Lennart Hoskam

247 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien / Argo Lustrum

06 July 2013 to 07 July 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadiFalko Michielse107: O 4+Final A [7]07:04,942nd
SKASkadi 3David Fox109: N 2-Heat 2[3]08:28,045th
SKASkadiFalko Michielse107: O 4+Heat 2[6]07:08,053rd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

29 June 2013 to 30 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadiFalko Michielse136: MFm 8+Final A [1]06:02,246th

Internationale Martini Regatta/Aegir Lustrumwedstrijden 2013

22 June 2013 to 23 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadiFalko Michielse104: SA 8+Final A [5]06:31,093rd
SKASkadiFalko Michielse007: Ej 8+Final A [4]06:37,212nd
SKASkadiFalko Michielse007: Ej 8+Heat 1[4]06:46,401st

ARB / Aegon NK 2013

08 June 2013 to 09 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadiFalko Michielse103: SA 8+Heat 1[7]06:32,595th
SKASkadiFalko Michielse010: Ej 8+Final A [4]06:28,243rd
SKASkadiFalko Michielse010: Ej 8+Heat 1[3]06:27,071st

Westelijke Regatta - Saurus/Skadi Lustrumwedstrijden

25 May 2013 to 26 May 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadiFalko Michielse104: SA 8+Final A [6]06:40,785th
SKASkadiFalko Michielse104: SA 8+Heat 1[4]07:01,822nd
SKASkadiFalko Michielse007: Ej 8+Final A [3]06:58,952nd
SKASkadiFalko Michielse007: Ej 8+Heat 1[2]06:47,981st

ZRB 2013

11 May 2013 to 12 May 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadiFalko Michielse113: B 8+Final A [2]06:17,081st
SKASkadiFalko Michielse113: B 8+Heat 1[3]06:25,721st
SKASkadiFalko Michielse007: Ej 8+ (1000m Knock Out)Final B [2]02:59,611st
SKASkadiFalko Michielse007: Ej 8+ (1000m Knock Out)Semifinal 1[3]03:01,522nd
SKASkadiFalko Michielse007: Ej 8+ (1000m Knock Out)Quarterfinal 2[2]03:02,581st
SKASkadiFalko Michielse007: Ej 8+ (1000m Knock Out)Time Trial 02:57,365th

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2013

20 April 2013 to 21 April 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadiFalko Michielse112: B 8+Final A [5]06:08,913rd
SKASkadiFalko Michielse112: B 8+Heat 2[5]06:09,161st
SKASkadiFalko Michielse007: Ej 8+ (EJK)Final A [4]06:35,325th
SKASkadiFalko Michielse007: Ej 8+ (EJK)Heat 1[6]06:46,942nd

130e Varsity

07 April 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadiDavid Fox002: Jonge AchtFinal A [1]06:17,813rd
SKASkadiDavid Fox002: Jonge AchtHeat 2[6]06:27,392nd

38e Van Oord WinterWedstrijden

23 February 2013 to 24 February 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadiDavid Fox067: B 8+Time Trial 18:26,27th
SKASkadiDavid Fox061: Ej 8+Time Trial 19:24,44th

Proteus-Eretes Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

30 June 2012 to 01 July 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadiRein Hazelzet172: HTal 8+Final 1[5]06:45,073rd

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

18 March 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadiJeroen Huisman004: H 4e divisie 8+Time Trial 17th

Heineken Roeivierkamp 2012

10 March 2012 to 11 March 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadiJeroen Huisman008: HEj8+Round D 17:35,115th
SKASkadiJeroen Huisman008: HEj8+Round C 02:20,116th
SKASkadiJeroen Huisman008: HEj8+Round B 00:42,212th
SKASkadiJeroen Huisman008: HEj8+Round A 08:28,415th

37e Van Oord WinterWedstrijden

25 February 2012 to 26 February 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadiJeroen Huisman013: Ej 8+Time Trial 18:52,6914th