Jannes Munneke

147 races

Aegon Koninklijke - Holland Beker

24 June 2017 to 25 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegir/LagaNiek Moesker028: M 2-Final A [5]07:03,325th
AEGAegir/LagaNiek Moesker028: M 2-Heat 1[2]06:51,043rd

ZRB 2017

10 June 2017 to 11 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegir/LagaNiek Moesker002: E 4-Final A [4]06:16,831st
AEGAegirMelvin Twellaar004: G 2-Heat 2[3]07:12,333rd

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 June 2017 to 04 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirMelvin Twellaar106: G 2xFinal A [5]06:39,193rd
AEGAegirMelvin Twellaar004: G 2-Final A [4]06:44,722nd
AEGAegirMelvin Twellaar004: G 2-Heat 1[3]07:02,791st

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 May 2017 to 21 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirMelvin Twellaar107: G 2xFinal A [3]06:41,763rd
AEGAegirMelvin Twellaar107: G 2xHeat 2[4]06:38,222nd
AEGAegirMelvin Twellaar001: G 1xFinal A [7]07:15,934th
AEGAegirMelvin Twellaar001: G 1xHeat 2[3]07:11,171st

Damen Raceroei Regatta

06 May 2017 to 07 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirJens Schepers106: G 2xFinal A [8]07:32,431st
AEGAegirJens Schepers107: B 1xHeat 3[6]08:10,131st
AEGAegirMelvin Twellaar001: G 1xFinal A [3]08:39,571st
AEGAegirMelvin Twellaar001: G 1xHeat 2[5]08:16,402nd

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 April 2017 to 23 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirAlexander Bletsis205: G 2-Final A [1]07:00,161st
AEGAegirAlexander Bletsis001: E 2- (NK)Final C [1]06:56,853rd
AEGAegir (SB)Melvin Twellaar003: E 1x (NK)Final C [5]07:18,642nd
AEGAegir (SB)Melvin Twellaar003: E 1x (NK)Quarterfinal 4[2]07:20,004th
AEGAegirAlexander Bletsis001: E 2- (NK)Quarterfinal 4[6]07:05,065th
AEGAegirAlexander Bletsis001: E 2- (NK)Time Trial 06:42,3620th
AEGAegir (SB)Melvin Twellaar003: E 1x (NK)Time Trial 06:55,2313th

134e Varsity

09 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirMelvin Twellaar023: G 1xFinal A [4]07:41,092nd
AEGAegirAlexander Bletsis022: G 2-Final A [5]07:17,502nd
AEGAegirMelvin Twellaar023: G 1xHeat 1[4]08:02,001st
AEGAegirAlexander Bletsis022: G 2-Heat 2[3]07:20,362nd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2016 to 03 July 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirMelvin Twellaar109: N 2xFinal A [4]06:43,562nd
AEGAegirMelvin Twellaar109: N 2xHeat 2[1]06:39,561st
AEGAegirMelvin Twellaar005: N 2xFinal A [3]06:42,602nd
AEGAegirMelvin Twellaar005: N 2xHeat 1[5]06:47,151st

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 June 2016 to 19 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirJens Schepers040: B 1xHeat 1[3]07:31,494th

ZRB 2016

11 June 2016 to 12 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirJens Schepers070: B 1xHeat 2[2]07:34,772nd
AEGAegir 2Jens Schepers110: N 1xFinal A [1]07:35,733rd
AEGAegir 1Melvin Twellaar110: N 1xFinal B [3]10:06,754th
AEGAegir 1Melvin Twellaar110: N 1xHeat 4[2]07:29,512nd
AEGAegir 2Jens Schepers110: N 1xHeat 3[3]07:44,721st

Aegon Koninklijke - Holland Beker

04 June 2016 to 05 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirMelvin Twellaar104: BM 1xFinal A [5]08:12,426th
AEGAegirMelvin Twellaar104: BM 1xHeat 1[4]07:42,183rd

Hollandia Roeiwedstrijden

21 May 2016 to 22 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegir 1Melvin Twellaar110: N 1xFinal B [1]07:33,442nd
AEGAegir 2Jens Schepers110: N 1xHeat 4[5]07:38,045th
AEGAegir 1Melvin Twellaar110: N 1xHeat 2[5]07:33,313rd
AEGAegirMelvin Twellaar054: O 1xFinal A [6]07:27,662nd
AEGAegirJens Schepers050: B 1xFinal A [2]07:31,572nd
AEGAegirJens Schepers050: B 1xHeat 3[1]07:37,671st

Damen Raceroei Regatta - TBI Laga Lustrumwedstrijden

07 May 2016 to 08 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirJens Schepers110: N 1xFinal B [5]08:23,913rd
AEGAegirJens Schepers110: N 1xHeat 1[4]07:55,082nd
AEGAegirJens Schepers070: B 1xFinal A [1]07:33,062nd
AEGAegirJens Schepers070: B 1xHeat 1[6]07:40,432nd

