Wessel Klijnsma

271 races

Damen Raceroei Regatta / Aegon Open NK-Groot 2019

15 June 2019 to 16 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøll 2Guillaume Krommenhoek101: HE 1xFinal A [2]06:56,731st
SKOSkøll/OrcaDaan Klomp001: HE 2x (NK)Final A [3]06:40,604th
SKOSkøll/ThêtaLennart van Lierop001: HE 2x (NK)Final A [4]06:26,111st
SKOSkøll/OrcaDaan Klomp001: HE 2x (NK)Race For Lanes [5]06:37,083rd
SKOSkøll/ThêtaLennart van Lierop001: HE 2x (NK)Race For Lanes [8]06:30,171st

ARB Bosbaanwedstrijden 2019

01 June 2019 to 02 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca/Skøll/ThêtaLennart van Lierop103: HE 4xFinal A [5]05:51,741st
SKOSkøll 1Guillaume Krommenhoek101: HE 1xFinal A [5]06:55,731st

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2019

19 April 2019 to 21 April 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllLennart van Lierop209: HE 8+Final A [6]06:16,884th
SKOSkøllWibout Rustenburg001: HE 2- (Nederlands Kampioenschap)Final B [4]07:19,965th
SKOSkøll 1Lennart van Lierop003: HE 1x (Nederlands Kampioenschap)Final A [2]07:23,132nd
SKOSkøll 2Guillaume Krommenhoek003: HE 1x (Nederlands Kampioenschap)Final A [1]07:20,471st
SKOSkøll 2David Kampman008: LHSB 1x (Nederlands Kampioenschap)Final B [1]07:38,141st
SKOSkøllWibout Rustenburg001: HE 2- (Nederlands Kampioenschap)Semifinal 1[2]07:19,135th
SKOSkøll 2David Kampman008: LHSB 1x (Nederlands Kampioenschap)Semifinal 1[4]07:56,014th
SKOSkøll 1Lennart van Lierop003: HE 1x (Nederlands Kampioenschap)Semifinal 2[1]07:32,111st
SKOSkøll 2Guillaume Krommenhoek003: HE 1x (Nederlands Kampioenschap)Semifinal 1[1]07:34,491st
SKOSkøll 2David Kampman008: LHSB 1x (Nederlands Kampioenschap)Quarterfinal 3[3]08:02,472nd
SKOSkøll 2Guillaume Krommenhoek003: HE 1x (Nederlands Kampioenschap)Quarterfinal 4[4]07:51,931st
SKOSkøll 1Lennart van Lierop003: HE 1x (Nederlands Kampioenschap)Quarterfinal 3[3]07:51,151st
SKOSkøllWibout Rustenburg001: HE 2- (Nederlands Kampioenschap)Repechage 1[4]07:00,771st
SKOSkøllWibout Rustenburg001: HE 2- (Nederlands Kampioenschap)Time Trial 06:32,409th
SKOSkøll 2Guillaume Krommenhoek003: HE 1x (Nederlands Kampioenschap)Time Trial 06:55,585th
SKOSkøll 1Lennart van Lierop003: HE 1x (Nederlands Kampioenschap)Time Trial 06:53,433rd
SKOSkøll 2David Kampman008: LHSB 1x (Nederlands Kampioenschap)Time Trial 07:05,153rd

136e Varsity

07 April 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllLennart van Lierop001: Oude VierFinal A [6]10:07,822nd
SKOSkøll 2Wibout Rustenburg010: HE 2+Final A [2]08:32,411st
SKOSkøllDavid Kampman011: HE 1xFinal A [2]08:46,113rd
SKOSkøllDavid Kampman011: HE 1xHeat 2[4]08:47,361st
SKOSkøllLennart van Lierop001: Oude VierHeat 1[4]07:10,972nd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

07 July 2018 to 08 July 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllMichiel Moerman052: HG 2xFinal A [1]07:16,122nd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

30 June 2018 to 01 July 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllLennart van Lierop130: M 4x (Aegon Open National Championship)Final A [1]06:13,921st
SKOSkøll (P2)Michiel Moerman054: MDev 2xFinal A [2]07:24,222nd
SKOSkøllLennart van Lierop010: M 4xFinal A [1]06:22,731st
SKOSkøll (P2)Michiel Moerman054: MDev 2xHeat 1[3]07:15,961st

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 June 2018 to 17 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøll 2Joris Moerman106: HGb 4-Final A [3]06:11,781st
SKOSkøll 2Joris Moerman106: HGb 4-Heat 2[3]06:16,111st
SKOSkøllLennart van Lierop221: HE 4xFinal A [3]05:45,292nd
SKOSkøllMichiel Moerman008: HDev 2x (Development Klassement)Final B [2]06:41,451st
SKOSkøllMichiel Moerman008: HDev 2x (Development Klassement)Heat 1[5]06:44,074th

