]08:00,936th
WILWillem III 2Thomas Hogeboom118: JM 1xFinal A [1]07:43,392nd
WILWillem III 1Koen van Remundt118: JM 1xFinal C [4]08:41,215th
WILWillem III 3Miguel Overzier118: JM 1xSemifinal A/B 1[2]08:15,323rd
WILWillem III 2Thomas Hogeboom118: JM 1xSemifinal A/B 1[3]08:08,471st
WILWillem III 2Thomas Hogeboom118: JM 1xQuarterfinal 4[5]08:03,952nd
WILWillem III 1Koen van Remundt118: JM 1xQuarterfinal 3[5]08:28,294th
WILWillem III 3Miguel Overzier118: JM 1xQuarterfinal 1[3]08:09,651st
WILWillem III 2Thomas Hogeboom118: JM 1xHeat 6[1]08:17,402nd
WILWillem III 1Koen van Remundt118: JM 1xHeat 3[5]08:16,673rd
WILWillem III 3Miguel Overzier118: JM 1xHeat 3[2]08:10,072nd

Hollandia Roeiwedstrijden

21 May 2016 to 22 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
AMSAmstelRuben Houkes108: N 2-Final A [6]07:02,761st
WILWillem III/AmstelNiels Brinkman107: N 4-Final A [3]06:17,922nd
WILWillem III/HoopWillem Buist143: J18 2xFinal A [1]06:44,581st
WILWillem III/LagaKoen van den Herik105: O 4-Final A [3]06:08,601st
AMSAmstelRuben Houkes108: N 2-Heat 1[5]06:59,151st
WILWillem III/AmstelNiels Brinkman107: N 4-Heat 1[3]06:27,621st
WILWillem III/HoopWillem Buist143: J18 2xHeat 3[2]06:57,942nd
WILWillem III/LagaKoen van den Herik002: SA 4-Final A [1]06:11,272nd
WILWillem III/HoopWillem Buist005: N 2xFinal A [4]06:49,452nd
WILWillem IIISem Aslier050: B 1xFinal A [1]07:50,175th
WILWillem III/LagaKoen van den Herik002: SA 4-Heat 3[2]06:07,531st
AMSAmstelRuben Houkes004: O 2-Heat 3[2]07:07,293rd
WILWillem IIISem Aslier050: B 1xHeat 2[6]07:37,702nd

Damen Raceroei Regatta - TBI Laga Lustrumwedstrijden

07 May 2016 to 08 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
AMSAmstelRuben Houkes108: N 2-Final A [3]07:40,951st
AMSAmstelRuben Houkes108: N 2-Heat 1[2]07:33,132nd
AMSAmstelRuben Houkes004: O 2-Final A [4]07:10,163rd
AMSAmstelRuben Houkes004: O 2-Heat 1[7]07:15,741st

