Jeroen Delfos

196 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

07 July 2018 to 08 July 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga 2Philip den Bremer116: LHE 8+ (NSK)Final A [7]06:45,803rd
LAGLagaBas de Ruijter114: LHE 2- (NSK)Final A [4]08:22,773rd
LAGLagaSacha Schmitter121: LHB 1xFinal A [3]09:02,135th
LAGLaga 2Jelle van Haasteren122: LHB 2xHeat 3[5]08:12,171st
LAGLagaFriso Topper110: HB 2xHeat 2[3]07:46,474th
LAGLagaBas de Ruijter114: LHE 2- (NSK)Heat 2[6]07:48,592nd
LAGLagaSacha Schmitter121: LHB 1xHeat 1[6]07:59,513rd
LAGLaga 1Nick Overkamp113: LHE 1x (NSK)Final A [4]07:47,388th
LAGLaga (NSK)Philip den Bremer113: LHE 1x (NSK)Final A [8]07:44,867th
LAGLagaBas de Ruijter057: LHG 4-Final A [2]07:03,782nd
LAGLagaJelle van Haasteren053: LHG 2xFinal A [5]07:44,503rd
LAGLagaBas de Ruijter014: LHG 2-Final A [6]08:01,202nd
LAGLaga 1Friso Topper052: HG 2xFinal A [5]07:45,138th
LAGLaga 1Nick Overkamp013: LHG 1xFinal A [3]08:19,657th
LAGLaga 2Philip den Bremer013: LHG 1xFinal A [4]07:59,703rd
LAGLagaBas de Ruijter014: LHG 2-Heat 2[3]07:40,572nd
LAGLaga 2Philip den Bremer013: LHG 1xHeat 3[5]07:36,871st
LAGLaga 1Nick Overkamp013: LHG 1xHeat 1[5]07:41,392nd

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 June 2018 to 17 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga 2Nick Overkamp116: LHE 8+Final A [2]06:06,066th
LAGLaga 2Bas de Ruijter117: LHG 4-Final A [4]06:37,645th
LAGLaga 1Nick Overkamp117: LHG 4-Final A [3]06:18,743rd
LAGLagaBas de Ruijter017: LHDev 4- (Development Klassement)Final B [2]06:25,351st
LAGLagaNick Overkamp012: LHE 4-Final A [4]06:23,363rd
LAGLagaBas de Ruijter017: LHDev 4- (Development Klassement)Heat 2[3]06:34,805th

ZRB 2018

02 June 2018 to 03 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaPhilip den Bremer013: LHG 1xFinal A [1]07:36,454th
LAGLaga 2Nick Overkamp002: HE 4-Heat 1[2]06:30,172nd
LAGLagaPhilip den Bremer013: LHG 1xTime Trial 05:29,244th
LAGLagaPhilip den Bremer113: LHE 1xHeat 2[3]07:36,194th

Westelijke Regatta 2018

19 May 2018 to 20 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaPhilip den Bremer116: LHE 8+Final A [2]06:29,733rd
LAGLagaPhilip den Bremer113: LHE 1xFinal A [6]07:33,482nd
LAGLaga 2Bas de Ruijter117: LHG 4-Final A [2]06:54,663rd
LAGLaga 1Nick Overkamp117: LHG 4-Final A [4]06:54,392nd
LAGLagaBas de Ruijter017: LHDev 4- (Development Klassement)Final A [7]06:54,466th
LAGLagaNick Overkamp002: HE 4-Final A [5]06:46,274th
LAGLagaPhilip den Bremer013: LHG 1xFinal A [3]07:40,942nd
LAGLagaBas de Ruijter017: LHDev 4- (Development Klassement)Heat 1[3]06:46,632nd
LAGLagaPhilip den Bremer013: LHG 1xHeat 1[3]08:02,092nd

