Henk Jan Schuijt

171 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

07 July 2018 to 08 July 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga/Orca/VidarLars Lipman103: HE 4xFinal A [7]06:38,851st
ORCOrca (NSK)Henk Jan Schuijt101: HE 1xFinal A [3]08:09,674th
VIDVidar/OrcaJochem Kostelijk006: HG 4xFinal A [4]06:27,711st

Aegon Koninklijke - Holland Beker

30 June 2018 to 01 July 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 1Henk Jan Schuijt120: M 1xFinal B [1]08:20,673rd
ORCOrca 1Henk Jan Schuijt120: M 1xSemifinal A/B 1[1]09:09,496th
ORCOrca 1Henk Jan Schuijt120: M 1xRepechage [2]08:40,622nd
ORCOrca 1Henk Jan Schuijt120: M 1xHeat 3[4]08:02,134th

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 June 2018 to 17 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 1Henk Jan Schuijt101: HE 1xFinal A [1]07:09,634th
ORCOrca 1Henk Jan Schuijt101: HE 1xHeat 2[2]07:07,222nd
ORCOrca 1Daan Klomp004: HG 2-Final A [4]06:46,841st
ORCOrca 1Daan Klomp004: HG 2-Heat 2[5]07:10,441st

ZRB 2018

02 June 2018 to 03 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaHenk Jan Schuijt003: HG 1xFinal A [2]07:33,373rd
ORCOrcaHenk Jan Schuijt003: HG 1xTime Trial 05:25,092nd
ORCOrca 1Henk Jan Schuijt101: HE 1xFinal A [1]07:16,631st
ORCOrca 1Henk Jan Schuijt101: HE 1xHeat 1[2]07:24,772nd

Westelijke Regatta 2018

19 May 2018 to 20 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaErin Smeijsters104: HE 8+Final A [2]06:24,696th
ORCOrcaHenk Jan Schuijt101: HE 1xFinal A [4]07:43,668th
ORCOrca 1Henk Jan Schuijt003: HG 1xFinal A [3]07:43,173rd
ORCOrca 1Henk Jan Schuijt003: HG 1xHeat 1[4]07:36,451st

Damen Raceroei Regatta

05 May 2018 to 06 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca/VikingDaan Klomp103: HE 4xFinal A [5]06:22,993rd
ORCOrcaVincent Goris108: HG 2xFinal A [4]07:00,503rd
ORCOrca 2Henk Jan Schuijt003: HG 1xFinal A [7]08:11,201st
ORCOrca 2Henk Jan Schuijt003: HG 1xHeat 1[2]08:04,301st

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 April 2018 to 22 April 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaHenk Jan Schuijt003: HE 1xTime Trial 06:54,4126th

135e Varsity

08 April 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaHenk Jan Schuijt023: HG 1xFinal A [1]07:59,644th
ORCOrcaHenk Jan Schuijt023: HG 1xHeat 1[4]08:05,313rd

47e Asopos Najaarswedstrijden

21 October 2017 to 22 October 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
VIDVidar/OrcaKoen van Brussel018: G 4-Final A [4]06:40,741st

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 July 2017 to 02 July 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca/Phocas/VidarDogus Koker105: G 4+Final A [2]06:25,991st
ORCOrca/Phocas/VidarDogus Koker105: G 4+Heat 1[2]06:37,371st
ORCOrcaHenk Jan Schuijt001: G 1xFinal A [5]07:34,044th
ORCOrcaHenk Jan Schuijt001: G 1xHeat 3[1]07:25,271st

Aegon Koninklijke - Holland Beker

24 June 2017 to 25 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
VIDVidar/Orca 2Jochem Hoekstra111: M 2xHeat 1[5]06:45,264th
ORCOrcaErin Smeijsters056: MI 8+Heat 1[5]05:54,024th

ZRB 2017

10 June 2017 to 11 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaHenk Jan Schuijt001: G 1xFinal B [4]07:15,361st
ORCOrcaHenk Jan Schuijt001: G 1xHeat 2[2]07:25,402nd
ORCOrcaHenk Jan Schuijt147: E 1xFinal A [4]07:21,292nd
ORCOrcaHenk Jan Schuijt147: E 1xHeat 1[2]07:20,772nd

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 June 2017 to 04 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaHenk Jan Schuijt001: G 1xFinal A [5]07:16,753rd
ORCOrcaHenk Jan Schuijt001: G 1xHeat 1[3]07:34,451st

Damen Raceroei Regatta

06 May 2017 to 07 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaTimon de Boer106: G 2xFinal A [5]07:53,165th
ORCOrca 1Henk Jan Schuijt001: G 1xFinal A [6]09:24,095th
ORCOrca 1Henk Jan Schuijt001: G 1xHeat 3[5]08:19,441st

