Tessa Sturkenboom

77 races

Westelijke Regatta 2018

19 May 2018 to 20 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaLisanne van der Lelij128: DE 8+Final A [1]07:21,324th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2016 to 03 July 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 2Danielle Bruel125: DSA 2- (NSK)Heat 2[4]08:02,555th
ORCOrca 2Danielle Bruel020: DO 2-Heat 2[4]07:58,384th

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 June 2016 to 19 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 2Danielle Bruel125: DSA 2-Final A [5]07:56,693rd
ORCOrcaDanielle Bruel020: DO 2-Final A [2]07:45,892nd

ZRB 2016

11 June 2016 to 12 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaDanielle Bruel020: DO 2-Final A [2]08:03,552nd
ORCOrcaDanielle Bruel020: DO 2-Heat 1[3]08:03,851st
ORCOrcaDanielle Bruel125: DSA 2-Final A [2]07:58,392nd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

04 July 2015 to 05 July 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaLiselotte Van der Togt127: DSA 4xFinal A [2]06:57,652nd
ORCOrcaTessa Sturkenboom062: DB 1x (Hoofdnummer)Final A [4]08:12,892nd
ORCOrcaTessa Sturkenboom062: DB 1x (Hoofdnummer)Heat 3[4]08:13,931st

Aegon Koninklijke - Holland Beker

27 June 2015 to 28 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaWillemiek Zweiphenning033: W 4-Heat 1[1]07:36,004th

ZRB 2015

20 June 2015 to 21 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 2Carlijn Haringsma023: DDev 4- (1000m Knock Out)Final A [3]03:39,901st
ORCOrca 2Carlijn Haringsma023: DDev 4- (1000m Knock Out)Semifinal 1[3]03:39,791st
ORCOrca 2Carlijn Haringsma023: DDev 4- (1000m Knock Out)Quarterfinal 2[3]03:24,911st
ORCOrca 2Carlijn Haringsma023: DDev 4- (1000m Knock Out)Time Trial 03:19,641st

ARB / Aegon NK 2015

06 June 2015 to 07 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaWillemiek Zweiphenning129: DSA 8+ (NK)Final A [3]06:37,254th
ORCOrcaWillemiek Zweiphenning129: DSA 8+ (NK)Heat 1[3]06:38,831st
ORCOrca 2Willemiek Zweiphenning023: DDev 4-Final A [2]06:51,681st
ORCOrca 2Willemiek Zweiphenning023: DDev 4-Heat 3[2]06:58,021st

Westelijke Regatta 2015

23 May 2015 to 24 May 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaWillemiek Zweiphenning129: DSA 8+Final A [6]06:52,951st
ORCOrca 2Willemiek Zweiphenning023: DDev 4-Final A [5]08:08,131st
ORCOrca 2Willemiek Zweiphenning023: DDev 4-Heat 3[4]07:40,121st

Damen Raceroei Regatta

02 May 2015 to 03 May 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaWillemiek Zweiphenning130: DO 4-Final A [3]07:07,793rd
ORCOrca 2Willemiek Zweiphenning023: DDev 4-Final A [4]07:21,621st
ORCOrca 2Willemiek Zweiphenning023: DDev 4-Heat 1[5]07:22,021st

Hollandia Roeiwedstrijden

17 April 2015 to 19 April 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 2Willemiek Zweiphenning033: DDev 4- (DK)Final A [7]07:09,871st
ORCOrca 2Willemiek Zweiphenning033: DDev 4- (DK)Semifinal 1[5]07:20,133rd
ORCOrca 2Willemiek Zweiphenning033: DDev 4- (DK)Heat 2[3]07:45,231st

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

05 July 2014 to 06 July 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaTessa Sturkenboom130: DO 1xFinal A [2]08:22,895th
ORCOrca 2Tessa Sturkenboom136: DB 1xHeat 1[4]08:24,933rd
ORCOrca 2Tessa Sturkenboom018: DN 1xFinal A [5]08:19,696th
ORCOrca 2Tessa Sturkenboom018: DN 1xHeat 1[3]08:15,881st

Aegon Koninklijke - Holland Beker

28 June 2014 to 29 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
PROProteus/OrcaMarlies van der Lugt051: WDev 4-Final A [5]06:59,304th

Hollandia Roeiwedstrijden / Njord Lustrumwedstrijden 2014

24 May 2014 to 25 May 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaMyrna Brandt132: DN 4-Heat 1[7]07:34,784th
ORCOrcaMyrna Brandt020: DDev 4- (DK)Heat 2[6]07:39,115th

