Eiko Westerbeek

233 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

29 June 2019 to 30 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREurosNils van der Ent106: HGb 4-Final A [5]06:38,303rd
EUREurosNils van der Ent106: HGb 4-Heat 2[5]07:02,741st
EUREurosNils van der Ent007: HDev 4- (Development Klassement)Final A [7]06:27,815th
EUREurosNils van der Ent007: HDev 4- (Development Klassement)Heat 1[3]06:21,012nd

Damen Raceroei Regatta / Aegon Open NK-Groot 2019

15 June 2019 to 16 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREurosNils van der Ent106: HGb 4-Heat 1[5]06:24,875th
EUREurosNils van der Ent007: HDev 4- (Development Klassement)Final A [4]06:30,345th
EUREurosNils van der Ent007: HDev 4- (Development Klassement)Heat 1[4]06:37,081st

ARB Bosbaanwedstrijden 2019

01 June 2019 to 02 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREurosMinke Holleboom125: DE 1xFinal A [2]08:03,652nd
EUREurosNils van der Ent106: HGb 4-Final A [5]06:23,772nd
EUREurosMinke Holleboom125: DE 1xTime Trial 07:13,763rd
EUREurosNils van der Ent106: HGb 4-Time Trial 05:39,783rd
EUREurosNils van der Ent007: HDev 4- (Development Klassement)Heat 2[6]06:21,443rd

Westelijke Regatta 2019

18 May 2019 to 19 May 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREuros 2Nils van der Ent106: HGb 4-Final A [8]06:57,294th
EUREuros 2Nils van der Ent106: HGb 4-Heat 2[7]07:24,803rd
EUREurosNils van der Ent007: HDev 4- (Development Klassement)Final B [6]07:03,403rd
EUREurosNils van der Ent007: HDev 4- (Development Klassement)Heat 3[2]06:27,684th

ZRB 2019

04 May 2019 to 05 May 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREurosNils van der Ent007: HDev 4- (Development Klassement)Final B [2]06:39,282nd
EUREurosNils van der Ent007: HDev 4- (Development Klassement)Time Trial 05:07,937th
EUREurosNils van der Ent106: HGb 4-Heat 3[2]06:55,404th

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2019

19 April 2019 to 21 April 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREurosNils van der Ent207: HG 4-Final A [7]06:54,876th
EUREurosMinke Holleboom011: DE 1x (Nederlands Kampioenschap)Final C [1]08:29,611st
EUREurosNils van der Ent207: HG 4-Heat 2[6]06:56,575th
EUREurosNils van der Ent104: HDev 4- (Development Klassement)Heat 4[6]06:52,533rd
EUREurosMinke Holleboom011: DE 1x (Nederlands Kampioenschap)Quarterfinal 2[5]08:13,154th
EUREurosMinke Holleboom011: DE 1x (Nederlands Kampioenschap)Time Trial 07:50,5110th

136e Varsity

07 April 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREurosMinke Holleboom002: Dames VierHeat 2[4]08:31,495th
EUREurosNils van der Ent001: Oude VierHeat 2[5]07:39,315th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

07 July 2018 to 08 July 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREuros/Aegir (NSK)Minke Holleboom128: DE 8+ (NSK)Final A [5]07:22,243rd
EUREuros/SkøllMinke Holleboom126: DE 2- (NSK)Final A [7]08:58,732nd
EUREuros/Aegir (NSK)Minke Holleboom128: DE 8+ (NSK)Heat 1[5]07:27,711st
EUREurosCasper Berkhout122: LHB 2xHeat 1[6]08:20,074th
EUREuros/SkøllMinke Holleboom126: DE 2- (NSK)Heat 2[4]08:11,361st
EUREuros 2Steven Hoogeveen003: HG 1xFinal A [8]08:09,964th

Aegon Koninklijke - Holland Beker

30 June 2018 to 01 July 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREuros/Okeanos/ArgoJurgen Toennaer130: M 4x (Aegon Open National Championship)Final A [2]06:49,686th
EUREurosMinke Holleboom119: W 1x (Ladies Trophy)Final A [5]09:12,054th
EUREurosMinke Holleboom119: W 1x (Ladies Trophy)Semifinal A/B 2[6]09:03,951st
EUREurosMinke Holleboom119: W 1x (Ladies Trophy)Heat 3[4]08:38,271st