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2016 to 03 July 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
SAUSaurus/Proteus/Orca/VidarGerard van der Velden174: O 4xFinal A [6]05:59,781st
ORCOrca/VidarRikus van Groesen105: O 4-Final A [3]06:12,091st
ORCOrcaDjimmer Smits002: SA 4-Final A [2]06:07,983rd
ORCOrcaDjimmer Smits002: SA 4-Heat 1[3]06:09,412nd

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 June 2016 to 19 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 1Henk Jan Schuijt110: N 1xFinal A [2]07:58,015th
ORCOrca/VidarHenk Jan Schuijt109: N 2xFinal A [3]06:44,411st
ORCOrca 1Henk Jan Schuijt110: N 1xHeat 1[5]07:23,321st
ORCOrcaDjimmer Smits002: SA 4- Final A [3]06:10,374th
VIDVidar/OrcaHenk Jan Schuijt005: N 2xFinal A [3]06:46,071st

Aegon Koninklijke - Holland Beker

04 June 2016 to 05 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaDjimmer Smits114: M 4-Final A [4]06:38,125th
ORCOrcaDjimmer Smits114: M 4-Heat 2[5]06:35,032nd
ORCOrcaDjimmer Smits032: M 4-Final A [1]06:37,186th
ORCOrcaDjimmer Smits032: M 4-Heat 1[4]06:08,003rd

Hollandia Roeiwedstrijden

21 May 2016 to 22 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 1Henk Jan Schuijt110: N 1xFinal A [6]07:09,191st
ORCOrca 1Henk Jan Schuijt110: N 1xHeat 4[2]07:13,061st
ORCOrcaDjimmer Smits002: SA 4-Heat 3[3]06:10,604th

Damen Raceroei Regatta - TBI Laga Lustrumwedstrijden

07 May 2016 to 08 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 1Henk Jan Schuijt110: N 1xFinal A [2]08:02,675th
ORCOrca 1Henk Jan Schuijt110: N 1xHeat 3[2]07:51,902nd
ORCOrcaDjimmer Smits002: SA 4-Final A [4]06:11,512nd

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 April 2016 to 24 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 2Henk Jan Schuijt110: N 1xHeat 3[3]
ORCOrca 2Henk Jan Schuijt060: B 1xFinal A [5]
ORCOrca 2Henk Jan Schuijt060: B 1xHeat 1[6]09:53,241st

133e Varsity

10 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaDaan Klomp001: Oude VierFinal A [5]11:21,677th
ORCOrcaDaan Klomp001: Oude VierHeat 2[5]06:37,641st

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

04 July 2015 to 05 July 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
VIDVidar/Orcajan-willem Tempelaar104: SA 8+Final A [2]05:55,104th
ORCOrcaTimon de Boer162: N 2+Final A [3]07:43,423rd
ORCOrcaNiek Schumacher105: O 4-Final A [4]06:36,584th
VIDVidar/Orcajan-willem Tempelaar104: SA 8+Heat 2[4]06:10,792nd
ORCOrcaTimon de Boer162: N 2+Heat 2[6]08:09,671st
ORCOrca 2Niek Schumacher007: Dev 4-Final A [2]06:08,621st

Aegon Koninklijke - Holland Beker

27 June 2015 to 28 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaHenk Jan Schuijt121: M 2+Final A [2]07:57,982nd
ORCOrcaNiek Schumacher114: M 4-Final A [1]06:17,185th
ORCOrca 2Niek Schumacher050: MDev 4-Final A [4]06:49,452nd

ZRB 2015

20 June 2015 to 21 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 2Niek Schumacher007: Dev 4-Final B [3]03:19,971st
ORCOrca 2Niek Schumacher007: Dev 4-Semifinal 2[3]03:20,512nd
ORCOrca 2Niek Schumacher007: Dev 4-Quarterfinal 4[3]03:04,931st
ORCOrca 2Niek Schumacher007: Dev 4-Time Trial 03:04,892nd
ORCOrcaNiek Schumacher107: N 4-Final A [3]06:38,961st
ORCOrcaNiek Schumacher107: N 4-Heat 1[4]06:36,071st

ARB / Aegon NK 2015

06 June 2015 to 07 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 2Timon de Boer106: O 4+Final A [5]06:43,412nd
ORCOrca 2Timon de Boer106: O 4+Heat 2[3]06:49,372nd
ORCOrcaNiek Schumacher007: Dev 4-Final A [5]06:14,584th
ORCOrcaNiek Schumacher007: Dev 4-Heat 2[5]06:20,062nd

