Willemiek Zweiphenning

73 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

04 July 2015 to 05 July 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaLiselotte Van der Togt127: DSA 4xFinal A [2]06:57,652nd
ORCOrcaWillemiek Zweiphenning020: DO 2-Final A [6]07:51,295th
ORCOrcaWillemiek Zweiphenning020: DO 2-Heat 1[6]07:48,233rd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

27 June 2015 to 28 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaWillemiek Zweiphenning033: W 4-Heat 1[1]07:36,004th

ZRB 2015

20 June 2015 to 21 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 2Carlijn Haringsma023: DDev 4- (1000m Knock Out)Final A [3]03:39,901st
ORCOrca 2Carlijn Haringsma023: DDev 4- (1000m Knock Out)Semifinal 1[3]03:39,791st
ORCOrca 2Carlijn Haringsma023: DDev 4- (1000m Knock Out)Quarterfinal 2[3]03:24,911st
ORCOrca 2Carlijn Haringsma023: DDev 4- (1000m Knock Out)Time Trial 03:19,641st

ARB / Aegon NK 2015

06 June 2015 to 07 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaWillemiek Zweiphenning129: DSA 8+ (NK)Final A [3]06:37,254th
ORCOrcaWillemiek Zweiphenning129: DSA 8+ (NK)Heat 1[3]06:38,831st
ORCOrca 2Willemiek Zweiphenning023: DDev 4-Final A [2]06:51,681st
ORCOrca 2Willemiek Zweiphenning023: DDev 4-Heat 3[2]06:58,021st

Westelijke Regatta 2015

23 May 2015 to 24 May 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaWillemiek Zweiphenning129: DSA 8+Final A [6]06:52,951st
ORCOrca 2Willemiek Zweiphenning023: DDev 4-Final A [5]08:08,131st
ORCOrca 2Willemiek Zweiphenning023: DDev 4-Heat 3[4]07:40,121st

Damen Raceroei Regatta

02 May 2015 to 03 May 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaWillemiek Zweiphenning130: DO 4-Final A [3]07:07,793rd
ORCOrca 2Willemiek Zweiphenning023: DDev 4-Final A [4]07:21,621st
ORCOrca 2Willemiek Zweiphenning023: DDev 4-Heat 1[5]07:22,021st

Hollandia Roeiwedstrijden

17 April 2015 to 19 April 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 2Willemiek Zweiphenning033: DDev 4- (DK)Final A [7]07:09,871st
ORCOrca 2Willemiek Zweiphenning033: DDev 4- (DK)Semifinal 1[5]07:20,133rd
ORCOrca 2Willemiek Zweiphenning033: DDev 4- (DK)Heat 2[3]07:45,231st

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

05 July 2014 to 06 July 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 3Willemiek Zweiphenning136: DB 1xHeat 2[4]08:26,033rd
ORCOrca 3Willemiek Zweiphenning018: DN 1xHeat 2[5]08:30,825th

ARB / Aegon NK 2014

07 June 2014 to 08 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
PROProteus/OrcaMarlies van der Lugt020: DDev 4-Final A [5]07:00,254th
PROProteus/OrcaMarlies van der Lugt020: DDev 4-Heat 2[7]07:50,411st

ZRB 2014

10 May 2014 to 11 May 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 1Willemiek Zweiphenning065: DN 1xHeat 1[2]09:09,012nd
ORCOrca 1Willemiek Zweiphenning185: DB 1xHeat 2[2]08:32,394th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien / Argo Lustrum

06 July 2013 to 07 July 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca/Laga/Triton/Pelargos (NSK)Haitske van der Schee129: DSA 8+ (NSK)Final A [3]07:26,476th
ORCOrca/TritonHaitske van der Schee133: DN 4-Final A [5]07:40,411st
ORCOrca/Laga/Triton/Pelargos (NSK)Haitske van der Schee129: DSA 8+ (NSK)Heat 2[6]07:20,112nd
ORCOrca/TritonHaitske van der Schee133: DN 4-Heat 1[5]07:36,091st
ORCOrca/TritonHaitske van der Schee020: DDev 4-Final A [2]07:36,692nd
ORCOrca/TritonHaitske van der Schee020: DDev 4-Heat 1[5]07:35,183rd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

