Tim Donker

72 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

07 July 2018 to 08 July 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaTim Donker110: HB 2xFinal A [6]08:01,074th
ORCOrcaTim Donker110: HB 2xHeat 2[6]07:43,611st

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2016 to 03 July 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaJeppe Rietveld107: N 4-Heat 2[5]06:30,095th
ORCOrcaJeppe Rietveld007: Dev 4- (DK)Heat 1[2]06:39,274th

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 June 2016 to 19 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaJeppe Rietveld107: N 4-Final A [5]06:20,992nd
ORCOrcaJeppe Rietveld107: N 4-Heat 2[4]06:31,222nd
ORCOrcaJeppe Rietveld007: Dev 4-Final B [6]06:25,402nd
ORCOrcaJeppe Rietveld007: Dev 4-Heat 1[5]06:21,914th

ZRB 2016

11 June 2016 to 12 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaJeppe Rietveld007: Dev 4- (1000m Knock Out)Final C [2]
ORCOrcaJeppe Rietveld007: Dev 4- (1000m Knock Out)Time Trial 03:07,846th
ORCOrcaJeppe Rietveld107: N 4-Final A [4]06:48,824th
ORCOrcaJeppe Rietveld107: N 4-Heat 2[4]06:36,512nd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

04 June 2016 to 05 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaNicos Starreveld131: M 8+Heat 1[2]06:27,665th
ORCOrcaJeppe Rietveld050: MDev 4-Final A [1]06:37,362nd

Hollandia Roeiwedstrijden

21 May 2016 to 22 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaJeppe Rietveld107: N 4-Heat 1[4]06:31,323rd
ORCOrcaJeppe Rietveld007: Dev 4- (Development Klassement)Final A [6]06:32,244th
ORCOrcaJeppe Rietveld007: Dev 4- (Development Klassement)Heat 1[5]06:40,032nd

Damen Raceroei Regatta - TBI Laga Lustrumwedstrijden

07 May 2016 to 08 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaJeppe Rietveld107: N 4-Final A [4]07:04,385th
ORCOrcaJeppe Rietveld107: N 4-Heat 1[5]06:49,431st
ORCOrcaJeppe Rietveld007: Dev 4-Final B [4]06:46,054th
ORCOrcaJeppe Rietveld007: Dev 4-Heat 2[3]06:46,833rd

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 April 2016 to 24 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaJeppe Rietveld251: Dev 4- (DK)Semifinal 1[4]
ORCOrcaJeppe Rietveld251: Dev 4- (DK)Time Trial 06:48,194th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

04 July 2015 to 05 July 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaTim Donker107: N 4-Final A [4]06:21,122nd
ORCOrcaTim Donker108: N 2-Heat 2[3]07:26,164th

Aegon Koninklijke - Holland Beker

27 June 2015 to 28 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaTim Donker022: M 4+Final A [5]07:12,025th

ZRB 2015

20 June 2015 to 21 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 1Tim Donker007: Dev 4- (1000m Knock Out)Final C [3]03:25,922nd
ORCOrca 1Tim Donker007: Dev 4- (1000m Knock Out)Quarterfinal 4[2]03:07,962nd
ORCOrca 1Tim Donker007: Dev 4- (1000m Knock Out)Time Trial 03:08,977th
ORCOrca 1Tim Donker106: O 4+Final A [2]06:59,421st
ORCOrca 1Tim Donker106: O 4+Heat 2[4]07:11,101st

ARB / Aegon NK 2015

06 June 2015 to 07 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 2Timon de Boer106: O 4+Final A [5]06:43,412nd
ORCOrca 2Timon de Boer106: O 4+Heat 2[3]06:49,372nd
ORCOrcaTim Donker004: O 2-Heat 1[5]07:16,945th

Westelijke Regatta 2015

23 May 2015 to 24 May 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaTim Donker105: O 4-Final A [5]06:45,255th
ORCOrca 1Tim Donker007: Dev 4-Heat 2[3]07:52,915th

Damen Raceroei Regatta

02 May 2015 to 03 May 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 2Tim Donker107: N 4-Final A [3]06:35,245th
ORCOrca 2Tim Donker107: N 4-Heat 2[5]06:40,802nd