Westelijke Regatta 2015

23 May 2015 to 24 May 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 1Niek Schumacher107: N 4-Final A [3]06:21,623rd
ORCOrca 1Niek Schumacher107: N 4-Heat 2[3]06:24,872nd
ORCOrca 2Niek Schumacher007: Dev 4-Final B [3]07:14,591st
ORCOrca 2Niek Schumacher007: Dev 4-Heat 1[5]07:16,483rd

Damen Raceroei Regatta

02 May 2015 to 03 May 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 1Niek Schumacher107: N 4-Final A [5]06:26,773rd
ORCOrca 1Niek Schumacher107: N 4-Heat 1[6]06:35,081st
ORCOrca 2Niek Schumacher007: Dev 4-Final A [4]06:34,883rd
ORCOrca 2Niek Schumacher007: Dev 4-Heat 3[6]06:32,501st

Hollandia Roeiwedstrijden

17 April 2015 to 19 April 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaNiek Schumacher201: SA 8+Final A [6]06:28,175th
ORCOrca 2Niek Schumacher031: Dev 4-Final A [3]06:45,366th
ORCOrca 2Niek Schumacher031: Dev 4-Semifinal 1[6]06:25,672nd
ORCOrca 2Niek Schumacher031: Dev 4-Repechage 1[5]06:48,771st
ORCOrca 2Niek Schumacher031: Dev 4-Heat 3[6]07:09,343rd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

05 July 2014 to 06 July 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaSjoerd van der Velden113: B 8+Final A [4]05:54,851st
ORCOrcaSjoerd van der Velden113: B 8+Heat 2[3]06:10,611st
ORCOrcaSjoerd van der Velden007: Ej 8+Final A [7]06:11,516th
ORCOrcaSjoerd van der Velden007: Ej 8+Heat 3[4]06:04,042nd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

28 June 2014 to 29 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaSjoerd van der Velden137: MFm 8+Final A [5]05:51,203rd

Internationale Martini Regatta 2014

21 June 2014 to 22 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaSjoerd van der Velden112: B 8+Final A [3]06:11,605th
ORCOrcaSjoerd van der Velden112: B 8+Heat 1[4]06:16,931st
ORCOrcaSjoerd van der Velden007: Ej 8+Final A [5]06:12,984th
ORCOrcaSjoerd van der Velden007: Ej 8+Heat 1[4]06:03,022nd

ARB / Aegon NK 2014

07 June 2014 to 08 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaHenk Jan Schuijt111: B 1xFinal B [4]08:59,944th
ORCOrcaHenk Jan Schuijt111: B 1xHeat 1[3]07:59,914th
ORCOrca 2Henk Jan Schuijt004: N 1xHeat 4[6]08:58,645th

Westelijke Regatta 2014 - Aegon NK Klein

19 April 2014 to 20 April 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca/Newcastle UBCJasper Holst205: SA 2-Repechage 1[2]09:35,384th
ORCOrca/Newcastle UBCJasper Holst205: SA 2-Heat 3[6]07:56,084th

131e Varsity

06 April 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaDjimmer Smits001: Oude VierHeat 1[1]07:00,425th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien / Argo Lustrum

06 July 2013 to 07 July 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaMarcus Westerman104: SA 8+Final A [4]06:14,794th
ORCOrcaTimen Hartog108: N 4-Final A [5]07:19,376th
ORCOrcaMarcus Westerman104: SA 8+Heat 1[4]06:17,141st
ORCOrcaTimen Hartog108: N 4-Heat 2[2]06:49,801st
ORCOrcaTimen Hartog006: Dev 4-Final A [6]06:46,662nd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

29 June 2013 to 30 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca/SkøllSjoerd Hamburger130: M 8+Final A [1]05:36,894th
ORCOrca/SkøllSjoerd Hamburger130: M 8+Heat 2[5]05:44,243rd
ORCOrcaTimen Hartog049: MDev 4-Final A [2]06:25,584th

Internationale Martini Regatta/Aegir Lustrumwedstrijden 2013

22 June 2013 to 23 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaOlivier Schoemaker113: B 8+Final A [5]06:53,952nd
ORCOrcaMarcus Westerman107: O 4+Final A [3]08:05,364th
ORCOrcaTimen Hartog006: Dev 4-Heat 1[2]08:57,945th

ARB / Aegon NK 2013

08 June 2013 to 09 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca/ArgoJonathan Hijlkema103: SA 8+Final A [3]06:05,523rd
ORCOrcaTimen Hartog109: N 4-Final A [3]07:13,456th
ORCOrca/ArgoJonathan Hijlkema103: SA 8+Heat 2[7]06:11,572nd
ORCOrcaTimen Hartog109: N 4-Heat 1[4]07:00,312nd
ORCOrcaTimen Hartog007: Dev 4-Final A [2]06:53,352nd
ORCOrcaTimen Hartog007: Dev 4-Heat 2[4]07:10,673rd