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 June 2018 to 17 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREuros/ArgoSteven Hoogeveen108: HG 2xFinal A [6]06:40,374th
EUREuros/ArgoSteven Hoogeveen108: HG 2xHeat 1[5]06:44,323rd
EUREuros 1Steven Hoogeveen003: HG 1xFinal A [5]07:30,555th
EUREurosMinke Holleboom022: DG 1xFinal A [3]07:48,392nd
EUREuros 1Steven Hoogeveen003: HG 1xHeat 1[3]07:22,041st
EUREurosMinke Holleboom022: DG 1xHeat 1[5]07:56,231st

ZRB 2018

02 June 2018 to 03 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREuros 2Steven Hoogeveen003: HG 1xFinal A [1]07:39,834th
EUREuros 2Steven Hoogeveen003: HG 1xTime Trial 05:28,214th
EUREuros 1Steven Hoogeveen109: HB 1xFinal A [2]07:20,131st
EUREuros 1Steven Hoogeveen109: HB 1xHeat 3[2]07:30,501st

Westelijke Regatta 2018

19 May 2018 to 20 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREurosMinke Holleboom125: DE 1xFinal A [2]08:07,823rd
EUREurosAnne-Lynn Paalvast130: DGb 4-Final A [7]07:26,244th
EUREuros 1Steven Hoogeveen109: HB 1xFinal A [5]07:48,014th
EUREurosAnne-Lynn Paalvast130: DGb 4-Heat 2[3]07:22,453rd
EUREuros 1Steven Hoogeveen109: HB 1xHeat 2[4]07:37,921st
EUREurosAnne-Lynn Paalvast027: DDev 4- (Development Klassement)Final B [7]07:28,972nd
EUREurosAnne-Lynn Paalvast027: DDev 4- (Development Klassement)Heat 1[5]07:30,554th
EUREuros 1Steven Hoogeveen003: HG 1xHeat 2[5]07:38,626th

Damen Raceroei Regatta

05 May 2018 to 06 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREurosAnne-Lynn Paalvast130: DGb 4-Final A [5]07:28,583rd
EUREuros 2Steven Hoogeveen109: HB 1xFinal A [6]07:48,245th
EUREurosAnne-Lynn Paalvast130: DGb 4-Heat 2[1]07:32,872nd
EUREuros 2Steven Hoogeveen109: HB 1xHeat 3[4]07:46,422nd
EUREurosAnne-Lynn Paalvast027: DDev 4- (Development Klassement)Final B [4]08:07,562nd
EUREuros 2Steven Hoogeveen003: HG 1xFinal B [5]08:41,944th
EUREurosAnne-Lynn Paalvast027: DDev 4- (Development Klassement)Heat 1[2]07:59,323rd
EUREuros 2Steven Hoogeveen003: HG 1xHeat 1[7]08:11,275th

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 April 2018 to 22 April 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREurosSteven Hoogeveen201: HB 1xFinal A [5]07:22,923rd
EUREuros (SB)Minke Holleboom011: DE 1x (NK)Final B [1]07:55,832nd
EUREurosSteven Hoogeveen201: HB 1xHeat 3[5]07:50,322nd
EUREurosEvi Nijhof223: DGb 4-Heat 1[4]07:32,534th
EUREurosEvi Nijhof114: DDev 4- (Dev)Final A [4]07:43,806th
EUREuros (SB)Minke Holleboom011: DE 1x (NK)Semifinal 2[1]08:39,644th
EUREurosEvi Nijhof114: DDev 4- (Dev)Heat 2[6]07:49,711st
EUREuros (SB)Minke Holleboom011: DE 1x (NK)Quarterfinal 4[5]08:21,003rd
EUREurosSteven Hoogeveen003: HE 1x (NK)Time Trial 06:56,7230th
EUREuros (SB)Minke Holleboom011: DE 1x (NK)Time Trial 07:22,4312th

