Dieuwke Fetter

97 races

Koninklijke - Holland Beker / NK Groot voor Senioren

26 June 2021 to 27 June 2021
crewstrokeeventracelanetimepos.
KNRKNRB-combi 1Karien Robbers203: W 8+ (Open National Championship)Final A [2]06:39,581st
KNRKNRB-combi 1Karien Robbers203: W 8+ (Open National Championship)Heat 1[1]06:47,241st

Damen Raceroei Regatta / Aegon Open NK-Groot 2019

15 June 2019 to 16 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
KNRKNRB-combi 1Kirsten Wielaard128: DE 8+ (NK)Final A [5]06:08,851st
KNRKNRB-combi 1Kirsten Wielaard128: DE 8+ (NK)Heat 1[8]06:15,531st

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 June 2018 to 17 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
KNRKNRB-combiVeronique Meester128: DE 8+Final A [3]06:02,061st
KNRKNRB-combiVeronique Meester128: DE 8+Heat 1[5]06:09,941st

135e Varsity

08 April 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusNelson Ritsema001: Oude VierFinal A [5]09:45,051st
NERNereusNelson Ritsema001: Oude VierHeat 3[1]06:34,541st

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 July 2017 to 02 July 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus/SkøllMiriam Visser121: DE 8+ (NSK)Final A [4]06:23,381st
NERNereus/SkøllMiriam Visser121: DE 8+ (NSK)Heat 1[2]06:31,061st

Aegon Koninklijke - Holland Beker

24 June 2017 to 25 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
KNRKNRB-combi 2 (2)Monica Lanz130: W 8+ (Aegon Open National Championship)Final A [3]06:08,532nd
KNRKNRB-combi 2 (2)Monica Lanz130: W 8+ (Aegon Open National Championship)Heat 1[3]06:16,411st

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 June 2017 to 04 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus 1Miriam Visser121: DE 8+Final A [4]06:09,181st

134e Varsity

09 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusMick Makker001: Oude VierFinal A [3]09:48,741st
NERNereusMick Makker001: Oude VierHeat 1[5]06:38,371st

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2016 to 03 July 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusHijleke Nauta024: DEj 8+ (EJK)Heat 2[1]06:51,905th

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 June 2016 to 19 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusFreek Robbers104: SA 8+Final A [5]05:34,191st
NERNereus/Hoop/Willem IIIFemke Dekker128: DSA 8+Final A [5]06:41,363rd
NERNereus/Hoop/Willem IIIFemke Dekker128: DSA 8+Heat 2[4]
NERNereusHijleke Nauta024: DEj 8+Final A [1]06:47,794th
NERNereusHijleke Nauta024: DEj 8+Heat 1[4]06:48,552nd

ZRB 2016

11 June 2016 to 12 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusHijleke Nauta024: DEj 8+ (1000m Knock Out)Final A [1]
NERNereusHijleke Nauta024: DEj 8+ (1000m Knock Out)Semifinal 2[2]
NERNereusHijleke Nauta024: DEj 8+ (1000m Knock Out)Time Trial 03:16,701st

Aegon Koninklijke - Holland Beker

04 June 2016 to 05 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusHijleke Nauta134: WFm 8+Final A [4]07:01,033rd

Hollandia Roeiwedstrijden

21 May 2016 to 22 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusHijleke Nauta136: DB 8+Final A [6]06:50,101st
NERNereusKirsten Wielaard128: DSA 8+Final A [3]06:32,202nd
NERNereusHijleke Nauta136: DB 8+Heat 1[3]06:44,321st
NERNereusHijleke Nauta024: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [5]06:52,785th
NERNereusHijleke Nauta024: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 3[3]06:55,202nd

Damen Raceroei Regatta - TBI Laga Lustrumwedstrijden

07 May 2016 to 08 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusMalou Broekhuizen128: DSA 8+Final A [5]
NERNereusVeronique Meester203: DSA 2+Final A [5]05:07,671st
NERNereusVeronique Meester203: DSA 2+Semifinal 1[6]05:06,261st

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 April 2016 to 24 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusKirsten Wielaard128: DSA 8+Final A [3]

133e Varsity

10 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusNelson Ritsema001: Oude VierFinal A [3]10:43,991st
NERNereusNelson Ritsema001: Oude VierHeat 1[1]06:27,211st

ZRB 2015

20 June 2015 to 21 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusFreek Robbers104: SA 8+Final A [3]05:51,271st
NERNereusFreek Robbers104: SA 8+Heat 2[3]06:01,251st

ARB / Aegon NK 2015

06 June 2015 to 07 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusFreek Robbers104: SA 8+ (NK)Final A [2]05:42,412nd
NERNereusFreek Robbers104: SA 8+ (NK)Heat 2[4]05:42,772nd

