Leontien Draper

88 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 July 2017 to 02 July 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllJochem Stormmesand016: LEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [6]06:09,233rd
SKOSkøllJochem Stormmesand016: LEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 3[5]06:21,732nd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

24 June 2017 to 25 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllJochem Stormmesand137: LMFm 8+Final A [2]06:00,582nd

ZRB 2017

10 June 2017 to 11 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllJochem Stormmesand016: LEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [3]03:01,592nd
SKOSkøllJochem Stormmesand016: LEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Semifinal 1[3]02:59,041st
SKOSkøllJochem Stormmesand016: LEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Time Trial 02:57,491st

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 June 2017 to 04 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllWillem Crul103: E 8+Heat 2[4]05:48,245th
SKOSkøllWillem Crul016: LEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [2]06:04,554th
SKOSkøllWillem Crul016: LEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 3[6]06:09,182nd

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 May 2017 to 21 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllWillem Crul104: E 8+Heat 2[7]06:14,614th
SKOSkøllWillem Crul016: LEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [5]06:07,182nd
SKOSkøllWillem Crul016: LEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 1[8]06:06,271st

Damen Raceroei Regatta

06 May 2017 to 07 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllWillem Crul118: LB 8+Final A [4]07:02,961st
SKOSkøllWillem Crul118: LB 8+Heat 2[3]06:59,281st
SKOSkøllWillem Crul016: LEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [6]07:04,942nd
SKOSkøllWillem Crul016: LEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[3]07:08,451st

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 April 2017 to 23 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllWillem Crul215: LB 8+Final A [1]06:24,444th
SKOSkøllWillem Crul215: LB 8+Heat 2[2]06:22,562nd
SKOSkøllWillem Crul113: LEj 8+ (EJK)Final B [2]06:24,803rd
SKOSkøllWillem Crul113: LEj 8+ (EJK)Heat 2[6]06:39,694th

134e Varsity

09 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllWillem Crul004: Lichte AchtHeat 1[4]06:37,673rd

46e Asopos Najaarswedstrijden / Aegon NK Groot voor Verenigingen

22 October 2016 to 23 October 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøll 2Leon Paauw004: Ej 8+Heat 2[6]07:37,005th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien / Argo Lustrum

06 July 2013 to 07 July 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøll 1Irene Doelman134: DN 2-Final A [6]08:29,341st
SKOSkøll 1Irene Doelman134: DN 2-Heat 2[5]08:59,802nd
SKOSkøllFloor Sonneveld133: DN 4-Heat 2[6]08:48,345th
SKOSkøll/AlkmaarscheValerie Jansen133: DN 4-Heat 1[6]07:48,115th
SKOSkøllIrene Doelman021: DEj 8+Final A [6]07:21,514th
SKOSkøllIrene Doelman021: DEj 8+Heat 1[4]07:11,852nd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

29 June 2013 to 30 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllIrene Doelman135: WFm 8+Final A [1]06:41,874th

Internationale Martini Regatta/Aegir Lustrumwedstrijden 2013

22 June 2013 to 23 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøll/OrcaIrene Doelman021: DEj 8+Final A [3]07:45,713rd
SKOSkøll/OrcaIrene Doelman021: DEj 8+Heat 2[5]07:49,571st

ARB / Aegon NK 2013

08 June 2013 to 09 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllIrene Doelman127: DSA 8+Final A [3]07:31,935th
SKOSkøllIrene Doelman127: DSA 8+Heat 1[6]07:16,622nd
SKOSkøll/OrcaIrene Doelman030: DEj 8+Final A [3]07:16,781st
SKOSkøll/OrcaIrene Doelman030: DEj 8+Heat 1[7]07:39,612nd

Westelijke Regatta - Saurus/Skadi Lustrumwedstrijden

25 May 2013 to 26 May 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllLies Rustenburg129: DSA 8+Final A [4]07:49,173rd
SKOSkøll/NjordIrene Doelman021: DEj 8+Final A [6]08:16,026th
SKOSkøll/NjordIrene Doelman021: DEj 8+Heat 2[3]07:37,991st

ZRB 2013

11 May 2013 to 12 May 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøll/HoopIrene Doelman021: DEj 8+ (1000m Knock Out)Final B [3]03:24,952nd
SKOSkøll/HoopIrene Doelman021: DEj 8+ (1000m Knock Out)Semifinal 1[2]03:26,552nd
SKOSkøll/HoopIrene Doelman021: DEj 8+ (1000m Knock Out)Quarterfinal 2[3]03:26,701st
SKOSkøll/HoopIrene Doelman021: DEj 8+ (1000m Knock Out)Time Trial 03:21,244th

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2013

20 April 2013 to 21 April 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøll/OrcaIrene Doelman136: DB 8+Final A [6]06:50,411st
SKOSkøll/OrcaIrene Doelman136: DB 8+Heat 2[6]07:07,021st
SKOSkøll/OrcaIrene Doelman021: DEj 8+ (EJK)Final A [2]07:33,573rd
SKOSkøll/OrcaIrene Doelman021: DEj 8+ (EJK)Heat 1[3]07:48,091st

130e Varsity

07 April 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllIrene Doelman004: Dames AchtFinal A [1]07:00,603rd
SKOSkøllIrene Doelman004: Dames AchtHeat 2[4]07:14,162nd