Timon de Boer

143 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

07 July 2018 to 08 July 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca/NjordErin Smeijsters105: HG 4-Final A [4]07:02,511st
ORCOrca/NjordErin Smeijsters105: HG 4-Heat 1[5]06:33,362nd
ORCOrca 2Erin Smeijsters005: HG 4+Final A [4]07:00,354th
ORCOrca 2Erin Smeijsters004: HG 2-Heat 3[5]07:56,076th
ORCOrca 2Erin Smeijsters005: HG 4+Heat 2[5]06:48,331st

Aegon Koninklijke - Holland Beker

30 June 2018 to 01 July 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaCas Klingenberg004: M 8+Final A [3]06:30,763rd

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 June 2018 to 17 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
TRITriton/OrcaTimon de Boer107: HG 4+Heat 2[5]06:39,654th
ORCOrca 2Erin Smeijsters004: HG 2-Final A [2]07:16,284th
ORCOrca 2Erin Smeijsters004: HG 2-Heat 1[5]07:08,641st

ZRB 2018

02 June 2018 to 03 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 2Erin Smeijsters004: HG 2-Final A [4]07:33,454th
TRITriton/OrcaJeroen Haesenbos005: HG 4+Heat 1[3]07:00,422nd
ORCOrca 2Erin Smeijsters004: HG 2-Time Trial 05:13,333rd
ORCOrcaErin Smeijsters102: HE 2-Final A [3]07:14,792nd

Westelijke Regatta 2018

19 May 2018 to 20 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaErin Smeijsters104: HE 8+Final A [2]06:24,696th
ORCOrca 2Timon de Boer107: HG 4+Final A [6]07:01,932nd
ORCOrca 2Timon de Boer107: HG 4+Heat 2[5]06:56,432nd
ORCOrca 1Timon de Boer004: HG 2-Final A [3]07:25,952nd
ORCOrca 1Timon de Boer004: HG 2-Heat 2[3]07:30,112nd

Damen Raceroei Regatta

05 May 2018 to 06 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca/VidarErin Smeijsters107: HG 4+Final A [1]07:02,243rd
ORCOrca/VidarErin Smeijsters107: HG 4+Heat 2[3]07:01,873rd
ORCOrca 2Timon de Boer005: HG 4+Final A [5]07:04,772nd
ORCOrca 2Timon de Boer005: HG 4+Heat 2[6]07:08,421st

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 April 2018 to 22 April 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaErin Smeijsters208: HG 4+Final A [2]06:49,163rd
ORCOrcaErin Smeijsters208: HG 4+Heat 2[4]07:04,081st
ORCOrca 1Erin Smeijsters105: HG 4+Final A [3]07:16,663rd
ORCOrca 1Erin Smeijsters105: HG 4+Heat 1[4]07:20,101st

135e Varsity

08 April 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaErin Smeijsters001: Oude VierHeat 3[4]07:02,705th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 July 2017 to 02 July 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaErin Smeijsters104: G 4-Final A [4]06:35,383rd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

24 June 2017 to 25 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaErin Smeijsters056: MI 8+Heat 1[5]05:54,024th

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 June 2017 to 04 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca/SkadiErin Smeijsters103: E 8+Final A [4]05:54,835th
ORCOrca/SkadiErin Smeijsters103: E 8+Heat 2[6]05:34,392nd
ORCOrcaTimon de Boer107: B 1xHeat 2[2]07:16,214th
ORCOrca/SkadiNicos Starreveld206: G 4+Final A [5]06:27,943rd
ORCOrca/SkadiNicos Starreveld206: G 4+Heat 1[4]06:37,232nd

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 May 2017 to 21 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 1Timon de Boer001: G 1xHeat 3[5]07:47,256th

Damen Raceroei Regatta

06 May 2017 to 07 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaTimon de Boer106: G 2xFinal A [5]07:53,165th
ORCOrca 2Timon de Boer001: G 1xFinal B [4]09:32,985th
ORCOrca 2Timon de Boer001: G 1xHeat 4[4]08:46,103rd

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 April 2017 to 23 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 1Timon de Boer242: B 1xHeat 1[4]07:52,264th

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 June 2016 to 19 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 2Nicos Starreveld106: O 4+Final A [4]06:23,131st
ORCOrca 2Nicos Starreveld106: O 4+Heat 2[6]06:38,311st
ORCOrcaJurgen Langenhorst005: N 2xFinal A [2]07:03,333rd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

04 June 2016 to 05 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaNicos Starreveld131: M 8+Heat 1[2]06:27,665th
ORCOrcaNicos Starreveld029: M 4+Final A [4]06:46,611st
ORCOrcaNicos Starreveld029: M 4+Heat 2[3]06:37,991st