ZRB 2018

02 June 2018 to 03 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllMichiel Moerman008: HDev 2x (Development Klassement)Final B [2]03:24,601st
SKOSkøll 2Guillaume Krommenhoek001: HE 2xFinal A [1]06:48,263rd
SKOSkøll 1Lennart van Lierop001: HE 2xFinal A [3]06:44,862nd
SKOSkøllMichiel Moerman008: HDev 2x (Development Klassement)Semifinal 2[3]03:20,222nd
SKOSkøll 1Lennart van Lierop001: HE 2xHeat 2[4]06:40,181st
SKOSkøll 2Guillaume Krommenhoek001: HE 2xHeat 1[3]06:39,742nd
SKOSkøllMichiel Moerman008: HDev 2x (Development Klassement)Time Trial 03:16,823rd
SKOSkøll 1Michiel Moerman108: HG 2xFinal A [2]06:49,823rd
SKOSkøll 2Olav Molenaar108: HG 2xFinal A [3]06:38,651st
SKOSkøllDavid Kampman113: LHE 1xFinal A [4]07:17,413rd
SKOSkøllDavid Kampman113: LHE 1xHeat 2[1]07:23,682nd

Westelijke Regatta 2018

19 May 2018 to 20 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllMichiel Moerman110: HB 2xFinal A [8]07:00,941st
SKOSkøllMichiel Moerman108: HG 2xFinal A [1]07:01,085th
SKOSkøllDavid Kampman113: LHE 1xFinal A [3]07:25,741st
SKOSkøll 1Job Huigsloot101: HE 1xFinal A [7]07:31,225th
SKOSkøllJob Huigsloot003: HG 1xFinal A [4]07:36,152nd
SKOSkøllMichiel Moerman008: HDev 2x (Development Klassement)Final A [5]07:06,163rd
SKOSkøllJob Huigsloot003: HG 1xHeat 2[1]07:31,511st
SKOSkøllMichiel Moerman008: HDev 2x (Development Klassement)Heat 1[2]06:57,631st

Damen Raceroei Regatta

05 May 2018 to 06 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllMaarten Klop108: HG 2xFinal A [2]07:11,135th
SKOSkøll/ProteusOlav Molenaar004: HG 2-Final A [6]07:26,251st
SKOSkøllMaarten Klop008: HDev 2x (Development Klassement)Final A [8]07:26,662nd
SKOSkøll/ProteusOlav Molenaar004: HG 2-Heat 2[3]07:30,321st
SKOSkøllMaarten Klop008: HDev 2x (Development Klassement)Heat 1[2]07:12,141st

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 April 2018 to 22 April 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllLennart van Lierop209: HE 8+Final A [6]05:34,171st
SKOSkøllMaarten Klop205: HG 2xFinal A [5]06:43,462nd
SKOSkøll/Proteus (SB)Olav Molenaar001: HE 2- (NK)Final B [2]06:42,634th
SKOSkøll 2 (p8)Guillaume Krommenhoek003: HE 1x (NK)Final B [4]07:09,105th
SKOSkøll 3Job Huigsloot003: HE 1x (NK)Final B [3]07:08,654th
SKOSkøll 1 (p4)Lennart van Lierop003: HE 1x (NK)Final B [5]07:00,571st
SKOSkøll 1 (SB)David Kampman007: LHE 1x (NK)Final A [6]07:11,924th
SKOSkøllMaarten Klop205: HG 2xHeat 2[5]07:04,251st
SKOSkøllMaarten Klop103: HDev 2x (Dev)Final A [3]07:21,412nd
SKOSkøll 1 (SB)David Kampman007: LHE 1x (NK)Semifinal 1[5]07:43,263rd
SKOSkøll 1 (p4)Lennart van Lierop003: HE 1x (NK)Semifinal 2[4]08:08,796th
SKOSkøll 3Job Huigsloot003: HE 1x (NK)Semifinal 2[5]07:56,905th
SKOSkøll 2 (p8)Guillaume Krommenhoek003: HE 1x (NK)Semifinal 1[1]07:58,855th
SKOSkøll/Proteus (SB)Olav Molenaar001: HE 2- (NK)Semifinal 2[6]07:21,534th
SKOSkøllMaarten Klop103: HDev 2x (Dev)Heat 2[2]07:32,721st
SKOSkøll 1 (SB)David Kampman007: LHE 1x (NK)Quarterfinal 2[4]08:01,392nd
SKOSkøll 2 (p8)Guillaume Krommenhoek003: HE 1x (NK)Quarterfinal 4[3]07:55,193rd
SKOSkøll 1 (p4)Lennart van Lierop003: HE 1x (NK)Quarterfinal 4[5]07:48,661st
SKOSkøll 3Job Huigsloot003: HE 1x (NK)Quarterfinal 3[2]07:49,552nd
SKOSkøll/Proteus (SB)Olav Molenaar001: HE 2- (NK)Repechage 1[4]07:26,803rd
SKOSkøll/Proteus (SB)Olav Molenaar001: HE 2- (NK)Time Trial 06:21,5010th
SKOSkøll 1 (p4)Lennart van Lierop003: HE 1x (NK)Time Trial 06:40,1912th
SKOSkøll 3Job Huigsloot003: HE 1x (NK)Time Trial 06:39,0011th
SKOSkøll 2 (p8)Guillaume Krommenhoek003: HE 1x (NK)Time Trial 06:34,585th
SKOSkøll 1 (SB)David Kampman007: LHE 1x (NK)Time Trial 06:43,502nd

