Ariënne Mulder

74 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien / Argo Lustrum

06 July 2013 to 07 July 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca/Laga/Triton/Pelargos (NSK)Haitske van der Schee129: DSA 8+ (NSK)Final A [3]07:26,476th
ORCOrca/TritonHaitske van der Schee133: DN 4-Final A [5]07:40,411st
ORCOrca/Laga/Triton/Pelargos (NSK)Haitske van der Schee129: DSA 8+ (NSK)Heat 2[6]07:20,112nd
ORCOrca/TritonHaitske van der Schee133: DN 4-Heat 1[5]07:36,091st
ORCOrca/TritonHaitske van der Schee020: DDev 4-Final A [2]07:36,692nd
ORCOrca/TritonHaitske van der Schee020: DDev 4-Heat 1[5]07:35,183rd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

29 June 2013 to 30 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca-combi 2Annewiek Grift128: W 8+ (Aegon NK)Final A [1]06:34,746th
ORCOrca/TritonHaitske van der Schee048: WDev 4-Final A [4]06:57,563rd
ORCOrca/Triton 2Haitske van der Schee032: W 4- (Aegon NK)Final A [1]07:13,956th

Internationale Martini Regatta/Aegir Lustrumwedstrijden 2013

22 June 2013 to 23 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca/TritonHaitske van der Schee133: DN 4-Heat 2[3]08:53,891st
ORCOrca/TritonHaitske van der Schee020: DDev 4-Final A [1]08:37,664th
ORCOrca/TritonHaitske van der Schee020: DDev 4-Heat 2[1]08:31,913rd

ARB / Aegon NK 2013

08 June 2013 to 09 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca/TritonHaitske van der Schee133: DN 4-Final A [4]07:45,572nd
ORCOrca/TritonHaitske van der Schee133: DN 4-Heat 1[4]07:47,451st
ORCOrca/TritonHaitske van der Schee027: DDev 4-Final A [2]07:38,661st
ORCOrca/TritonHaitske van der Schee027: DDev 4-Heat 2[7]07:59,813rd

Westelijke Regatta - Saurus/Skadi Lustrumwedstrijden

25 May 2013 to 26 May 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca/TritonHaitske van der Schee133: DN 4-Final A [5]08:19,074th
ORCOrca/TritonHaitske van der Schee133: DN 4-Heat 2[6]08:37,101st
ORCOrca/TritonHaitske van der Schee020: DDev 4-Final A [4]08:26,991st
ORCOrca/TritonHaitske van der Schee020: DDev 4-Heat 2[3]08:02,511st

ZRB 2013

11 May 2013 to 12 May 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca/TritonMarlies van der Lugt133: DN 4-Final A [2]07:29,672nd
ORCOrca/TritonMarlies van der Lugt133: DN 4-Heat 1[3]07:31,031st
ORCOrca/TritonMarlies van der Lugt020: DDev 4-Final B [3]07:18,292nd
ORCOrca/TritonMarlies van der Lugt020: DDev 4-Heat 2[1]07:17,034th

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2013

20 April 2013 to 21 April 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaMarlies van der Lugt020: DDev 4- (DK / Hoofdnr.)Final B [2]08:09,952nd
ORCOrcaMarlies van der Lugt020: DDev 4- (DK / Hoofdnr.)Heat 1[5]07:51,784th

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

17 March 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca/LagaAriënne Mulder008: D 2e divisie 8+Time Trial 29:41,13rd

38e Van Oord WinterWedstrijden

23 February 2013 to 24 February 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga/OrcaAriënne Mulder066: DSA 8+Time Trial 18:53,01st

Proteus-Eretes Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

30 June 2012 to 01 July 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca/OkeanosMilena Knappstein138: DB 8+Final A [6]06:45,661st
ORCOrca/OkeanosMilena Knappstein021: DEj 8+Final A [2]06:50,354th
ORCOrca/OkeanosMilena Knappstein021: DEj 8+Heat 1[4]06:53,703rd

Internationale Martini Regatta 2012

16 June 2012 to 17 June 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca/OkeanosMilena Knappstein138: DB 8+Final A [2]08:00,655th
ORCOrca/OkeanosMilena Knappstein021: DEj 8+Final A [2]07:38,825th
ORCOrca/OkeanosMilena Knappstein021: DEj 8+Heat 1[4]07:22,983rd

Koninklijke - Holland Beker

09 June 2012 to 10 June 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca/OkeanosMilena Knappstein134: WFm 8+Final A [6]06:51,082nd

ARB / Okeanos Lustrum Wedstrijden 2012

02 June 2012 to 03 June 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca/OkeanosMilena Knappstein138: DB 8+Final A [3]07:09,853rd
ORCOrca/OkeanosMilena Knappstein138: DB 8+Heat 1[5]07:21,111st
ORCOrca/OkeanosMilena Knappstein021: DEj 8+Final A [3]07:20,085th
ORCOrca/OkeanosMilena Knappstein021: DEj 8+Heat 2[6]06:55,332nd

Westelijke Regatta - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

19 May 2012 to 20 May 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaMilena Knappstein138: DB 8+Heat 2[4]07:20,754th
ORCOrcaMilena Knappstein021: DEj 8+Final B [5]06:52,611st
ORCOrcaMilena Knappstein021: DEj 8+Heat 2[3]06:58,004th

ZRB - Phocas Lustrumwedstrijden 2012

05 May 2012 to 06 May 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaMilena Knappstein021: DEj 8+Final B [2]03:24,331st
ORCOrcaMilena Knappstein021: DEj 8+Semifinal 1[2]03:25,392nd
ORCOrcaMilena Knappstein021: DEj 8+Quarterfinal 2[3]03:22,941st
ORCOrcaMilena Knappstein021: DEj 8+Time Trial 03:24,804th

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Roeien

21 April 2012 to 22 April 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaWillemiek Zweiphenning127: DB 8+Final A [4]06:53,112nd
ORCOrcaWillemiek Zweiphenning127: DB 8+Heat 2[3]06:54,201st
ORCOrcaWillemiek Zweiphenning024: DEj 8+ (EJK)Final A [5]06:56,575th
ORCOrcaWillemiek Zweiphenning024: DEj 8+ (EJK)Heat 3[3]06:57,161st

129e Varsity

08 April 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaWillemiek Zweiphenning004: Dames AchtFinal A [6]07:09,375th
ORCOrcaWillemiek Zweiphenning004: Dames AchtHeat 3[3]07:09,612nd

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

18 March 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaMilena Knappstein010: D 4e divisie 8+Time Trial 28:28,166th

Heineken Roeivierkamp 2012

10 March 2012 to 11 March 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaMilena Knappstein014: DEj8+Round D 18:01,13rd
ORCOrcaMilena Knappstein014: DEj8+Round C 02:29,14th
ORCOrcaMilena Knappstein014: DEj8+Round B 00:47,27th
ORCOrcaMilena Knappstein014: DEj8+Round A 08:33,73rd