Luuk Adema

126 races

Damen Raceroei Regatta / Aegon Open NK-Groot 2019

15 June 2019 to 16 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyas 1Luuk Adema101: HE 1xFinal A [4]06:59,072nd
GYAGyas/AegirLuuk Adema001: HE 2xFinal A [5]06:27,442nd
GYAGyas/AegirLuuk Adema001: HE 2xRace For Lanes [2]06:35,972nd

ARB Bosbaanwedstrijden 2019

01 June 2019 to 02 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasLuuk Adema101: HE 1xFinal A [3]07:00,002nd

Westelijke Regatta 2019

18 May 2019 to 19 May 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasLuuk Adema101: HE 1xFinal A [5]07:25,741st

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2019

19 April 2019 to 21 April 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasLuuk Adema003: HE 1xFinal A [4]07:24,764th
GYAGyasLuuk Adema003: HE 1xSemifinal 1[2]07:39,002nd
GYAGyasLuuk Adema003: HE 1xQuarterfinal 1[3]07:41,071st
GYAGyasLuuk Adema003: HE 1xTime Trial 06:51,561st

Aegon Koninklijke - Holland Beker

30 June 2018 to 01 July 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyas/AegirLuuk Adema110: BM 2xFinal A [6]06:57,251st
GYAGyas/AegirLuuk Adema110: BM 2xTime Trial 06:31,751st
GYAGyas/AegirLuuk Adema025: M 2xFinal A [3]07:03,391st

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 June 2018 to 17 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyas/AegirLuuk Adema001: HE 2xFinal A [3]06:14,512nd
GYAGyas/AegirLuuk Adema001: HE 2xHeat 1[3]06:25,241st

Westelijke Regatta 2018

19 May 2018 to 20 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasLuuk Adema101: HE 1xFinal A [5]07:17,711st

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 April 2018 to 22 April 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyas (SB)Luuk Adema003: HE 1xQuarterfinal 2[5]07:48,694th
GYAGyas (SB)Luuk Adema003: HE 1xTime Trial 06:41,3015th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 July 2017 to 02 July 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyas/AegirLuuk Adema106: G 2xFinal A [5]06:25,671st
GYAGyas/AegirLuuk Adema044: E 2xFinal A [3]06:25,871st
GYAGyas/AegirLuuk Adema044: E 2xHeat 1[4]06:57,991st

Aegon Koninklijke - Holland Beker

24 June 2017 to 25 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyas/AegirLuuk Adema111: M 2xFinal A [3]06:24,213rd
GYAGyas/AegirLuuk Adema111: M 2xHeat 3[1]06:31,441st
GYAGyas/AegirLuuk Adema036: M 2xFinal A [3]06:16,242nd
GYAGyas/AegirLuuk Adema036: M 2xHeat 1[3]06:19,881st

ZRB 2017

10 June 2017 to 11 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyas/RC am Lech KauferingLuuk Adema004: G 2-Final A [3]06:49,942nd
GYAGyas/RC am Lech KauferingLuuk Adema004: G 2-Heat 1[4]07:07,471st

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 June 2017 to 04 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêta/Gyas/Vidar/SkadiPeter Bruins104: G 4-Final A [4]05:59,133rd
THEThêta/Gyas/Vidar/SkadiPeter Bruins104: G 4-Heat 2[3]06:33,381st
SKASkadi/Gyas/Thêta/VidarPeter Bruins002: E 4-Final A [3]05:57,033rd

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 May 2017 to 21 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasLuuk Adema147: E 1xFinal A [4]07:29,802nd
GYAGyasLuuk Adema001: G 1xFinal A [4]07:04,992nd
GYAGyasLuuk Adema001: G 1xHeat 3[4]07:15,692nd

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 April 2017 to 23 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyas (SB)Luuk Adema003: E 1xFinal B [6]07:12,181st
GYAGyas (SB)Luuk Adema003: E 1xSemifinal 2[4]07:08,464th
GYAGyas (SB)Luuk Adema003: E 1xQuarterfinal 4[3]07:13,882nd
GYAGyas (SB)Luuk Adema003: E 1xTime Trial 06:50,045th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2016 to 03 July 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasDamion Eigenberg103: SA 4xFinal A [4]06:18,073rd
GYAGyasLuuk Adema110: N 1xFinal A [3]07:13,351st
GYAGyasLuuk Adema110: N 1xHeat 3[5]07:10,881st
GYAGyasLuuk Adema001: SA 1xFinal A [6]07:10,203rd
GYAGyasLuuk Adema001: SA 1xHeat 2[5]07:10,823rd