135e Varsity

08 April 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllLennart van Lierop001: Oude VierFinal A [2]10:08,203rd
SKOSkøllDavid Kampman026: LHG 1xFinal A [3]07:40,883rd
SKOSkøllJob Huigsloot023: HG 1xFinal A [3]07:51,413rd
SKOSkøllDavid Kampman026: LHG 1xHeat 2[4]07:59,651st
SKOSkøllJob Huigsloot023: HG 1xHeat 1[2]07:47,701st
SKOSkøllLennart van Lierop001: Oude VierHeat 3[5]06:36,492nd

47e Asopos Najaarswedstrijden

21 October 2017 to 22 October 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllMark Nijmeijer107: B 1xFinal A [5]08:12,093rd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 July 2017 to 02 July 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllJan van der Bij103: E 8+ (NSK)Final A [3]05:52,292nd
SKOSkøll/OkeanosJeffrey Talboom147: G 2+ (Platvoetbokaal)Heat 2[6]08:04,944th
SKOSkøllJan van der Bij103: E 8+ (NSK)Heat 1[3]05:54,751st
SKOSkøll/OkeanosJeffrey Talboom105: G 4+Heat 1[6]06:54,375th
SKOSkøll 2Daan Stolk002: E 4- (NSK)Final A [2]06:32,444th
SKOSkøllMaarten Klop005: Dev 2x (Development Klassement)Final A [2]07:03,775th
SKOSkøll/OkeanosJeffrey Talboom004: G 2-Heat 3[3]07:45,534th
SKOSkøll 1Floris Stevens004: G 2-Heat 2[2]07:25,524th
SKOSkøll 2Martijn Jong004: G 2-Heat 1[5]07:41,424th

Aegon Koninklijke - Holland Beker

24 June 2017 to 25 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllJan van der Bij135: MDev 4-Final A [3]06:18,753rd
SKOSkøllDaan Stolk139: M 4+Final A [3]06:38,975th
SKOSkøll 1Jan van der Bij056: MI 8+Final A [4]05:47,843rd
SKOSkøll 1Jan van der Bij056: MI 8+Heat 2[3]05:51,391st
SKOSkøllDaan Stolk029: M 4+Heat 2[5]06:38,226th

ZRB 2017

10 June 2017 to 11 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllJan van der Bij007: Dev 4- (Development Klassement)Final B [3]03:03,271st
SKOSkøll/OkeanosJeffrey Talboom004: G 2-Final B [4]07:18,522nd
SKOSkøllDaan Stolk206: G 4+Final A [3]06:40,524th
SKOSkøllJan van der Bij007: Dev 4- (Development Klassement)Semifinal 2[2]03:03,472nd
SKOSkøll/OkeanosJeffrey Talboom004: G 2-Heat 2[2]07:24,942nd
SKOSkøll 1Martijn Jong004: G 2-Heat 1[2]07:36,183rd
SKOSkøllDaan Stolk206: G 4+Heat 2[2]06:36,631st
SKOSkøllJan van der Bij007: Dev 4- (Development Klassement)Time Trial 03:00,443rd
SKOSkøllDaan Stolk106: G 4+Final A [4]06:34,182nd
SKOSkøllJan van der Bij105: G 4-Final A [2]06:26,383rd
SKOSkøll/OkeanosJeffrey Talboom106: G 4+Heat 3[3]06:57,603rd
SKOSkøllDaan Stolk106: G 4+Heat 3[2]06:44,431st
SKOSkøllJan van der Bij105: G 4-Heat 1[3]06:28,611st