135e Varsity

08 April 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREurosSteven Hoogeveen001: Oude VierHeat 2[3]06:54,163rd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 July 2017 to 02 July 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREurosChris Lokin145: LE 1x (NSK)Final A [1]07:31,885th
EUREuros 1Minke Holleboom124: DG 2xFinal A [4]07:22,672nd
EUREurosChris Lokin110: LE 2- (NSK)Final A [2]06:52,541st
EUREurosCasper Berkhout116: LB 1xHeat 3[4]08:02,435th
EUREuros 1Minke Holleboom124: DG 2xHeat 2[4]07:31,931st
EUREurosChris Lokin110: LE 2- (NSK)Heat 2[5]07:25,362nd
EUREuros/ThêtaSjoerd Pieksma010: LE 4- (NSK)Final A [3]06:45,743rd
EUREurosChris Lokin015: LDev 4- (Development Klassement)Final A [4]06:20,681st
EUREuros 1Minke Holleboom021: DDev 2x (Development Klassement)Final A [3]07:22,951st
EUREurosChris Lokin015: LDev 4- (Development Klassement)Heat 1[6]06:45,131st
EUREurosCasper Berkhout009: LG 1xHeat 3[3]08:18,566th
EUREuros 1Minke Holleboom021: DDev 2x (Development Klassement)Heat 2[2]07:41,391st

Aegon Koninklijke - Holland Beker

24 June 2017 to 25 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREuros/OrcaTijmen van Rietbergen132: LM 8+Final A [4]05:55,263rd
EUREurosMinke Holleboom103: BW 1xFinal A [3]07:52,251st
EUREurosChris Lokin123: LM 1xHeat 2[5]07:22,781st
EUREuros 1Minke Holleboom052: WDev 2xFinal A [1]07:09,761st
EUREurosChris Lokin030: LM 4-Final A [3]06:10,392nd

ZRB 2017

10 June 2017 to 11 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREurosChris Lokin015: LDev 4- (Development Klassement)Final A [3]03:06,171st
EUREuros 1Minke Holleboom021: DDev 2x (Development Klassement)Final A [3]03:40,502nd
EUREurosBenjamin van Kooten005: Dev 2x (Development Klassement)Final A [3]03:28,703rd
EUREurosTheo van Hal012: LG 2-Final A [3]07:16,393rd
EUREurosChris Lokin015: LDev 4- (Development Klassement)Semifinal 2[3]03:03,531st
EUREuros 1Minke Holleboom021: DDev 2x (Development Klassement)Semifinal 1[3]03:40,681st
EUREurosChris Lokin015: LDev 4- (Development Klassement)Time Trial 03:02,122nd
EUREuros 1Minke Holleboom021: DDev 2x (Development Klassement)Time Trial 03:34,081st
EUREuros 2Minke Holleboom148: DE 1xFinal A [1]08:08,442nd
EUREurosTijmen van Rietbergen114: LE 8+Final A [3]06:03,131st
EUREuros 2Minke Holleboom148: DE 1xHeat 2[3]08:19,472nd
EUREuros 1Helen Harmsen148: DE 1xHeat 1[3]08:20,663rd

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 June 2017 to 04 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREurosTijmen van Rietbergen112: LE 8+Final A [4]05:59,162nd
EUREuros 1Helen Harmsen124: DG 2xFinal A [6]07:17,472nd
EUREurosChris Lokin113: LG 4-Final A [6]06:09,671st
EUREurosSjors Berends110: LE 2-Final A [3]07:14,945th
EUREuros 1Helen Harmsen124: DG 2xHeat 1[5]07:28,601st
EUREurosChris Lokin113: LG 4-Heat 2[3]06:18,561st
EUREurosChris Lokin015: LDev 4- (Development Klassement)Final A [3]06:12,072nd
EUREurosSjors Berends012: LG 2-Final A [3]07:16,166th
EUREurosBenjamin van Kooten005: Dev 2x (Development Klassement)Final A [2]06:54,122nd
EUREuros 1Helen Harmsen021: DDev 2x (Development Klassement)Final A [4]07:18,061st
EUREurosChris Lokin015: LDev 4- (Development Klassement)Heat 2[2]06:25,281st
EUREuros 1Helen Harmsen021: DDev 2x (Development Klassement)Heat 1[5]07:29,731st

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 May 2017 to 21 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREuros 1Helen Harmsen127: DG 2xFinal A [2]07:46,444th
EUREuros/GyasRob Nijmeijer115: LG 4-Final A [3]06:35,512nd
EUREurosSjors Berends111: LE 2-Final A [4]07:21,724th
EUREurosBenjamin van Kooten107: G 2xHeat 2[6]06:59,145th
EUREuros 1Helen Harmsen127: DG 2xHeat 3[4]07:29,172nd
EUREuros/GyasRob Nijmeijer115: LG 4-Heat 3[5]06:24,771st
EUREurosTijmen van Rietbergen015: LDev 4- (Development Klassement)Final A [3]06:22,393rd
EUREurosSjors Berends012: LG 2-Final A [4]07:26,866th
EUREurosBenjamin van Kooten005: Dev 2x (Development Klassement)Final A [7]07:09,103rd
EUREuros 1Helen Harmsen021: DDev 2x (Development Klassement)Final A [6]07:31,981st
EUREurosTijmen van Rietbergen015: LDev 4- (Development Klassement)Heat 4[4]06:18,602nd
EUREuros 1Helen Harmsen021: DDev 2x (Development Klassement)Heat 1[5]07:28,351st