29 June 2013 to 30 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca-combi 2Annewiek Grift128: W 8+ (Aegon NK)Final A [1]06:34,746th
ORCOrca/TritonHaitske van der Schee048: WDev 4-Final A [4]06:57,563rd
ORCOrca/Triton 2Haitske van der Schee032: W 4- (Aegon NK)Final A [1]07:13,956th

Internationale Martini Regatta/Aegir Lustrumwedstrijden 2013

22 June 2013 to 23 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca/TritonHaitske van der Schee133: DN 4-Heat 2[3]08:53,891st
ORCOrca/TritonHaitske van der Schee020: DDev 4-Final A [1]08:37,664th
ORCOrca/TritonHaitske van der Schee020: DDev 4-Heat 2[1]08:31,913rd

ARB / Aegon NK 2013

08 June 2013 to 09 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca/TritonHaitske van der Schee133: DN 4-Final A [4]07:45,572nd
ORCOrca/TritonHaitske van der Schee133: DN 4-Heat 1[4]07:47,451st
ORCOrca/TritonHaitske van der Schee027: DDev 4-Final A [2]07:38,661st
ORCOrca/TritonHaitske van der Schee027: DDev 4-Heat 2[7]07:59,813rd

Westelijke Regatta - Saurus/Skadi Lustrumwedstrijden

25 May 2013 to 26 May 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca/TritonHaitske van der Schee133: DN 4-Final A [5]08:19,074th
ORCOrca/TritonHaitske van der Schee133: DN 4-Heat 2[6]08:37,101st
ORCOrca/TritonHaitske van der Schee020: DDev 4-Final A [4]08:26,991st
ORCOrca/TritonHaitske van der Schee020: DDev 4-Heat 2[3]08:02,511st

ZRB 2013

11 May 2013 to 12 May 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca/TritonMarlies van der Lugt133: DN 4-Final A [2]07:29,672nd
ORCOrca/TritonMarlies van der Lugt133: DN 4-Heat 1[3]07:31,031st
ORCOrca/TritonMarlies van der Lugt020: DDev 4-Final B [3]07:18,292nd
ORCOrca/TritonMarlies van der Lugt020: DDev 4-Heat 2[1]07:17,034th

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2013

20 April 2013 to 21 April 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca/TritonKyra de Vries127: DSA 8+Final A [4]06:30,191st
ORCOrcaMarlies van der Lugt020: DDev 4- (DK / Hoofdnr.)Final B [2]08:09,952nd
ORCOrcaMarlies van der Lugt020: DDev 4- (DK / Hoofdnr.)Heat 1[5]07:51,784th

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

17 March 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca/LagaAriënne Mulder008: D 2e divisie 8+Time Trial 29:41,13rd

38e Van Oord WinterWedstrijden

23 February 2013 to 24 February 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga/OrcaAriënne Mulder066: DSA 8+Time Trial 18:53,01st

ZRB - Phocas Lustrumwedstrijden 2012

05 May 2012 to 06 May 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaMilena Knappstein021: DEj 8+Final B [2]03:24,331st
ORCOrcaMilena Knappstein021: DEj 8+Semifinal 1[2]03:25,392nd
ORCOrcaMilena Knappstein021: DEj 8+Quarterfinal 2[3]03:22,941st
ORCOrcaMilena Knappstein021: DEj 8+Time Trial 03:24,804th

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Roeien

21 April 2012 to 22 April 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaWillemiek Zweiphenning127: DB 8+Final A [4]06:53,112nd
ORCOrcaWillemiek Zweiphenning127: DB 8+Heat 2[3]06:54,201st
ORCOrcaWillemiek Zweiphenning024: DEj 8+ (EJK)Final A [5]06:56,575th
ORCOrcaWillemiek Zweiphenning024: DEj 8+ (EJK)Heat 3[3]06:57,161st

129e Varsity

08 April 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaWillemiek Zweiphenning004: Dames AchtFinal A [6]07:09,375th
ORCOrcaWillemiek Zweiphenning004: Dames AchtHeat 3[3]07:09,612nd

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

18 March 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaMilena Knappstein010: D 4e divisie 8+Time Trial 28:28,166th

Heineken Roeivierkamp 2012

10 March 2012 to 11 March 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaMilena Knappstein014: DEj8+Round D 18:01,13rd
ORCOrcaMilena Knappstein014: DEj8+Round C 02:29,14th
ORCOrcaMilena Knappstein014: DEj8+Round B 00:47,27th
ORCOrcaMilena Knappstein014: DEj8+Round A 08:33,73rd