Douwe Rietveld

98 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

29 June 2019 to 30 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 1Vincent de Vries106: HGb 4-Final A [7]06:40,594th
ORCOrca 1Vincent de Vries106: HGb 4-Heat 1[5]07:13,882nd
ORCOrcaDouwe Rietveld008: HDev 2x (Development Klassement)Final A [4]06:44,735th
ORCOrcaDouwe Rietveld008: HDev 2x (Development Klassement)Heat 1[5]07:01,071st

Damen Raceroei Regatta / Aegon Open NK-Groot 2019

15 June 2019 to 16 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 2Douwe Rietveld109: HB 1xFinal A [5]07:25,571st
ORCOrca 2Douwe Rietveld109: HB 1xHeat 1[7]07:30,301st
ORCOrcaDouwe Rietveld008: HDev 2x (Development Klassement)Final A [2]06:45,681st
ORCOrcaDouwe Rietveld008: HDev 2x (Development Klassement)Heat 1[7]06:58,623rd

ARB Bosbaanwedstrijden 2019

01 June 2019 to 02 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 2Douwe Rietveld109: HB 1xFinal A [4]07:33,073rd
ORCOrca 2Douwe Rietveld109: HB 1xTime Trial 06:41,042nd
ORCOrcaDouwe Rietveld008: HDev 2x (Development Klassement)Final A [1]06:38,724th
ORCOrcaDouwe Rietveld008: HDev 2x (Development Klassement)Heat 2[3]06:44,922nd

Westelijke Regatta 2019

18 May 2019 to 19 May 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 2Douwe Rietveld109: HB 1xFinal A [7]08:00,252nd
ORCOrca 2Douwe Rietveld109: HB 1xHeat 2[7]08:42,242nd
ORCOrcaDouwe Rietveld008: HDev 2x (Development Klassement)Final A [7]06:55,675th
ORCOrcaDouwe Rietveld008: HDev 2x (Development Klassement)Heat 2[3]07:00,153rd

ZRB 2019

04 May 2019 to 05 May 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaDouwe Rietveld008: HDev 2x (Development Klassement)Final A [1]07:23,254th
ORCOrcaDouwe Rietveld008: HDev 2x (Development Klassement)Time Trial 05:26,424th
ORCOrca 2Douwe Rietveld109: HB 1xFinal A [1]08:08,044th
ORCOrca 2Douwe Rietveld109: HB 1xHeat 2[2]08:19,272nd

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2019

19 April 2019 to 21 April 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 1Douwe Rietveld201: HB 1xFinal A [3]08:09,743rd
ORCOrca 1Douwe Rietveld201: HB 1xHeat 3[3]08:03,201st
ORCOrcaDouwe Rietveld103: HDev 2x (Development Klassement)Final A [6]07:39,334th
ORCOrcaDouwe Rietveld103: HDev 2x (Development Klassement)Heat 1[5]07:34,492nd

136e Varsity

07 April 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 3Douwe Rietveld011: HE 1xFinal A [4]09:05,966th
ORCOrca 3Douwe Rietveld011: HE 1xHeat 1[1]09:03,192nd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

07 July 2018 to 08 July 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaJoost Mein106: HGb 4-Final A [5]07:02,881st
ORCOrcaJoost Mein106: HGb 4-Heat 1[3]06:29,001st
ORCOrca 1Douwe Rietveld004: HG 2-Heat 2[6]07:12,383rd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

30 June 2018 to 01 July 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaCas Klingenberg124: M 8+ (Aegon Open National Championship)Final A [1]06:59,246th
ORCOrcaCas Klingenberg124: M 8+ (Aegon Open National Championship)Time Trial 06:11,096th
ORCOrcaCas Klingenberg004: M 8+Final A [3]06:30,763rd

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 June 2018 to 17 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaCas Klingenberg104: HE 8+Heat 1[4]05:53,143rd
ORCOrcaCas Klingenberg007: HDev 4- (Development Klassement)Final B [3]06:19,971st
ORCOrcaCas Klingenberg007: HDev 4- (Development Klassement)Heat 1[5]06:25,473rd

ZRB 2018

02 June 2018 to 03 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 1Douwe Rietveld004: HG 2-Final A [2]07:11,862nd
ORCOrca 1Douwe Rietveld004: HG 2-Time Trial 05:09,392nd
ORCOrcaJort Timmer104: HE 8+Heat 1[3]06:01,463rd

Westelijke Regatta 2018

19 May 2018 to 20 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaErin Smeijsters104: HE 8+Final A [2]06:24,696th
ORCOrca 2Douwe Rietveld004: HG 2-Heat 2[4]07:27,755th

Damen Raceroei Regatta

05 May 2018 to 06 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca/VidarErin Smeijsters107: HG 4+Final A [1]07:02,243rd
ORCOrca/VidarErin Smeijsters107: HG 4+Heat 2[3]07:01,873rd
ORCOrca 2Timon de Boer005: HG 4+Final A [5]07:04,772nd
ORCOrca 2Timon de Boer005: HG 4+Heat 2[6]07:08,421st

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 April 2018 to 22 April 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaErin Smeijsters208: HG 4+Final A [2]06:49,163rd
ORCOrcaErin Smeijsters208: HG 4+Heat 2[4]07:04,081st
ORCOrca 1Erin Smeijsters105: HG 4+Final A [3]07:16,663rd
ORCOrca 1Erin Smeijsters105: HG 4+Heat 1[4]07:20,101st