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 April 2016 to 24 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem III/RICJoris Moerman208: J18 1xFinal C [7]
WILWillem III 5Lodewijk Tilanus208: J18 1xFinal C [2]
WILWillem III 3Pieter-Bas Kerpestein208: J18 1xFinal D [7]
AMSAmstelRuben Houkes205: SA 2-Final C [6]
WILWillem IIIFloris de Widt120: LN 2-Heat 2[7]
AMSAmstelRuben Houkes108: N 2-Heat 1[4]
WILWillem IIISem Aslier110: N 1xHeat 1[6]
WILWillem IIIFloris de Widt206: LSA 2-Final A [8]07:52,306th
WILWillem IIIJaap de Jong205: SA 2-Final A [7]07:20,176th
WILWillem IIISimon van Dorp201: SA 1xFinal B [3]07:45,832nd
WILWillem III 4Jorke Kooijenga208: J18 1xFinal A [3]07:52,131st
WILWillem III 4Jorke Kooijenga208: J18 1xSemifinal 1[4]08:31,951st
WILWillem IIIJaap de Jong205: SA 2-Semifinal 1[3]08:17,853rd
WILWillem IIISimon van Dorp201: SA 1xSemifinal 1[4]07:57,494th
WILWillem IIISem Aslier060: B 1xHeat 1[4]10:42,495th
WILWillem III 2Thomas Hogeboom208: J18 1xFinal E [3]10:16,221st
WILWillem III 1Koen van Remundt208: J18 1xFinal G [4]10:56,664th
WILWillem III 6Miguel Overzier208: J18 1xFinal G [5]10:20,331st
WILWillem III/RICJoris Moerman208: J18 1xQuarterfinal 3[2]09:10,905th
WILWillem III 4Jorke Kooijenga208: J18 1xQuarterfinal 3[5]08:55,891st
WILWillem III 5Lodewijk Tilanus208: J18 1xQuarterfinal 2[2]09:07,615th
WILWillem III 3Pieter-Bas Kerpestein208: J18 1xQuarterfinal 1[6]09:48,796th
AMSAmstelRuben Houkes205: SA 2-Quarterfinal 3[2]08:26,094th
WILWillem IIIJaap de Jong205: SA 2-Quarterfinal 2[3]07:53,402nd
WILWillem IIISimon van Dorp201: SA 1xQuarterfinal 3[6]08:38,931st
WILWillem III/HoopNando Schröder208: J18 1xTime Trial 09:06,3452nd
WILWillem III 1Koen van Remundt208: J18 1xTime Trial 08:52,3538th
WILWillem III 6Miguel Overzier208: J18 1xTime Trial 08:51,2137th
WILWillem III 2Thomas Hogeboom208: J18 1xTime Trial 08:39,4627th
WILWillem III/RICJoris Moerman208: J18 1xTime Trial 08:32,8122nd
WILWillem III 5Lodewijk Tilanus208: J18 1xTime Trial 08:25,1817th
WILWillem III 3Pieter-Bas Kerpestein208: J18 1xTime Trial 08:24,7416th
WILWillem III 4Jorke Kooijenga208: J18 1xTime Trial 08:07,342nd
WILWillem IIIFloris de Widt206: LSA 2-Time Trial 07:42,976th
AMSAmstelRuben Houkes205: SA 2-Time Trial 07:39,2622nd
WILWillem IIIJaap de Jong205: SA 2-Time Trial 07:25,5615th
WILWillem IIISimon van Dorp201: SA 1xTime Trial 07:43,4111th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

04 July 2015 to 05 July 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem III-combiBram Schwarz104: SA 8+Final A [4]05:41,682nd
WILWillem IIIMax Ponsen101: SA 2-Final A [3]06:38,401st
WILWillem IIINathan Frenkel142: J18 2-Final A [3]07:09,562nd
WILWillem III/NjordBouke Algie108: N 2-Heat 3[2]07:17,813rd
WILWillem III-combiBram Schwarz104: SA 8+Heat 2[5]05:50,731st
WILWillem IIIMax Ponsen101: SA 2-Heat 2[5]07:05,431st
WILWillem III 1Jorke Kooijenga029: J18 1xFinal 6[7]07:25,461st
WILWillem III 3Koen van Remundt029: J18 1xFinal 5[5]08:15,815th
WILWillem III 2Miguel Overzier029: J18 1xFinal 4[2]07:42,041st

Aegon Koninklijke - Holland Beker

27 June 2015 to 28 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem III-combiBram Schwarz131: M 8+Final A [1]05:56,093rd
WILWillem IIIJorke Kooijenga124: JM 4-Final A [2]06:26,932nd
WILWillem III/Spaarne/RICNiels Brinkman124: JM 4-Final A [1]06:23,111st
WILWillem IIIMax Ponsen107: M 2-Final A [6]06:37,083rd
WILWillem III/RICNiels Brinkman044: JM 8+Final A [3]06:29,653rd
KNRKNRB-combiBram Schwarz044: JM 8+Final A [4]06:09,271st
WILWillem III/NjordBouke Algie010: BM 2-Final A [3]07:37,131st
WILWillem IIIThomas Hogeboom021: JM 2xHeat 1[4]08:13,105th

