Mart Adema

103 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2016 to 03 July 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasDamion Eigenberg103: SA 4xFinal A [4]06:18,073rd
GYAGyas 2Mart Adema109: N 2xFinal A [5]06:48,625th
GYAGyas 2Mart Adema109: N 2xHeat 3[4]06:51,182nd

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 April 2016 to 24 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyas 1Luuk Adema205: SA 2- (NK)Final B [4]07:16,992nd
GYAGyas 1Luuk Adema205: SA 2- (NK)Semifinal 1[7]08:28,094th
GYAGyas 1Luuk Adema205: SA 2- (NK)Quarterfinal 1[5]08:12,883rd
GYAGyas 1Luuk Adema205: SA 2- (NK)Time Trial 07:11,966th

133e Varsity

10 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasKoen Luppes001: Oude VierFinal A [2]11:10,785th
GYAGyasKoen Luppes001: Oude VierHeat 2[3]06:37,882nd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

04 July 2015 to 05 July 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasMart Adema109: N 2xFinal A [2]06:49,471st
GYAGyasMart Adema105: O 4-Final A [3]06:19,631st
GYAGyasMart Adema109: N 2xHeat 2[5]07:00,822nd
GYAGyasMart Adema007: Dev 4- (DK)Final A [3]06:08,802nd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

27 June 2015 to 28 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyas 1Mart Adema050: MDev 4-Final A [2]06:44,761st

ZRB 2015

20 June 2015 to 21 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyas 1Mart Adema007: Dev 4- (1000m Knock Out)Final A [2]03:12,401st
GYAGyas 1Mart Adema007: Dev 4- (1000m Knock Out)Semifinal 2[2]03:14,831st
GYAGyas 1Mart Adema007: Dev 4- (1000m Knock Out)Quarterfinal 1[2]03:07,111st
GYAGyas 1Mart Adema007: Dev 4- (1000m Knock Out)Time Trial 03:05,423rd
GYAGyasMart Adema105: O 4-Final A [1]06:38,051st

ARB / Aegon NK 2015

06 June 2015 to 07 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasMart Adema104: SA 8+ (NK)Final A [3]06:07,556th
GYAGyasMart Adema104: SA 8+ (NK)Heat 1[2]05:52,691st
GYAGyas 1Mart Adema007: Dev 4-Final A [1]06:13,203rd
GYAGyas 1Mart Adema007: Dev 4-Heat 2[3]06:20,253rd

Westelijke Regatta 2015

23 May 2015 to 24 May 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasMart Adema105: O 4-Final A [3]06:16,551st
GYAGyas 1Mart Adema007: Dev 4-Final A [5]07:07,542nd
GYAGyas 1Mart Adema007: Dev 4-Heat 3[7]07:29,111st

Damen Raceroei Regatta

02 May 2015 to 03 May 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasMart Adema107: N 4-Final A [4]06:29,724th
GYAGyasMart Adema107: N 4-Heat 2[6]06:39,041st
GYAGyasMart Adema007: Dev 4-Final B [6]06:40,753rd
GYAGyasMart Adema007: Dev 4-Heat 1[6]06:33,983rd

Hollandia Roeiwedstrijden

17 April 2015 to 19 April 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyas 1Albert Koller031: Dev 4- (DK)Final B [4]06:35,072nd
GYAGyas 1Albert Koller031: Dev 4- (DK)Semifinal 2[3]06:26,394th
GYAGyas 1Albert Koller031: Dev 4- (DK)Repechage 2[6]06:44,991st
GYAGyas 1Albert Koller031: Dev 4- (DK)Heat 2[5]07:14,573rd

132e Varsity

05 April 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasKoen Luppes001: Oude VierHeat 1[5]07:02,614th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

05 July 2014 to 06 July 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyas 2Jos Luttjeboer104: SA 8+ (NSK)Heat 2[3]06:17,365th
HUNHunze/GyasLuuk Adema003: O 2-Final A [6]07:03,544th
HUNHunze/GyasLuuk Adema003: O 2-Heat 2[3]07:05,002nd