Damen Raceroei Regatta

06 May 2017 to 07 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREurosChris Lokin106: G 2xFinal A [6]07:40,152nd
EUREurosTijmen van Rietbergen113: LG 4-Final B [4]07:11,241st
EUREurosTijmen van Rietbergen113: LG 4-Heat 2[7]07:10,013rd
EUREuros 1Helen Harmsen124: DG 2xHeat 2[8]08:16,454th
EUREurosTijmen van Rietbergen015: LDev 4- (Development Klassement)Final A [6]07:22,673rd
EUREuros/ProteusHelen Harmsen041: DG 4xFinal A [3]08:01,931st
EUREuros 1Helen Harmsen021: DDev 2x (Development Klassement)Final A [6]08:45,841st
EUREurosTijmen van Rietbergen015: LDev 4- (Development Klassement)Heat 3[1]07:19,081st
EUREurosTheo van Hal009: LG 1xHeat 1[5]08:51,704th
EUREurosSjors Berends012: LG 2-Heat 1[3]08:19,753rd
EUREuros 1Helen Harmsen021: DDev 2x (Development Klassement)Heat 1[4]08:30,341st

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 April 2017 to 23 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREurosChris Lokin204: G 2xFinal A [4]06:48,282nd
EUREuros 1Helen Harmsen220: DG 2xFinal A [6]07:20,251st
EUREurosTijmen van Rietbergen252: LG 4-Final A [2]06:35,724th
EUREurosBenjamin van Kooten244: LB 1xHeat 2[1]07:40,774th
EUREuros 1Helen Harmsen220: DG 2xHeat 1[2]07:42,451st
EUREurosTijmen van Rietbergen252: LG 4-Heat 2[1]06:35,222nd
EUREurosTijmen van Rietbergen111: LDev 4- (Dev)Final A [6]06:29,122nd
EUREuros 1Helen Harmsen119: DDev 2x (Dev)Final A [6]07:33,791st
EUREurosTijmen van Rietbergen111: LDev 4- (Dev)Heat 1[6]06:33,631st
EUREuros 1Helen Harmsen119: DDev 2x (Dev)Heat 1[4]07:39,681st
EUREuros 1Chris Lokin007: LE 1x (NK)Quarterfinal 2[5]07:28,845th
EUREuros (SB)Minke Holleboom011: DE 1x (NK)Quarterfinal 3[1]08:19,996th
EUREuros 2Theo van Hal007: LE 1x (NK)Time Trial 07:07,2725th
EUREuros 1Chris Lokin007: LE 1x (NK)Time Trial 07:01,3715th
EUREuros (SB)Minke Holleboom011: DE 1x (NK)Time Trial 07:45,8822nd

46e Asopos Najaarswedstrijden / Aegon NK Groot voor Verenigingen

22 October 2016 to 23 October 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREurosTheo van Hal025: LSA 2x (NK)Final A [5]07:18,173rd
EUREurosHein-Dirk Smit004: Ej 8+Heat 3[4]07:24,174th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2016 to 03 July 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREurosHelen Harmsen134: DN 1xFinal A [3]08:08,393rd
EUREuros/RICGeeske Boer131: DN 2-Final A [3]07:57,912nd
EUREurosChris Lokin114: LSA 2xFinal A [3]06:37,663rd
EUREurosHelen Harmsen134: DN 1xHeat 2[5]08:04,581st
EUREuros/RICGeeske Boer131: DN 2-Heat 1[1]07:52,221st
EUREurosChris Lokin009: LSA 1x (NSK)Final A [6]07:23,814th
EUREurosChris Lokin009: LSA 1x (NSK)Heat 2[5]07:17,073rd
EUREurosHelen Harmsen017: DSA 1x (NSK)Heat 2[2]08:11,894th

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 June 2016 to 19 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREurosChris Lokin175: LO 1xFinal A [2]07:22,192nd
EUREurosTheo van Hal119: LN 1xHeat 2[3]07:40,573rd
EUREuros 2Helen Harmsen134: DN 1xHeat 3[3]08:15,093rd
EUREurosChris Lokin009: LSA 1xFinal A [2]07:21,455th