ZRB 2015

20 June 2015 to 21 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjord/Willem IIIBouke Algie004: O 2-Heat 2[2]07:26,523rd
NJONjord/Willem IIIBouke Algie108: N 2-Heat 1[4]07:46,132nd

ARB / Aegon NK 2015

06 June 2015 to 07 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem III-combiBram Schwarz104: SA 8+ (NK)Final A [6]05:46,083rd
WILWillem IIINathan Frenkel143: J18 2-Final A [5]07:43,061st
WILWillem III/RIC/SpaarneTijmen van Rietbergen107: N 4-Final A [2]06:27,212nd
WILWillem IIINathan Frenkel120: LN 2-Heat 1[4]07:29,824th
NJONjord/Willem IIIFloris de Widt108: N 2-Heat 2[3]07:34,424th
WILWillem III-combiBram Schwarz104: SA 8+ (NK)Heat 2[3]05:45,143rd
WILWillem III/Leythe/Zwolsche/SPABram Schwarz030: J18 4-Final A [4]
WILWillem III/RIC/SpaarneTijmen van Rietbergen030: J18 4-Final A [3]
WILWillem IIIThomas Hogeboom144: J18 2xHeat 3[6]06:58,893rd
WILWillem IIINathan Frenkel012: LO 2-Heat 1[4]07:13,955th
WILWillem III 2Sem Aslier029: J18 1xFinal 5[1]07:38,443rd
WILWillem III 5Koen van Remundt029: J18 1xFinal 3[6]07:57,785th
WILWillem III 1Miguel Overzier029: J18 1xFinal 2[6]07:39,141st
WILWillem III 6Jorke Kooijenga029: J18 1xFinal 1[2]07:26,151st
NJONjord/Willem IIIFloris de Widt004: O 2-Heat 2[3]07:18,584th

Hollandia Roeiwedstrijden

17 April 2015 to 19 April 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem III 2Michiel Mantel009: J18 1xFinal A [3]07:37,185th
WILWillem III 1Jaap de Jong009: J18 1xFinal A [7]07:29,663rd
NAANaardenNiels Brinkman009: J18 1xFinal C [2]07:55,135th
WILWillem IIIBoris Mulder010: J16 1xFinal A [4]08:21,586th
WILWillem III 2Nathan Frenkel027: J18 2-Final A [4]07:47,282nd
WILWillem III 1Koen van den Herik027: J18 2-Final A [3]07:29,011st
WILWillem III 4Sem Aslier009: J18 1xFinal D [7]07:58,336th
WILWillem III 6Thomas Hogeboom009: J18 1xFinal D [5]07:57,435th
WILWillem IIIThomas Hogeboom114: J18 4xFinal A [3]06:59,002nd
WILWillem III 2Michiel Mantel009: J18 1xSemifinal 2[6]07:57,483rd
WILWillem III 1Jaap de Jong009: J18 1xSemifinal 1[4]07:53,212nd
WILWillem IIIBoris Mulder010: J16 1xSemifinal 1[2]08:45,941st
WILWillem III 6Thomas Hogeboom009: J18 1xQuarterfinal 3[6]08:30,175th
WILWillem III 4Sem Aslier009: J18 1xQuarterfinal 2[7]08:37,916th
NAANaardenNiels Brinkman009: J18 1xQuarterfinal 2[3]08:21,085th
WILWillem III 2Michiel Mantel009: J18 1xQuarterfinal 1[4]08:05,112nd
WILWillem III 1Jaap de Jong009: J18 1xQuarterfinal 1[5]08:02,451st
WILWillem IIIBoris Mulder010: J16 1xQuarterfinal 3[2]08:40,402nd
WILWillem III 7Bob Engel009: J18 1xTime Trial 07:55,1127th
WILWillem III 4Sem Aslier009: J18 1xTime Trial 07:48,7517th
NAANaardenNiels Brinkman009: J18 1xTime Trial 07:46,1915th
WILWillem III 6Thomas Hogeboom009: J18 1xTime Trial 07:45,5014th
WILWillem III 2Michiel Mantel009: J18 1xTime Trial 07:31,176th
WILWillem III 1Jaap de Jong009: J18 1xTime Trial 07:23,143rd
WILWillem IIIBoris Mulder010: J16 1xTime Trial 08:32,2719th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

