Timen Hartog

106 races

Aegon Koninklijke - Holland Beker

24 June 2017 to 25 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaErin Smeijsters056: MI 8+Heat 1[5]05:54,024th

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 April 2017 to 23 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 2Timen Hartog242: B 1xHeat 4[4]07:44,543rd

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 June 2016 to 19 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 2Nicos Starreveld106: O 4+Final A [4]06:23,131st
ORCOrca 2Nicos Starreveld106: O 4+Heat 2[6]06:38,311st

Aegon Koninklijke - Holland Beker

04 June 2016 to 05 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaNicos Starreveld131: M 8+Heat 1[2]06:27,665th
ORCOrcaNicos Starreveld029: M 4+Final A [4]06:46,611st
ORCOrcaNicos Starreveld029: M 4+Heat 2[3]06:37,991st

Hollandia Roeiwedstrijden

21 May 2016 to 22 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 1Nicos Starreveld106: O 4+Final A [3]06:31,241st
ORCOrca 1Nicos Starreveld106: O 4+Heat 1[3]06:40,651st

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 April 2016 to 24 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 2Timen Hartog205: SA 2- (NK)Final D [6]
ORCOrca 2Timen Hartog205: SA 2- (NK)Quarterfinal 2[2]08:18,826th
ORCOrca 2Timen Hartog205: SA 2- (NK)Time Trial 07:44,8024th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

04 July 2015 to 05 July 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
VIDVidar/Orcajan-willem Tempelaar104: SA 8+ (NSK)Final A [2]05:55,104th
ORCOrcaNiek Schumacher101: SA 2- (NSK)Final A [1]07:13,626th
ORCOrcaNiek Schumacher105: O 4-Final A [4]06:36,584th
VIDVidar/Orcajan-willem Tempelaar104: SA 8+ (NSK)Heat 2[4]06:10,792nd
ORCOrcaNiek Schumacher101: SA 2- (NSK)Heat 1[2]07:14,073rd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

27 June 2015 to 28 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaNiek Schumacher114: M 4-Final A [1]06:17,185th
ORCOrca 2Niek Schumacher050: MDev 4-Final A [4]06:49,452nd
ORCOrca 1Niek Schumacher013: M 2-Heat 1[5]07:29,315th

ZRB 2015

20 June 2015 to 21 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 2Niek Schumacher007: Dev 4- (1000m Knock Out)Final B [3]03:19,971st
ORCOrca 2Niek Schumacher007: Dev 4- (1000m Knock Out)Semifinal 2[3]03:20,512nd
ORCOrca 2Niek Schumacher007: Dev 4- (1000m Knock Out)Quarterfinal 4[3]03:04,931st
ORCOrca 2Niek Schumacher007: Dev 4- (1000m Knock Out)Time Trial 03:04,892nd
ORCOrcaNiek Schumacher107: N 4-Final A [3]06:38,961st
ORCOrcaNiek Schumacher107: N 4-Heat 1[4]06:36,071st

ARB / Aegon NK 2015

06 June 2015 to 07 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 1Niek Schumacher108: N 2-Final A [3]07:01,431st
ORCOrca 1Niek Schumacher108: N 2-Heat 1[2]07:10,071st
ORCOrcaNiek Schumacher007: Dev 4-Final A [5]06:14,584th
ORCOrcaNiek Schumacher007: Dev 4-Heat 2[5]06:20,062nd

Westelijke Regatta 2015

23 May 2015 to 24 May 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 1Niek Schumacher107: N 4-Final A [3]06:21,623rd
ORCOrca 1Niek Schumacher107: N 4-Heat 2[3]06:24,872nd
ORCOrca 2Niek Schumacher007: Dev 4-Final B [3]07:14,591st
ORCOrca 2Niek Schumacher007: Dev 4-Heat 1[5]07:16,483rd