Hollandia Roeiwedstrijden

21 May 2016 to 22 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 1Nicos Starreveld106: O 4+Final A [3]06:31,241st
ORCOrca 1Nicos Starreveld106: O 4+Heat 1[3]06:40,651st
ORCOrcaTimon de Boer005: N 2xFinal A [5]07:06,403rd

Damen Raceroei Regatta - TBI Laga Lustrumwedstrijden

07 May 2016 to 08 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaRobin van Putten106: O 4+Final A [4]07:07,452nd
ORCOrcaRobin van Putten006: N 4+Final A [5]06:54,835th
ORCOrcaRobin van Putten006: N 4+Heat 2[4]06:56,892nd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

04 July 2015 to 05 July 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
VIDVidar/Orcajan-willem Tempelaar104: SA 8+ (NSK)Final A [2]05:55,104th
ORCOrcaTimon de Boer162: N 2+ (Platvoetbokaal)Final A [3]07:43,423rd
ORCOrcaNiek Schumacher105: O 4-Final A [4]06:36,584th
VIDVidar/Orcajan-willem Tempelaar104: SA 8+ (NSK)Heat 2[4]06:10,792nd
ORCOrcaTimon de Boer162: N 2+ (Platvoetbokaal)Heat 2[6]08:09,671st
ORCOrca 2Niek Schumacher007: Dev 4- (DK)Final A [2]06:08,621st

Aegon Koninklijke - Holland Beker

27 June 2015 to 28 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaHenk Jan Schuijt121: M 2+Final A [2]07:57,982nd
ORCOrcaNiek Schumacher114: M 4-Final A [1]06:17,185th
ORCOrca 2Niek Schumacher050: MDev 4-Final A [4]06:49,452nd

ZRB 2015

20 June 2015 to 21 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 2Niek Schumacher007: Dev 4- (1000m Knock Out)Final B [3]03:19,971st
ORCOrca 2Niek Schumacher007: Dev 4- (1000m Knock Out)Semifinal 2[3]03:20,512nd
ORCOrca 2Niek Schumacher007: Dev 4- (1000m Knock Out)Quarterfinal 4[3]03:04,931st
ORCOrca 2Niek Schumacher007: Dev 4- (1000m Knock Out)Time Trial 03:04,892nd
ORCOrcaNiek Schumacher107: N 4-Final A [3]06:38,961st
ORCOrcaNiek Schumacher107: N 4-Heat 1[4]06:36,071st

ARB / Aegon NK 2015

06 June 2015 to 07 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 2Timon de Boer106: O 4+Final A [5]06:43,412nd
ORCOrca 2Timon de Boer106: O 4+Heat 2[3]06:49,372nd
ORCOrcaNiek Schumacher007: Dev 4-Final A [5]06:14,584th
ORCOrcaNiek Schumacher007: Dev 4-Heat 2[5]06:20,062nd

Westelijke Regatta 2015

23 May 2015 to 24 May 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 1Niek Schumacher107: N 4-Final A [3]06:21,623rd
ORCOrca 1Niek Schumacher107: N 4-Heat 2[3]06:24,872nd
ORCOrca 2Niek Schumacher007: Dev 4-Final B [3]07:14,591st
ORCOrca 2Niek Schumacher007: Dev 4-Heat 1[5]07:16,483rd

Damen Raceroei Regatta

02 May 2015 to 03 May 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 1Niek Schumacher107: N 4-Final A [5]06:26,773rd
ORCOrca 1Niek Schumacher107: N 4-Heat 1[6]06:35,081st
ORCOrca 2Niek Schumacher007: Dev 4-Final A [4]06:34,883rd
ORCOrca 2Niek Schumacher007: Dev 4-Heat 3[6]06:32,501st

Hollandia Roeiwedstrijden

17 April 2015 to 19 April 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaNiek Schumacher201: SA 8+Final A [6]06:28,175th
ORCOrca 2Niek Schumacher031: Dev 4- (DK)Final A [3]06:45,366th
ORCOrca 2Niek Schumacher031: Dev 4- (DK)Semifinal 1[6]06:25,672nd
ORCOrca 2Niek Schumacher031: Dev 4- (DK)Repechage 1[5]06:48,771st
ORCOrca 2Niek Schumacher031: Dev 4- (DK)Heat 3[6]07:09,343rd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

05 July 2014 to 06 July 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaJeroen Haesenbos107: O 4+Final A [5]06:59,626th
ORCOrcaJeroen Haesenbos005: N 4+Final A [6]06:49,104th
ORCOrcaJeroen Haesenbos005: N 4+Heat 2[3]06:51,152nd

Internationale Martini Regatta 2014

21 June 2014 to 22 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaJeroen Haesenbos111: B 4+Final A [4]06:45,981st
ORCOrcaJeroen Haesenbos111: B 4+Heat 1[5]06:49,851st
ORCOrcaJeroen Haesenbos005: N 4+Final A [3]06:51,193rd
ORCOrcaJeroen Haesenbos005: N 4+Heat 2[3]06:44,931st