135e Varsity

08 April 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaErin Smeijsters001: Oude VierHeat 3[4]07:02,705th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 July 2017 to 02 July 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca/SkadiDouwe Rietveld101: E 2- (NSK)Final A [3]07:09,044th
ORCOrcaErin Smeijsters103: E 8+ (NSK)Heat 1[6]06:14,655th
ORCOrca/SkadiDouwe Rietveld101: E 2- (NSK)Heat 2[4]07:08,711st
ORCOrcaErin Smeijsters007: Dev 4- (Development Klassement)Final A [1]06:31,795th
ORCOrcaErin Smeijsters007: Dev 4- (Development Klassement)Heat 1[4]06:45,413rd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

24 June 2017 to 25 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaErin Smeijsters135: MDev 4-Final A [4]06:21,535th
ORCOrcaErin Smeijsters056: MI 8+Heat 1[5]05:54,024th

ZRB 2017

10 June 2017 to 11 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaErin Smeijsters007: Dev 4- (Development Klassement)Final C [2]03:03,051st
ORCOrcaErin Smeijsters007: Dev 4- (Development Klassement)Time Trial 03:03,726th
ORCOrcaErin Smeijsters105: G 4-Heat 1[4]06:35,323rd

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 June 2017 to 04 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca/SkadiErin Smeijsters103: E 8+Final A [4]05:54,835th
ORCOrca/SkadiErin Smeijsters103: E 8+Heat 2[6]05:34,392nd
ORCOrcaErin Smeijsters007: Dev 4- (Development Klassement)Final B [6]06:14,561st
ORCOrcaErin Smeijsters007: Dev 4- (Development Klassement)Heat 2[4]06:38,235th

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 May 2017 to 21 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaErin Smeijsters105: G 4-Heat 2[4]06:22,613rd
ORCOrcaErin Smeijsters007: Dev 4- (Development Klassement)Final A [3]06:25,315th
ORCOrcaErin Smeijsters007: Dev 4- (Development Klassement)Heat 2[5]06:25,262nd

Damen Raceroei Regatta

06 May 2017 to 07 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaErin Smeijsters104: G 4-Heat 1[4]07:23,723rd
ORCOrcaErin Smeijsters007: Dev 4- (Development Klassement)Final A [5]07:38,835th
ORCOrcaErin Smeijsters007: Dev 4- (Development Klassement)Heat 1[5]07:20,901st

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 April 2017 to 23 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaErin Smeijsters251: G 4-Heat 4[2]06:37,112nd
ORCOrcaErin Smeijsters104: Dev 4- (Dev)Final B [5]06:37,623rd
ORCOrcaErin Smeijsters104: Dev 4- (Dev)Heat 3[2]06:33,133rd

46e Asopos Najaarswedstrijden / Aegon NK Groot voor Verenigingen

22 October 2016 to 23 October 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 2Reinout A Moes022: N 4+Final A [2]07:17,432nd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2016 to 03 July 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
HEMHemusBen van Brussel144: J18 8+Final A [4]06:18,613rd

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 June 2016 to 19 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
HERHertog/HemusLeander Geschiere143: J18 2x (NK)Final A [2]06:52,214th
HERHertog/HemusLeander Geschiere143: J18 2x (NK)Semifinal 2[5]06:54,282nd
HERHertog/HemusLeander Geschiere143: J18 2x (NK)Heat 1[4]06:57,772nd
HEMHemus 1Douwe Rietveld029: J18 1xFinal 1[5]07:33,691st

Aegon Koninklijke - Holland Beker

04 June 2016 to 05 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
HEMHemusDouwe Rietveld118: JM 1x (Main Event)Final A [5]07:59,505th
HEMHemusDouwe Rietveld118: JM 1x (Main Event)Semifinal A/B 2[4]08:24,203rd
HEMHemusDouwe Rietveld118: JM 1x (Main Event)Quarterfinal 1[5]08:10,132nd
HEMHemusDouwe Rietveld118: JM 1x (Main Event)Heat 1[4]08:00,172nd

Hollandia Roeiwedstrijden

21 May 2016 to 22 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
HEMHemus/VikingStefan Slagter031: J18 4xFinal A [5]06:28,874th
HEMHemus 1Douwe Rietveld029: J18 1xFinal 5[3]07:39,912nd

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 April 2016 to 24 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
HEMHemus 2Douwe Rietveld208: J18 1x (NK)Final D [2]
HEMHemus 2Douwe Rietveld208: J18 1x (NK)Quarterfinal 4[7]09:15,236th
HEMHemus 2Douwe Rietveld208: J18 1x (NK)Time Trial 08:25,4218th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

04 July 2015 to 05 July 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
DIEDiep-combiCarsten Helmich144: J18 8+Final A [3]06:25,762nd
HEMHemus 1Hugo Stins143: J18 2xHeat 2[6]07:18,994th
HEMHemusStefan Slagter031: J18 4xFinal A [2]06:35,874th
HEMHemusStefan Slagter031: J18 4xHeat 1[6]
HEMHemus 1Douwe Rietveld029: J18 1xFinal 2[4]07:39,664th

Aegon Koninklijke - Holland Beker

27 June 2015 to 28 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
HEMHemusStefan Slagter028: JM 4x (Aegon Open NK)Final A [4]06:59,635th

ARB / Aegon NK 2015

06 June 2015 to 07 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
HEMHemus 1Hugo Stins144: J18 2xHeat 1[2]07:13,915th

Westelijke Regatta 2015

23 May 2015 to 24 May 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
HEMHemus 1Douwe Rietveld029: J18 1xFinal 3[4]08:56,741st

Damen Raceroei Regatta

02 May 2015 to 03 May 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
HEMHemus 1Hugo Stins144: J18 2xFinal A [3]07:16,383rd

Hollandia Roeiwedstrijden

17 April 2015 to 19 April 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
HEMHemus 4Douwe Rietveld009: J18 1x (NK)Final G [5]08:18,133rd
HEMHemus 4Douwe Rietveld009: J18 1x (NK)Time Trial 08:09,5138th