Damen Raceroei Regatta

02 May 2015 to 03 May 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 1Niek Schumacher107: N 4-Final A [5]06:26,773rd
ORCOrca 1Niek Schumacher107: N 4-Heat 1[6]06:35,081st
ORCOrca 2Niek Schumacher007: Dev 4-Final A [4]06:34,883rd
ORCOrca 2Niek Schumacher007: Dev 4-Heat 3[6]06:32,501st

Hollandia Roeiwedstrijden

17 April 2015 to 19 April 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaNiek Schumacher201: SA 8+Final A [6]06:28,175th
ORCOrca 2Niek Schumacher031: Dev 4- (DK)Final A [3]06:45,366th
ORCOrca 2Niek Schumacher031: Dev 4- (DK)Semifinal 1[6]06:25,672nd
ORCOrca 2Niek Schumacher031: Dev 4- (DK)Repechage 1[5]06:48,771st
ORCOrca 2Niek Schumacher031: Dev 4- (DK)Heat 3[6]07:09,343rd

132e Varsity

05 April 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaDjimmer Smits001: Oude VierHeat 2[1]06:47,183rd

ZRB 2014

10 May 2014 to 11 May 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaSjoerd van der Velden007: Ej 8+ (1000m Knock Out)Final C [4]03:09,974th
ORCOrcaSjoerd van der Velden007: Ej 8+ (1000m Knock Out)Quarterfinal 3[3]03:05,182nd
ORCOrcaSjoerd van der Velden007: Ej 8+ (1000m Knock Out)Time Trial 03:04,162nd

131e Varsity

06 April 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaSjoerd van der Velden002: Jonge AchtHeat 2[1]06:26,893rd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien / Argo Lustrum

06 July 2013 to 07 July 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaMarcus Westerman104: SA 8+ (NSK)Final A [4]06:14,794th
ORCOrcaTimen Hartog108: N 4-Final A [5]07:19,376th
ORCOrcaMarcus Westerman104: SA 8+ (NSK)Heat 1[4]06:17,141st
ORCOrcaTimen Hartog108: N 4-Heat 2[2]06:49,801st
ORCOrcaTimen Hartog006: Dev 4-Final A [6]06:46,662nd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

29 June 2013 to 30 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca/SkøllSjoerd Hamburger130: M 8+ (Aegon NK)Final A [1]05:36,894th
ORCOrca/SkøllSjoerd Hamburger130: M 8+ (Aegon NK)Heat 2[5]05:44,243rd
ORCOrcaTimen Hartog049: MDev 4-Final A [2]06:25,584th

Internationale Martini Regatta/Aegir Lustrumwedstrijden 2013

22 June 2013 to 23 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaTimen Hartog006: Dev 4-Heat 1[2]08:57,945th

ARB / Aegon NK 2013

08 June 2013 to 09 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca/ArgoJonathan Hijlkema103: SA 8+Final A [3]06:05,523rd
ORCOrcaTimen Hartog109: N 4-Final A [3]07:13,456th
ORCOrca/ArgoJonathan Hijlkema103: SA 8+Heat 2[7]06:11,572nd
ORCOrcaTimen Hartog109: N 4-Heat 1[4]07:00,312nd
ORCOrcaTimen Hartog007: Dev 4-Final A [2]06:53,352nd
ORCOrcaTimen Hartog007: Dev 4-Heat 2[4]07:10,673rd

Westelijke Regatta - Saurus/Skadi Lustrumwedstrijden

25 May 2013 to 26 May 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaTimen Hartog108: N 4-Final A [7]07:46,265th
ORCOrcaTimen Hartog006: Dev 4-Final A [5]08:24,475th
ORCOrcaTimen Hartog006: Dev 4-Heat 1[6]07:29,323rd

ZRB 2013

11 May 2013 to 12 May 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaTimen Hartog108: N 4-Final A [2]06:46,273rd
ORCOrcaTimen Hartog108: N 4-Heat 2[4]06:42,741st
ORCOrcaTimen Hartog006: Dev 4-Final B [3]06:43,322nd
ORCOrcaTimen Hartog006: Dev 4-Heat 2[2]06:34,942nd