Damen Raceroei Regatta

05 May 2018 to 06 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga 2Nick Overkamp117: LHG 4-Final A [2]06:47,212nd
LAGLagaPhilip den Bremer113: LHE 1xHeat 2[4]07:38,174th
LAGLaga 1Nick Overkamp002: HE 4-Final A [2]07:14,295th
LAGLagaPhilip den Bremer013: LHG 1xFinal A [6]08:09,263rd
LAGLagaBas de Ruijter017: LHDev 4- (Development Klassement)Heat 2[1]07:18,465th
LAGLagaPhilip den Bremer013: LHG 1xHeat 1[6]08:02,582nd

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 April 2018 to 22 April 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaJelle van Haasteren005: LHE 2- (NK)Final A [3]07:10,913rd
LAGLaga 1Mitch Geraedts207: HG 4-Final A [5]06:50,865th
LAGLagaJelle van Haasteren125: LHG 2-Final A [4]08:01,523rd
LAGLagaJelle van Haasteren005: LHE 2- (NK)Time Trial 06:47,793rd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 July 2017 to 02 July 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaBas de Ruijter112: LE 8+ (NSK)Final A [5]05:58,172nd
LAGLagaMats Wassink114: LG 4+Final A [6]07:11,486th
LAGLagaBas de Ruijter112: LE 8+ (NSK)Heat 1[3]05:58,632nd
LAGLaga 2Mats Wassink116: LB 1xHeat 1[2]08:01,805th
LAGLagaMats Wassink114: LG 4+Heat 2[5]07:09,913rd
LAGLaga 1Mats Wassink003: B 2xFinal A [6]07:21,576th
LAGLaga 1Jelle van Haasteren015: LDev 4- (Development Klassement)Final A [6]06:31,353rd
LAGLaga 2Bas de Ruijter015: LDev 4- (Development Klassement)Final A [3]06:21,882nd
LAGLaga 1Mats Wassink003: B 2xHeat 1[2]07:29,723rd
LAGLaga/TritonStijn Kanters044: E 2xHeat 2[3]07:02,184th
LAGLaga 3Lukas Pragt015: LDev 4- (Development Klassement)Heat 2[1]06:57,614th
LAGLaga 1Jelle van Haasteren015: LDev 4- (Development Klassement)Heat 2[3]06:50,173rd
LAGLaga 2Bas de Ruijter015: LDev 4- (Development Klassement)Heat 2[4]06:42,571st

Aegon Koninklijke - Holland Beker

24 June 2017 to 25 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaBas de Ruijter132: LM 8+Final A [2]05:50,892nd
LAGLagaBas de Ruijter046: M 8+Final A [5]05:56,345th
LAGLagaBas de Ruijter030: LM 4-Final A [2]06:11,453rd

ZRB 2017

10 June 2017 to 11 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga 2Bas de Ruijter015: LDev 4- (Development Klassement)Final B [3]03:08,721st
LAGLaga 2Bas de Ruijter015: LDev 4- (Development Klassement)Semifinal 2[2]03:07,312nd
LAGLaga 1Jelle van Haasteren015: LDev 4- (Development Klassement)Final C [4]03:08,901st
LAGLaga 3Lukas Pragt015: LDev 4- (Development Klassement)Time Trial 03:14,2112th
LAGLaga 1Jelle van Haasteren015: LDev 4- (Development Klassement)Time Trial 03:11,438th
LAGLaga 2Bas de Ruijter015: LDev 4- (Development Klassement)Time Trial 03:02,603rd
LAGLaga 2Bas de Ruijter115: LG 4-Final A [2]06:28,022nd
LAGLaga 2Bas de Ruijter115: LG 4-Heat 3[3]06:30,391st
LAGLaga 3Lukas Pragt115: LG 4-Heat 2[2]06:52,183rd
LAGLaga 1Jelle van Haasteren115: LG 4-Heat 2[3]06:37,232nd