05 July 2014 to 06 July 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem III/NereusJoris Bruil105: O 1xFinal A [4]07:27,663rd
WILWillem III/HunzeMelvin Twellaar143: J18 1xFinal 1[7]07:23,172nd
WILWillem III/OkeanosKoen van den Herik109: N 2-Heat 3[4]07:37,874th
WILWillem III/NereusJoris Bruil004: N 1xFinal A [4]07:24,801st
WILWillem III/NereusJoris Bruil004: N 1xHeat 1[6]07:33,312nd
WILWillem III/HunzeMelvin Twellaar025: J18 1x AFinal 2[4]07:26,951st

Aegon Koninklijke - Holland Beker

28 June 2014 to 29 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
KNRKNRB-combi 1Max Ponsen130: M 8+Heat 1[3]05:44,504th
KNRKNRB-combiMax Ponsen046: BM 8+Final A [1]05:43,942nd
WILWillem III/Naarden/RICMichiel Moerman009: JM 4-Final A [2]06:22,452nd

ARB / Aegon NK 2014

07 June 2014 to 08 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem III-combiSimon van Dorp146: J18 8+Final A [5]06:28,171st
WILWillem III/NereusJoris Bruil105: O 1xHeat 2[6]07:34,684th
WILWillem III/Naarden/RICMichiel Mantel030: J18 4-Final A [6]06:38,562nd
WILWillem III/Leythe/Zwolsche/HUNSimon van Dorp030: J18 4-Final A [5]06:36,381st
WILWillem III/NereusJoris Bruil004: N 1xFinal A [7]07:32,034th
WILWillem III/NereusJoris Bruil004: N 1xHeat 1[7]08:04,572nd
WILWillem III 2Tim Lenters026: J18 1x BFinal 3[3]09:02,364th
WILWillem III 1Sem Aslier026: J18 1x BFinal 2[3]08:58,752nd

Hollandia Roeiwedstrijden / Njord Lustrumwedstrijden 2014

24 May 2014 to 25 May 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem III/Naarden/RICJulien Rühl146: J18 8+Final [5]06:19,061st
WILWillem III/Naarden/RIC/NjordSimon van Dorp111: B 4+Final A [6]06:47,681st
WILWillem III/NereusJoris Bruil110: N 1xHeat 4[4]07:36,913rd
WILWillem III/Naarden/RICSimon van Dorp031: J18 4-Final [5]06:42,451st
WILWillem III/NereusJoris Bruil060: B 1xFinal A [5]07:28,241st
WILWillem III 1Tim Lenters027: J18 1x BFinal 1[3]08:09,914th
WILWillem III 2Sem Aslier027: J18 1x BFinal 1[7]08:08,003rd
WILWillem IIIMichiel Mantel026: J18 1x AFinal 2[4]07:41,081st
WILWillem III/NereusJoris Bruil060: B 1xHeat 1[4]07:40,021st

