Daniel Wilms van Kersbergen

57 races

Westelijke Regatta 2019

18 May 2019 to 19 May 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
PHOPhocas 2Maartje van der Velden028: DEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Final A [7]07:59,876th
PHOPhocas 2Maartje van der Velden028: DEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Race For Lanes [3]08:04,246th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

07 July 2018 to 08 July 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
PHOPhocasNick Harmsen104: HE 8+ (NSK)Heat 2[5]06:41,755th

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 April 2018 to 22 April 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
PHOPhocasLeon Masselink211: LHB 4+Final A [5]07:34,516th
PHOPhocasLeon Masselink211: LHB 4+Heat 1[5]07:24,212nd
PHOPhocas 2Leon Masselink101: HEj 4+ (EJK)Heat 4[5]07:41,394th

47e Asopos Najaarswedstrijden

21 October 2017 to 22 October 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
PHOPhocasTirza Roosjen102: DEj 8+Final B [1]07:35,782nd
PHOPhocasTirza Roosjen102: DEj 8+Heat 2[6]07:23,394th

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 April 2017 to 23 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
PHOPhocasSera Weevers120: DEj 8+ (EJK)Final B [5]07:16,993rd
PHOPhocasSera Weevers120: DEj 8+ (EJK)Heat 2[4]07:12,154th

134e Varsity

09 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
PHOPhocasArno te Brake001: Oude VierHeat 3[6]06:52,973rd

46e Asopos Najaarswedstrijden / Aegon NK Groot voor Verenigingen

22 October 2016 to 23 October 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
PHOPhocas 12Rebecca van Rijn002: DOnerv C4+Final A [2]02:08,085th
PHOPhocas 12Rebecca van Rijn002: DOnerv C4+Semifinal 1[5]02:07,601st
PHOPhocas 15Janne Walgemoet002: DOnerv C4+Quarterfinal 12[4]02:24,926th
PHOPhocas 12Rebecca van Rijn002: DOnerv C4+Quarterfinal 7[4]02:15,561st
PHOPhocas 13Hanne Bonsing002: DOnerv C4+Quarterfinal 2[3]02:16,364th
PHOPhocas 13Hanne Bonsing002: DOnerv C4+Heat 19[2]02:14,601st
PHOPhocas 15Janne Walgemoet002: DOnerv C4+Heat 8[3]02:21,221st
PHOPhocas 12Rebecca van Rijn002: DOnerv C4+Heat 6[5]02:11,641st

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2016 to 03 July 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
PHOPhocasRoos Ewalds128: DSA 8+ (NSK)Final A [2]06:40,104th
PHOPhocasRoos Ewalds128: DSA 8+ (NSK)Heat 1[5]06:51,882nd
PHOPhocasRoos Ewalds024: DEj 8+ (EJK)Final A [2]06:41,863rd
PHOPhocasRoos Ewalds024: DEj 8+ (EJK)Heat 2[3]06:41,012nd

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 June 2016 to 19 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
PHOPhocasRoos Ewalds136: DB 8+Final A [1]06:35,021st
PHOPhocasRoos Ewalds136: DB 8+Heat 2[4]06:49,933rd
PHOPhocas/ArgoRoos Ewalds024: DEj 8+Final B [4]06:49,913rd
PHOPhocas/ArgoRoos Ewalds024: DEj 8+Heat 3[3]06:46,623rd

ZRB 2016

11 June 2016 to 12 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
PHOPhocasRoos Ewalds024: DEj 8+ (1000m Knock Out)Time Trial 03:25,5910th
PHOPhocasRoos Ewalds136: DB 8+Final B [2]06:59,151st
PHOPhocasRoos Ewalds136: DB 8+Heat 3[4]06:50,342nd

Hollandia Roeiwedstrijden

21 May 2016 to 22 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
PHOPhocas/AegirCharlotte Hermans024: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final B [1]06:59,224th
PHOPhocas/AegirCharlotte Hermans024: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 1[3]07:04,193rd

Damen Raceroei Regatta - TBI Laga Lustrumwedstrijden

07 May 2016 to 08 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
PHOPhocas/AegirCharlotte Hermans136: DB 8+Final A [6]07:41,195th
PHOPhocas/AegirCharlotte Hermans136: DB 8+Heat 3[5]07:18,611st
PHOPhocasCharlotte Hermans024: DEj 8+Final B [5]06:57,024th
PHOPhocasCharlotte Hermans024: DEj 8+Heat 3[4]07:03,664th

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 April 2016 to 24 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
PHOPhocas/AegirCharlotte Hermans256: DEj 8+ (Ejk)Time Trial 07:08,816th

133e Varsity

10 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
PHOPhocasEliane Daanen004: Dames AchtHeat 1[4]07:01,373rd