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 April 2016 to 24 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirJens Schepers110: N 1xHeat 2[3]
AEGAegirJens Schepers060: B 1xHeat 2[6]10:55,144th

133e Varsity

10 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirMelvin Twellaar031: N 1xFinal A [4]08:15,141st
AEGAegirMelvin Twellaar031: N 1xHeat 2[4]00:00,001st

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

04 July 2015 to 05 July 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirJohannes Wouters109: N 2xFinal A [4]06:59,774th
AEGAegirJens Schepers106: O 4+Final A [4]06:44,014th
AEGAegirJohannes Wouters109: N 2xHeat 1[4]07:00,091st
AEGAegirJens Schepers106: O 4+Heat 2[2]06:46,051st
AEGAegirMelvin Twellaar060: B 1x (Hoofdnummer)Final A [5]07:23,983rd
AEGAegir 2Jens Schepers004: O 2-Final A [2]07:03,424th
AEGAegirMelvin Twellaar060: B 1x (Hoofdnummer)Heat 1[3]07:17,132nd
AEGAegir 2Jens Schepers004: O 2-Heat 1[6]07:14,463rd

ZRB 2015

20 June 2015 to 21 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirMenno van Blitterswijk074: SA 4+Final A [3]07:04,033rd
AEGAegir 2Melvin Twellaar070: B 1xFinal A [2]08:06,732nd
AEGAegirAdriaan van Velde004: O 2-Final A [4]07:48,563rd
AEGAegir 2Melvin Twellaar070: B 1xHeat 3[2]07:35,651st
AEGAegir 1Alexander Bletsis070: B 1xHeat 2[4]07:57,443rd
AEGAegirJens Schepers007: Dev 4- (1000m Knock Out)Time Trial 03:11,249th
AEGAegirAdriaan van Velde004: O 2-Heat 1[4]07:05,132nd
AEGAegirJens Schepers105: O 4-Final A [2]06:49,344th
AEGAegirAdriaan van Velde108: N 2-Final A [3]07:16,051st
AEGAegir 2Melvin Twellaar110: N 1xFinal B [1]07:41,221st
AEGAegirAdriaan van Velde108: N 2-Heat 1[3]07:32,141st
AEGAegir 1Alexander Bletsis110: N 1xHeat 1[4]08:18,823rd
AEGAegir 2Melvin Twellaar110: N 1xHeat 1[3]08:02,832nd

ARB / Aegon NK 2015

06 June 2015 to 07 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirAdriaan van Velde101: SA 2-Final A [2]06:45,132nd
AEGAegirJens Schepers105: O 4-Final A [1]06:23,952nd
AEGAegirMelvin Twellaar040: B 1xFinal A [6]07:28,973rd
AEGAegirJens Schepers007: Dev 4-Final B [4]06:42,825th
AEGAegirAdriaan van Velde004: O 2-Final A [5]07:23,315th
AEGAegirMelvin Twellaar040: B 1xHeat 1[4]07:30,912nd
AEGAegirJens Schepers007: Dev 4-Heat 1[4]06:26,724th
AEGAegirAdriaan van Velde004: O 2-Heat 1[2]06:58,192nd

Westelijke Regatta 2015

23 May 2015 to 24 May 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirAdriaan van Velde108: N 2-Final A [4]07:14,652nd
AEGAegirJens Schepers106: O 4+Final A [5]06:38,841st
AEGAegirAlexander Bletsis110: N 1xHeat 1[7]07:58,455th
AEGAegirJens Schepers106: O 4+Heat 1[3]06:53,221st
AEGAegirAdriaan van Velde004: O 2-Final A [5]08:04,091st
AEGAegirJens Schepers006: N 4+Final A [4]07:33,231st
AEGAegirAlexander Bletsis050: B 1xFinal B [7]09:17,394th
AEGAegirAdriaan van Velde004: O 2-Heat 1[4]07:52,791st
AEGAegirJens Schepers006: N 4+Heat 1[6]07:14,191st
AEGAegirAlexander Bletsis050: B 1xHeat 2[6]08:30,755th

Damen Raceroei Regatta

02 May 2015 to 03 May 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirJens Schepers106: O 4+Final A [7]07:00,562nd
AEGAegir/ArgoJohannes Wouters007: Dev 4-Final B [4]06:39,942nd
AEGAegirJens Schepers006: N 4+Final A [4]07:03,932nd
AEGAegir/ArgoJohannes Wouters007: Dev 4-Heat 2[6]06:33,433rd
AEGAegirJens Schepers006: N 4+Heat 2[2]07:10,121st