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 June 2017 to 04 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaBas de Ruijter112: LE 8+Final A [5]05:57,171st
LAGLagaLukas Pragt113: LG 4-Heat 3[5]06:37,755th
LAGLaga 2Bas de Ruijter015: LDev 4- (Development Klassement)Final A [1]06:17,393rd
LAGLaga 1Jelle van Haasteren015: LDev 4- (Development Klassement)Final B [4]06:30,884th
LAGLaga 1Jelle van Haasteren015: LDev 4- (Development Klassement)Heat 3[6]06:38,533rd
LAGLaga 3Lukas Pragt015: LDev 4- (Development Klassement)Heat 2[4]06:59,276th
LAGLaga 2Bas de Ruijter015: LDev 4- (Development Klassement)Heat 2[3]06:28,672nd

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 May 2017 to 21 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaBas de Ruijter114: LE 8+Final A [5]06:09,432nd
LAGLagaLukas Pragt115: LG 4-Heat 3[4]06:39,904th
LAGLaga 2Bas de Ruijter015: LDev 4- (Development Klassement)Final A [8]06:18,782nd
LAGLaga 3Lukas Pragt015: LDev 4- (Development Klassement)Heat 3[5]06:49,825th
LAGLaga 2Bas de Ruijter015: LDev 4- (Development Klassement)Heat 3[7]06:22,972nd

Damen Raceroei Regatta

06 May 2017 to 07 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga 2Bas de Ruijter113: LG 4-Final A [3]07:08,041st
LAGLaga 3Lukas Pragt113: LG 4-Final B [7]07:38,364th
LAGLaga 1Jelle van Haasteren113: LG 4-Final B [3]07:27,672nd
LAGLaga 2Bas de Ruijter113: LG 4-Heat 3[7]07:15,681st
LAGLaga 3Lukas Pragt113: LG 4-Heat 1[6]07:28,174th
LAGLaga 1Jelle van Haasteren113: LG 4-Heat 1[7]07:18,023rd
LAGLaga 2Bas de Ruijter015: LDev 4- (Development Klassement)Final A [1]07:20,372nd
LAGLaga 1Jelle van Haasteren015: LDev 4- (Development Klassement)Final B [6]07:34,204th
LAGLaga 1Nick Overkamp009: LG 1xFinal B [1]08:47,864th
LAGLaga 3Lukas Pragt015: LDev 4- (Development Klassement)Heat 3[3]07:46,176th
LAGLaga 1Jelle van Haasteren015: LDev 4- (Development Klassement)Heat 3[2]07:22,553rd
LAGLaga 2Bas de Ruijter015: LDev 4- (Development Klassement)Heat 2[1]07:22,242nd
LAGLaga 1Nick Overkamp009: LG 1xHeat 3[4]08:47,073rd

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 April 2017 to 23 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga 3Bas de Ruijter252: LG 4-Final A [4]06:35,443rd
LAGLaga 1Jelle van Haasteren252: LG 4-Heat 2[6]06:44,416th
LAGLaga 3Bas de Ruijter252: LG 4-Heat 2[4]06:34,531st
LAGLaga 2Lukas Pragt252: LG 4-Heat 1[5]06:47,393rd
LAGLaga 1Jelle van Haasteren111: LDev 4- (Dev)Final A [1]06:40,356th
LAGLaga 2Bas de Ruijter111: LDev 4- (Dev)Final A [2]06:36,185th
LAGLaga 3Lukas Pragt111: LDev 4- (Dev)Heat 3[3]07:05,746th
LAGLaga 1Jelle van Haasteren111: LDev 4- (Dev)Heat 3[6]06:45,032nd
LAGLaga 2Bas de Ruijter111: LDev 4- (Dev)Heat 1[4]06:33,962nd
LAGLagaNick Overkamp007: LE 1x (NK)Time Trial 07:14,7029th
LAGLaga 2 (SB)Philip den Bremer007: LE 1x (NK)Time Trial 07:10,1728th

134e Varsity

09 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga 1Jelle van Haasteren013: LE 4-Final A [3]06:57,664th
LAGLaga 3Bas de Ruijter013: LE 4-Final A [1]06:53,493rd
LAGLaga 2Camiel Schreuder013: LE 4-Heat 2[5]07:12,754th
LAGLaga 3Bas de Ruijter013: LE 4-Heat 2[1]06:51,273rd
LAGLaga 1Jelle van Haasteren013: LE 4-Heat 1[4]06:52,081st