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2013

20 April 2013 to 21 April 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaTimen Hartog110: N 4-Heat 1[6]06:42,504th
ORCOrcaTimen Hartog006: Dev 4- (DK)Final A 06:59,503rd
ORCOrcaTimen Hartog006: Dev 4- (DK)Heat 2[7]06:57,383rd

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

17 March 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaDjimmer Smits001: H 1e divisie 8+Time Trial 25:52,85th

Proteus-Eretes Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

30 June 2012 to 01 July 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaLucas de Haas113: B 8+Final A [5]06:03,702nd
ORCOrcaLucas de Haas007: Ej 8+Final A [4]06:03,144th
ORCOrcaLucas de Haas007: Ej 8+Heat 1[3]05:58,971st

Internationale Martini Regatta 2012

16 June 2012 to 17 June 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaLucas de Haas113: B 8+Final A [7]06:34,082nd
ORCOrcaLucas de Haas007: Ej 8+Final A [6]06:36,043rd
ORCOrcaLucas de Haas007: Ej 8+Heat 1[5]06:46,202nd

Koninklijke - Holland Beker

09 June 2012 to 10 June 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaLucas de Haas135: MFm 8+Final A [3]06:04,155th

ARB / Okeanos Lustrum Wedstrijden 2012

02 June 2012 to 03 June 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaLucas de Haas113: B 8+Final A [7]06:17,793rd
ORCOrcaLucas de Haas113: B 8+Heat 1[3]06:18,933rd
ORCOrcaLucas de Haas007: Ej 8+Final A [7]06:13,401st
ORCOrcaLucas de Haas007: Ej 8+Heat 1[6]06:18,983rd

Westelijke Regatta - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

19 May 2012 to 20 May 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaLucas de Haas113: B 8+Final A [2]06:06,552nd
ORCOrcaLucas de Haas113: B 8+Heat 2[7]06:17,623rd
ORCOrcaLucas de Haas007: Ej 8+Final A [2]06:04,614th
ORCOrcaLucas de Haas007: Ej 8+Heat 1[4]06:06,703rd

ZRB - Phocas Lustrumwedstrijden 2012

05 May 2012 to 06 May 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaLucas de Haas113: B 8+Heat 1[2]06:18,933rd
ORCOrcaLucas de Haas007: Ej 8+Final B [3]02:59,361st
ORCOrcaLucas de Haas007: Ej 8+Semifinal 1[2]02:58,532nd
ORCOrcaLucas de Haas007: Ej 8+Quarterfinal 2[3]02:59,991st
ORCOrcaLucas de Haas007: Ej 8+Time Trial 02:59,664th

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Roeien

21 April 2012 to 22 April 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaLucas de Haas109: B 8+Final A [2]06:10,114th
ORCOrcaLucas de Haas109: B 8+Heat 1[7]06:12,473rd
ORCOrcaLucas de Haas008: Ej 8+ (EJK)Final B [4]06:10,123rd
ORCOrcaLucas de Haas008: Ej 8+ (EJK)Heat 1[5]06:18,093rd

129e Varsity

08 April 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaLucas de Haas002: Jonge AchtFinal A [5]06:24,585th
ORCOrcaLucas de Haas002: Jonge AchtHeat 2[3]06:25,841st

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

18 March 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaLucas de Haas004: H 4e divisie 8+Time Trial 26:19,862nd

Heineken Roeivierkamp 2012

10 March 2012 to 11 March 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaLucas de Haas008: HEj8+Round D 16:07,91st
ORCOrcaLucas de Haas008: HEj8+Round C 02:08,72nd
ORCOrcaLucas de Haas008: HEj8+Round B 00:39,41st
ORCOrcaLucas de Haas008: HEj8+Round A 07:41,41st

37e Van Oord WinterWedstrijden

25 February 2012 to 26 February 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaLucas de Haas013: Ej 8+Time Trial 17:44,574th