Hollandia Roeiwedstrijden

17 April 2015 to 19 April 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaNiek Schumacher201: SA 8+Final A [6]06:28,175th
ORCOrca 1Tim Donker031: Dev 4- (DK)Final B [2]06:44,596th
ORCOrca 1Tim Donker031: Dev 4- (DK)Semifinal 1[2]06:44,796th
ORCOrca 1Tim Donker031: Dev 4- (DK)Repechage 2[3]06:46,072nd
ORCOrca 1Tim Donker031: Dev 4- (DK)Heat 1[4]07:21,264th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

05 July 2014 to 06 July 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaSjoerd van der Velden113: B 8+Final A [4]05:54,851st
ORCOrcaSjoerd van der Velden113: B 8+Heat 2[3]06:10,611st
ORCOrcaSjoerd van der Velden007: Ej 8+Final A [7]06:11,516th
ORCOrcaSjoerd van der Velden007: Ej 8+Heat 3[4]06:04,042nd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

28 June 2014 to 29 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaSjoerd van der Velden137: MFm 8+Final A [5]05:51,203rd

Internationale Martini Regatta 2014

21 June 2014 to 22 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaSjoerd van der Velden112: B 8+Final A [3]06:11,605th
ORCOrcaSjoerd van der Velden112: B 8+Heat 1[4]06:16,931st
ORCOrcaSjoerd van der Velden007: Ej 8+Final A [5]06:12,984th
ORCOrcaSjoerd van der Velden007: Ej 8+Heat 1[4]06:03,022nd

ARB / Aegon NK 2014

07 June 2014 to 08 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca/TritonSjoerd van der Velden113: B 8+Final B [5]06:33,002nd
ORCOrca/TritonSjoerd van der Velden113: B 8+Heat 2[7]06:10,973rd
ORCOrca/TritonSjoerd van der Velden007: Ej 8+Final A [3]06:16,356th
ORCOrca/TritonSjoerd van der Velden007: Ej 8+Heat 2[6]06:30,702nd

Hollandia Roeiwedstrijden / Njord Lustrumwedstrijden 2014

24 May 2014 to 25 May 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca/TritonSjoerd van der Velden112: B 8+Final A [7]06:02,772nd
ORCOrca/TritonSjoerd van der Velden112: B 8+Heat 1[6]06:13,152nd
ORCOrca/TritonSjoerd van der Velden007: Ej 8+ (EJK)Final B [2]06:07,971st
ORCOrca/TritonSjoerd van der Velden007: Ej 8+ (EJK)Heat 1[3]06:13,874th

ZRB 2014

10 May 2014 to 11 May 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaSjoerd van der Velden007: Ej 8+ (1000m Knock Out)Final C [4]03:09,974th
ORCOrcaSjoerd van der Velden007: Ej 8+ (1000m Knock Out)Quarterfinal 3[3]03:05,182nd
ORCOrcaSjoerd van der Velden007: Ej 8+ (1000m Knock Out)Time Trial 03:04,162nd

Westelijke Regatta 2014 - Aegon NK Klein

19 April 2014 to 20 April 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca/ProteusSjoerd van der Velden101: B 8+Heat 3[5]06:30,334th
ORCOrca/ProteusSjoerd van der Velden001: Ej 8+Heat 2[4]06:46,443rd

131e Varsity

06 April 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaSjoerd van der Velden002: Jonge AchtHeat 2[1]06:26,893rd

Westelijke Regatta - Saurus/Skadi Lustrumwedstrijden

25 May 2013 to 26 May 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaOlivier Schoemaker007: Ej 8+Final A [5]07:14,035th
ORCOrcaOlivier Schoemaker007: Ej 8+Heat 2[5]06:59,842nd

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

17 March 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 1Tim Donker023: HCL 8+Time Trial 28:53,83rd

38e Van Oord WinterWedstrijden

23 February 2013 to 24 February 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 2Tim Donker061: Ej 8+Time Trial 20:04,012th

Proteus-Eretes Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

30 June 2012 to 01 July 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaTim Donker172: HTal 8+Final 3[3]06:39,773rd

129e Varsity

08 April 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaMaarten van Keulen005: Ov4+Heat 3[3]08:48,504th