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 June 2016 to 19 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyas 1Luuk Adema110: N 1xFinal A [3]07:12,892nd
GYAGyas 1Luuk Adema110: N 1xHeat 4[3]07:22,601st
GYAGyasLuuk Adema001: SA 1xFinal A [1]07:11,664th
GYAGyasLuuk Adema001: SA 1xHeat 2[5]07:08,573rd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

04 June 2016 to 05 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasLuuk Adema104: BM 1xFinal A [4]07:57,174th
GYAGyasLuuk Adema104: BM 1xHeat 2[3]07:39,602nd
GYAGyasLuuk Adema023: BM 1xFinal A [5]07:41,282nd
GYAGyasLuuk Adema023: BM 1xHeat 2[1]07:24,122nd

Hollandia Roeiwedstrijden

21 May 2016 to 22 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyas 1Luuk Adema110: N 1xFinal A [5]07:16,943rd
GYAGyas 1Luuk Adema110: N 1xHeat 1[5]07:34,331st
GYAGyas/AegirMenno van Blitterswijk002: SA 4-Final A [5]06:13,894th
GYAGyas/AegirMenno van Blitterswijk002: SA 4-Heat 3[5]06:09,033rd

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 April 2016 to 24 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyas 1Luuk Adema205: SA 2-Final B [4]07:16,992nd
GYAGyas 1Luuk Adema205: SA 2-Semifinal 1[7]08:28,094th
GYAGyas 1Luuk Adema205: SA 2-Quarterfinal 1[5]08:12,883rd
GYAGyas 1Luuk Adema205: SA 2-Time Trial 07:11,966th

133e Varsity

10 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasKoen Luppes001: Oude VierFinal A [2]11:10,785th
GYAGyasKoen Luppes001: Oude VierHeat 2[3]06:37,882nd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

04 July 2015 to 05 July 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasLuuk Adema104: SA 8+Final A [6]06:05,555th
GYAGyasMart Adema105: O 4-Final A [3]06:19,631st
GYAGyasLuuk Adema104: SA 8+Heat 2[2]06:15,713rd
GYAGyasMart Adema007: Dev 4-Final A [3]06:08,802nd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

27 June 2015 to 28 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyas 1Mart Adema050: MDev 4-Final A [2]06:44,761st

ZRB 2015

20 June 2015 to 21 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyas 1Mart Adema007: Dev 4-Final A [2]03:12,401st
GYAGyas 1Mart Adema007: Dev 4-Semifinal 2[2]03:14,831st
GYAGyas 1Mart Adema007: Dev 4-Quarterfinal 1[2]03:07,111st
GYAGyas 1Mart Adema007: Dev 4-Time Trial 03:05,423rd
GYAGyasMart Adema105: O 4-Final A [1]06:38,051st

ARB / Aegon NK 2015

06 June 2015 to 07 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasMart Adema104: SA 8+ (NK)Final A [3]06:07,556th
GYAGyasMart Adema104: SA 8+ (NK)Heat 1[2]05:52,691st
GYAGyas 1Mart Adema007: Dev 4-Final A [1]06:13,203rd
GYAGyas 1Mart Adema007: Dev 4-Heat 2[3]06:20,253rd

Westelijke Regatta 2015

23 May 2015 to 24 May 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasMart Adema105: O 4-Final A [3]06:16,551st
GYAGyas 1Mart Adema007: Dev 4-Final A [5]07:07,542nd
GYAGyas 1Mart Adema007: Dev 4-Heat 3[7]07:29,111st

Damen Raceroei Regatta

02 May 2015 to 03 May 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasKoen Luppes101: SA 2-Final A [6]07:10,393rd
GYAGyasKoen Luppes004: O 2-Final A [6]07:28,622nd
GYAGyasKoen Luppes004: O 2-Heat 2[2]07:24,742nd

Hollandia Roeiwedstrijden

17 April 2015 to 19 April 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasRuben de Haan203: O 2-Final A [2]07:17,355th
GYAGyasRuben de Haan203: O 2-Heat 2[7]07:21,332nd
GYAGyasRuben de Haan103: N 2-Final A [4]07:28,271st
GYAGyasRuben de Haan103: N 2-Heat 2[5]08:01,751st

132e Varsity

05 April 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasRuben de Haan030: N 2-Heat 1[4]07:32,223rd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

05 July 2014 to 06 July 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
SPASpaarne/Laak/HunzeLuuk Adema146: J18 8+Final [6]06:11,142nd
HUNHunzeLuuk Adema143: J18 1xFinal 4[4]07:27,251st
HUNHunze/GyasLuuk Adema003: O 2-Final A [6]07:03,544th
HUNHunze/GyasLuuk Adema003: O 2-Heat 2[3]07:05,002nd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