Westelijke Regatta - Saurus/Skadi Lustrumwedstrijden

25 May 2013 to 26 May 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaTimen Hartog108: N 4-Final A [7]07:46,265th
ORCOrcaTimen Hartog006: Dev 4-Final A [5]08:24,475th
ORCOrcaTimen Hartog006: Dev 4-Heat 1[6]07:29,323rd

ZRB 2013

11 May 2013 to 12 May 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaTimen Hartog108: N 4-Final A [2]06:46,273rd
ORCOrcaTimen Hartog108: N 4-Heat 2[4]06:42,741st
ORCOrcaTimen Hartog006: Dev 4-Final B [3]06:43,322nd
ORCOrcaTimen Hartog006: Dev 4-Heat 2[2]06:34,942nd

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2013

20 April 2013 to 21 April 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaTimen Hartog110: N 4-Heat 1[6]06:42,504th
ORCOrcaTimen Hartog006: Dev 4-Final A 06:59,503rd
ORCOrcaTimen Hartog006: Dev 4-Heat 2[7]06:57,383rd

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

17 March 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca/Proteus/OkeanosHenk Jan Schuijt002: H 2e divisie 8+Time Trial 28:04,87th

Proteus-Eretes Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

30 June 2012 to 01 July 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaLucas de Haas113: B 8+Final A [5]06:03,702nd
ORCOrcaLucas de Haas007: Ej 8+Final A [4]06:03,144th
ORCOrcaLucas de Haas007: Ej 8+Heat 1[3]05:58,971st

Internationale Martini Regatta 2012

16 June 2012 to 17 June 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaLucas de Haas113: B 8+Final A [7]06:34,082nd

Koninklijke - Holland Beker

09 June 2012 to 10 June 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaLucas de Haas135: MFm 8+Final A [3]06:04,155th

ARB / Okeanos Lustrum Wedstrijden 2012

02 June 2012 to 03 June 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaLucas de Haas113: B 8+Final A [7]06:17,793rd
ORCOrcaLucas de Haas113: B 8+Heat 1[3]06:18,933rd
ORCOrcaLucas de Haas007: Ej 8+Final A [7]06:13,401st
ORCOrcaLucas de Haas007: Ej 8+Heat 1[6]06:18,983rd

Westelijke Regatta - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

19 May 2012 to 20 May 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaLucas de Haas113: B 8+Final A [2]06:06,552nd
ORCOrcaLucas de Haas113: B 8+Heat 2[7]06:17,623rd
ORCOrcaLucas de Haas007: Ej 8+Final A [2]06:04,614th
ORCOrcaLucas de Haas007: Ej 8+Heat 1[4]06:06,703rd

ZRB - Phocas Lustrumwedstrijden 2012

05 May 2012 to 06 May 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaLucas de Haas113: B 8+Heat 1[2]06:18,933rd
ORCOrcaLucas de Haas007: Ej 8+Final B [3]02:59,361st
ORCOrcaLucas de Haas007: Ej 8+Semifinal 1[2]02:58,532nd
ORCOrcaLucas de Haas007: Ej 8+Quarterfinal 2[3]02:59,991st
ORCOrcaLucas de Haas007: Ej 8+Time Trial 02:59,664th

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Roeien

21 April 2012 to 22 April 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaLucas de Haas109: B 8+Final A [2]06:10,114th
ORCOrcaLucas de Haas109: B 8+Heat 1[7]06:12,473rd
ORCOrcaLucas de Haas008: Ej 8+Final B [4]06:10,123rd
ORCOrcaLucas de Haas008: Ej 8+Heat 1[5]06:18,093rd

129e Varsity

08 April 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaLucas de Haas002: Jonge AchtFinal A [5]06:24,585th
ORCOrcaLucas de Haas002: Jonge AchtHeat 2[3]06:25,841st

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

18 March 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaLucas de Haas004: H 4e divisie 8+Time Trial 26:19,862nd

Heineken Roeivierkamp 2012

10 March 2012 to 11 March 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaLucas de Haas008: HEj8+Round D 16:07,91st
ORCOrcaLucas de Haas008: HEj8+Round C 02:08,72nd
ORCOrcaLucas de Haas008: HEj8+Round B 00:39,41st
ORCOrcaLucas de Haas008: HEj8+Round A 07:41,41st

37e Van Oord WinterWedstrijden

25 February 2012 to 26 February 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaLucas de Haas013: Ej 8+Time Trial 17:44,574th