ARB / Aegon NK 2014

07 June 2014 to 08 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaJeroen Haesenbos107: O 4+Final A [3]07:11,893rd
ORCOrcaJeroen Haesenbos107: O 4+Heat 1[4]06:56,082nd
ORCOrcaJeroen Haesenbos005: N 4+Final A [6]06:54,963rd
ORCOrcaJeroen Haesenbos005: N 4+Heat 1[4]07:31,312nd

Hollandia Roeiwedstrijden / Njord Lustrumwedstrijden 2014

24 May 2014 to 25 May 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaNiek Schumacher107: N 4-Heat 1[5]06:46,144th
ORCOrcaNiek Schumacher006: Dev 4- (DK)Heat 3[5]06:43,296th

ZRB 2014

10 May 2014 to 11 May 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaNiek Schumacher006: Dev 4- (1000m Knock Out)Time Trial 03:21,3512th
ORCOrcaNiek Schumacher107: N 4-Heat 1[3]06:42,373rd

Damen Raceroei Regatta

03 May 2014 to 04 May 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 1Niek Schumacher106: O 4-Heat 2[7]06:52,964th
ORCOrcaNiek Schumacher002: SA 4-Heat 2[5]07:30,254th

Westelijke Regatta 2014 - Aegon NK Klein

19 April 2014 to 20 April 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 1Niek Schumacher109: O 4-Heat 2[4]06:53,032nd
ORCOrcaNiek Schumacher004: Dev 4-Heat 3[3]07:25,545th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien / Argo Lustrum

06 July 2013 to 07 July 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaOlivier Schoemaker113: B 8+Final A [7]06:28,643rd
ORCOrcaOlivier Schoemaker007: Ej 8+Final B [6]06:26,212nd
ORCOrcaOlivier Schoemaker007: Ej 8+Heat 2[4]06:21,373rd

Internationale Martini Regatta/Aegir Lustrumwedstrijden 2013

22 June 2013 to 23 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaOlivier Schoemaker113: B 8+Final A [5]06:53,952nd
ORCOrca/Phocas/SkøllOlivier Schoemaker007: Ej 8+Final B [5]07:01,974th
ORCOrca/Phocas/SkøllOlivier Schoemaker007: Ej 8+Heat 2[2]07:18,665th

ARB / Aegon NK 2013

08 June 2013 to 09 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaOlivier Schoemaker112: B 8+Final A [6]06:35,675th
ORCOrcaOlivier Schoemaker010: Ej 8+Heat 1[6]06:43,405th

Westelijke Regatta - Saurus/Skadi Lustrumwedstrijden

25 May 2013 to 26 May 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaOlivier Schoemaker113: B 8+Final A [6]06:51,574th
ORCOrcaOlivier Schoemaker113: B 8+Heat 2[5]07:11,312nd
ORCOrcaOlivier Schoemaker007: Ej 8+Final A [5]07:14,035th
ORCOrcaOlivier Schoemaker007: Ej 8+Heat 2[5]06:59,842nd

ZRB 2013

11 May 2013 to 12 May 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaOlivier Schoemaker113: B 8+Final A [4]06:32,664th
ORCOrcaOlivier Schoemaker113: B 8+Heat 3[2]06:25,032nd
ORCOrcaOlivier Schoemaker007: Ej 8+ (1000m Knock Out)Final C [4]03:02,901st
ORCOrcaOlivier Schoemaker007: Ej 8+ (1000m Knock Out)Quarterfinal 2[3]03:05,082nd
ORCOrcaOlivier Schoemaker007: Ej 8+ (1000m Knock Out)Time Trial 02:57,254th

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2013

20 April 2013 to 21 April 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaOlivier Schoemaker112: B 8+Heat 3[4]06:23,275th
ORCOrcaOlivier Schoemaker007: Ej 8+ (EJK)Final A 06:26,241st
ORCOrcaOlivier Schoemaker007: Ej 8+ (EJK)Heat 3[2]06:40,901st

130e Varsity

07 April 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaOlivier Schoemaker002: Jonge AchtHeat 2[2]06:32,283rd

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

17 March 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaNiek Schumacher004: H 4e divisie 8+Time Trial 27:37,56th

38e Van Oord WinterWedstrijden

23 February 2013 to 24 February 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 1Niek Schumacher061: Ej 8+Time Trial 19:31,06th

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

18 March 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaPim Vincentie023: HCL 8+Time Trial 28:25,6511th

Heineken Roeivierkamp 2012

10 March 2012 to 11 March 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 1Pim Vincentie025: HCl8+Round B 00:46,324th
ORCOrca 1Pim Vincentie025: HCl8+Round A 08:06,29th