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2016 to 03 July 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga 2Niek van den Bos161: SA 2+Final A [2]08:16,723rd
LAGLaga 2Mats Wassink120: LN 2-Heat 3[5]07:10,685th
LAGLaga 1Hidde Koerkamp120: LN 2-Heat 1[4]07:31,586th
LAGLagaMats Wassink122: LN 4-Heat 2[5]06:37,055th
LAGLagaMats Wassink015: LDev 4- (DK)Heat 3[3]07:02,475th

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 June 2016 to 19 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga 1Jeroen Weits105: O 4-Final A [6]06:12,423rd
LAGLagaMats Wassink122: LN 4-Heat 2[4]06:39,264th
LAGLaga 1Jeroen Weits015: LDev 4-Final A [4]06:16,131st
LAGLaga 1Jeroen Weits015: LDev 4-Heat 2[2]06:16,921st
LAGLaga 2Mats Wassink015: LDev 4-Heat 1[2]06:42,374th

ZRB 2016

11 June 2016 to 12 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga 2Mats Wassink015: LDev 4- (1000m Knock Out)Final C [3]
LAGLaga 1Jeroen Weits015: LDev 4- (1000m Knock Out)Final A [1]
LAGLaga 1Jeroen Weits015: LDev 4- (1000m Knock Out)Semifinal 1[2]
LAGLaga 2Mats Wassink015: LDev 4- (1000m Knock Out)Time Trial 03:12,247th
LAGLaga 1Jeroen Weits015: LDev 4- (1000m Knock Out)Time Trial 03:04,741st
LAGLagaMats Wassink119: LN 4-Heat 3[3]06:53,544th

Aegon Koninklijke - Holland Beker

04 June 2016 to 05 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaJeroen Weits049: LMDev 4-Final A [3]06:49,682nd
LAGLagaJeroen Weits018: BLM 4-Final A [2]06:43,694th

Hollandia Roeiwedstrijden

21 May 2016 to 22 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaJeroen Weits117: LO 4-Final A [3]06:21,551st
LAGLagaMats Wassink122: LN 4-Heat 2[3]06:39,193rd
LAGLaga 1Jeroen Weits015: LDev 4- (Development Klassement)Final A [1]06:16,471st
LAGLaga 2Mats Wassink015: LDev 4- (Development Klassement)Final B [6]06:41,306th
LAGLaga 2Mats Wassink015: LDev 4- (Development Klassement)Heat 2[2]06:44,504th
LAGLaga 1Jeroen Weits015: LDev 4- (Development Klassement)Heat 1[2]06:22,031st

Damen Raceroei Regatta - TBI Laga Lustrumwedstrijden

07 May 2016 to 08 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaJeroen Weits117: LO 4-Final A [4]06:52,121st
LAGLagaMats Wassink122: LN 4-Final A [6]06:56,322nd
LAGLagaMats Wassink122: LN 4-Heat 1[4]06:48,923rd
LAGLaga 1Jeroen Weits015: LDev 4-Final A [4]06:33,751st
LAGLaga 2Mats Wassink015: LDev 4-Final B [4]06:50,864th
LAGLaga 2Mats Wassink015: LDev 4-Heat 3[5]06:44,393rd
LAGLaga 1Jeroen Weits015: LDev 4-Heat 3[7]06:33,491st

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 April 2016 to 24 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaPhilip den Bremer206: LSA 2- (NK)Final A [7]07:40,985th
LAGLaga/SkadiHidde Koerkamp253: LDev 4- (DK)Repechage 1[3]08:10,354th
LAGLaga/SkadiHidde Koerkamp253: LDev 4- (DK)Time Trial 07:15,8614th
LAGLagaJeroen Weits253: LDev 4- (DK)Time Trial 06:50,452nd
LAGLagaPhilip den Bremer206: LSA 2- (NK)Time Trial 07:35,675th

133e Varsity

10 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaJeroen Weits018: LSA 4-Final A [5]07:36,594th