28 June 2014 to 29 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
SPASpaarne/HunzeWouter Oosterhuis122: JM 2xFinal A [5]06:40,294th
SPASpaarne/HunzeWouter Oosterhuis122: JM 2xHeat 1[3]06:54,712nd

ARB / Aegon NK 2014

07 June 2014 to 08 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
HUNHunzeLuuk Adema105: O 1xFinal A [2]08:15,545th
HUNHunzeLuuk Adema105: O 1xHeat 1[7]07:33,243rd
HUNHunzeLuuk Adema004: N 1xFinal A [6]07:28,093rd
HUNHunzeLuuk Adema004: N 1xHeat 4[5]08:05,641st

Hollandia Roeiwedstrijden / Njord Lustrumwedstrijden 2014

24 May 2014 to 25 May 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
HUNHunzeMelvin Twellaar101: SA 2-Final A [3]07:04,945th
HUNHunzeMelvin Twellaar101: SA 2-Heat 2[3]07:09,972nd
HUNHunzeMelvin Twellaar050: SA 2xFinal A [4]06:50,262nd
HUNHunze 2Luuk Adema001: SA 1xHeat 2[6]07:29,674th

Westelijke Regatta 2014 - Aegon NK Klein

19 April 2014 to 20 April 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
HUNHunze 2Luuk Adema208: J18 1xSemifinal 1[1]07:40,712nd
HUNHunze 2Luuk Adema208: J18 1xRepechage 6[4]10:20,891st
HUNHunze 2Luuk Adema208: J18 1xHeat 4[4]07:49,142nd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien / Argo Lustrum

06 July 2013 to 07 July 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
HUNHunze 1Luuk Adema143: J18 1xFinal 3[3]08:01,731st
GYAGyas/HunzeMart Adema106: O 4-Final A [3]07:35,666th
HUNHunzeLuuk Adema004: N 1xFinal A [6]08:13,023rd
HUNHunzeLuuk Adema004: N 1xHeat 2[7]07:44,291st
GYAGyas/HunzeMarkus Nolden007: Ej 8+Heat 1[7]06:13,743rd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

29 June 2013 to 30 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
HUNHunzeMelvin Twellaar102: JM 2-Final A [1]06:59,451st
HUNHunzeMelvin Twellaar009: BM 2-Final A [5]07:12,643rd
HUNHunzeMelvin Twellaar009: BM 2-Heat 1[2]07:11,272nd

Internationale Martini Regatta/Aegir Lustrumwedstrijden 2013

22 June 2013 to 23 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
HUNHunzeLuuk Adema105: O 1xFinal A [5]08:48,861st
HUNHunze 2Luuk Adema004: N 1xFinal A [6]09:06,401st
HUNHunzeMelvin Twellaar003: O 2-Final A [2]08:36,315th
HUNHunze 2Luuk Adema004: N 1xHeat 2[4]09:25,413rd
HUNHunzeMelvin Twellaar003: O 2-Heat 1[5]08:34,672nd

ARB / Aegon NK 2013

08 June 2013 to 09 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
HUNHunzeMelvin Twellaar108: N 2-Final A [5]07:42,841st
HUNHunzeMelvin Twellaar108: N 2-Heat 2[6]08:09,211st
HUNHunze 2Luuk Adema008: N 1xHeat 3[7]08:21,744th

Westelijke Regatta - Saurus/Skadi Lustrumwedstrijden

25 May 2013 to 26 May 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
HUNHunzeLuuk Adema143: J18 1xFinal 1[4]08:44,581st
HUNHunze 2Luuk Adema025: J18 1x AFinal 2[4]08:21,481st

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2013

20 April 2013 to 21 April 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
HUNHunze 2Luuk Adema140: J18 1xHeat 3[7]09:04,603rd

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

17 March 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
HUNHunze/NeptunusMelvin Twellaar013: J18 4*Time Trial 29:30,85th

Internationale Martini Regatta 2012

16 June 2012 to 17 June 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
HUNHunze/NeptunusMelvin Twellaar152: J16 4*Final [3]08:06,501st
HUNHunze 1Melvin Twellaar151: J16 2xFinal 2[2]08:24,581st
HUNHunze/NeptunusDaan Bunt096: J16 4*Final [3]07:38,041st
HUNHunze 2Melvin Twellaar039: J16 2xFinal 2[3]07:56,671st

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

18 March 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
HUNHunze/NeptunusDamion Eigenberg014: J16 4*Time Trial 31:31,058th