ARB / Aegon NK 2014

07 June 2014 to 08 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyas 1Lammert Bakker108: N 4-Final A [7]06:52,695th
GYAGyas 1Lammert Bakker006: Dev 4-Heat 1[4]07:33,815th

Hollandia Roeiwedstrijden / Njord Lustrumwedstrijden 2014

24 May 2014 to 25 May 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyas 2Lammert Bakker107: N 4-Heat 2[7]06:43,474th
GYAGyas 2Lammert Bakker006: Dev 4- (DK)Heat 2[3]06:48,826th

ZRB 2014

10 May 2014 to 11 May 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyas 2Mart Adema006: Dev 4- (1000m Knock Out)Time Trial 03:25,6014th
GYAGyas 1Damian Hermans188: O 8+Heat 1[2]06:11,643rd
GYAGyas 2Mart Adema107: N 4-Heat 3[2]06:42,892nd

Westelijke Regatta 2014 - Aegon NK Klein

19 April 2014 to 20 April 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyas 2Lammert Bakker109: O 4-Heat 2[2]06:57,453rd
GYAGyas 2Lammert Bakker004: Dev 4-Heat 2[4]07:26,315th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien / Argo Lustrum

06 July 2013 to 07 July 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasKoen Luppes110: N 2xFinal A [5]07:39,124th
GYAGyas/HunzeMart Adema106: O 4-Final A [3]07:35,666th
GYAGyas/HunzeMarkus Nolden007: Ej 8+Heat 1[7]06:13,743rd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

29 June 2013 to 30 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasMarkus Nolden136: MFm 8+Final A [6]05:48,491st

Internationale Martini Regatta/Aegir Lustrumwedstrijden 2013

22 June 2013 to 23 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasMarkus Nolden007: Ej 8+Final A [5]06:40,763rd
GYAGyasMarkus Nolden007: Ej 8+Heat 2[1]06:58,952nd

ARB / Aegon NK 2013

08 June 2013 to 09 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasKees Renting103: SA 8+Heat 2[6]06:39,736th
GYAGyasMarkus Nolden010: Ej 8+Final A [2]06:22,161st
GYAGyasMarkus Nolden010: Ej 8+Heat 2[5]06:38,473rd

Westelijke Regatta - Saurus/Skadi Lustrumwedstrijden

25 May 2013 to 26 May 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasKees Renting104: SA 8+Heat 2[3]07:03,984th
GYAGyasMarkus Nolden007: Ej 8+Final A [4]06:56,751st
GYAGyasMarkus Nolden007: Ej 8+Heat 2[6]06:56,861st

ZRB 2013

11 May 2013 to 12 May 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasMarkus Nolden108: N 4-Final A [1]06:43,302nd
GYAGyasMarkus Nolden108: N 4-Heat 2[3]06:45,092nd
GYAGyasMarkus Nolden007: Ej 8+ (1000m Knock Out)Final A [2]02:56,191st
GYAGyasMarkus Nolden007: Ej 8+ (1000m Knock Out)Semifinal 1[2]02:59,191st
GYAGyasMarkus Nolden007: Ej 8+ (1000m Knock Out)Quarterfinal 1[3]03:01,291st
GYAGyasMarkus Nolden007: Ej 8+ (1000m Knock Out)Time Trial 02:54,451st

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2013

20 April 2013 to 21 April 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasMarkus Nolden103: SA 8+ (Hoofdnr.)Final A [2]06:05,635th
GYAGyasMarkus Nolden007: Ej 8+ (EJK)Final B [2]06:33,331st
GYAGyasMarkus Nolden007: Ej 8+ (EJK)Heat 1[7]06:49,223rd

130e Varsity

07 April 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasMarkus Nolden002: Jonge AchtFinal A [4]06:11,701st
GYAGyasMarkus Nolden002: Jonge AchtHeat 1[6]06:24,111st

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

17 March 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyas/Argo/VadaGert Jan van der Velde004: H 4e divisie 8+Time Trial 29:01,317th

Internationale Martini Regatta 2012

16 June 2012 to 17 June 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
HUNHunze 1Mart Adema143: J18 1xFinal 2[6]09:43,684th
HUNHunzeMartijn Berkman028: J18 2xFinal [4]08:21,181st