ZRB 2016

11 June 2016 to 12 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREurosTheo van Hal071: LB 1xFinal A [1]07:39,151st
EUREurosChris Lokin009: LSA 1xHeat 2[3]07:27,042nd
EUREurosTheo van Hal071: LB 1xHeat 3[3]07:36,251st
EUREurosHelen Harmsen134: DN 1xFinal B [3]08:15,431st
EUREurosTheo van Hal122: LN 1xFinal B [3]07:37,211st
EUREurosChris Lokin171: LO 1xFinal A [4]07:28,643rd
EUREurosHelen Harmsen134: DN 1xHeat 4[1]08:16,192nd
EUREurosTheo van Hal122: LN 1xHeat 3[3]07:43,822nd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

04 June 2016 to 05 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREurosHelen Harmsen103: BW 1xFinal A [4]08:50,154th
EUREurosChris Lokin116: LM 1xHeat 1[4]07:50,864th
EUREurosHelen Harmsen103: BW 1xHeat 2[2]08:38,912nd
EUREurosChris Lokin025: LM 1xHeat 2[1]07:25,754th
EUREurosHelen Harmsen021: BW 1xHeat 1[2]08:20,404th

Hollandia Roeiwedstrijden

21 May 2016 to 22 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREurosTheo van Hal119: LN 1xFinal B [5]07:44,301st
EUREuros 2Helen Harmsen134: DN 1xFinal B [6]08:12,621st
EUREurosChris Lokin102: SA 2xFinal A [4]06:55,806th
EUREurosTheo van Hal119: LN 1xHeat 1[5]07:37,583rd
EUREuros 2Helen Harmsen134: DN 1xHeat 3[4]08:25,814th
EUREuros 1Geeske Boer134: DN 1xHeat 1[3]08:39,695th
EUREurosTheo van Hal051: LB 1xFinal A [6]07:34,436th
EUREurosGeeske Boer052: DB 1xHeat 2[6]08:41,934th
EUREurosTheo van Hal051: LB 1xHeat 2[4]07:36,973rd

Damen Raceroei Regatta - TBI Laga Lustrumwedstrijden

07 May 2016 to 08 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREuros 1Chris Lokin119: LN 1xFinal A [2]08:18,404th
EUREuros 2Theo van Hal119: LN 1xHeat 3[4]08:24,205th
EUREuros 1Chris Lokin119: LN 1xHeat 1[6]07:51,212nd
EUREuros 2Geeske Boer134: DN 1xHeat 2[3]09:15,155th
EUREurosGeeske Boer072: DB 1xFinal B [3]08:42,376th
EUREurosChris Lokin009: LSA 1xFinal A [1]07:14,641st
EUREurosTheo van Hal071: LB 1xFinal A [1]07:39,996th
EUREurosGeeske Boer072: DB 1xHeat 3[7]08:38,673rd
EUREurosTheo van Hal071: LB 1xHeat 2[2]07:40,543rd
EUREurosHelen Harmsen017: DSA 1xHeat 1[4]08:34,625th

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 April 2016 to 24 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREurosTheo van Hal119: LN 1xHeat 3[6]
EUREurosHelen Harmsen203: DSA 1x (NK)Final C [6]
EUREurosGeeske Boer134: DN 1xHeat 2[3]
EUREurosChris Lokin202: LSA 1x (NK)Final B [5]08:30,994th
EUREurosChris Lokin202: LSA 1x (NK)Semifinal 2[2]08:57,185th
EUREurosTheo van Hal061: LB 1xFinal A [2]10:33,954th
EUREurosGeeske Boer062: DB 1xHeat 2[4]12:22,444th
EUREurosChris Lokin202: LSA 1x (NK)Repechage 2[3]08:55,233rd
EUREurosHelen Harmsen203: DSA 1x (NK)Repechage 2[7]10:42,815th
EUREurosTheo van Hal061: LB 1xHeat 2[2]08:43,223rd
EUREurosChris Lokin202: LSA 1x (NK)Time Trial 08:09,0512th
EUREurosHelen Harmsen203: DSA 1x (NK)Time Trial 09:10,6916th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

04 July 2015 to 05 July 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREurosSjors Berends170: HTal 8+Heat 1[6]06:52,073rd
EUREurosHanneke van Vledder171: DTal 8+Heat 2[6]07:33,713rd