ZRB 2014

10 May 2014 to 11 May 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaAnnemiek Sodderland020: DDev 4- (1000m Knock Out)Time Trial 03:48,0412th
ORCOrcaAnnemiek Sodderland132: DN 4-Heat 1[2]07:29,573rd

Westelijke Regatta 2014 - Aegon NK Klein

19 April 2014 to 20 April 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaAnnemiek Sodderland111: DO 4-Heat 1[5]07:48,574th
ORCOrcaAnnemiek Sodderland006: DDev 4-Heat 3[4]08:16,794th

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

17 March 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca/LagaAriënne Mulder008: D 2e divisie 8+Time Trial 29:41,13rd

38e Van Oord WinterWedstrijden

23 February 2013 to 24 February 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga/OrcaAriënne Mulder066: DSA 8+Time Trial 18:53,01st

Proteus-Eretes Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

30 June 2012 to 01 July 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca/OkeanosMilena Knappstein138: DB 8+Final A [6]06:45,661st
ORCOrca/OkeanosMilena Knappstein021: DEj 8+Final A [2]06:50,354th
ORCOrca/OkeanosMilena Knappstein021: DEj 8+Heat 1[4]06:53,703rd

Internationale Martini Regatta 2012

16 June 2012 to 17 June 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca/OkeanosMilena Knappstein138: DB 8+Final A [2]08:00,655th
ORCOrca/OkeanosMilena Knappstein021: DEj 8+Final A [2]07:38,825th
ORCOrca/OkeanosMilena Knappstein021: DEj 8+Heat 1[4]07:22,983rd

Koninklijke - Holland Beker

09 June 2012 to 10 June 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca/OkeanosMilena Knappstein134: WFm 8+Final A [6]06:51,082nd

ARB / Okeanos Lustrum Wedstrijden 2012

02 June 2012 to 03 June 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca/OkeanosMilena Knappstein138: DB 8+Final A [3]07:09,853rd
ORCOrca/OkeanosMilena Knappstein138: DB 8+Heat 1[5]07:21,111st
ORCOrca/OkeanosMilena Knappstein021: DEj 8+Final A [3]07:20,085th
ORCOrca/OkeanosMilena Knappstein021: DEj 8+Heat 2[6]06:55,332nd

Westelijke Regatta - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

19 May 2012 to 20 May 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaMilena Knappstein138: DB 8+Heat 2[4]07:20,754th
ORCOrcaMilena Knappstein021: DEj 8+Final B [5]06:52,611st
ORCOrcaMilena Knappstein021: DEj 8+Heat 2[3]06:58,004th

ZRB - Phocas Lustrumwedstrijden 2012

05 May 2012 to 06 May 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaMilena Knappstein021: DEj 8+Final B [2]03:24,331st
ORCOrcaMilena Knappstein021: DEj 8+Semifinal 1[2]03:25,392nd
ORCOrcaMilena Knappstein021: DEj 8+Quarterfinal 2[3]03:22,941st
ORCOrcaMilena Knappstein021: DEj 8+Time Trial 03:24,804th

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Roeien

21 April 2012 to 22 April 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaWillemiek Zweiphenning127: DB 8+Final A [4]06:53,112nd
ORCOrcaWillemiek Zweiphenning127: DB 8+Heat 2[3]06:54,201st
ORCOrcaWillemiek Zweiphenning024: DEj 8+ (EJK)Final A [5]06:56,575th
ORCOrcaWillemiek Zweiphenning024: DEj 8+ (EJK)Heat 3[3]06:57,161st

129e Varsity

08 April 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaWillemiek Zweiphenning004: Dames AchtFinal A [6]07:09,375th
ORCOrcaWillemiek Zweiphenning004: Dames AchtHeat 3[3]07:09,612nd

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

18 March 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaMilena Knappstein010: D 4e divisie 8+Time Trial 28:28,166th

Heineken Roeivierkamp 2012

10 March 2012 to 11 March 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaMilena Knappstein014: DEj8+Round D 18:01,13rd
ORCOrcaMilena Knappstein014: DEj8+Round C 02:29,14th
ORCOrcaMilena Knappstein014: DEj8+Round B 00:47,27th
ORCOrcaMilena Knappstein014: DEj8+Round A 08:33,73rd