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 June 2017 to 04 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllDaan Stolk105: G 4+Final A [4]06:29,762nd
SKOSkøll/OkeanosMartijn Jong104: G 4-Final B [5]07:00,214th
SKOSkøllJan van der Bij107: B 1xHeat 2[3]07:35,036th
SKOSkøllDaan Stolk105: G 4+Heat 3[3]06:36,521st
SKOSkøll/OkeanosMartijn Jong104: G 4-Heat 2[5]06:50,933rd
SKOSkøll 1Jan van der Bij007: Dev 4- (Development Klassement)Final A [5]06:18,034th
SKOSkøll/OkeanosMartijn Jong007: Dev 4- (Development Klassement)Final B [2]06:42,425th
SKOSkøll 2Daan Stolk007: Dev 4- (Development Klassement)Final B [3]06:28,014th
SKOSkøll/OkeanosMartijn Jong007: Dev 4- (Development Klassement)Heat 2[6]07:02,536th
SKOSkøll 2Daan Stolk007: Dev 4- (Development Klassement)Heat 1[6]06:35,135th
SKOSkøll 1Jan van der Bij007: Dev 4- (Development Klassement)Heat 1[5]06:25,882nd
SKOSkøll 1Martijn Jong004: G 2-Heat 1[5]07:49,605th
SKOSkøll/OkeanosJeffrey Talboom004: G 2-Heat 1[6]07:33,654th

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 May 2017 to 21 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøll 1Jan van der Bij105: G 4-Final A [7]06:23,305th
SKOSkøll/OkeanosMartijn Jong104: E 8+Heat 1[4]06:07,225th
SKOSkøll/OkeanosMartijn Jong105: G 4-Heat 3[2]06:56,876th
SKOSkøll 1Jan van der Bij105: G 4-Heat 2[6]06:19,802nd
SKOSkøll 2Daan Stolk105: G 4-Heat 1[6]06:26,223rd
SKOSkøll 1Jan van der Bij007: Dev 4- (Development Klassement)Final A [7]06:12,243rd
SKOSkøll 2Daan Stolk007: Dev 4- (Development Klassement)Final B [4]06:30,304th
SKOSkøll 2Daan Stolk007: Dev 4- (Development Klassement)Heat 2[6]06:35,414th
SKOSkøll/OkeanosMartijn Jong007: Dev 4- (Development Klassement)Heat 1[7]07:02,875th
SKOSkøll 1Jan van der Bij007: Dev 4- (Development Klassement)Heat 1[5]06:17,651st

Damen Raceroei Regatta

06 May 2017 to 07 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøll 2Maarten Klop104: G 4-Final A [8]07:30,256th
SKOSkøll 1Jan van der Bij104: G 4-Final A [3]06:55,802nd
SKOSkøll/OkeanosMartijn Jong104: G 4-Heat 3[4]07:38,694th
SKOSkøll 2Maarten Klop104: G 4-Heat 3[5]07:24,212nd
SKOSkøll 1Jan van der Bij104: G 4-Heat 3[7]07:17,701st
SKOSkøll 1Jan van der Bij007: Dev 4- (Development Klassement)Final A [1]07:25,953rd
SKOSkøll 2Maarten Klop007: Dev 4- (Development Klassement)Final B [5]07:52,196th
SKOSkøll 1Jan van der Bij007: Dev 4- (Development Klassement)Heat 3[3]07:06,402nd
SKOSkøll/OkeanosMartijn Jong007: Dev 4- (Development Klassement)Heat 2[3]07:41,925th
SKOSkøll 2Maarten Klop007: Dev 4- (Development Klassement)Heat 2[4]07:30,093rd

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 April 2017 to 23 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøll/OkeanosMaarten Klop201: E 8+Final A [6]06:10,174th
SKOSkøll 1Jan van der Bij251: G 4-Final A [5]06:23,123rd
SKOSkøll/OkeanosMartijn Jong251: G 4-Heat 2[6]06:56,995th
SKOSkøll 2Maarten Klop251: G 4-Heat 1[2]06:34,544th
SKOSkøll 1Jan van der Bij251: G 4-Heat 1[4]06:29,671st
SKOSkøll 1Jan van der Bij104: Dev 4- (Dev)Final A [4]06:30,093rd
SKOSkøll/OkeanosMartijn Jong104: Dev 4- (Dev)Heat 3[4]07:01,706th
SKOSkøll 2Maarten Klop104: Dev 4- (Dev)Heat 3[1]06:40,095th
SKOSkøll 1Jan van der Bij104: Dev 4- (Dev)Heat 3[5]06:28,961st

134e Varsity

09 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllMaarten Klop001: Oude VierHeat 3[4]07:03,005th