Hollandia Roeiwedstrijden

17 April 2015 to 19 April 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirJohannes Wouters031: Dev 4- (DK)Final B [7]06:29,921st
AEGAegirJelmer Hofstra203: O 2-Heat 2[4]07:36,935th
AEGAegirJohannes Wouters031: Dev 4- (DK)Semifinal 1[4]06:30,955th
AEGAegirJelmer Hofstra103: N 2-Final A [6]08:01,606th
AEGAegir 1Johannes Wouters101: O 4-Final A [4]06:55,153rd
AEGAegirJelmer Hofstra103: N 2-Heat 1[5]08:11,803rd
AEGAegirJohannes Wouters031: Dev 4- (DK)Heat 1[5]07:08,901st

132e Varsity

05 April 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirJohannes Wouters030: N 2-Heat 2[1]07:36,184th

Aegon Koninklijke - Holland Beker

28 June 2014 to 29 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegir/GyasMenno van Blitterswijk127: M 4x (Aegon Open NK)Heat 2[1]06:15,744th

Hollandia Roeiwedstrijden / Njord Lustrumwedstrijden 2014

24 May 2014 to 25 May 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegir 1Bart Thomson110: N 1xHeat 2[2]07:23,333rd

ZRB 2014

10 May 2014 to 11 May 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegir 2Bart Thomson061: N 1xFinal A [1]07:38,261st
AEGAegir 2Bart Thomson061: N 1xHeat 2[2]07:38,752nd
AEGAegir 1Bart Thomson181: B 1xFinal A [2]07:25,711st
AEGAegir 1Bart Thomson181: B 1xHeat 3[1]07:23,021st

Westelijke Regatta 2014 - Aegon NK Klein

19 April 2014 to 20 April 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegir 3Gijs Elting201: SA 1xSemifinal 3[2]07:26,553rd
AEGAegir 1Bart Thomson201: SA 1xSemifinal 2[1]07:38,096th
AEGAegir 1Bart Thomson201: SA 1xRepechage 1[5]09:27,472nd
AEGAegir 1Bart Thomson201: SA 1xHeat 3[5]08:18,104th
AEGAegir 3Gijs Elting201: SA 1xHeat 3[6]07:55,132nd

131e Varsity

06 April 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirDerk Noordhuis001: Oude VierHeat 2[2]06:45,803rd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien / Argo Lustrum

06 July 2013 to 07 July 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirBart Thomson102: SA 2- (NSK)Final A [2]07:08,611st
AEGAegirBart Thomson003: O 2-Final A [5]07:12,541st
AEGAegirBart Thomson003: O 2-Heat 1[5]07:20,841st

Aegon Koninklijke - Holland Beker

29 June 2013 to 30 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirGijs Elting104: BM 1xFinal A [5]07:06,591st
AEGAegirGijs Elting104: BM 1xHeat 2[3]07:33,153rd
AEGAegir/HoopStijn Dijksterhuis027: M 4+Final A [2]06:32,731st

Internationale Martini Regatta/Aegir Lustrumwedstrijden 2013

22 June 2013 to 23 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirBart Thomson003: O 2-Final A [4]07:44,601st
AEGAegirBart Thomson003: O 2-Heat 2[2]08:22,451st

ARB / Aegon NK 2013

08 June 2013 to 09 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegir 1Bart Thomson110: B 1xFinal B [6]08:05,492nd
AEGAegir 1Bart Thomson110: B 1xHeat 1[5]08:08,113rd
AEGAegir 2Gijs Elting008: N 1xFinal A [3]08:15,103rd
AEGAegir 1Bart Thomson008: N 1xFinal A [2]08:01,622nd
AEGAegir 2Gijs Elting008: N 1xHeat 4[7]08:13,071st
AEGAegir 1Bart Thomson008: N 1xHeat 3[6]08:14,852nd

Westelijke Regatta - Saurus/Skadi Lustrumwedstrijden

25 May 2013 to 26 May 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirStijn Dijksterhuis107: O 4+Final A [5]07:26,501st
AEGAegirStijn Dijksterhuis106: O 4-Final A [5]07:18,842nd
AEGAegirBart Thomson004: N 1xFinal A [7]09:23,336th
AEGAegirBart Thomson004: N 1xHeat 3[5]08:21,472nd

ZRB 2013

11 May 2013 to 12 May 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegir 2Gijs Elting105: O 1xFinal A [3]08:26,893rd
AEGAegirBart Thomson111: B 1xFinal A [2]07:39,462nd
AEGAegirBart Thomson111: B 1xHeat 1[4]07:49,991st
AEGAegir 1Gijs Elting004: N 1xFinal A [4]08:00,954th
AEGAegir 2Bart Thomson004: N 1xHeat 2[4]07:42,912nd
AEGAegir 1Gijs Elting004: N 1xHeat 1[4]07:41,311st

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2013

20 April 2013 to 21 April 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegir 2Bart Thomson108: N 1xFinal A [2]07:42,923rd
AEGAegir 2Bart Thomson108: N 1xHeat 3[5]07:53,412nd
AEGAegir 2Bart Thomson005: B 1xHeat 2[5]07:46,383rd

Koninklijke - Holland Beker

09 June 2012 to 10 June 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirGijs Elting009: BM 2-Final A [2]07:00,791st