Westelijke Regatta 2014 - Aegon NK Klein

19 April 2014 to 20 April 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem III/RICMichiel Moerman209: J18 2-Final A [1]07:30,364th
WILWillem III 1Max Ponsen209: J18 2-Final A [4]07:14,782nd
WILWillem III 2Koen van den Herik209: J18 2-Final A [3]07:09,941st
WILWillem III 2Simon van Dorp208: J18 1xSemifinal 3[2]08:06,376th
WILWillem III 1Lex van den Herik208: J18 1xSemifinal 1[5]07:38,311st
WILWillem III/RICMichiel Moerman209: J18 2-Repechage [4]09:27,024th
WILWillem III 5Sem Aslier208: J18 1xRepechage 6[3]12:38,445th
WILWillem III 6Tim Lenters208: J18 1xRepechage 6[2]11:28,103rd
WILWillem III 3Julien Rühl208: J18 1xRepechage 4[4]10:13,732nd
WILWillem III 2Simon van Dorp208: J18 1xRepechage 4[3]09:54,081st
WILWillem III 2Koen van den Herik209: J18 2-Heat 2[2]07:35,611st
WILWillem III/RICMichiel Moerman209: J18 2-Heat 1[3]08:01,702nd
WILWillem III 1Max Ponsen209: J18 2-Heat 1[4]07:50,511st
WILWillem III 3Julien Rühl208: J18 1xHeat 6[6]08:25,492nd
WILWillem III 4Floris de Widt208: J18 1xHeat 5[6]08:49,486th
WILWillem III 2Simon van Dorp208: J18 1xHeat 5[5]08:16,883rd
WILWillem III 5Sem Aslier208: J18 1xHeat 3[2]08:49,693rd
WILWillem III 1Lex van den Herik208: J18 1xHeat 3[5]08:10,371st
WILWillem III 6Tim Lenters208: J18 1xHeat 1[3]09:20,545th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien / Argo Lustrum

06 July 2013 to 07 July 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
KNRKNRB-combiJiri de Vos104: SA 8+Final A [3]06:04,042nd
KNRKNRB-combiJiri de Vos104: SA 8+Heat 1[6]06:20,752nd
WILWillem III 1Jasper Sohier027: J18 2-Final [3]08:17,874th

ARB / Aegon NK 2013

08 June 2013 to 09 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem III 3Rorik de Boer159: J18 1xFinal 2[4]08:49,075th
WILWillem III 1Julien Rühl159: J18 1xFinal 1[5]08:27,302nd
WILWillem IIIJasper Sohier160: J18 2xHeat 2[3]07:42,876th

ZRB 2013

11 May 2013 to 12 May 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem IIIMax Ponsen006: Dev 4-Heat 2[3]06:30,401st

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2013

20 April 2013 to 21 April 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem III 1Joris Bruil140: J18 1xFinal B [6]07:35,014th
WILWillem III 3Lex van den Herik140: J18 1xFinal A [3]07:39,926th
WILWillem III 2Max Ponsen140: J18 1xFinal A [4]07:24,363rd
WILWillem IIIJiri de Vos141: J18 2-Final A [4]07:16,982nd
WILWillem III 3Lex van den Herik140: J18 1xSemifinal 3[4]07:47,112nd
WILWillem III 4Roel van Broekhuizen140: J18 1xSemifinal 2[7]08:24,726th
WILWillem III 1Joris Bruil140: J18 1xSemifinal 2[2]07:36,453rd
WILWillem III 2Max Ponsen140: J18 1xSemifinal 1[7]07:35,681st
WILWillem III 2Jasper Sohier026: J18 2xFinal 1[4]08:06,723rd
WILWillem III 6Julien Rühl140: J18 1xHeat 8[5]09:03,893rd
WILWillem III 4Roel van Broekhuizen140: J18 1xHeat 7[2]08:49,842nd
WILWillem III 7Jasper Sohier140: J18 1xHeat 4[7]09:24,435th
WILWillem III 2Max Ponsen140: J18 1xHeat 3[6]08:59,942nd
WILWillem III 3Lex van den Herik140: J18 1xHeat 3[2]08:45,821st
WILWillem III 8Rorik de Boer140: J18 1xHeat 2[3]09:18,796th
WILWillem III 5Jiri de Vos140: J18 1xHeat 2[7]08:47,513rd
WILWillem III 1Joris Bruil140: J18 1xHeat 1[6]08:40,262nd

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

17 March 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem IIIMax Ponsen012: J18 8+Time Trial 27:31,71st

Westelijke Regatta - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

19 May 2012 to 20 May 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem IIIThomas de Vos143: J18 1xFinal 2[5]08:48,465th
WILWillem III 1David Jonker152: J16 4*Final 2[5]07:47,772nd
WILWillem III 3Thomas de Vos038: J16 1x BFinal 3[5]08:32,225th