Noortje de Graaf

30 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien / Argo Lustrum

06 July 2013 to 07 July 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadiFalko Michielse107: O 4+Final A [7]07:04,942nd
SKASkadiFalko Michielse107: O 4+Heat 2[6]07:08,053rd
SKASkadiFalko Michielse007: Ej 8+Final A [5]06:16,143rd
SKASkadiFalko Michielse007: Ej 8+Heat 3[4]06:13,551st

Aegon Koninklijke - Holland Beker

29 June 2013 to 30 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadiFalko Michielse136: MFm 8+Final A [1]06:02,246th

Internationale Martini Regatta/Aegir Lustrumwedstrijden 2013

22 June 2013 to 23 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadiFalko Michielse104: SA 8+Final A [5]06:31,093rd
SKASkadiFalko Michielse007: Ej 8+Final A [4]06:37,212nd
SKASkadiFalko Michielse007: Ej 8+Heat 1[4]06:46,401st

ARB / Aegon NK 2013

08 June 2013 to 09 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadiFalko Michielse103: SA 8+Heat 1[7]06:32,595th
SKASkadiFalko Michielse010: Ej 8+Final A [4]06:28,243rd
SKASkadiFalko Michielse010: Ej 8+Heat 1[3]06:27,071st

Westelijke Regatta - Saurus/Skadi Lustrumwedstrijden

25 May 2013 to 26 May 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadiFalko Michielse104: SA 8+Final A [6]06:40,785th
SKASkadiFalko Michielse104: SA 8+Heat 1[4]07:01,822nd
SKASkadiFalko Michielse007: Ej 8+Final A [3]06:58,952nd
SKASkadiFalko Michielse007: Ej 8+Heat 1[2]06:47,981st

ZRB 2013

11 May 2013 to 12 May 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadiFalko Michielse113: B 8+Final A [2]06:17,081st
SKASkadiFalko Michielse113: B 8+Heat 1[3]06:25,721st
SKASkadiFalko Michielse007: Ej 8+Final B [2]02:59,611st
SKASkadiFalko Michielse007: Ej 8+Semifinal 1[3]03:01,522nd
SKASkadiFalko Michielse007: Ej 8+Quarterfinal 2[2]03:02,581st
SKASkadiFalko Michielse007: Ej 8+Time Trial 02:57,365th

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2013

20 April 2013 to 21 April 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadiFalko Michielse112: B 8+Final A [5]06:08,913rd
SKASkadiFalko Michielse112: B 8+Heat 2[5]06:09,161st
SKASkadiFalko Michielse007: Ej 8+Final A [4]06:35,325th
SKASkadiFalko Michielse007: Ej 8+Heat 1[6]06:46,942nd

130e Varsity

07 April 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadiDavid Fox002: Jonge AchtFinal A [1]06:17,813rd
SKASkadiDavid Fox002: Jonge AchtHeat 2[6]06:27,392nd

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

17 March 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadiTim Beatrix004: H 4e divisie 8+Time Trial 28:13,410th

38e Van Oord WinterWedstrijden

23 February 2013 to 24 February 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadiDavid Fox067: B 8+Time Trial 18:26,27th
SKASkadiDavid Fox061: Ej 8+Time Trial 19:24,44th