132e Varsity

05 April 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus 1Nelson Ritsema020: O 4+Final A [4]06:56,671st
NERNereus 1Nelson Ritsema020: O 4+Heat 1[3]07:04,831st

Aegon Koninklijke - Holland Beker

28 June 2014 to 29 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus 2Tim Nelissen024: M 4+Final A [3]06:36,054th

Internationale Martini Regatta 2014

21 June 2014 to 22 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusTim Nelissen005: N 4+Final A [4]06:43,791st
NERNereusTim Nelissen005: N 4+Heat 1[4]06:42,101st

ARB / Aegon NK 2014

07 June 2014 to 08 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusTim Nelissen107: O 4+Final A [4]07:10,552nd
NERNereusTim Nelissen107: O 4+Heat 1[3]06:54,181st
NERNereusTim Nelissen005: N 4+Final A [5]06:52,012nd
NERNereusTim Nelissen005: N 4+Heat 1[5]07:30,031st

Hollandia Roeiwedstrijden / Njord Lustrumwedstrijden 2014

24 May 2014 to 25 May 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus 1Rik Rienks104: SA 8+Final A [7]05:46,743rd
NERNereus 1Rik Rienks104: SA 8+Heat 2[7]06:02,103rd

Westelijke Regatta 2014 - Aegon NK Klein

19 April 2014 to 20 April 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus 3Michiel Oyen104: SA 8+Final A [5]06:35,202nd

131e Varsity

06 April 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus 3Mark Buis040: N 4+Final A [4]06:50,942nd
NERNereus 3Mark Buis040: N 4+Heat 2[3]07:01,191st

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien / Argo Lustrum

06 July 2013 to 07 July 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusJules Bronk113: B 8+Final A [5]06:16,991st
NERNereusLisette van Alewijk171: DTal 8+Final A [3]08:13,886th
NERNereusLisette van Alewijk171: DTal 8+Heat 3[3]07:58,432nd
NERNereusJules Bronk007: Ej 8+Final A [6]06:11,881st
NERNereusJules Bronk007: Ej 8+Heat 1[4]06:05,911st

Aegon Koninklijke - Holland Beker

29 June 2013 to 30 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusJules Bronk136: MFm 8+Final A [5]05:51,982nd

Internationale Martini Regatta/Aegir Lustrumwedstrijden 2013

22 June 2013 to 23 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusJules Bronk007: Ej 8+Final B [4]07:14,385th
NERNereusJules Bronk007: Ej 8+Heat 2[3]07:07,194th

ARB / Aegon NK 2013

08 June 2013 to 09 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusTim Nelissen112: B 8+Final A [3]06:24,622nd

Westelijke Regatta - Saurus/Skadi Lustrumwedstrijden

25 May 2013 to 26 May 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusJules Bronk113: B 8+Final A [4]06:41,992nd
NERNereusJules Bronk113: B 8+Heat 2[4]07:08,481st
NERNereusJules Bronk007: Ej 8+Final B [3]07:12,922nd
NERNereusJules Bronk007: Ej 8+Heat 1[5]06:55,664th

ZRB 2013

11 May 2013 to 12 May 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusTim Nelissen113: B 8+Final B [4]06:32,133rd
NERNereusTom Odding112: B 4+Final B [2]07:03,661st
NERNereusTim Nelissen113: B 8+Heat 1[4]06:32,973rd
NERNereusTom Odding112: B 4+Heat 2[2]07:14,524th
NERNereus 2Tom Odding005: N 4+Final A [1]07:02,294th
NERNereusTim Nelissen007: Ej 8+ (1000m Knock Out)Time Trial 03:01,2310th
NERNereus 2Tom Odding005: N 4+Heat 1[2]06:53,972nd

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2013

20 April 2013 to 21 April 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusTim Nelissen112: B 8+Final A [4]06:16,886th
NERNereusTim Nelissen112: B 8+Heat 1[6]06:10,571st
NERNereusTim Nelissen007: Ej 8+ (EJK)Final A [2]06:29,913rd
NERNereusTim Nelissen007: Ej 8+ (EJK)Heat 1[3]06:42,941st

130e Varsity

07 April 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusTim Nelissen002: Jonge AchtFinal A [3]06:21,105th
NERNereusTim Nelissen002: Jonge AchtHeat 2[5]06:26,271st

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

17 March 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusTim Nelissen004: H 4e divisie 8+Time Trial 27:15,11st

38e Van Oord WinterWedstrijden

23 February 2013 to 24 February 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus 1Tim Nelissen067: B 8+Time Trial 18:18,32nd
NERNereusTim Nelissen061: Ej 8+Time Trial 19:03,22nd
NERNereusCederic van Petegem028: B 4+Time Trial 12:05,55th

Proteus-Eretes Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

30 June 2012 to 01 July 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusTim Nelissen172: HTal 8+Final 2[3]06:37,832nd